Opinie o Fresenius Medical Care Polska - S.A. w Poznań

counter
2 30 13 5 1
p

oceniam rekrutację na stanowisko administracyjne w Toruniu. Rekrutacja dwuetapowa: pierwsza rozmowa - nie mam zastrzeżeń. Natomiast na drugiej rozmowie (z dyrektorem) padły pytania o życie osobiste, zwłaszcza o posiadanie dzieci, więc wiadomo o co chodzi - dyskryminacja! Już nie pamiętam czy chociaż oddzwonili z odpowiedzią (co bardzo rzadko się zdarza).

Honorata Nowy wpis
@p

Cześć, czy jeśli chodzi o rekrutację to te dwa etapy składały się jedynie z rozmów? Czy może Fresenius sprawdza też w jakiś sposób umiejętności lub wiedzę kandydata?

Ania

Nie liczę się ani z Pacjentami ani z Paniami stalowymi....Kierowcy źle traktują pacjentów nikt nie raguje były zgłoszenie nic...

Maja
@Ania

Fresenius Medical Care jest największym na świecie dostawcą produktów i usług dla osób z przewlekłą niewydolnością nerek. Myślałam więc, że firma o takiej renomie nie pozwala sobie na takie "wpadki". A zgłaszałaś swoje uwagi Właścicielowi?

@Maja

własciciel w demokratycznych państwach jak USA . płaci tylko milionowe kary 231 mil usd za korupcje i przekrety

@Maja

Łamie ustawę o związkach zawodowych”. Czy medyczny gigant chce rozpętać wojnę z Solidarnością?

@Ania

symetria , to pomoże

Użytkownicy czekają na odpowiedź 565 dni.

Jakie warunki trzeba spełnić, by zostać członkiem waszego teamu w Fresenius Medical Care Polska - S.A.?

warka

ta rotacja chyba nie jest aż tak ogromna przyjacielu, jak na razie widze tylko w internecie dwie prowadzone produkcje. a co umowy o prace to ona jest dawana pracownikowi od razu na starcie czy jednak trzeba przeczekać jakiś określony okres próbny? odp plis

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

ktos

Socjal? Spadle!m że śmiechu z krzesła. Umowa o pracę jak najbardziej tak, ale rotacja pracowników mówi coś o Firmie. Rozwija się na szczeblu kierowniczym, coraz większą struktura, niestety na dole efektu rozwoju nie widać. Zawsze są plusy i minusy, branża medyczna jest specyficzna. Tak, klient raczej jest zadowolony, ale nie z powodu działania Fir!my, a z faktu, że konkurencja jest gorsza. Jak ktoś chce jakaś pensje dostawać i jest odporny na stres to nie jest źle, pensja na koniec miesiąca wpłynie. Bardzo wiele rzeczy do poprawy.

rudy

DNO

@@@
@rudy

Możesz rozwinąć swoją wypowiedź? Długo tam pracowałeś/pracujesz?

rudy
@@@@

Dobro... Nie... Oszukuje.... ( za długo ) i basta !!!

Zostaw merytoryczną opinię o Fresenius Medical Care Polska - S.A. - Poznań

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Fresenius Medical Care Polska - S.A.
2/5 Na podstawie 30 ocen.
  • Zobacz wywiad
  • Krzywa 13