Opinie o Adizz Polska Sp. z o.o. w Poznań

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Adizz Polska Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Adizz Polska Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Sklepy internetowe

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Adizz Polska Sp. z o.o. w Poznań

Torki

Pracy jest sporo, ale człowiek daje radę bo mamy fajny zespół i w razie pytań można liczyć na wsparcie kolegów z pracy.

Jula Nowy wpis
@Torki

To prawda :) zespół jest super! Bardzo przyjemnie mi się tutaj pracowało.

Sławomir Nowy wpis
@Jula

Skoro było tak fajnie to czemu już tu nie pracujesz? Może też wspomnisz coś o zarobkach? Byłaś z nich równie zadowolona jak z atmosfery? :)

Jesus Nowy wpis
@Sławomir

Dlaczego cię to interesuje kto co robi?

Aaniaa Nowy wpis

Jak dla mnie póki co super . Pracuję od niedawna, ale liczę na długą współpracę :)

ok

Dziękuję za dobrą współpracę i polecam osobom które szukają ciekawej pracy w tej branzy

czerkis

jak dla mnie praca bardziej na plus niz na minus, duzo mozna sie nauczyc i poznac branze, ciekawe projekty i moze jest duzo pracy, ale ona z czasem tez staje sie latwa i przyjemna

Czy brałeś udział w spotkaniu rekrutacyjnym w firmie Adizz Polska Sp. z o.o.? Czy rekruter weryfikował w jakiś sposób Twoje umiejętności? Jak oceniasz stosunek wymogów podanych w ogłoszeniu do rzeczywistych? Czy była to dla Ciebie łatwa, a może trudna rozmowa?
logo firmy Specjalista IT
logo firmy Technik w Centrum Napraw
Nadarzyn
Diebold Nixdorf
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy PRACOWNIK SOCJALNY (SPECJALIZACJA OSÓB STARSZYCH I NIEPEŁNOSPRAWNYCH) [DS. 130.26.2024]
Katowice
Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Katowicach
Kamil

Planuję się zatrudnić. Ktoś powie coś więcej? Warto?

Matix
@Kamil

Jest ok, dobre warunki jeśli chodzi o kasę i atmosferę w pracy

Kartix
@Kamil

Dobra praca z fajnymi warunkami pracy.

Philly
@Kamil

Jestem bardzo zadowolony ze współpracy z tą firmą. Nie mogę narzekać ani na wynagrodzenie, ani na warunki zatrudnienia.

Merol
@Kamil

Warto, warunki są jak najbardziej ok

Jorgi
@Kamil

Tak, fajne warunki jeśli chodzi o kasę i możliwość zdobycia doświadczenia.

Thoor
@Kamil

Jest ok, fajna ekipa i dobre warunki

Nika
@Kamil

Ciekawa rozmowa, bez banałów, konkretnie.

Oki

Dobra praca

Bayos

Tak, jest ok

Młody
@Kamil

Jestem zadowolony od samego początku. Zlecone zadania są ciekawe i różnorodne przez co człowiek się nie nudzi.

Ann

Tak, warto

NICK
@Kamil

Dobrze płacą, można się rozwijać, jest naprawdę ok

Maciek
@Kamil

Warto się samemu przekonać, ale jest ok.

Maciek

Polecam!

dermo

Kasa dobra, płaca na czas, czego chciec wiecej. Pracujesz to zarabiasz, proste.

Ann

Współprace z firmą podjęłam przez polecenie znajomego.

Franz

Polecam

Robert

Wydaje mi się że najlepsi jakościowo w tej chwili

Młody

Wszystko na jak najwyższym poziomie. Praca jak najbardziej rozwojowa, firma solidna, wypłaty zawsze na czas. Polecam.

Domino

Oby tak dalej, bo jest dobrze

Bayos

Ja radzę zrobić tak - sprawdzić samemu. Tutaj każdy może napisać w sumie co chce, a jaka jest prawda trzeba doświadczyć samemu, bo każdy ma inne wymagania i oczekuje innych rzeczy od pracodawcy. U mnie się sprawdzili

Meggie

Pracujemy normalnie tak jak pracowaliśmy. Warunki się nie zmieniły odkąd się zatrudniłam. Jest w porządku.

Trapik

Ot dobra i solidna firma. Mogę śmiało polecić jeśli ktoś szuka pracy. Ale od razu mówię, że seriali i memów to tam za wiele nie obejrzysz, bo wolnego czasu jest mało, pracy sporo, ale opłaca się

piter

warunki dobre, placa dobrze i na czas, opoznien nie ma

Wontii

Wiadomo, że na początku ciężko jest wszędzie, ale po szkoleniach i wdrążeniu się jest okej.

Nika

Mimo że się nie udało to rozmowa ciekawa, może będę jeszcze startowała za jakiś czas

Ok

Pozostawiam 5 gwiazdek i polecam, bo warto

Grass

Nie narzekam na warunki zatrudnienia. Wszystko zgodnie z tym co w ofercie i w umowie.

Zostaw merytoryczną opinię o Adizz Polska Sp. z o.o. - Poznań

• Jak się pracuje w Adizz Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Adizz Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 33.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Adizz Polska Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 31, z czego 31 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Adizz Polska Sp. z o.o.
4.5/5 Na podstawie 47 ocen.
  • Mścibora 8
    61-062 Poznań