Fresenius Medical Care Polska S.A.

Poznań

Opinie o Fresenius Medical Care Polska S.A.

Maja

@przeczywiście jeśli pojawiły się takie pytania podczas rekrutacji to nie było to na miejscu. Próbowałaś informacje o tych nieprawidłowościach zgłosić do firmy? Chętnie też dowiemy się więcej na temat samego procesu rekrutacji. Uważasz, że była ona trudna?

p

oceniam rekrutację na stanowisko administracyjne w Toruniu. Rekrutacja dwuetapowa: pierwsza rozmowa - nie mam zastrzeżeń. Natomiast na drugiej rozmowie (z dyrektorem) padły pytania o życie osobiste, zwłaszcza o posiadanie dzieci, więc wiadomo o co chodzi - dyskryminacja! Już nie pamiętam czy chociaż oddzwonili z odpowiedzią (co bardzo rzadko się zdarza).

warka

ta rotacja chyba nie jest aż tak ogromna przyjacielu, jak na razie widze tylko w internecie dwie prowadzone produkcje. a co umowy o prace to ona jest dawana pracownikowi od razu na starcie czy jednak trzeba przeczekać jakiś określony okres próbny? odp plis

ktos

Socjal? Spadle!m że śmiechu z krzesła. Umowa o pracę jak najbardziej tak, ale rotacja pracowników mówi coś o Firmie. Rozwija się na szczeblu kierowniczym, coraz większą struktura, niestety na dole efektu rozwoju nie widać. Zawsze są plusy i minusy, branża medyczna jest specyficzna. Tak, klient raczej jest zadowolony, ale nie z powodu działania Fir!my, a z faktu, że konkurencja jest gorsza. Jak ktoś chce jakaś pensje dostawać i jest odporny na stres to nie jest źle, pensja na koniec miesiąca wpłynie. Bardzo wiele rzeczy do poprawy.

rudy

DNO

@@@
@rudy 24.09.2014 13:15
DNO

Możesz rozwinąć swoją wypowiedź? Długo tam pracowałeś/pracujesz?

rudy
@@@@ 01.12.2014 15:13
Możesz rozwinąć swoją wypowiedź? Długo tam pracowałeś/pracujesz?

Dobro... Nie... Oszukuje.... ( za długo ) i basta !!!

Zostaw opinię o Fresenius Medical Care Polska S.A. - Poznań

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Fresenius Medical Care Polska S.A.