Remompap Sp. z o.o.

Poznań

Opinie o Remompap Sp. z o.o.

Technolog

Plusy: + Świetna atmosfera + Elastyczne podejście do czasu pracy + Duży potencjał rozwoju + Nastawienie na wieloletnie zatrudnienie + Szkolenia, uprawnienia + Nastawienie na innowacje oraz inwencję twórczą pracowników + Opłacane terminowo składki ZUS, dodatkowe ubezpieczenie Minusy: - Nie zawsze dokumentacja i produkcja są uporządkowane, choć zaczęli to poprawiać - Zarobki nie są najwyższe (ZUS, US itd.)

zew
@Technolog 19.08.2016 12:39

Technolog a jest szansa na zatrudnienie tam - technologia / nadzór spawalniczy / kontrola jakości? Nigdy nie widziałem żadnych ogłoszeń od nich

Pracujesz w firmie Remompap Sp. z o.o.? Chcesz coś w niej zmienić? Zachęcamy do dodania komentarzy.

Zostaw opinię o Remompap Sp. z o.o. - Poznań

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Remompap Sp. z o.o.