Opinie o Hansa-Flex Sp. z o.o. w Poznań

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Hansa-Flex Sp. z o.o., jak również Klientów firmy. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Hansa-Flex Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Hansa-Flex Sp. z o.o. w Poznań

Pytanie Nowy wpis

Jakie jest podejście kierownictwa do pracowników w Hansa-Flex Sp. z o.o.?

Breslau Nowy wpis
Kandydat
@Pytanie

Kierownik co innego mówi a co innego robi często (usunięte przez administratora)np wysokość zarobków we Wrocławiu , siłowniki nieszczelne dziwię się że ktoś to kupuje spawy małym prądem spawane i za dużo drutu potem są cyrki ;)

Wenden Nowy wpis

Nie polecam firmy oszuści i wadliwe produkty

tred Nowy wpis

Witam nie polecam tej firmy moj syn bral udzial w tej firmie syn ustatkowany urodzila sie coreczka i wziol opieke nad zona i corka bo zona miala cesarskie , po szczesliwym powrocie do pracy dostal wypowiedzenie z pracy miesieczne a szczeze wiazal nadzieje z ta firma ,ale nie warto ,miedzy innymi towar kilka razy byl felerny wiec negatywne uczucia

Bożena

Na stornie internetowej firmy Hansa-Flex Sp. z o.o. można znaleźć kilka aktualnych ofert pracy: https://hansa-flex.com.pl/kariera/ Czy polecacie pracę w tej firmie? Na jakie wynagrodzenie mogą liczyć nowi pracownicy?

Rozmowa kwalifikacyjna
Firma Hansa-Flex Sp. z o.o. poszukiwała pracowników. Wziąłeś udział w procesie rekrutacyjnym? Ile etapów obejmował ten proces? Podziel się swoimi przemyśleniami dotyczącymi przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Piotrek

Ale to jest forum dla pracowników a klienci powinni kierować swoje uwagi na inny adres.

Piotrek
@Piotrek

Na adres do Poznania , najlepiej żeby zamknęli odział w Złotoryji .

Jacek

Nikomu nie polecam tej firmy pracownicy nie dość ze nie umieją dopasować końcówki do węża co w urządzeniach podnoszących ludzi moze skończyć się śmiertelnie to wyzywają klientów jak im ktoś pokarze ich błąd omijać szerokim łukiem. Ich węże pracują tak jak u mnie jeden dzień

Ktoś z byłych

Pracowałem w Hansa Flex jakiś czas temu i mogę napisać wiele dobrego, ale tez i złego. Nie ma firmy idealnej, w handlu trzeba pracować, a jak chcesz się ślizgać to na krótką metę. W tej firmie dużo takich ślizgaczy. Z dobrych rzeczy : - kasa zawsze na czas - wynagrodzenie ok, jak na początek, wiadomo zawsze mogło być lepiej - wyjazdy integracyjne - kasa świąteczna na koniec roku, podobno kiedyś była jeszcze lepsza. Tak mówili straży górale. minusy: - każdy sobie rzepkę skrobie - zazdrość wśród pracowników bo nowy pracownik ma lepiej niż ten stary. - problemy z wykorzystaniem dni na opiekę na dziecko - komentarze na temat L4 - duży zakres obowiązków - mało szkoleń W mojej ocenie najlepsze oddziały to Wrocław i Toruń. Bardzo dobre warunki pracy. Widać, że kierownicy tych oddziałów kładą duży nacisk na porządek i organizację pracy. W tych oddziałach na pewno można się dużo nauczyć, jak ktoś tylko chce . Jak chcesz ściemniać to nie polecam tych oddziałów, bo długo tam nie popracujesz. We Wrocławiu i Toruniu są organizowane najlepsze szkolenia dla nowych pracowników. Nie polecam Złotoryi i śmiesznego pana A.... , który robi taki wstęp, że głowa mała na temat wszystkich.

zażenowany
@Ktoś z byłych

Każdy wie, że taki tekst może napisać tylko kilka osób w HF bo znają one realia . Po wypowiedzi na temat szkoleń od razu widać kto napisał ten tekst. Pytanie po co? Ktoś niżej skrytykował Toruń i sądzisz że zrobił to ktoś ze Złotoryi? Sami pracujecie na opinię tej firmy. Panie inżynierze, tak się nie robi.

XXX

Zależy do jakiego oddziału się trafi. Najgorszy jest Toruń, fajnie pracuje się we Wrocławiu, Złotoryii, Poznaniu.

Elżbieta
@XXX

Obecny wątek dotyczy pracy w firmie Hansa-Flex w oddziale w Poznaniu. Czy zechcesz podzielić się z nami informacjami, jak aktualnie przedstawia się tam sytuacja? Czy obecnie firma prowadzi jakieś rekrutacje?

Dominik
@Elżbieta

Od stycznia zostanie wznowiona rekrutacja - podobno.

Wiktor
@Dominik

Ooo, a na jakie stanowiska?

Klika

pisanie takich postów ” przez pryzmat swoich frustracji „ czy szkalowania i podszywania się pod kogoś bo tak można wywnioskować, te 3 -komentarze w odstępach prawie równo co 1h tego samego dnia :)wyglądają jak pisana przez jedna i tą samą osobę(NO i styl) ale Ok każdy ma prawo się wyrazić nawet złośliwie : 1. Legnica ma od ponad 2 lat trzech pracowników 2. HF Złotoryja rozpoczęła właśnie nową inwestycje buduje kolejną już 3hale z biurowcem, (czy to jest oznaka braku przyszłości?)3. Niskie zarobki ... naprawdę temat rzeka ;) w porównaniu do kogo, czego? Umiejętności? Godzin pracy? Podstawa jest lepsza niż na strefie, reszta zależy od chęci . 4. HF to firma rodzinna od początku istnienia ,tak jest było i chyba będzie, szczycimy się tym a Właściciele propagują . . Odchodzą osoby szukające "nowych wyzwań" lub ciągle niezadowolone bo wiadomo "wszędzie dobrze gdzie nas nie ma"- lecz zawsze po przyjacielsku. Resztę tych treści pozostawiamy bez komentarza .. każdy może widzieć co che widzieć...opluć można każdego - zwłaszcza anonimowo .Pozdrawiamy ; Klika

Obserwator
@Klika

Co racja to racja, każdy może ponarzekać i mieć swoje zdanie ,znam kilku chłopaków z Hanzy raczej zadowoleni, ponoć będzie nabór w styczniu . Warto próbować , moje zdanie.

Artur

Najlepszy jest odział w Legnicy Jeden pracownik i Jeden kierownik . Tylko tam ciężko się dostać . ????

Arti.

Złotoryja to oddział rodzinny i będzie przechodził z pokolenia na na pokolenie . W następnych latach firmę przejmie pani kontroler ( śmieszności) .Tam przypada jeden Biurowy na jednego fizycznego . A wynagrodzenie lepiej nie pytać . Ludzie odchodzą bo brak przyszłość , również nie polecam firmy. Pracowałem w serwisie i wiem jak tam jest.

Kto powiedział że w złotoryji pracuje się dobrze , chyba ten co tam nie pracował . Napewno nie jest tak wesoło . Ja pracowałem tam pare lat . Sama klika i rodzina , zarobki minimalne i ciagle obiecanki . Ale grunt to rodzinka. Nie polecam pracy w złotoryji.

Horst

Sucks

Czy jakiś pracownik firmy Hansa-Flex Sp. z o.o. chciałby zabrać głos w sprawie zatrudnienia tam?

Artur

Osoby bez doświadczenia z hydraulika siłowa umowa na zlecenie przez 3 miesiące.jezyk angielski. W stopniu komunikatywnym. Zdolności tokarskie,ślusarskie itp. Masa książek z asortymentem do nauki. Tryb pracy pn-pt 8h ale i tak zostaje się dłużej. Obsługa wózków widlowych, bhp i cały czas monitoring kierownika. Dojazdy do klientów. A to wszystko za 3000 brutto. Niemiecki kapitał w polskim wykonaniu.

Wrrrr
@Artur

Panie Rrrr,chyba pomyliłeś firmy.

Elżbieta

@Stach, pytasz, bo jesteś zainteresowany pracą w Hansa-Flex Sp. z o.o.? Jakie stanowisko Cię interesuje? @Kudłaty, a Ty pracujesz w tej firmie? Co możesz powiedzieć na temat atmosfery, jaka tu panuje oraz warunków oferowanych przez tego pracodawcę? Co uważasz za największy plus pracy w Hansa-Flex?

inż.

dziadowska firma z nazwy niemiecka , a produkty rodem z chińskie indyjskie szajs włoski . jakość to dno za to ceny kosmiczne. nie polecam .Obsługa nie ma pojęcia o hydraulice siłowej . Zamawiałem wyroby w/w firmy -połowa to reklamacje , węże rozrywalo a reszta armatury to lipa z chin .parker do nich to kosmos !

Kudłaty
@inż.

1. To jedz do konkurencji kup "markowe" produkty jak włoskie to dziadostwo dla Ciebie . Kolejny garażowy hydraulik się znalazł , znawca hydrauliki . 2. Miałeś się wypowiedzieć o pracy w firmie a nie o wyrobach - czytaj forum ze zrozumieniem, a z tego co czytam to nigdy tam nie pracowałeś. Nie pozdrawiam.

Stach

Podpowiedzcie czy firma potrzebuje aktualnie pracowników?

gość

hmm, szkoleń brak, kierownictwo nie ogarnia chaosu i bałaganu jaki tam panuje, ludzi pozatrudnianych pełno, a pracować nie ma komu, zero organizacji. Wrażenie jest takie jakby szefostwo było oderwane od rzeczywistości. zarobki marne

Gość

Za 10 zł to niech M. Kupi sobie burgera a nie ludzia płaci śmieszne pieniądze.

Zostaw merytoryczną opinię o Hansa-Flex Sp. z o.o. - Poznań

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Hansa-Flex Sp. z o.o.