Opinie o FlexLink Systems Polska w Sady

Działalność firmy zakończona.

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie FlexLink Systems Polska. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie FlexLink Systems Polska o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja narzędzi, elektronarzędzi i osprzętu

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o FlexLink Systems Polska w Sady

heh Nowy wpis

na jakie warunki może u nich liczyć inżynier automatyk? widziałem że szukają i się zastanawiam

Aneta Nowy wpis

@Faja13 w takim razie może powinieneś ten argument przedstawić pracodawcy, że osoby wykonujące proste czynności mają lepsze wynagrodzenie. Może uda Ci się wynegocjować od firmy FlexLink Systems Polska podwyżkę. Daj nam potem znać na forum jak Ci poszło.

Aneta Nowy wpis

@Faja13 czyli jedynym minusem pracy w firmie FlexLink Systems Polska jest wynagrodzenie. Skoro nie ma możliwości podwyżki, to może istnieje opcja rozmowy o premii lub benefitach, które by spowodowały zwiększenie pensji. Co myślisz? Bierzesz taką opcję pod uwagę?

Faja13 Nowy wpis
@Aneta

Co mi po premiach i benefitach ja chciałbym zarabiac co miesiac pieniądze adekwatne do tego co produkujemy i jaka wiedzę trzeba posiadać a tutaj nikogo to nie interesuje,ludzie pracujący przy liniach flexa wykonujący proste czynności zarabiają lepiej jak my wiec gdzie tu logika niech mi to ktoś wytlumaczy

Tonik

Jak sądzicie czy są szanse na podwyżki płac?

Faja13
@Tonik

Marne

Faja13

Sama praca nie jest zła ale jeśli chodzi o zarobki to slabo (chodzi o montaż bo jak w biurach mają to nie wiem)coraz więcej ludzi z Ukrainy itp.Ciekawy jestem zresztą co firma zrobi z ukraincami jak będzie trzeba wysyłać na zagraniczne delegacje gdzie oni nie mogą? -przyjsc,nabrać doświadczenia i szukać pracy za lepsze pieniądze taka moja rada.

Aneta

@Karol a możesz napisać skąd posiadasz takie informacje? Czy słyszałeś na jakiej podstawie ktoś ocenia tak firmę FlexLink Systems Polska? Myślę, że to mogą być istotne informacje dla osób właśnie poszukujących pracy.

Karol

Słyszałem, że firma ma opinię dobrego pracodawcy!!

Macie jakieś nowe informacje związane z pracą w FlexLink Systems Polska?

alfons produkcji

Tak, Wołodia (kierownik EOPL) wrócił po zebraniu doświadczeń na zachód od rzeki Warty. To bardzo duże wzmocnienie dla firmy, które wcześniej już było ale zostało niewykorzystane. Zmieniamy w tym przypadku znaczenie przysłów: (usunięte przez administratora) w dom, bug w dom:)

Aneta

@wiciu możesz powiedzieć coś więcej o swoich doświadczeniach z pracy w firmie? Od jak dawna jesteś jej pracownikiem? Każda dodatkowa informacja może być cenna dla osób, które zastanawiają się nad aplikacją. Co powinny wiedzieć o pracy w FlexLink Systems Polska?

wiciu

Szukają frajerów za grosze. Oto cały problem. Chciwość.

Aneta

@Erykwidzę, że nikt jeszcze nie odpowiedział na Twoje pytanie. Czy zdecydowałeś się na aplikację na to stanowisko? Jeśli tak, to czy możesz powiedzieć coś więcej o tym jak wygląda proces rekrutacyjny? Takie dodatkowe informacje mogą być pomocne dla osób, które ten etap mają jeszcze przed sobą. Może ktoś jeszcze już odbył rozmowę kwalifikacyjną? Na co warto się przygotować? Jak oceniacie jej poziom?

Eryk

Project Manager - coś ktoś bez hejtu?

Aneta

Pracujesz w FlexLink Systems Polska? Chętnie dowiemy się co najbardziej lubisz w swojej pracy.

Jan nowak

znaleźli już operations managera?

er

@xxx a skad takie infromacje? wydaje mi się ze gdyby tak było to po prostu teraz posypalby się rozne oferty pracy w firmie tzn. bylaby duza rektuacja a ja na chwile obecna nie widze żeby cokowiek się pojaiwlo wiec napisz proszę co masz tutaj na mysli

Andzej

Ciekawe dlaczego stamtąd wszystkich dyrektorów (usunięte przez administratora) w ciągu kilku miesięcy?

xxx
@Andzej

Wszystkich zwolnili, czy sami odeszli? Rozumiem, że są jakies problem w tej firmie?

xxx
@Andzej

Szuka pracy

Jak się sprawy mają w biurach, w dziale zakupów. Słyszałem, że kierownik to całkiem sensowna osoba, motywująca swój zespół do pracy. Potwierdzicie? Proszę o więcej rzetelnych informacji

Ucho

Dno, muł i wodorosty! Nie polecam.

cwetr

Dno kompletne nikomu nie polecam zero przyszłości.

sweter magazynowy

Ludzie trzymajcie się z dala od tej firmy. gorzej już być nie może. z miesiąca na miesiąc wymyślają co raz to nowsze i głupsze decyzję. z tego co wiem to połowa magazynu (i nie tylko) rozgląda się za nowa pracą. przyjmują cie przez agencje i pracujesz przez nią po 2 - 3 lata i wciąż nie przyjmują bezpośrednio. a co za tym idzie, zarabiasz mniej niz reszta co jest bezpośrednio zatrudniona i na dodatek nic Ci sie nie nalezy. Szkoda czasu, lepiej zahaczyć się w innej firmie na poziomie i próbować z nią wiązać przyszłość. Przynajmniej może cię docenią. Tutaj rządzą ludzie którzy nie mają pojęcia o pracy a zgarniają za to olbrzymie pieniądze. Same układy-układziki. Ręce opadają!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy FlexLink Systems Polska?

Kandydaci do pracy w FlexLink Systems Polska napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

FlexLink Systems Polska