Opinie o Biuro Obrotu Nieruchomościami Jolanta Chmielowiec w Poznań-kiekrz

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Biuro Obrotu Nieruchomościami Jolanta Chmielowiec. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Biuro Obrotu Nieruchomościami Jolanta Chmielowiec o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Biuro Obrotu Nieruchomościami Jolanta Chmielowiec w Poznań-kiekrz

Agnieszka Michalak Nowy wpis

Współpraca z Panią Jolantą to sama przyjemność, rzeczowa, słowna, uczciwa, wszystko załatwione szybko i sprawnie. Bardzo polecam.

Patryk Nowy wpis

Biuro Nieruchomości Pani Jolanty Chmielowiec mogę polecić z czystym sumieniem. Rzetelna, miła i profesjonalna obsługa. Bardzo dobry kontakt z Panią Jolantą (umawialiśmy się bez problemu nawet w sobotę czy też w godzinach wieczornych). Potrzebna dokumentacja przy zakupie domu, sporządzona została z najwyższą starannością.

Natalia Nowy wpis

Pełen profesjonalizm, miła obsługa, fachowa pomoc, aktualne oferty, porady, cierpliwość. Biuro cechuje duża otwartość i dostępność (bardzo dobry kontakt mailowy, telefoniczny i bezpośredni).

Anna Klimczuk Nowy wpis

Polecam współpracę z Panią Jolantą- dbałość o wszystkie dokumenty i niuanse transakcji, wszystko dopięte na ostatni guzik, na czas, do tego dobra znajomość nieruchomości i otoczenia. Transakcja przeprowadzona bez żadnych potknięć, zgodnie z ustaleniami. Polecam!

Masz już za sobą rozmowę kwalifikacyjną w firmie Biuro Obrotu Nieruchomościami Jolanta Chmielowiec? Zostaw komentarz z opisem swoich doświadczeń. Jakich wskazówek mógłbyś udzielić osobie, która wybiera się na rozmowę w tym miejscu?
Dominika

Polecam to Biuro z całym sercem. Transakcja przebiegła szybko i sprawnie.

Natalia

Pani Jolanta zadbała o każdy szczegół transakcji. Jej rzetelność i podejście do klienta jest godne podziwu. Nie zataiła żadnej informacji na temat stanu mieszkania. Zawsze służyła pomocą i informacją. Z czystym sumieniem mogę polecić!

Polecam Panią Jolantę! Doskonała współpraca, pozytywna energia i profesjonalizm od A do Z. Pewnie i kompetentnie przeprowadza przez cały proces zakupu. Piątka!

Dominika
@Anna

Super, że tak pozytywnie się wypowiadasz na temat tej pani. A jakiego zakupu konkretnie dokonałaś jeśli można wiedzieć i jak cenowo? Przystępnie czy cena jednak wysoka?

Bardzo profesjonalne i rzetelne podejście do pracy. Przy okazji miły i bezproblemowy kontakt. Pełen profesjonalizm! Wszystko na czas i na korzyść klienta. Z czystym sercem polecam.

Natalia
@Piotr

Czy możesz to samo napisać w kwestii tego jak firma zachowuje się w stosunku do swoich pracowników, jaka panuje atmosfera itd? Bo to forum jest właśnie dla pracowników i ja jako czytelnik przychodzę tutaj poczytać opinie o pracy :)

Serdecznie polecam. Pani Jolanta przeprowadziła nasz zakup domu w sposób bardzo sprawny i profesjonalny.

Paula

Jak najbardziej polecam! Pani Jolanta wszystko poprowadziła kompleksowo i profesjonalnie.

Szukając domu miałem kontakt z kilkoma biurami nieruchomości, ale dopiero u Pani Chmielowiec uzyskałem profesjonalną pomoc i wspólnie udało się znaleźć dokładnie taki dom jaki chciałem. Polecam!

Mariusz O.

Współpraca jak najbardziej owocna :) Zakupiony dom jest spełnieniem marzeń, a wszystko udało się załatwić, sprawnie, bez problemów i stresu. Polecam!

Klient

Pani Chmielowiec kłamie. Osoba zupełnie niegodna zaufania. Transakcja nie doszła do skutku. Wszystkie istotne informacje o nieruchomości dowiedziałem się sam. Nie polecam, wręcz odradzam współpracę.

Weronika
@Klient

Przykre jest to, co piszesz. Nie rozumiem tylko na czym miało polegać kłamstwo, o którym wspominasz. Wyjaśnisz? Ja tu szukałam informacji, czy pani Chmielowiec i jej Biuro Obrotu Nieruchomościami zatrudniają innych agentów niż ona sama i czy jest nabór. Może ktoś będzie wiedział...

Jolanta Chmielowiec
@Klient

Dzień dobry. Proszę się przedstawić i wyjaśnić zarzucone kłamstwo,nie przypominam sobie takiej sytuacji ponieważ nic takiego się nie zdarzyło,łatwo jest rzucać oszczerstwa nie podając swojego nazwiska,prościej będzie zadzwonić i wyjaśnić sprawę a nie pisać kłamliwe opinie. Jolanta Chmielowiec.

Marlena W.

Wszelkie formalności załatwione w bardzo krótkim czasie, niczym nie musiałam się przejmować. Zdecydowanie polecam biuro.

klient

Straszna obsługa, nic nie potrafi załatwić . nie odbiera i nigdy nie ma czasu. nie odpisuje na pytania

Zostaw merytoryczną opinię o Biuro Obrotu Nieruchomościami Jolanta Chmielowiec - Poznań-kiekrz

Biuro Obrotu Nieruchomościami Jolanta Chmielowiec
  • Parkowa 8