Opinie o Specjalistyczne Przedsiębiorstwo Rolno Przetwórcze Gal L.P.M.Ł. Marek sp.j. w Poznań

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Specjalistyczne Przedsiębiorstwo Rolno Przetwórcze Gal L.P.M.Ł. Marek sp.j.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Specjalistyczne Przedsiębiorstwo Rolno Przetwórcze Gal L.P.M.Ł. Marek sp.j. o rekrutacji.

Branże: Produkcja leków, produktów leczniczych i suplementów diety

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Specjalistyczne Przedsiębiorstwo Rolno Przetwórcze Gal L.P.M.Ł. Marek sp.j. w Poznań

Ania Nowy wpis

Czy ktoś łączy prace ze studiami? Szefostwo idzie na rękę z grafikiem?

Bartosz Nowy wpis

@Roman a jakie warunki zatrudnienia oferuje S.P.R.P. GAL? Czy można liczyć tam na podpisanie umowy o pracę? Do wynagrodzenia oferowane są premie lub bonusy pozapłacowe? Jest możliwość uzyskania awansu? Takie informacje są również istotne z punktu widzenia potencjalnego pracownika i z pewnością wielu użytkowników forum będzie nimi zainteresowanych.

Michu Nowy wpis
@Bartosz

Umowa o pracę w tej firmie jest niemożliwa , jedynie samozatrudnienie . Nie ma żadnych premii i bonusów a o awansie możesz zapomnieć, coś takiego nie istnieje. Urlopy nie są płatne. Nie polecam.

Roman Nowy wpis

Firma rodzinna prowadzona przez ludzi, którzy zatrzymali się 20 lat temu. Zero rozwoju, zarządzana przez ludzi którzy nie wiedzą o farmacji nic ale myślą, że są najlepsi. Zero organizacji pracy, podziału obowiązków, plan produkcji nie istnieje, chińskie surowce. Nie ma możliwości wypowiedzenia się, szef ma jedyną rację. Zarząd to tragedia i komedia w jednym.

Nie polecam

Nie polecam, niezliczone obowiązki na różnego rodzaju stanowiskach, grafik ustalany na bieżąco przez kierowniczkę która uważa się za najmądrzejszą osobę na ziemi a w rzeczywistości popełniającą błędy jak nowicjusz. Potrafią wytknąć każdy najmniejszy błąd pracownikowi, szkoda się rozwijać w tym temacie. Nigdy nie miałem okazji poznać tak niezrozumiałej nie tylko dla mnie kobiety. Szefowie nie mający szacunku do pracowników. Generalnie praca jak na "dzikim zachodzie" .

Jak przebiegła Twoja rozmowa kwalifikacyjna w firmie Specjalistyczne Przedsiębiorstwo Rolno Przetwórcze Gal L.P.M.Ł. Marek sp.j.? Napisz o swoich odczuciach ze spotkania. Czy coś Cię zaskoczyło w oferowanych warunkach współpracy? Opowiedz nam o tym.
logo firmy Fizjoterapeuta- Praca w szpitalu
logo firmy Kosmetyczka
Jarosławiec
Health Resort & Medical SPA Panorama Morska
Olgi6

Pracowałam w tej firmie kilka lat i zdecydowanie jej nie polecam. Jedyną umową jaką można mieć jest umowa o współpracę gospodarczą, nie ma mowy o jakiejkolwiek możliwości rozwoju ani podwyżkach, grafik jest układany w ten sposób, że kierowniczka produkcji informuje z dnia na dzień na którą trzeba przyjść, maszyny są przestarzałe i przeglądane/naprawiane tylko gdy już nie można nimi nic produkować, a wymagania jak na XXI wiek, ukraińcy są stawiani ponad Polakami i zawsze jak jest coś nie tak to winni są Polacy, dyrekcja podejmuje nielogiczne decyzje a organizacja pracy.. cóż.. Nie istnieje. Nie polecam tej firmy.

M.D
@Olgi6

tak w tej firmie się wykorzystuje ludzi przyjdziesz pracować jako operator maszyny a robisz wszystko co się da poprzez koszenie trawy

bratanka

faktycznie, doświadczenie można najlepsze u nich zdobyć

ona

tak ja pracowałam, porażka, polacy traktowani są jak śmiecie, nieobiektywne oceny, brak szacunku , cieszę się, że to już za mną, nie życzę nikomu pracy w tej firmie

syd-q@gazeta.pl

Szukam kontaktu z osobami, które miały okazje pracować na produkcji w firmie GAL.

znerwicowana

Nikomu nie życzę pracy w tej firmie. [usunięte przez moderatora], brak szacunku do pracownika, brak możliwości współpracy o umowę o pracę. Brak możliwości rozwoju zawodowego. Wykonywanie pracy poza umową.... Może czas wielki aby tą firmą się w końcu ktoś zainteresował.

Zostaw merytoryczną opinię o Specjalistyczne Przedsiębiorstwo Rolno Przetwórcze Gal L.P.M.Ł. Marek sp.j. - Poznań

Specjalistyczne Przedsiębiorstwo Rolno Przetwórcze Gal L.P.M.Ł. Marek sp.j.
2.1/5 Na podstawie 9 ocen.
  • Krótka 4
    61-012 Poznań
  • NIP: 7820043153 REGON: 630114693 KRS: 0000081332

Specjalistyczne Przedsiębiorstwo Rolno Przetwórcze Gal L.P.M.Ł. Marek sp.j.