Opinie o BUILDING PROFESSIONAL COMPANY SP.ZO.O. w Słupsk

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy BUILDING PROFESSIONAL COMPANY SP.ZO.O.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w BUILDING PROFESSIONAL COMPANY SP.ZO.O. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi profesjonalno-naukowe i techniczne dla firm

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o BUILDING PROFESSIONAL COMPANY SP.ZO.O. w Słupsk

Mateusz

Czy szukacie teraz kogoś na budowę? Pracowałem już u Was, tylko musiałem wyjechać na jakiś czas. Jestem zainteresowany dalszą współpracą. Nie wiem kto wypisuje na Was opinie, które mijają się z prawdą. Pozdrawiam Mateusz Dąbrowski. PS. Proszę o telefon z działu kadr jeśli będziecie szukać kogoś do pracy.

No'La Nowy wpis
@Mateusz

I co, przyjęli Pana ponownie?

No'La Nowy wpis
@Mateusz

I co? Odezwali się?

ela Nowy wpis

kiedy były budowane domki w Bydlinie na Osiedlu Złoty Potok chodzi o rok rozpoczęcia budowy i kto był kierownikiem budowy, czy dla poszczególnych spółek W. Śledzia budowę prowadził (usunięte przez administratora)jaka to była firma?

odp. Nowy wpis
@ela

rozpoczęcie budowy 2014 kierownik budowy Michał Ś

Czy ktoś z Was aktualnie zatrudnionych w BUILDING PROFESSIONAL COMPANY SP.ZO.O. mógłby przedstawić konkretnie warunki pracy jakie mogą zostać zaproponowane nowemu pracownikowi?

Gocha

Ten pracodawca nie istnieje,(usunięte przez administratora)

Mirosław
@Gocha

Mam przez to rozumieć, że firma została zamknięta? Jeżeli tak, to masz może potwierdzenie tego, że rzeczywiście tak się stało? Możne znasz również szczegóły, dlaczego podjęto taką decyzję? Zarzuciłaś firmie poważne przestępstwo, jakim są rzekome oszustwa, więc ten punkt Twojej wypowiedzi również chciałbym, abyś uzasadniła. Zachęcam do sprecyzowania wpisu.

Julita

Niestety nie mogę znaleźć informacji o rekrutacji. Wiesz może czy firma ma stronę internetową? Może tam można będzie znaleźć więcej informacji o pracy w tej firmie. Mi nie udało się jej odszukać.

dług

W sprawie nieuregulowanych zobowiązań proszę o kontakt 789 061 495. Chętnie pomożemy pozostałym wierzycielom.

Jacek

Czy firma normalnie funkcjonuje? Może podpowiecie coś nowym ochotnikom?

Czy ktoś może opisać, jak teraz prezentuje się pracodawca na tle innych - zarówno w tym obszarze jak i lokalizacji? To bardzo cenna pomoc dla osób mieszkających w Słupsk.

xyz

Właściciel ma zarzuty prokuratorskie, oszukiwał pracowników, podwykonawców, banki, a przed wszystkich swoich klientów - chyba nie trzeba nic więcej dodawać?

Jerzy

Macie jakiś powód żeby nie pisać nic na forum?

Julita

@Śledziowynie można na forum nikogo obrażać. Polecam zapoznanie się z regulaminem forum http://www.gowork.pl/regulamin przed pozostawieniem komentarza na temat firmy BUILDING PROFESSIONAL COMPANY SP.ZO.O. Czy ktoś podzieli się swoim zdaniem na temat pracy w firmie?

Julita

Jak wygląda praca jako Pracownik Ogólnobudowlany? Czy pracował ktoś na takim stanowisku i podzieliłby się informacjami i opinią na temat pracodawcy? Takie opinie są ważne dla tych osób, które będą chciały zatrudnić się w BUILDING PROFESSIONAL COMPANY SP.ZO.O. w przyszłości.

olij

Super, że jest od razu zapewniona umowa o pracę, bo przecież to się wiąże z odpowiednimi socjalami. Zastanawia mnie jednak jak to wygląda teraz, a zwłaszcza, czy atmosfera w Łomży wciąż dopisuje, wiecie? Dzięki za odpowiedź

Teraz to Centrum Sprzedazy i Obslugi Nieruchomości 3 maja 11 pozamykane na 3 spusty!!! Bylem w sprawie kupna bo podoba mi sie ale nikt nie odbiera nawet telefonu!?, gdzie maja biuro sprzedazy?

Mati

Pracowałem ponad 2 lata w tej firmie i byłem zadowolony. Wszędzie znajdą się Ci co narzekają! Nie chce się ludziom pracować, to wszędzie znajdą minusy! Polecam tego pracodawce z czystym sumieniem!

Inwestycja w Bydlinie

Co jest nie tak? Sam pracodawca! Kto go zna ten wie - furiat, jakich mało. Z tym człowiekiem nie da się normalnie załatwić jakiegokolwiek tematu. Wystarczy poczytać wyżej - zalega z wypłatami i niedotrzymuje zobowiązań wobec dostawców - to nie jest porażka?

Inwestycja w Bydlinie

Co mają fajne budynki do tego, że się oszukuje ludzi?? Ten deweloper jest po prostu zwykłym kłamcą, współczuję aktualnym pracownikom....

Inwestycja w Bydlinie

Osiedle Złoty Potok - porażka, jedno wielkie oszustwo....

Oszukany Osieldle Złoty Potok

Deweloper oszukuje swoich klientów, więc nie sądzę, aby z pracownikami postępował inaczej. Zdecydowanie nie polecam, jak najdalej od takich ludzi!

eL

Czy ktoś się orientuje gdzie teraz mają budowy? Dla kogo wykonują roboty?

Prac ok bardzo dobre zarobki i warunki jak na początek dla pomocnika! Kierownik bardzo w porządku doświadczony z dużą wiedzą. Ja polecam firmę

Lidia

FIRMA NIEWYPŁACALNA!!! NALEŻY UWAŻAĆ.

Zostaw merytoryczną opinię o BUILDING PROFESSIONAL COMPANY SP.ZO.O. - Słupsk

• Jak wygląda rekrutacja do firmy BUILDING PROFESSIONAL COMPANY SP.ZO.O.?

Kandydaci do pracy w BUILDING PROFESSIONAL COMPANY SP.ZO.O. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

BUILDING PROFESSIONAL COMPANY SP.ZO.O.
  • 1905 Roku 49
    26-612 Słupsk

BUILDING PROFESSIONAL COMPANY SP.ZO.O.