Opinie o Hansa-Flex Sp. z o.o. w Poznań

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Hansa-Flex Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Hansa-Flex Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja wyrobów metalowych, hydraulicznych i ogrzewniczych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Hansa-Flex Sp. z o.o. w Poznań

Cześć, nie będą może tu jeszcze szukać przypadkiem Pracownika Warsztatowo-Magazynowego? Znalazłem ofertę z zeszłego roku ja w tym obecnym planuje zmienić pracę. pełnie podobna funkcję w innym zakładzie, ale kasa przestała mi odpowiadać. Tu występują cykliczne podwyżki?

Człowiek Nowy wpis

Jak korzysta się tutaj z benefitu prywatnej opieki medycznej? Szczególnie że, sami to oferują, ale wiecie, czy można dołączyć do tego swoją rodzinę? Aktualnie firma poszukuje pracownika jako Specjalistka / Specjalista ds. wsparcia działu produkcji. Coś wiecie o tym temacie?

Pracownik Nowy wpis
@Człowiek

Tak , można dołączyć swoją rodzinę. Wyślij CV , idź na rozmowę dowiesz się więcej.

Klient Nowy wpis

Ktoś może się orientuje czy w oddziale Zielona Góra nadal można brać towar na "WZtke" ?

Klient

Witam , czy ktoś się orientuje, czy w oddziale Zielona Góra nadal można brać towar na "WZtki" ?

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Hansa-Flex Sp. z o.o., daj nam znać, co sądzisz o jej przebiegu. Jakie warunki Ci zaproponowano? Jakie wymagania ma pracodawca na stanowisko Pracownik obsługi klienta w oddziale w zakresie hydrauliki siłowej? Podziel się swoimi wrażeniami!
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
Medic

Mam informacje, że aktualnie szukają pracowników do oddziału w Poznaniu. Można CV przesłać na adres email oddziału .

Teresa
@Medic

I jako klient namawiasz? Czemu?

Były

Pracowałem w tej fimie niecały miesiąc po tym okresie dostałem wypowiedzenie praktycznie bez podania przyczyny . Nie polecam tej firmy .

Ex
@Były

Miałem to samo, ludzie którzy wchodzą w (usunięte przez administratora) pani M, mogą robić co chcą i jak chcą. A przy okazji z jakiego oddziału Cię wyrzucili ?

Jakie jest podejście kierownictwa do pracowników w Hansa-Flex Sp. z o.o.?

Breslau

Kierownik co innego mówi a co innego robi często (usunięte przez administratora)np wysokość zarobków we Wrocławiu , siłowniki nieszczelne dziwię się że ktoś to kupuje spawy małym prądem spawane i za dużo drutu potem są cyrki ;)

Wenden

Nie polecam firmy oszuści i wadliwe produkty

tred

Witam nie polecam tej firmy moj syn bral udzial w tej firmie syn ustatkowany urodzila sie coreczka i wziol opieke nad zona i corka bo zona miala cesarskie , po szczesliwym powrocie do pracy dostal wypowiedzenie z pracy miesieczne a szczeze wiazal nadzieje z ta firma ,ale nie warto ,miedzy innymi towar kilka razy byl felerny wiec negatywne uczucia

Bożena

Na stornie internetowej firmy Hansa-Flex Sp. z o.o. można znaleźć kilka aktualnych ofert pracy: https://hansa-flex.com.pl/kariera/ Czy polecacie pracę w tej firmie? Na jakie wynagrodzenie mogą liczyć nowi pracownicy?

Piotrek

Ale to jest forum dla pracowników a klienci powinni kierować swoje uwagi na inny adres.

Piotrek
@Piotrek

Na adres do Poznania , najlepiej żeby zamknęli odział w Złotoryji .

Jacek

Nikomu nie polecam tej firmy pracownicy nie dość ze nie umieją dopasować końcówki do węża co w urządzeniach podnoszących ludzi moze skończyć się śmiertelnie to wyzywają klientów jak im ktoś pokarze ich błąd omijać szerokim łukiem. Ich węże pracują tak jak u mnie jeden dzień

Ktoś z byłych

Pracowałem w Hansa Flex jakiś czas temu i mogę napisać wiele dobrego, ale tez i złego. Nie ma firmy idealnej, w handlu trzeba pracować, a jak chcesz się ślizgać to na krótką metę. W tej firmie dużo takich ślizgaczy. Z dobrych rzeczy : - kasa zawsze na czas - wynagrodzenie ok, jak na początek, wiadomo zawsze mogło być lepiej - wyjazdy integracyjne - kasa świąteczna na koniec roku, podobno kiedyś była jeszcze lepsza. Tak mówili straży górale. minusy: - każdy sobie rzepkę skrobie - zazdrość wśród pracowników bo nowy pracownik ma lepiej niż ten stary. - problemy z wykorzystaniem dni na opiekę na dziecko - komentarze na temat L4 - duży zakres obowiązków - mało szkoleń W mojej ocenie najlepsze oddziały to Wrocław i Toruń. Bardzo dobre warunki pracy. Widać, że kierownicy tych oddziałów kładą duży nacisk na porządek i organizację pracy. W tych oddziałach na pewno można się dużo nauczyć, jak ktoś tylko chce . Jak chcesz ściemniać to nie polecam tych oddziałów, bo długo tam nie popracujesz. We Wrocławiu i Toruniu są organizowane najlepsze szkolenia dla nowych pracowników. Nie polecam Złotoryi i śmiesznego pana A.... , który robi taki wstęp, że głowa mała na temat wszystkich.

zażenowany
@Ktoś z byłych

Każdy wie, że taki tekst może napisać tylko kilka osób w HF bo znają one realia . Po wypowiedzi na temat szkoleń od razu widać kto napisał ten tekst. Pytanie po co? Ktoś niżej skrytykował Toruń i sądzisz że zrobił to ktoś ze Złotoryi? Sami pracujecie na opinię tej firmy. Panie inżynierze, tak się nie robi.

XXX

Zależy do jakiego oddziału się trafi. Najgorszy jest Toruń, fajnie pracuje się we Wrocławiu, Złotoryii, Poznaniu.

Elżbieta
@XXX

Obecny wątek dotyczy pracy w firmie Hansa-Flex w oddziale w Poznaniu. Czy zechcesz podzielić się z nami informacjami, jak aktualnie przedstawia się tam sytuacja? Czy obecnie firma prowadzi jakieś rekrutacje?

Dominik
@Elżbieta

Od stycznia zostanie wznowiona rekrutacja - podobno.

Wiktor
@Dominik

Ooo, a na jakie stanowiska?

Klika

pisanie takich postów ” przez pryzmat swoich frustracji „ czy szkalowania i podszywania się pod kogoś bo tak można wywnioskować, te 3 -komentarze w odstępach prawie równo co 1h tego samego dnia :)wyglądają jak pisana przez jedna i tą samą osobę(NO i styl) ale Ok każdy ma prawo się wyrazić nawet złośliwie : 1. Legnica ma od ponad 2 lat trzech pracowników 2. HF Złotoryja rozpoczęła właśnie nową inwestycje buduje kolejną już 3hale z biurowcem, (czy to jest oznaka braku przyszłości?)3. Niskie zarobki ... naprawdę temat rzeka ;) w porównaniu do kogo, czego? Umiejętności? Godzin pracy? Podstawa jest lepsza niż na strefie, reszta zależy od chęci . 4. HF to firma rodzinna od początku istnienia ,tak jest było i chyba będzie, szczycimy się tym a Właściciele propagują . . Odchodzą osoby szukające "nowych wyzwań" lub ciągle niezadowolone bo wiadomo "wszędzie dobrze gdzie nas nie ma"- lecz zawsze po przyjacielsku. Resztę tych treści pozostawiamy bez komentarza .. każdy może widzieć co che widzieć...opluć można każdego - zwłaszcza anonimowo .Pozdrawiamy ; Klika

Obserwator
@Klika

Co racja to racja, każdy może ponarzekać i mieć swoje zdanie ,znam kilku chłopaków z Hanzy raczej zadowoleni, ponoć będzie nabór w styczniu . Warto próbować , moje zdanie.

Artur

Najlepszy jest odział w Legnicy Jeden pracownik i Jeden kierownik . Tylko tam ciężko się dostać . ????

Arti.

Złotoryja to oddział rodzinny i będzie przechodził z pokolenia na na pokolenie . W następnych latach firmę przejmie pani kontroler ( śmieszności) .Tam przypada jeden Biurowy na jednego fizycznego . A wynagrodzenie lepiej nie pytać . Ludzie odchodzą bo brak przyszłość , również nie polecam firmy. Pracowałem w serwisie i wiem jak tam jest.

Kto powiedział że w złotoryji pracuje się dobrze , chyba ten co tam nie pracował . Napewno nie jest tak wesoło . Ja pracowałem tam pare lat . Sama klika i rodzina , zarobki minimalne i ciagle obiecanki . Ale grunt to rodzinka. Nie polecam pracy w złotoryji.

Horst

Sucks

Artur

Osoby bez doświadczenia z hydraulika siłowa umowa na zlecenie przez 3 miesiące.jezyk angielski. W stopniu komunikatywnym. Zdolności tokarskie,ślusarskie itp. Masa książek z asortymentem do nauki. Tryb pracy pn-pt 8h ale i tak zostaje się dłużej. Obsługa wózków widlowych, bhp i cały czas monitoring kierownika. Dojazdy do klientów. A to wszystko za 3000 brutto. Niemiecki kapitał w polskim wykonaniu.

Wrrrr
@Artur

Panie Rrrr,chyba pomyliłeś firmy.

Zostaw merytoryczną opinię o Hansa-Flex Sp. z o.o. - Poznań

• Jak się pracuje w Hansa-Flex Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Hansa-Flex Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

Hansa-Flex Sp. z o.o.