Premium Distribution Sp. z o. o.

Jawor

Opinie o Premium Distribution Sp. z o. o.

Patrycja

@Warczy dalej pracujesz w Premium Distribution? Chętnie dowiemy się jak obecnie wyglądają warunki zatrudnienia i możliwości rozwoju w firmie. Wspominasz, że jesteś bardzo zadowolony ze swojej pracy. Możesz powiedzieć dlaczego? Co sprawia, że warto pracować właśnie u tego pracodawcy?

War

Mam wrazenie, że jesli chodzi o premium distriution to jest super

brzoskwinia

Stawka minimalna. umowy dość sezonowe-pracujesz 2-3 msc i koniec. jak jest przestój w produkcji to każą ci iść na urlop wypoczynkowy- a powinno być przestojowe płacone. mafijna atmosfera pana B.

ofshore

ogólnie to wpisują się tutaj ludzie którzy nigdy nie pracowali w Premium Distribution( nie Premium Distributors - handel napojami alkoholowymi), a praca jak każda inna, są wymagania, jest wynagrodzenie, z wypłatami się nie spóźniają za bardzo -max 2dni. tylko ta wypłata...najniższa....

Jak jest sie przedstawicielem handlowym na rejon kotliny kłodzkiej to współczuje!! Do wyrobienia kosmiczny target na biednym rejonie, inni zostawiają jedynie ochłapy wsrod sklepów a ty sie martw. Na dodatek trzeba szukać nowych klientów i człowiek sie tylko w*urwia. Nie polecam pracy na stanowisku przedstawiciela. Jest to firma ktora liczy tylko na sprzedaż, snoby!!

Kamacz

Przydałyby się bardziej wiarygodne informacje poparte przykładami a jeśli było by to możliwe to nawet jakimiś dowodami, bo takie rzucanie słów może być pociągane do konsekwencji jakimi jest wizyta w sądzie. Nie chce bronić firmy tylko dowiedzieć sięcoś wiarygodnego. Ostatnio zresztą cicho zrobiło się Premium Distribution.

ikikikujyhy

na stronie widnieją zapiski i wszystkie badania są potwierdzone więc nie wiem dlaczego nick tam ma wątpliwości. A jeżeli chodzi o pracę u nich to są od czasu do czasu jakieś ogłoszenia i gdzie ich szukać jak coś? w jaki sposób zazwyczaj poszukują nowych pracowników i jak wyglada rozmowa kwalifikacyjna?

nick

A wystarczyło przeczytać wcześniejsze opinie i nie podejmować pracy. ...u mnie sprawa wygrana, wyrok niby jest i co z tego...dobrze że z tym krajem nic mnie już nie łączy. Banda krętaczy którzy bezkarnie oszukują

Oszukany

Jak najdalej od tej firmy i pseudoprezesa. Teraz firma zarejestrowana jest w Zielonej Górze i ma prezesa słupa. Nie zapłacili mi za 2 miesiące,sprawa w sądzie w toku,podobnie jak kilku moich kolegów. Oszukują pracowników i kontrahentów. Radzę omijać szerokim łukiem

nick

Może po to, żeby nic nie było na właściciela. Ma tyle spraw w sądzie, tyle odszkodowań do wypłacenia, że w oczach prawa lepiej nic nie mieć, nieprawdaż? A poza tym nikt nie wspomniał że źle prosperująca firma. Po prostu [usunięto przez moderatora] i tyle. A najłatwiej się dorobić wyzyskując i oszukując.

DEVIL

czasami ludzie nie chcę widzieć takich rzeczy sądząc że akurat im się to nie przytrafi. fakt negatywne opinie są pisane w większość przez ludzi, którzy odeszli z tej firmy gdyż dosyć mieli bycia oszukiwanymi. Niestety taka jest prawda. ja sam odszedłem z tej firmy po tym jak nie wypłacono mi należnej wypłaty.

dziadek

Wielki chłam jest w tej firmie jeździ się po 12 godzin przeładowany przeżuca się tyle ton w miesiącu za marne 1700 zł i ciągle dodają obowiązków. Pracownicy są traktowani gorzej niż zwierzęta w rzeźni poniżani i zastraszani. Nowi pracują najwyżej 2 miesiące i uciekają. Więcej nie trzeba nic dodawać bo jeśli firma nie umie utrzymać pracowników to tylko żle o niej świadczy. Pan B.

Wojtek

TEJ FIRMY NIKOMU NIE POLECAM. NEGATYWNE OPINIE TO JEST CZYSTA PRAWDA. Jak nie wierzycie to zapytajcie jakiegokolwiek pracownika co miał styczność z tą firmą.

kalif

Firma która nie istnieje zatrudnia ludzi (bo umowy nie podpiszecie z Premium Distribution Sp. z o.o. tylko z Broklicz ), tylko w tym kraju jest to możliwe. Zanim cokolwiek podpiszecie sprawdźcie w swoich źródłach, unikniecie problemów. Ogłoszenia znów się ukazują, bo firma zatrudnia nowych pracowników. Praca za najniższą krajową, bez ubezpieczenia ma się rozumieć....żenada.

wujek

dno, dno, dno. To [usunięte przez moderatora] i tyle. Przekręcają wszyskich i tak żyją. Załatwili juz wiele uczciwych firm i ludzi, bazują na naiwności tych co wierzą w uczciwy biznes. Nie polecam. Pewnie w tych napojach to jest podrobiona nawet woda ... Kpina i wstyd - polscy biznesmeni. Świat schodzi na psy.

Maciek

Jakimi autami jeżdżą PH?

jak robisz swoje to jest ok a jak nie to wstawia kogoś za ciebie

młody

Właśnie przepracowałem pierwszy dzień i jest spoko. nie narzekam jak narazie, praca jest lekka i w ogóle. Polecam w 100%

nowy

Spoko praca i pracownicy też. Wypłaty nie są najgorsze więc polecam

Nie jest tak źle, praca dość lekka i jest dość sympatyczna atmosfera. Ja jakoś nie narzekam... Radze samemu sprawdzić a nie słuchać się innych którzy są tak strasznie pokrzywdzeni przez los....

jest spoko fajni ludzie wiec jak nie pracujesz bo nie dałeś rady to nie pisz takich głupot .Rozumiem siedzisz w domu i ci się nudzi .Polecam byle nie na mój teren

No tak, opluć można każdego.Ciekawe tylko skąd tyle goryczy czyżbyś okazał się nieudacznikiem? W firmie pracuje kilkadziesiąt osób ciekawe dlaczego Ci którzy sobie radzą, są z tej pracy zadowoleni i zarabiają dobrze powyżej średniej.

Stefan

Ja tam pracuję i jest ok,

fachowiec

wujowo pracowałeś i oddział upadł ot co

były pracownik

ja jestem z e śląska pracowałem w firmie przez rok i było spoko ale zlikwidowali oddział szkoda

nowy

dopiero co się przyjełem do tej firmy i z czystym sercem moge powiedzieć że to są oszczerstwa. pensja no fakt na początek niska ale jest ok. zgadzam się z opinią powyżej, człowieku zastanów się co piszesz. co może zostałeś zwolniony i chcesz się odegrać? nie słuchajcie go, firma jest naprawdę wporządku!

daro

a tak właśnie kaczor przyznaj się czemu już tam nie pracujesz.

daro

hahaha myślisz że jesteś wszystko wiedzący?! niech inni przyjdą i się sami przekonają, a nie piszesz jakieś śmieci i myślisz że jesteś kimś. człowieku zastanów się. bo jak narazie to tylko głupotą świecisz!!!

zadowolony

moim zdaniem jest w tej firmie coraz lepiej. pomalutku się rozwija i jest więcej lepszych pracowników z którymi da sie normalnie pracować. wypłaty również się poprawiły i to znacznie więc polecam.

ja tam pracuje już 2 lata i jakoś nie narzekam. fakt nie jest najlepiej ale powiedzcie mi gdzie jest perfekcyjnie?! miła atmosfera i życzliwi współpracownicy. więc jeśli masz zamiar pisać takie oszczerstwa to najpierw się 2 razy zastanów a potem pisz....

Daniel

Czyżby kolejny niezadowolony pracownik ??? ciekawe ilu jeszcze ich będzie?

Daniel

To co zostało wyżej zacytowane to niestety prawda. Firma oszukuje ludzi na wszystkim, także swoich kontrahentów. Najlepiej mieć wszystko na piśmie a i tak to nie wystarczy bo będą wykręcać kota ogonem.

współpracownik

To bardzo zła firma. Nie polecam. Tam sie krótko pracuje, zresztą jest duża rotacja ludzi. Nie płacą wypłat i wszystko mają na lewo. Co chwilę jakieś awantury (usunięte przez administratora) Szefostwo dobrze się bawi kosztem reszty. Myślą , że sa (usunięte przez administratora) - a mają lewe ręce do roboty. Kontrahenci też mają z nimi kłopoty, bo nie chcą płacić zobowiązań. Lepiej z nimi nic nie mieć wspólnego.

A gdzie teraz mieści się firma, gdzie mam pytać opracę?

praca jak praca robisz swoje zarabiasz nie robisz wylatujesz

bamboleo

pracownik - 2011-01-07 17:04 odpowiedz | cytuj | ( usunięte przez administratora ) a kazdym kroku tylko hce uciąć wypłate,nie szanuje ludzi( usunięte przez administratora ) O.zeby ludzie nie wiedzieli ze to ( usunięte przez administratora ) ale to dalej on! Nawed jego wspolnik odszedl od niego bo go ( usunięte przez administratora ) .Gdyby był normalny to firma hulała by do dzisiaj na najwększych obrotach a tak nie ma nic teraz jakies resztki tej firmy.Uważajcie na tą niby firme!!! lajkonik - 2010-11-04 16:44 ( usunięte przez administratora ) Na Madagaskar z nimi ! Pracownik był - 2010-11-04 17:52 ( usunięte przez administratora )wynagrodzenia mi i 4 innym kolegom. Sprawa jest w toku. Poniżej inne ( usunięte przez administratora ) ( usunięte przez administratora ) ( usunięte przez administratora ) A tak dla jasności : - samochód "odebrano -porwano" 07.05.2010 , - przedstawiana opinia rzeczoznawcy - jest z dnia 13.05.2010 r , - zaakceptowana i przyjęta faktura przez Devil Energy jest z dnia 19.05.2010 - ta faktura zgadza sie z naszymi wczesniejszymi ustaleniami - z listów e-mail , a wczesniejszą - wstępną fakturę ( tą , którą Devil prezentuje) - wraz z przedstawicielami Devila anulowaliśmy za pomocą korekty, zastepując inną wspomnianą fakturą - kwota końcowa była zgodna z naszymi ustaleniami i tu się nic nie zmieniło, zastosowaliśmy nawet dodatkowy rabat w ramach dobrej woli !!! ), - kolejno w dniu 28.05.2010 podpisujemy wspólnie ugodę i umowę na usługę reklamową - czyli wymuszone rozliczenie w zamian za reklamę, - w dniu 02.06.2010 - Devil podpisuje odbiór samochodu bez zastrzeżeń i zgodny z fakturą, nie wnoszac żadnych zastrzeżeń. Tym kończy sie nasza "współpraca" ... i wszystko miało być dobrze i kolorowo - przynajmniej tak nas zapewniał sam prezes - ( usunięte przez administratora ) br /> ... i reklamy nie zrobili. ( usunięte przez administratora ) ( usunięte przez administratora ) Miałeś oddanych pracowników tobie i firmie lecz pazerność twoja na kasę zniszczyła wszystko ma twoim stoliku w pokoiku paliły sie kiedyś świeczki większe i mniejsze symbolizując pracowników twojej firmy teraz zostało tylko kilka sztuk które ledwo co się palą wszystko zniszczyłeś niszczysz i będziesz niszczyć zrób sobie rachunek sumienia i zobacz co straciłeś jak teraz firma mogła wyglądać Piszecie jakies kretynskie wywody o rydzyku. A co na temat kretynskiej firmy Devil czy Jaworowy Zdr, jak kto woli. Pracują w zimnej hali, nie mają placone za nadgodziny i przelewają w niedziele jakiś czeski przeterminowany energetyk zmieniając etykiety z datą ważności. ( usunięte przez administratora ) Trzeba zadzwonić do TVP do "Ekspresu Reporterów" lub "Sprawy dla Reportera". Niech naświetlą na cały kraj ich [usunięte przez administratora] czyny. były - 2010-08-18 12:50 odpowiedz | cytuj | ja też tam pracowałem. już prawie rok próbuję ściągnąć kasę i lipa. Komornik olewa sprawę. Ja chyba złożę donos do prokratuty i załążę sprawę cywilną. Wtedy będą szanse na ściganie z imienia i nazwiska [treść usunięta przez moderatora]. Najlepsze jest to że już w zeszłym rok interesowała się nimi prokuratura [treść usunięta przez moderatora] Wiecie, że nie zapłacili projektantom nowych etykiet. Takich spraw jest bez liku. [treść usunięta przez moderatora] Były pracownik - 2010-07-19 23:51 odpowiedz | cytuj | popieram kolege ponizej, [treść usunięta przez moderatora], nie wyplacaja wyplat, sadzilem sie z nimi ale "szefo" nie miał nawet odwagi przyjechac do sadu wiec bylem sam, wygralem sprawe, nadal jest problem ze sciagnieciem pieniedzy za przepracowane przeze mnie ciezko 2 miesiace, [treść usunięta przez moderatora]

pracownik - 2011-01-07 17:04 odpowiedz | cytuj | ( usunięte przez administratora ) ( usunięte przez administratora ) ale to dalej on! Nawed jego wspolnik odszedl od niego bo go okradał a miał taką załog ( usunięte przez administratora ) Na Madagaskar z nimi ! Pracownik był - 2010-11-04 17:52 ( usunięte przez administratora ) . Sprawa jest w toku. Poniżej inne ( usunięte przez administratora ) ( usunięte przez administratora ) ( usunięte przez administratora ) i. Pracują w zimnej hali,( usunięte przez administratora )Co ta kretynska firma z debilowatymi szefami jeszcze robi na rynku? Kto się za nich weźmie? Nie ma na nich mocnych? ( usunięte przez administratora ) !!! Trzeba zadzwonić do TVP do "Ekspresu Reporterów" lub "Sprawy dla Reportera". Niech naświetlą na cały kraj ich [usunięte przez administratora] czyny. były - 2010-08-18 12:50 odpowiedz | cytuj | ja też tam pracowałem. już prawie rok próbuję ściągnąć kasę i lipa. Komornik olewa sprawę. Ja chyba złożę donos do prokratuty i załążę sprawę cywilną. Wtedy będą szanse na ściganie z imienia i nazwiska [treść usunięta przez moderatora]. Najlepsze jest to że już w zeszłym rok interesowała się nimi prokuratura [treść usunięta przez moderatora] Wiecie, że nie zapłacili projektantom nowych etykiet. Takich spraw jest bez liku. [treść usunięta przez moderatora] Były pracownik - 2010-07-19 23:51 odpowiedz | cytuj | popieram kolege ponizej, [treść usunięta przez moderatora], nie wyplacaja wyplat, sadzilem sie z nimi ale "szefo" nie miał nawet odwagi przyjechac do sadu wiec bylem sam, wygralem sprawe, nadal jest problem ze sciagnieciem pieniedzy za przepracowane przeze mnie ciezko 2 miesiace, [treść usunięta przez moderatora]

kaczor

pracownik - 2011-01-07 17:04 odpowiedz | cytuj | ( usunięte przez administratora ) kroku tylko hce uciąć ( usunięte przez administratora ) br /> ( usunięte przez administratora ) ( usunięte przez administratora ) ( usunięte przez administratora ) Miała też , umieścić na swoim samochodzie ( demo-car -Nissan Navara ) naszą reklamę ? w formie oklejenia - dużymi, naszymi ?logo?. To warunki, które wynegocjowaliśmy i wspólnie podpisaliśmy umowę, a wszystko to, za niezapłacenie nam faktur za tuning w/w demo-cara ? jakim był wspomniany - Nissan Navara. Minęło kolejne pół roku, reklamy nie ma. Navara jeździ pod naszym nosem w Bielsku ? Białej, a Devil Energy dalej gra nam na nosie i śmieje się w twarz. ( usunięte przez administratora ) I choć ta sytuacja uczy , że każdy może oszukać, nasze podejście do klientów jest nadal ufne i wierzymy, że samochody terenowe umiłowali pozytywni i uczciwi ludzie. W końcu świat jest mały i lepej mieć przyjaciół niż wrogów. Poniżej opis tego, co wykonaliśmy przy tym samochodzie: - [treść usunięta przez moderatora]

edek

po co pisac cos na tym portalu jak tu mozesz wpiszc wszystko i tak nikt tego nie sprawdza napisz pismo do sanepidu

Piotr

A jak dla mnie jest ok. Gdyby było lepiej chyba bym nie wytrzymał

krzysiek

Pietruszka, prosze o kontakt. Zainteresowany jestem ich działaniami.

loco

Hej pietruszka, chcialbym wiecej uslyszec informacji na temat tej firmy, jak mozna sie z toba skontaktowac? pozrdrawiam

zawodolony

Jak dla mnie super robota! Wolne weekendy!! Fajny klimat, ludzie sobie pomagają, a zarobić też mogę całkiem nieźle!! Polecam!

:)))))))))

wiem ,ja nie mam nic do ukrycia ,i jeszcze raz powtarzam że Kocham tą firmę i jestem od niej uzależniony :))

:)))))

Hej Wszystkim :) a ja Kocham tą Firmę i jest mi w niej dobrze

T

Jest OK.

Markadio

Pracuje w firmie od niedawna. Panuje tutaj super atmosfera! Fantastyczni ludzie! Najlepsze sa integracje :):)::):):)

Zostaw opinię o Premium Distribution Sp. z o. o. - Jawor

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Premium Distribution Sp. z o. o.