Opinie o Arpstal Antoni Ratajczak w Poznań

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Arpstal Antoni Ratajczak. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Arpstal Antoni Ratajczak na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja konstrukcji metalowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Arpstal Antoni Ratajczak w Poznań

Inga

Możecie napisać, co to znaczy, że dają adekwatne wynagrodzenie do umiejętności jak pracuje się tu jako Konstruktor? Czyli jaka to jest pensja, znacie konkretną kasę? Ile tego jest samej pensji bez premii?

Karol
@ktos

Kompletna bzdura. Dzień próbny jest w dziale Konstrukcji i nie ma nic wspólnego z aktualnymi projektami. Jest kolejnym etapem rekrutacji, który ma za zadanie sprawdzić jak konstruktor pracuje, posługuje się programami, w jaki sposób myśli i czy potrafi się komunikować z zespołem. Przyszły kandydat otrzymuje osobę nadzorującą, która pomaga, odpowiada i przedstawia co należy wykonać. Dzień próbny trwa ok 6h.

Było tu napisane, że od jakiegoś czasu działa lakiernia i ze samej (usunięte przez administratora) jako tako nie brakuje a coś oferty na nią mi się nie rzucają. Miałem parę miesięcy temu tylko przed sobą coś dla lidera produkcji właśnie na dział lakierni, ale ofert dla lakierników doszukać się nie mogę. Wszystko jak na razie zajęte jest?

Jak po roku oceniacie rozwój firmy? z rok temu podczas odpowiadania na podobne zapytanie ktoś przytoczył fakt, że powstała nowa hala i ze w planach jest kolejna. Coś jeszcze ma się zmienić w najbliższym czasie? Są planowane rekrutacje?

Pracownik Nowy wpis

Z tego co wiadomo pracowniką to ma powstać kolejna hala, żeby usprawnić działania w firmie (uporządkowanie działów itp. ) jednak nie ma konkretnej daty budowy. Firma nadal się rozwija. Od jakiegoś czasu funkcjonuje lakiernia proszkowa. Pracy nie brakuje , atmosfera zdrowa, zarobki OK

Inga

Host
@Inga

Uważać na tą firmę. Ja się na nich konkretnie przejechałem. Na rozmowie wstępnej pytają o wymagania finansowe i mówią, że jest to w ich zasięgu, później wzywają Cię na dzień testów (musisz wziąć dzień urlopu i pracować 8 h za darmo tzn pokazać co potrafisz) a na końcu proponują wynagrodzenie mniejsze o 40 procent (mimo iż wg ich opinii testy przeszły bardzo dobrze). Wg mnie jest to niepoważne i to bardzo choćby z tego względu, że tracisz dzień urlopu i pracujesz dzień za free. Jeśli dajesz pracodawcy wymagania finansowe i wie, że ich nie spełni to po jakiego grzyba te testy całodniowe?

Żaklina
@Host

A ten dzień testów musi być darmowy? Nie ma opcji dogadania się, żeby był płatny? Jak już zaproponowali niższe wynagrodzenie to chociaż po okresie próbnym można liczyć na jakąś podwyżkę?

ktos
@Żaklina

To dzien darmowy, firma wychodzi z zalozenia, ze jesli chcesz dolaczyc do zespolu musisz dac cos od siebie bo to przeciez ty prosisz o pracę...

Karol Nowy wpis
@ktos

Ile jest etapów w procesie rekrutacji w Arpstal Antoni Ratajczak? Jak długo trzeba czekać na ostateczną decyzję?

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Arpstal Antoni Ratajczak, daj nam znać, co sądzisz o jej przebiegu. Jakie warunki Ci zaproponowano? Jakie wymagania ma pracodawca na stanowisko Konstruktor? Podziel się swoimi wrażeniami!
logo firmy Asystent Projektanta Konstrukcji
Gryfbud Sp. z o.o.
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.

Opowiecie o sytuacji na produkcji? chyba nie widzę takiego odniesienia a właśnie kierownika od niej poszukują i to z oznaczeniem „od zaraz”, co to może oznaczać? Czy z tego stanowiska da rade jeszcze gdzieś awansować? i dlaczego poszukiwana jest jednak osoba z zewnątrz? Są awanse wewnętrzne?

Na wszystkich stanowiskach te dni próbne obowiązują? Jak to wygląda w przypadku pracy montera? I w sumie ile wynosi proponowana kwota na tym stanowisku? Bo ktoś pisał, że nie najlepsza chyba była. Ten dzień próbny to po prostu obejrzenie miejsca pracy czy serio każą pracować za free? Co do benefitów, na stronie napisali, że jest pakiet sportowy od 76 zł. Czyli oni nie finansują w ogóle tych benefitów, po prostu da się dołączyć za ich pośrednictwem?

Jeśli chodzi o dzień próbny nie słyszałem, żeby ktoś pracował za darmo, odnośnie benefitów, to je właśnie da się dołączyć za ich pośrednictwem pakiety sportowe 76-114 zł w zależności od wariantu. Pozdrawiam.

Ty też miałeś dzień próbny? Czy jeśli to standard i dotyczy wszystkich nowych pracowników, to czy pierwsza umowa o pracę jest od razu umowę na czas nieokreślony?

Nie miałem dnia próbnego, normalnie zostałem zatrudniony na okres 3 miesięcy . Zostałem poinformowany odrazu że jeśli będzie wszytko dobrze po tych 3 miesiącach zostanie podniesione moje wynagrodzenie oraz zostanie przedłużona moja umowa. Tak też się stało. Antoni Ratajczak został przedstawiony mi przez pracowników jako człowiek słowny. Po już dłuższym okresie mogę potwierdzić tylko ta opinie. Myślę że te negatywne wpisu mają może jakiś charakter o podłożu osobistym. W każdym bądź razie wszystko jest kwestia dogadania się na pierwszej rozmowie i jeśli zeczywiscie pojawiały się jakieś dni próbne to dziwie się, że ktoś się na to decyduje. Jeśli ktoś ma doświadczenie na danym stanowisku to powinien to przestawić w taki sposób żeby nowy pracodawca miał poczcie, że chce tego pracowniak, ale to są już moje prywatne uwagi.

Nie polecam . Pracowałem tam przez chwilę - słaba organizacja

Spawacz, lakiernik, magazynier czy jako kto? Sporo ofert teraz wisi i ciekawi mnie czy piszesz o stanowisku na które chce kandydować.. pisali tu generalnie, że trzeba dawać z siebie wszystko, bo inaczej może problem z praca być, czy to się zgadza? jak wdrożenie u Ciebie wyglądało?

Arpstal Antoni Ratajczak właśnie rekrutuje w mieście Berlin. Nie wiecie, czy poszukują pracowników także w innych lokalizacjach?

Austenit

Firma niedawno poszukiwała do pracy w kontroli jakości. Właśnie uruchominiono kolejne rekrutacje na stanowiska koordynatora produkcji, konstruktora i inne. Taka rotacja panuje czy też firma się rozwija? Może jakieś opinie?

@Austenit

Pracuje w tej firmie jakiś czas, każdy nowy pracownik jest mile zaskoczony podejściem pracodawcy, dobra opinia również w śród starej załogi. Firma jak najbardziej się rozwija, rotacji brak. Szczerze zachęcam do wysyłania CV oraz ewentualnych rozmów.

@Austenit

Firma zdecydowanie się rozwija. Niedawno powstała nowa hala i jest już planowana kolejna. Myślę że jest to jeden z lepszych momencie aby zdecydować się na prace w ArpStalu. Pozdrawiamy

Jolanta

czy firma organizuje może staże dla studentów? widziałam, że z rok temu konstruktora tutaj do siebie szukali a rozglądam się właśnie po Poznaniu za czymś ciekawym. Ktoś może opisać mi proszę warunki zatrudnienia, ktoś pisał, że firma się rozwija, można przy tym liczyć na rozwój własny? jaki konkretnie?

Zostaw merytoryczną opinię o Arpstal Antoni Ratajczak - Poznań

• Jak się pracuje w Arpstal Antoni Ratajczak?

Zobacz opinie na temat firmy Arpstal Antoni Ratajczak tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Arpstal Antoni Ratajczak
  • Ostrowska 360