BUILDING PROFESSIONAL COMPANY SP.ZO.O.

Słupsk

Opinie o BUILDING PROFESSIONAL COMPANY SP.ZO.O.

Julita
użytkownik zarejestrowany

@Śledziowynie można na forum nikogo obrażać. Polecam zapoznanie się z regulaminem forum http://www.gowork.pl/regulamin przed pozostawieniem komentarza na temat firmy BUILDING PROFESSIONAL COMPANY SP.ZO.O. Czy ktoś podzieli się swoim zdaniem na temat pracy w firmie?

Julita
użytkownik zarejestrowany

Jak wygląda praca jako Pracownik Ogólnobudowlany? Czy pracował ktoś na takim stanowisku i podzieliłby się informacjami i opinią na temat pracodawcy? Takie opinie są ważne dla tych osób, które będą chciały zatrudnić się w BUILDING PROFESSIONAL COMPANY SP.ZO.O. w przyszłości.

olij
użytkownik zarejestrowany

Super, że jest od razu zapewniona umowa o pracę, bo przecież to się wiąże z odpowiednimi socjalami. Zastanawia mnie jednak jak to wygląda teraz, a zwłaszcza, czy atmosfera w Łomży wciąż dopisuje, wiecie? Dzięki za odpowiedź

Marek

Teraz to Centrum Sprzedazy i Obslugi Nieruchomości 3 maja 11 pozamykane na 3 spusty!!! Bylem w sprawie kupna bo podoba mi sie ale nikt nie odbiera nawet telefonu!?, gdzie maja biuro sprzedazy?

Mati

Pracowałem ponad 2 lata w tej firmie i byłem zadowolony. Wszędzie znajdą się Ci co narzekają! Nie chce się ludziom pracować, to wszędzie znajdą minusy! Polecam tego pracodawce z czystym sumieniem!

Inwestycja w Bydlinie

Co jest nie tak? Sam pracodawca! Kto go zna ten wie - furiat, jakich mało. Z tym człowiekiem nie da się normalnie załatwić jakiegokolwiek tematu. Wystarczy poczytać wyżej - zalega z wypłatami i niedotrzymuje zobowiązań wobec dostawców - to nie jest porażka?

Inwestycja w Bydlinie

Co mają fajne budynki do tego, że się oszukuje ludzi?? Ten deweloper jest po prostu zwykłym kłamcą, współczuję aktualnym pracownikom....

Inwestycja w Bydlinie

Osiedle Złoty Potok - porażka, jedno wielkie oszustwo....

Oszukany Osieldle Złoty Potok

Deweloper oszukuje swoich klientów, więc nie sądzę, aby z pracownikami postępował inaczej. Zdecydowanie nie polecam, jak najdalej od takich ludzi!

eL

Czy ktoś się orientuje gdzie teraz mają budowy? Dla kogo wykonują roboty?

Marek

Prac ok bardzo dobre zarobki i warunki jak na początek dla pomocnika! Kierownik bardzo w porządku doświadczony z dużą wiedzą. Ja polecam firmę

Lidia

FIRMA NIEWYPŁACALNA!!! NALEŻY UWAŻAĆ.

Miki

Niestety, ale muszę podzielić zdanie obserwatora. Myślę, że im dalej od tej firmy, tym lepiej.

Dobranoc
@Miki 26.01.2016, 20:34

Zgadzam się,nie płaci wykonawcom Ostrzegam....

Janek

To nie ta firma Daro:)

daro

pracowałam w firmie z Bonn briliant oszukali mnie nie zapewnili hotelu spałem w aucie i do tej pery nie odzyskałem pieniedzy mało tego nie dali odzierzy ochronnej która obiecali pracowałem we własnej teraz gdy dzwonie do nich nie odbieraja telefonu albo ignorują ,,,,,,odradzam to oszusci najpierw cukrują a pózniej oszukuja

Mateusz

Czy szukacie teraz kogoś na budowę? Pracowałem już u Was, tylko musiałem wyjechać na jakiś czas. Jestem zainteresowany dalszą współpracą. Nie wiem kto wypisuje na Was opinie, które mijają się z prawdą. Pozdrawiam Mateusz Dąbrowski. PS. Proszę o telefon z działu kadr jeśli będziecie szukać kogoś do pracy.

Obecny pracownik

Praca ciekawa - umowa o prace na czas nieokreślony i przede wszystkim dobrze płatna.Polecam!

hrero

oszuści i nie uczciwy pracodawca - w ogóle nie szanują innych a o pieniądze trzeba się sądzić bo jest niewypłacalny

wykonawca

Tak,jest sposób - SąD, ale skoro nikt nie ma odwagi, to Śledz jest bezkarny

i czy szukają w tej chwili kogoś na takie stanowisko?

Może mi ktoś powiedzieć jak wygląda sprawa zatrudnienia w tej firmie? Mam 4-letnie doświadczenie w obrocie nieruchomościami i chciałbym znaleźć rzetelnego i uczciwego pracodawcę, u którego mógłbym liczyć na swobodę działania w zamian oczywiście za najlepsze możliwe wyniki

obserwator

widzę jak firma robi fuszerkę budowlaną nie polecam ani pracy tam a tym bardziej kupić od nich jakiegokolwiek lokalu, 95% pracowników pracuje na czarno. Pracodawca zalega z wypłatami nawet do 3 miesięcy. Polecam zobaczyć ich wyczyny w Bydlinie szczególnie budynki po prawej stronie drogi głównej na osiedlu a następnie ciągniętą inwestycję na końcu osiedla. Na koniec nie polecam ani pracodawcy ani ich lokali.

Firma oszukuje ludzi. Pracownik pracuje nie dostaje kasy a pracodawca twierdzi, że jest to porzucenie pracy i gdyby pracował dalej odzyskałby swoje pieniądze. śmiechu warte, żeby ktoś musiał się prosić o swoje zarobione pieniądze i jeszcze ich nie dostał. Radzę unikać tej firmy i ich pokrewnych. Biura znajdują się na Konarskiego i 3-go maja w Słupsku

Jozek

Dobra firma szef w porządku pieniądze bardzo dobre i zawsze na czas Polecam!

Wojciech

Polecam pracę, pracuję tutaj ze szwagrem i bratem. Dobra stawka godzinowa, wcześniej nigdzie takiej nie uzyskałem.

Zygmunt

Terz tu pracuje i nie narzekam fani9 ludzie i kas tesz dobra

byly-pracownik

Już nie pracuje w tej firmie, ale miło wspominam współpracę. Za granicą niby lepiej płatna praca, ale tęskni się za rodziną, przyjaciółmi.

Jan

Praca dobrze płatna. Osoby po których trzeba poprawiać robotę niech się nie dziwią, że już z firmą nie współpracują. Swoją energię na wypisywanie bzdur niech przeleją lepiej na podszkolenie swoich umiejętności.

kierowca

Sieć firm rodzinnych. firma bud complex - firma córki; zatrudnia pracowników budowlanych + kadrę inżynierską (na 40 osób 5 posiada umowę); building professional company płaci firmie córki za prace budowlane. ps. firmy nie są wypłacalne. zalegają z płatnościami ponad 3 miesiące.

poszkodowany
@kierowca 12.03.2015, 14:33

oszust nie płaci podwykonawcom za roboty.czy jest na niego sposób by odzyskac kasę?

Jan
@poszkodowany 19.03.2015, 08:40

Cwaniak. Zero poszanowania dla pracowników. Radzę unikać tej firmy.

xxx

Co trzy miesiące szuka pracownika biurowego. To już powinno dawać do myślenia. Kobiety pyta o dzieci lub plany ich posiadania, co jest KATEGORYCZNIE niedopuszczalne prawnie!

Zostaw opinię o BUILDING PROFESSIONAL COMPANY SP.ZO.O. - Słupsk

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie BUILDING PROFESSIONAL COMPANY SP.ZO.O.