Opinie o Adizz Polska Sp. z o.o. w Poznań

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Adizz Polska Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Adizz Polska Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Sklepy internetowe

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Adizz Polska Sp. z o.o. w Poznań

Wiros

Super jak na razie. Praca w porządku, można zdobyć doświadczenie i wprawić się w robotę. Odnajdą się osoby z doświadczeniem ale też i osoby które dopiero zaczynają swoją karierę zawodową.

Jacek

Solidna i profesjonalna firma. Jedna z najlepszych na rynku. Bardzo polecam.

Jorgi

Współpraca układa się dobrze. Zero problemów.

mikis

Bardzo dobre miejsce na zarobek i zdobycie doświadczenia, poza tym mega sympatyczni ludzie tam pracują, ogólnie co tu dużo mówić, polecam

Czy brałeś udział w spotkaniu rekrutacyjnym w firmie Adizz Polska Sp. z o.o.? Czy rekruter weryfikował w jakiś sposób Twoje umiejętności? Jak oceniasz stosunek wymogów podanych w ogłoszeniu do rzeczywistych? Czy była to dla Ciebie łatwa, a może trudna rozmowa?
logo firmy Specjalista IT
Volvo Trucks Polska
Artos

Polecam

Centik

Od początku do końca wykazali się ogromnym zaangażowaniem i profesjonalizmem.

Merol

Firma z dużą wiedzą i doświadczeniem. Jak na razie mi pasuje i współpracuję z nimi bo są pewni, a w tych czasach to naprawdę bardzo ważne.

Philly

Mi pasuje praca i myślę że warto spróbować swoich sił

Kartix

Współpraca układa się bardzo dobrze. Nie ma niedomówień i problemów. Polecam!

ok

Dobra firma na start i zdobycie doświadczenia. Atmosfera super. Ludzie są pomocni i nie zamykają się w sobie tylko pomagają.

Andy

Dużo się tutaj nauczyłem, cieszę się że zdecydowałem się zatrudnić bo to była dobra decyzja.

Franco

Praca pozwoliła nie tylko stanąć na nogi, ale i pozwoliła zdobyć mase doświadczenia.

hakon

Czy warto? Myślę że tak. Ja poszedłem do tej firmy, bo po pierwsze miałem jakieś doświadczenie w pracy w biurze i po drugie potrzebowalem kasy, a tam płacili naprawdę dobrze.

Ola

Jest ok. Pracuję jako grafik. Wszystko odbywa się zgodnie z umową którą podpisałam kiedy się tutaj zatrudniałam.

Kondzik

Moim zdaniem dobre miejsce do pracy. Dobra atmosfera i dobre zarobki.

Remoo

Warto podjąć z nimi współpracę. Porządna firma, bardzo dobry kontakt, ogarnięci ludzie.

Irek

Mam wrażenie, że komuś brakuje chęci do pracy. Jeśli czasami zdarzy się konieczność wykonania innych prac niż w zakresie obowiązków to przy dobrej woli wszystko da się zrobić.

Raczej nie piszę żadnych opinii o pracodawcach lub o czymkolwiek w internecie, ale postanowiłam napisać kilka słów dla osób, które by chciały lub zainteresowały się pracą w tej firmie. Jak zaczynałam pracę, to w ogóle nie było żadnych opinii, a jakby były, może tam bym się nie zatrudniła. Wiec chciałabym potwierdzić wszystko z poprzedniego wpisu i trochę jeszcze dodać. Osoby, które podejmą pracę muszą wiedzieć, że oprócz obowiązków pracownika biurowego (obsługa w j. niemieckim klientów, sprawdzanie danych w systemie) w firmie Adizz należy robić następne rzeczy: -Sprzątanie WC -Mycie okien -Odkurzanie, sprzątanie biura, mycie ekspresu do kawy, wynoszenie śmieci -Załatwianie w czasie wolnym po pracy poczty (wysyłanie listów) -Załatwianie i rezerwacja hotelu dla szefa -Zamawianie jedzenie dla szefa, robienie zakupów w sklepie spożywczym dla szefa -Chodzenie do sklepu po zakupy dla biura (też w czasie wolnym) -Załatwianie spraw z właścicielką biura co do wystawiania faktur lub płatności -Prowadzenie rekrutacji nowych pracowników (wystawiania ogłoszeń), bo "płacenie komuś 1000 PLN to jest za dużo dla naszej firmy" -Robienie zakupów dla biura/wysyłanie poczty za własne pieniądze!!!! (Ponieważ szef nie zostawia, lub zostawia bardzo mało gotówki) i proszenie go później o zwrot własnych pieniędzy. Oprócz tych sytuacji również spotkałam się z sytuacją zakazu używania j. polskiego, dopiero po rozmowie z szefem że to jest dyskryminacja ten temat zniknął. Spotkałam się z zakazem ładowania telefonu. Szef firmy zachowuje się bardzo nieprofesjonalnie i chamsko w stosunku do swoich pracowników (zapomina o urlopach, przeklina). Były problemy z kwotą wynagrodzenia, ponieważ przelewy były robione z konta niemieckiego i na różnice trzeba było czekać 1-2 tygodnie. Spotkałam się z zarzutami w swoją stronę, że w związku z tym, że w czasie pracy wyszłam za mąż, to koszty pracodawcy się podniosły, a ja nadal otrzymywałam takie same, a nie obniżone wynagrodzenie. (Zdaniem (usunięte przez administratora) ja muszę być mu chyba wdzięczna za to, że on wykonuje swój obowiązek pracodawcy?) Nie liczcie na wynagrodzenie pow. 3 tyś PLN (2500-2700 oferuje pracodawca). Przypominam, że to jest praca z j. niemieckim w Poznaniu, wiec kwota 2500 wydaje się w ogóle śmieszna. Sumując, + Szef przyjeżdża bardzo rzadko (raz na kilka miesięcy) i w wolnym czasie można zająć się swoimi sprawami + prosta praca, nie wymagająca żadnej wiedzy, oprócz wiedzy językowej + fajna atmosfera w biurze w Poznaniu + praca w małym zespole(2-4 osób w Poznaniu) -Praca na Antoninku -Praca w polskie święta -Brak szacunku do pracownika -Brak benefitów (firma jest bardzo mała, ok.10 osób) -Wszystko, co jest opisane wyżej

I.

Totalna porażka, nie polecam. 1. Pracodawca nie szanuje nikogo, z niezrozumiałych względów przetrzymuje ludzi przed rozmową o prace (rekord jakiego byłam świadkiem to 40 minut) podczas gdy właściwie nic nie stało na przeszkodzie, aby odbyć spotkanie. (usunięte przez administratora) 4. Zmuszanie pracownika do wykonywania zadań nie należących do obowiązków, do standardu należy sprzątanie biura (nie chodzi tu o ogarnięcie własnego stanowiska, tylko rzeczy typu sprzątanie WC i mycie okien). 5. Wyjątkowo niejasna sprawa z dniami ustawowo wolnymi od pracy. Miałam sytuację, że przez pewien czas pracowałam w polskie jak i niemieckie święta (usunięte przez administratora) bez żadnego znaczącego powodu. 6. Problemy z urlopem, zdarzały się sytuacje, gdzie szef "zapominał" o tym, że przyznał dzień wolny i prosi o przyjście, bo urlop w tym czasie dał jakiemuś innemu pracownikowi z niemiec. 7. Spotkałam się z ZAKAZEM UŻYWANIA JĘZYKA POLSKIEGO w obecności szefa. W Polsce. W rozmowach na przerwie między pracownikami. Polskimi pracownikami. (usunięte przez administratora) Doświadczenia mam złe, nie życzę nikomu takiego pracodawcy i spotkania się z takim podejściem do drugiego człowieka.

I.
@I.

(usunięte przez administratora)Po interwencji PIPu otrzymałam w końcu świadectwo pracy, ale świadectwo zostało wypełnione BŁĘDNIE, na tyle, że nie jestem w stanie go przyjąć. Cztery miesiące babrania się, którego końca jak nie widać, tak nie widać. Dodatkowo, ze strony pracodawcy nie ma odpowiedzi na żadne wiadomości. Dobra firma, jak ktoś chce przeżyć przygodę zwaną bieganiem po urzędach i domaganiem się realizacji podstawowych obowiązków pracodawcy względem pracownika.

Zostaw merytoryczną opinię o Adizz Polska Sp. z o.o. - Poznań

• Jak się pracuje w Adizz Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Adizz Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 33.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Adizz Polska Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 31, z czego 31 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Adizz Polska Sp. z o.o.
4.5/5 Na podstawie 47 ocen.
  • Mścibora 8
    61-062 Poznań