FlexLink Systems Polska
2 49 106 5 1

Opinie o FlexLink Systems Polska

Filtruj opinie po kryteriach:

Tomek

Pracowałem tem z 5 lat temu. Widzę że dalej się nic nie zmienia flet link nie szuka pracowników ma stałą kadrę wieśniaków która trzyma się tej roboty jak cygan zasiłku. Jak jesteś Nowy to będziesz zasuwał przez pośrednika i będą ci zwodzic jak długa się da. To nie była najgorsza robota.

TakNie

Witam Były może jakieś podwyżki w Flexie ? Czy była nagroda roczna za 2018 rok?

@Były pracownik

TAK!

@pracownik

Dużo dostaliście . Czy było po równo ? Bo były lata , że każdy dział miał inną premię

Szukający pracy

Właśnie teraz się dowiedziałem że stawka to 2100zł netto i uwaga razem z premią przecież to żal patrzeć,tam ktoś pracuje? niby sprzęt medyczny to powinien być trochę wart a oni jakieś ochłapy proponują

Ewa
@Szukający pracy

Ooo, mój mąż dostał więcej, a powtarzał często, ma najniższą z monterów :o

Plato

A coś dobrego o tej firmie, chyba nie możliwe żeby były same negatywy pracując w firmie.

Nazwa działu: Magazyn

Witam. Jakie są warunki w pracy? Czy są szkodliwe dla zdrowia? Np. Chalas, chemia? Dajcie opinie.

TakNie2
Mac
@Plato

Hałas, będziesz musiał chodzić cały dzień, bez prawa do siedzenia nawet przez minutę, noszenia ciężkich przedmiotów, (usunięte przez administratora)Stamtąd nie odchodzą, stamtąd uciekają

Tak2Nie
Mac

(usunięte przez administratora) Obiecują jedną rzecz, ale w rzeczywistości inną. Nie polecam. Brak szacunku dla ludzi. W Poznaniu jest wiele innych prac, aby nie marnować czasu i nerwów na oszustów.

byłyszczęśliwyżezmieniłpracę
Nazwa działu: Magazyn

Parę słow o firmie czy może dziale, na ktorym miałem nieprzyjemność pracować. Na początek rozmowa kwalifikacyjna (usunięte przez administratora) nikt nie wiedział po co przyszedłem i po kogo przedzwonić(usunięte przez administratora) Postanowiłem spróbować i bardzo tego żałuję. (usunięte przez administratora)I to w sumie wszystko na temat mojej przygody w tej firmie i parę słów do pracowników, idźcie gdzie indziej, szukajcie a znajdziecie dużo lepszą i lepiej płatną pracę(usunięte przez administratora) pozdrowienia i dziękuję za wspólnie sprzędzony czas, na pewno go nie zapomnę.

Tak7Nie7
Bbb
@byłyszczęśliwyżezmieniłpracę

I wypowiedział się ktoś kto tylko oczekuje a nic nie daje. Takiemu to zawsze będzie źle:)

Zainteresowany

Podpowiedzcie jaka jest atmosfera w pracy, jakieś benefity macie?

Nie mam niku, bo po co
@Zainteresowany

Pracuje tu od dekady. Za rok FL wchodzi w swoje 20 lecie w Polsce. Jako unit FL jesteśmy największym centrum dystrybucji. Atmosfera zależy zawsze od nas samych. Uważam, że to jest wartość dodana do tego co zwyczajnie FL, jako pracodawca daje pracownikom. Zawsze znajdzie się ktoś komu się bardzo podoba i taki któremu w ogóle się nie podoba. Obecnie na rynku pracy jest mnóstwo pracodawców z mnóstwem bonusów. I tutaj też są. Raz w roku podział od zysku, ustalany wg strategi właściciela, premie uznaniowe, rokrocznie podwyżka. Oczywiście nie każdy dostaje co roku po 300 czy 500pln. Ale stopniowo ta płacą rośnie. Nawet po 1 mcu pracy od zatrudnienia, jeżeli pracownik dobrze rokuje na przyszłość może liczyć na większe wynagrodzenie. Wiele jak zwykle w pracy zależy od nas samych. Zawsze pieniędzy mogłoby być więcej ale wystarczy porównać z innymi firmami i różnice robią się spore. Do dyspozycji szeroki asortyment w pom. socj. Jeżeli coś nurtuje Cię a masz obawy że bezp. przeł. nie zaspokaja Twojej wiedzy możesz "zaczepić" dyrektora i z nim bezpośrednio porozmawiać. Wszyscy zwracamy się do siebie po imieniu. Mamy związek zawodowy i społecznego inspektora wybranego z załogi. Może nie wszyscy jesteśmy wymarzonmi współpracownikami dla kogoś obok ale taki jest świat :) Tworzymy zwarty zespół, który również bardzo dobrze się bawi na firmowych imprezach. Jak każdy lubimy dobrze zjeść i wypić piwo. Co jest najważniejsze w pracy w FlexLink? Zaangażowanie. Na początku mnóstwo trzeba się uczyć a po kilku miesiącach zebrać tego efekty. Nikt na siłe nie jest wrzucany w pracę której w ogóle nie czuje. Oczywiście nie ma koncertów życzeń ale staramy się słyszeć drugiego. Zawsze można zmienić dział lub zmianę. Często tak jest na wzgląd choćby sytuacji życiowych. Jeśli jesteś optymistą i po prostu chcesz pracować, aplikuj. Nie tolerujemy chamstwa, cwaniactwa i lenistwa. Wysoki poziom BHP. Dużo szkoleń i programów podnoszących świadomość. Tylko od Ciebie zależy jak zbudujesz karierę.

Tak3Nie2
Mańka

Firma w swoim formularzu zgłoszeniowym żąda podania informacji o wysokości zarobków na poprzednim/obecnym stanowisku, co jest niezgodne z Kodeksem Pracy!!! Tak samo nie może was interesować wysokość premii nawet w procentach. To są niejawne ustalenia między pracodawcą i pracownikiem, gdzie żadna ze stron nie ma obowiązku ujawniać tej informacji osobom trzecim. Ogarnijcie się, bo oczekujecie załączenia CV, a w formularzu należy na nowo wpisywać te same dane (automatyczne uzupełnienie danych z CV nie działa), to jest marnowanie czasu potencjalnego pracownika. Patrząc na formularz odechciewa się aplikować.

zainteresowany

wiecei czy szukaja jeszcze monterow?

@zainteresowany

ciągłe

@zainteresowany

Tak, szukają.

młodszy monterek

ale ile płacą ?

Plato

To pracują sami pracownicy z Ukrainy??

TakNie

Nie tak już i kiepsko jak tut piszą. Warunki na firmę są zdecydowano lepszy niż na przedsiębiorstwach Ukrainy. Firma zgodna polecenia!

Tak5Nie1
Patryk

Zamiast marnować pieniądze na ogłoszenia wydajcie go na wyższe pensje dla pracowników. Jeżeli taka firma jak FlexLink, która w Polsce istnieje od lat i ciągle szuka pracowników na te same stanowiska, jest to wystarczająca przestroga dla ludzi, że z taką firmą jest coś nie tak. Każda dobra firma, zaznaczam dobra firma, która swoich pracowników, bo jest świadoma tego, że istnieje tylko dzięki pracownikom których zatrudnia. Dobra firma nie szuka non stop pracowników, tylko po prostu ich ma.

Plato

Jak wygląda praca na magazynie? Jest ciężko, dużo dźwignią?

@Plato

A przede wszystkim jaka płaca?

mistrz z suzo happ
Nazwa działu: Produkcja

W sieci ukazało się ogłoszenie że firma szuka pracownika na stanowisku Monter Mechatronik. Na jaką stawkę na początku można liczyć ?

wowa
@mistrz z suzo happ

Mizerną. Lepiej zarobisz zbierając szparagi truskawki w Niemczech. Nie pakuj się w to odradzam.

Majsterek
Nazwa działu: Produkcja

Witam Na jakie zarobki netto można liczyć jako monter ?

abc
@Majsterek

na start propnuja zwykle kolo 4k brutto

Ciekawski
Nazwa działu: Produkcja

Witam. Był już ktoś tam na rozmowie? Jaka stawkę oferują? Bo nie wiem czy warto składać cv?

Cześć
Nazwa działu: Produkcja

Poziom Flexlink leci na dno, ciągle nowi pracownicy często nie umieją y czytać rysunku czy posługiwać się najprostrzymi narzędziami typu wkrętarka,ludzie którzy się szanują uciekają jeżeli nie zmieni się nic w najbliższym czasie to słabo widzę przyszłość firmy

Tak10Nie
@Cześć

Czyli nadal Inżynierowi ds. Wsparcia Technicznego nie starcza do pierwszego. Zacznijcie płacić przyzwoicie. ile można wydawać kasy na ogłoszenia.

@Flambert

Następne ogłoszeniach dopiszcie: "Zatrudnimy pracowników z dużym poczuciem humoru do pracy za śmieszne pieniądze".

Tak5Nie

Janusz

Z daleka stąd wam radzę... Może trochę przesadziłem, ponieważ obok jest żabka, tam pewnie warunki są o niebo lepsze. Kiedyś 13 pensja, dzisiaj ? 13 pensja to przeszłość, a system płac coraz bardziej skomplikowany, porównując zarobki ze swoimi poprzednimi z np. ostatniego roku masz coraz mniej, jak to się dzieje? Podejście do pracownika też się zmieniło, jeżeli musisz coś załatwić po południu, a masz akurat drugą zmianę, to lepiej przygotuj porządne argumenty, inaczej zostaniesz zwyzywany i ośmieszony. Przyszłości nie ma, ponieważ jest coraz mnie pracy, projektów, teraz flexlink jest chyba na rynku uważany za feler. Obiecywali podwyżki, za rok. Za rok słyszysz słowa, że nie ma pieniędzy, niestety nic nie dostaniesz... Nie polecam

@Janusz

Czyli Programista Rootów nie pozbył i nie pozbędzie się finansowych kłopotów. Dziwi mnie tylko dlaczego firma wydaje tyle kasy na ogłoszenia. Ogłoszenia na to samo stanowisko pojawia się regularnie od 10 lat. Pewnie w zarządzie siedzi jakiś matoł który nie potrafi liczyć. Tam gdzie kończy się zdrowy rozsądek zaczyna się korporacja.

>>>

To jak ta firma traktuje kandydatów na stanowiska, to żenada. Na żaden umówiony kontakt nie dostałem odpowiedzi w terminie, po finalnej rozmowie, na którą kierownik działu nie dotarł (bo miał inne regularne spotkanie, czyli zwyczajne zlanie tematu) pani z HR zapewniała o kontakcie w obu wypadkach decyzji, ale do dziś słuch po niej zaginął, a telefonów zwyczajnie już nie odbiera. Jeśli tak traktują kandydatów, to wolę nie myśleć jaki stosunek mają do pracowników. Moje sugestie dla FlexLink Systems Polska: Zacznijcie szanować ludzi

Sławek
@>>>

Na moją rozmowę kwalifikacyjną na stanowisko Monter cała ekipa się spóźniła.

Byly pracownik

Witam Byly podwyżki w firmie?

@Byly pracownik

Nie i nie będzie przez długi czas. Firmę nie stać jak nam wmawiaja.

Tak4Nie

Filcowy
@Janek

Ma za to duży budżet na ogłoszenia o pracę.

Dominika
@Janek

Dlaczego sądzisz, że pracodawca nie podniesie wynagrodzenia? Czy pracodawca coś o tym wspominał? Widzę, że dla wielu osób wysokość zarobków jest największą wadą pracy w tym miejscu, a jak oceniasz inne aspekty, takie jak atmosfera, czy pakiet socjalny? Czy we FlexLink można się rozwinąć?

Rymowanka

Czy Inżynierowi ds. Wsparcia Technicznego starcza do pierwszego ? Czy jak Monter montuje to nie wegetuje? Czy Inżynier Automatyk piszący programy nie musi się stołować u mamy? Czy Programista Robotów nie ma finansowych kłopotów? Czy Planista Produkcji może zaplanować sobie pomyślną przyszłość? Czy Monter Elektronik podłączający sensory za wypłatę może kupić sobie nowe pory?

@Rymowanka

Nadal ledwo starczy do końca miesiąca. Nadal zarobki marne

Tak4Nie

kandydat

NIe warto nawet tam jechac na spotkanie. Rozmawiac beda z Wami ludzie czytajacy szablon rekrutera, z wyksztalceniem max srednim ( lub oszukanym wyzszym) - tacy topowi janusze. wymagania na 4000netto, a wyplata proponowana zalosna. Stracony czas. Firma psuje sobie rangę takim postepowaniem, ale coz. Chociaz pewnie jezyk ukrainski jest wiodący w firmie, dlatego tez takie preferencje; )

Tak10Nie

jasko
@kandydat

dokładnie tak jak piszesz. nie warto i smiech na sali jakie wymagania a jaka płaca. umiesz mowic lekko po polsku to juz jestes zatrudniony przez agencje o stawce tu wyzszej niz polacy... nie warto przychodzic nawet na rozmowe.

Karol

Jak sądzicie czy są jakieś szanse na poprawę warunków finansowych w firmie? Warto starać się o pracę?

@Karol

Nie warto

Magazynier
@Karol

Firma niech się lepiej postara.

Mów mi Janek

Na wstępie chciałbym opisać jakie mamy warunki pracy na hali. W lecie masz nawet 32stopnie na hali mimo włączonych wentylatorów i tak tylko mieszają ciepłe powietrze. Zimą spada do 14 chyba że włącza nagrzewnice wtedy jest ok 22. Płaca. Agencja ok 3100 brutto przez baaardzo długi czas... Jeśli jesteś ze wschodu to nigdy do firmy.. A przez firmę monter, magazynier 3500brutto. I po 3 miesiącach w obu przypadkach dopiero 15%premii. Przez firmę masz dodatkowe benefity typu multisport lub opieka lekarska. Szefostwo ma gdzieś warunki i atmosferę panującą na produkcji. Tym bardziej pokazuje to w postaci podwyżek, musieli dać to dali ale tylko inflacyjna. Ok50zl brutto. Choć robisz projekty gdzie z miesiąca na miesiąc firma zarabia kilka mln. Pracuje tu któryś rok i im dłużej jestem tym bardziej firma ma gdzieś pracownika liczy się zysk. Bez znajomości ukraińskiego nie warto tu przychodzić. Mam z dnia na dzień coraz większą ochotę zmienić pracę na bardziej opłacalna. Szczere nie polecam i nie zapraszam do pracy tutaj.

Tak13Nie

On
@Mów mi Janek

Klimy chciałeś na produkcji...? Wybij to sobie z głowy:)- w jakiejś innej firmie są...? A teraz o zarobkach: magazyn od ok 3000 do 3800 brutto, produkcja od 3300 do nawet 5000 brutto i czasem więcej, osoby funkcyjne na obu działach od 3500 do 5000 brutto, inżynierowie od młodych do starych od 5000 do 8000 brutto, automatycy od 6000 do 10000 brutto itd. Szychy odpowiednio więcej, utrzymankowie we wszystkich działach w biurze ok. 4000 do 7000 brutto.

Tak2Nie

Dominika

@Pinki @Faja13 Często pracodawcy niskie płace nadrabiają różnymi benefitami pozapłacowymi, jest to sposób na docenienie swoich pracowników. Jak to wygląda w firmie FlexLink Systems Polska? Co firma oferuje swoim pracownikom?

Anna

Jak wygląda praca w dziale jakości, na staowisku kontrolera jakości? Czy jest to praca zmianowa?

SEBA
@Anna

Tak dwie zmiany

Faja13

Sama praca nie jest zła ale jeśli chodzi o zarobki to slabo (chodzi o montaż bo jak w biurach mają to nie wiem)coraz więcej ludzi z Ukrainy itp.Ciekawy jestem zresztą co firma zrobi z ukraincami jak będzie trzeba wysyłać na zagraniczne delegacje gdzie oni nie mogą? -przyjsc,nabrać doświadczenia i szukać pracy za lepsze pieniądze taka moja rada.

Pinki

Ludzie masowo uciekają z jak i z produkcji to też z biura. W kwestii pracy na produkcji to zależy gdzie się trafi to i tak 2 zmiany. Atmosfera różna od ludzi ok po (usunięte przez administratora) donosy premia zabierania za nic. Placa podana wyżej. Wymóg do pracy na produkcji to dwie ręce dwie nogi. Większość ludzi traktuje jako przystanek na chwilę nie ma się co łudzić większość i tak będzie wiecznie w work. A płace nie wzrosną.

Karol

Potrzebujecie pracowników?Podpowiedzcie jak się tu pracuje i czy warto starać się?

Zostaw opinię o FlexLink Systems Polska - Plewiska

Chcę opublikować: