Hansa-Flex Sp. z o.o.

Poznań

Opinie o Hansa-Flex Sp. z o.o.

gość

hmm, szkoleń brak, kierownictwo nie ogarnia chaosu i bałaganu jaki tam panuje, ludzi pozatrudnianych pełno, a pracować nie ma komu, zero organizacji. Wrażenie jest takie jakby szefostwo było oderwane od rzeczywistości. zarobki marne

Gość

Za 10 zł to niech M. Kupi sobie burgera a nie ludzia płaci śmieszne pieniądze.

Poznaniak

Amen ...módlmy się za pomysły,za obroty,za przesunięcia między oddziałowe. Za głupotę której jest tak dużo w tej firmie.

Jeden z byłych

Kochajmy byłych handlowców tak szybko odchodzą z Hansy. Oby znaleźli bardziej poukładana firmę logistycznie i co do realizacji planu. Aby zarabiali godnie a nie psie pieniądze.

Były kierownik

Przychodzą tylko ambitne nie doloty z T I P z bogatym pakietem doświadczeń psychicznych... Słynny Pan S... Wielki były kierownik regionalny z T.. którego Dyrektor wyrzucił bo chciał być zbawicielem firmy T... Ambitny mądry inżynier, niedoceniony. Podobno teraz rządzi w H w Toruniu. Problem Z firmą H jest taki że takich emocjonalnych cmo... zatrudniają i zmieniają cała koncepcję niemieckiej firmy. Przez takich ludzi cały kodeks etyki jest nie potrzebny. Co do zatrudnienia jakoś chętnych nie ma za psie pieniądze nikt nie przyjdzie z 10 letnim doświadczeniem. A młodzi do obozu pracy nie gnają. Pozdrawiam [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] włazów z H..

Poznaniak

Kup..... I tyle

Kierownik

Hehe. Każą jeździć na targi branżowe ale już za targi nie płacą. Myślą że człowiek rodziny nie ma że nawet w weekend będzie pracować dla dziadoskiej dynastii M. Niech rodzinką wsiądzie w M... De... I zapiera..... Na targi weźmie toboły i 3 walizy ulotek i działa może obrotu wzrosną. Niemiecka firma przez lata dorabia się kapitału a nie w jeden rok. A te rozbudowywanie oddziałów o kant [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] Jeśli porządni ludzie z wiedzą już tam nie pracują. Teraz szukaj po konkurencji z firm T... P... Itp mówiąc inaczej niedolot ambitny którego wyrzucili z konkurencji. Takich jest pełno w tej firmie.

WyJużWiecieKto

Ja również nie polecam tego pracodawcy. Post wyżej doskonale opisuje całą sytuację. Podp... na potęgę... Poświęcasz się, zostajesz po godzinach, starasz się dbać o wizerunek firmy, harujesz do późnej nocy przy rozkładaniu/składaniu stoiska na targach branżowych, w samochodach GPS-y i nawet w czasie przerwy podczas jazdy po klientach do Biedronki nie możesz wjechać po kierownik nie ma co robić i obserwuje gdzie jesteś. Za wszystko co robisz ponad swoje obowiązki dla dobra firmy nie usłyszysz nawet głupiego "dziękuję". A jeden z kierowników (już niepracujących) wykorzystywał ludzi do pracy przy swoim ogródku... Żenada ... Złodziejstwo, kłamstwo, pomawianie, oczernianie, pensja mizerna - Szkoda zdrowia i nerwów.

Jaś Fasola

Kiedyś pracowałem pod Poznaniem w Hansie. mają tak kodeks etyki którego i tak nikt nie przestrzega, jeden drugiego przez trzeciego oraz czwartego podp... nawet mailowo. firma niemiecka ale z niemiecką firmą nic nie ma do czynienia wiedza ludzi o tematyce hydrauliki silowej znikoma. dla klienta czarna magia, katalogi źle opisane, współpraca między kolegami bardzo zła nikt ci nie wytłumaczy,pomoże, jako nowy pracownik jesteś porzucony tylko sobie. jakoś towaru R.P.C. Przebieg całej dokumentacji w firmie jak w NASA lub C.I.A. Straszny bałagan, pakietu socjalnego brak, premii brak. Biznes rodzinny o bardzo wysokich wymaganiach stawianych młodym pracownikom. szczerze nie polecam umowa na okres próbny, później określony.

Poznań

Witam czy warto pracować w Hansa flex jako asystent techniczno handlowy i jakie są stawki

Artur

Osoby bez doświadczenia z hydraulika siłowa umowa na zlecenie przez 3 miesiące.jezyk angielski. W stopniu komunikatywnym. Zdolności tokarskie,ślusarskie itp. Masa książek z asortymentem do nauki. Tryb pracy pn-pt 8h ale i tak zostaje się dłużej. Obsługa wózków widlowych, bhp i cały czas monitoring kierownika. Dojazdy do klientów. A to wszystko za 3000 brutto. Niemiecki kapitał w polskim wykonaniu.

Twoja opinia ma znaczenie. Dodawaj komentarze o firmie Hansa-Flex Sp. z o.o. na naszym forum.

Zostaw opinię o Hansa-Flex Sp. z o.o. - Poznań

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Hansa-Flex Sp. z o.o.