Opinie o FlexLink Systems Polska w Plewiska

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy FlexLink Systems Polska. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie FlexLink Systems Polska o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o FlexLink Systems Polska w Plewiska

Jakie warunki zatrudnienia oferuje firma FlexLink Systems Polska? Czy oprócz pensji w wysokości około 6300 można liczyć na dodatkową premię?

6300-???? Czy Pan miał ostatnio uraz głowy?

Rafał

Co, za dużo? To ile w takim razie tu zarabiacie?

Co jaki okres czasu w FlexLink Systems Polska można ubiegać się o podwyżkę?

To zależy od Ciebie, jak się dogadasz.

Aleksander
@pracownik

Z tego co piszesz pracodawca jest elastyczny w tej kwestii i można ubiegać się o wyższa pensję. Czy firma wpiera także zatrudnione osoby w rozwoju zawodowym i oferuje różnego rodzaju szkolenia i kursy dające nowe uprawnienia?

@Aleksander

Oczywiście! Na ten temat firma bardzo dobra, robi uprawienia wszystkim.

On

Co rok inflacyjna.

@On

Hej @On, dzięki za informacje. Być może Flexlink ma do zaoferowania jakieś inne benefity dla swoich pracowników? Multisport, bony świąteczne, itp?

On
@Iwona

Są benefit choć by sodexo, opieka medyczna.

Zibi

Ubiegać się??? Nie ma takiej opcji. Przyznawana jest ewentualnie co roku, teoretycznie w czerwcu. Są to podwyżki % i z reguły to inflacujna podwyżka, max do 3%

@Zibi

To w takim razie jak to jest z tą podwyżką we FlexLinku? Można się dogadać jak wcześniej wspomniał @pracownik, czy nie? Może pracujecie na innych stanowiskach i stąd różnice w Waszych odpowiedziach? Może ktoś jeszcze się na ten temat wypowie?

Monter

Kiedy chcesz i tak jej nie dostaniesz dla zasady. Firma ma politykę że lepszy nowy pracownik mało zarabiajacy niż wyszkolony dobrze opłacany. Przez to rekrutacja trwa cały czas.

pracownik2
@Lidia

Wszystko zależy czy masz umiejętność dogadywania się z innymi. Od zawsze zaangażowanie jest najlepszym wyznacznikiem. Nie ma takich barier jeżeli ktoś ma zapał i chęć do współpracy.

@pracownik2

Ok, a Ty na jakim stanowisku pracujesz we FlexLinku? Czy Tobie udało się uzyskać jakieś podwyżki? ;)

zwykly koles

ubiegasz sie codziennie

pip

Firma wobec pracowników niestety prezentuje typową postawę operatorów telefonii komórkowej - (usunięte przez administratora) w (usunięte przez administratora) klientom lojalnym pozostającym w ich sieci od lat, lepsze warunki są dla tych nowych...

Młody pracownik

Polecam pracę dla młodych osób. To była moja pierwsza praca w której pracowałam 2 miesiące (wakacje). Miła atmosfera i dobrzy ludzie. Wystarczy nawiązywać kontakty i rozmawiać. Niestety firma nie dba o doświadczonych pracowników. Wiele osób przez to zwolniło się. Jednak mimo wszystko nie było tak źle i bardzo dobrze wspominam czas w firmie.

Aplikowałeś na stanowisko Application Engineer (Concept Design Engineer) oferowane przez firmę FlexLink Systems Polska? Czy zostałeś zaproszony na rozmowę kwalifikacyjną? Czy spotkanie odbyło się w formie online, czy w siedzibie firmy? Opisz swoje wrażenia. Jaki był rezultat rozmowy?

Firma Flexlink jest ciekawym pracodawcą, wiele się tutaj można nauczyć. Jednak w tym roku firma nie nadążyła za rynkiem i większość osób odchodzi z powodu finansowego. Nie podnoszenie wynagrodzeń to polityka wieloletnia, stąd część pracowników powiedziała dość, kielich się przelał. To największa fala zwolnień w firmie od lat. Inna kwestia, że firma nie chce płacić godnie za nadmierną ilość zadań i w wielu działach pracownicy są nieustannie przepracowani, brakuje zastępstw w czasie urlopu, czy choroby. Ludzie bardzo ciężko pracują, ale to ciągle za mało, brakuje po prostu rąk do pracy. W rezultacie doświadczeni pracownicy odchodzą, a młodzi nie mają się od kogo uczyć, ale od razu jest wobec nich wysokie oczekiwanie, że zaczną na pełnych obrotach pracować. Atmosfera w firmie nie jest obecnie najlepsza. Za dużo pracy, stresu, za małe wynagrodzenia w stosunku do ilości zadań. Po prostu wyzysk pracownika, który nie ma chwili oddechu. Brakuje podstawowego szacunku i zrozumienia, że to ludzie tworzą firmę. Na szczęście fajnych ludzi nie brakuje, ale i Ci odchodzą. Managerowie np.w IDC, czy EOPL pozostawiają wiele do życzenia. Klasyka polskiego zarządzania w czystej postaci, rozwiązywanie problemów kosztem pracowników niższego szczebla, brak planowania długoterminowego, umiejętności przewidywania, wszystko na ostatnią chwilę. W takiej firmie powinno to dużo lepiej wyglądać. Mogę polecić pracę w firmie młodym, doświadczony i znający swoją wartość pracownik może się po prostu rozczarować. Niestety firma utraciła dawną świetność na własne życzenie i może nie starczy kolejnych lat, by to odbudować. Pracownicy zastanawiają się, dokąd to wszystko zmierza, są rozżaleni, bo to była naprawdę fajna firma. Niewiele z tego pozostało niestety. Flexlink lata świetności ma za sobą, a konkurencja nie śpi. Pozdrowienia dla wytrwałych pracowników, obyśmy doczekali lepszych czasów w firmie.

Juri

Dużo prawdy piszesz. Gdyby nie pensje to byłoby całkiem, całkiem. Ale dodam, że to nie FlexLink ponosi za to odpowiedzialność tylko włoski gigant Coesia. Odkąd FlexLink stał się ich własnością zaczęły się problemy. Typowa korporacja. Ludzie wytrzymują tu 2,3 lata. Konkurencja daje ponad 25% więcej. Zarząd w Polsce nie wiele może. Pytanie czy Coesia zna problem finansowy w tym miejscu?

Pacha

Buahahaha wodorosty i pół metra mółu, lepiej nie wchodzić bo będzie śmierdzieć. U prywaciarza na wiosce dostałem większą stawke i lepsze benefity. Omijać z daleka. Globalna firma i niby lider w branży, jasne jak (usunięte przez administratora) i taki sam lider w wyzysku. Kierownictwo ślepe i głuche albo już też nie przejmuje się, dba tylko o własną (usunięte przez administratora) rudy nic nie robi ale wie jak wejść w pewne miejsca i tylko tacy pracownicy tam są doceniani, nikt im nic nie zrobi. Pozdrowienia dla pana Ucha bardzo chciałbym z tobą kiedyś jeszcze popracować ale już u mnie. Może byśmy ci pozwolili coś sprzątać bo na zewnątrz do ludzi się nie nadajesz przez swoje zachowanie a niby reprezentujesz te super firme. Nara, najgorszy czas w moim życiu. Słoma z butów ale jaka firma tacy liderzy.

Nikola
@Pacha

Pracownicy tworzą klimat w pracy zatem dobrze, że już się żegnamy. Popracuj nad stylistyką i ortografią. Życzę Ci kolosalnych zarobków i większego zapier...nia, pracuj tak u innego pracodawcy a szybko zakończysz karierę.

Pan on

Ludzie którzy się zwolnili wracają ? .

@Pan on

Ludzie, którzy odchodzili sami, te wracają!

Pawel
@Pan on

Wszyscy stąd uciekają. nikt nie wraca

pasjans
@pracownik

Wracają tylko nieuki co nieumieją nic znależć

Nick1
@Pan on

Kilka osób wróciło a kilka osób chciało wrócić ale odmówiono im na wzgląd sposobu w jaki odeszli.

Ile jest etapów w procesie rekrutacji w FlexLink Systems Polska? Jak długo trzeba czekać na ostateczną decyzję?

jurii

jest 6 etapow. ale nie warto sie ladowac na drugi

@jurii

Czemu tak uważasz, możesz rozwinąć myśl? :) Fajnie że masz własne zdanie i postanowiłeś tu o tym wspomnieć, dobrze jednak gdybyś napisał konkretnie dlaczego nie polecasz aplikować do FlexLink. Liczę na więcej szczegółów w kolejnej wiadomości!

Monter

Praca sama w sobie ok, ludzie są różni wszystko zależy gdzie i na kogo się trafi. Natomiast jeśli chodzi o możliwości rozwoju i zarobki to (usunięte przez administratora) Stawka najakiej wystartujesz nie zmieni się przez najbliższe kilka lat. Robię od 3 lata i nikt z moich kolegów łącznie ze mną nie widział podwyżek.Firma prowadzi stała rekrutację bo ludzie przychodzą na miejsce "starych" pracowników którzy uciekają do lepiej płacących firm. Stanowczo odradzam, sam również intensywnie szukam nowej pracy

Jak wygląda sytuacja automatyków? Warto aplikować? Zarobki są przyzwoite?

@Zainteresowany

Oczywiście że Tak! Wszystko w porządku!

Iwona

Hej, a możesz podać bardziej szczegółowe informacje? Powiedz na przykład, czy na rozmowie kwalifikacyjnej do FlexLink mogłeś negocjować z rekruterami warunki swojego zatrudnienia?

@Zainteresowany

W krótkim czasie z 20 zwolnili się 14. Decyduj sam.

Lidia

Jaki był powód tych zwolnień? Napiszesz coś więcej na ten temat? O co chodzi i co jest nie tak we FlexLinku?

@Lidia

1.Chaotyczne zarządzanie 2. Prowadzenie projektów na szybcika. 3. Brak perspektyw rozwoju 4. Ogólny (usunięte przez administratora) panujacy we firmie

@Maupa

A czy podasz też dla równowagi jakieś plusy pracy w FlexLinku? Co uważasz za największy atut tego pracodawcy? Bo na pewno coś takiego się znajdzie, prawda? :D Czym firma Cię zachęciła do podjęcia zatrudnienia?

Ret
@Rafał

Praca zdalna i wypłata na czas.

@Rafał

Pracy zdalnej jak zaczynalem nie bylo w takim stopniu jak rok temu. Ale pewnie za chwila to sie skonczy. Zreszta jedni mogą wiecej, inni mniej. Do podjęcia pracy skłoniło mnoe zmęczenie poprzednią. Ale to co się teraz wyrabia...

Iwona

Hej, FlexLink poszukuje obecnie aż pięciu specjalistów! Moje pytanie dotyczy rekrutacji na stanowisko młodszego specjalisty ds. zakupów - czy znajomość języka obcego będzie sprawdzana na rozmowie kwalifikacyjnej?

@Iwona

Szefem dzialu jest Szwed wiec zapewne tak. Ale szkoda nerwow na te firmę

Gościu

Takiego kibla jaki jest obecnie we fleksie, to nie było tam od lat. Praktycznie każdego miesiąca odchodzi po kilka osób, w tym wielu, co pracowali wiele lat. To chyba strategia kierownictwa na zredukowanie zatrudnienia, wytworzyć tak niesprzyjające warunki pracy, żeby ludzie odchodzili z zażenowania, przynajmniej nie trzeba zwalniać oficjalnie.

@Gościu

Hej @Gościu, co masz na myśli pisząc " niesprzyjające warunki pracy"? Podaj proszę konkretne przykłady i więcej szczegółów, dzięki czemu osoba spoza FlexLinka, będzie mogła wyrobić sobie niezależną opinię na ten temat.

Czy w FlexLink Systems Polska zawierane są umowy na zlecenie w okresie próbnym?

X

Umowa o pracę, maksymalnie na 18 miesięcy, bo podpisujesz ją z agencją pracy

Norbi

Żeby docenić dobrego pracodawcę trzeba samemu być dobrym pracownikiem. Firma dobra ale wymagające i niestety nie każdy spełnia jej oczekiwania.

Patryk

Zamiast marnować pieniądze na ogłoszenia wydajcie go na wyższe pensje dla pracowników. Jeżeli taka firma jak FlexLink, która w Polsce istnieje od lat i ciągle szuka pracowników na te same stanowiska, jest to wystarczająca przestroga dla ludzi, że z taką firmą jest coś nie tak. Każda dobra firma, zaznaczam dobra firma, która swoich pracowników, bo jest świadoma tego, że istnieje tylko dzięki pracownikom których zatrudnia. Dobra firma nie szuka non stop pracowników, tylko po prostu ich ma.

Fujarka
@Patryk

Hehehe, oto recepta na dobrą firmę. Gościu gdzie ty żyjesz? Rynek pracy polega nie tylko na zatrudnianiu się ale również na zwalnianiu. Nie pisz o czymś o czym nie masz pojęcia...

Czy osoby bez doświadczenia mają szansę na zatrudnienie w FlexLink Systems Polska?

mmmmmhhhhhrrrr

Firmę stać tylko na ludzi bez doświadczenia

Nikt

Witam Czy firma dała swoim pracownikom coś na święta?

@Nikt

Tak!

ite
@Nikt

100 zl i power bank,tyle ....

porażka

Praca na magazynie to porażka, żucają tobą jak chcą na co podpisaleś umowę mają wyjeb... zadnych szkoleń to tak naprawdę nie ma, idż i rób i masz umieć, rzucają ci papier i masz iść robić a jak coś pójdzie nie tak to do (usunięte przez administratora) premii są pierwsi, ładnie słówka a później i tak że jest żle kierowniczka wszystko wie, sami nic umią ogarnąć tylko co chwila kontakt kierownik gijoe zgłoś się, skąd oni ich wzieli, chyba z ulicy w poprzedniej firmie kierownik sam by ich(usunięte przez administratora)za te wydzwanianie, widać tutaj lubimy podpierdalaczy. Doswiadczenie jako magazynier już mam i to bylo najgorsze miejsce w jakim pracowałem Pracuję teraz pare kilometrów od tej firmy, tysiąc więcej i jeżdze tylko na wózku i sciągam palety, (usunięte przez administratora) wyzyskiwaczy. Praca może i dobra dla(usunięte przez administratora).

Flex zamknięty ?

Lok

Operatorzy frezarek cnc jakie sterowania sa na maszynach?

Zostaw merytoryczną opinię o FlexLink Systems Polska - Plewiska

• Jak się pracuje w FlexLink Systems Polska?

Zobacz opinie na temat firmy FlexLink Systems Polska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 19.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w FlexLink Systems Polska?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 14, z czego 1 to opinie pozytywne, 9 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

FlexLink Systems Polska