Biofarm Sp. z o.o.
counter
3 908 637 5 1
elpery Nowy wpis
Nazwa działu: Handlowy

Pracowałem w firmie Biofarm 8lat- bywało różnie, nie zmienia to jednak faktu,że bardzo pomogło mi to na przyszłość. Zaczynałem od PM medycznego,a potem krok po kroku dalej. Wszystko zawsze zależało od kierownictwa, dyrektorów. Wiem,że rynek się zmienił... jednak wszystko zawsze było na czas - a wynagrodzenie przede wszystkim. Jak w każdej firmie są osoby,które się bardzo lubi i takie,które lubi sie mniej - ale to nie zupa pomidorowa. Sentyment i doświadczenie. Bardzo dziękuję za te wszystkie lata - bardzo to doceniam,a jeszcze bardziej pomogło mi to tu i teraz. (usunięte przez administratora)

Tak6Nie
Xyz Nowy wpis
@elpery

Piszesz takie masło maslane, że nie daje rady tego czytać. Poważnie?! pensja na czas cię zadowalała? Rynek się zmienił?! Przestań jedna z drugim z centrali wypisywać takie dyrdymały!

Tak2Nie4
na plus Nowy wpis
Nazwa działu: Handlowy

Fajne jest to, że ostatnio mimo ciężkiej sytuacji spowodowanej koronawirusem, są osoby w firmie które w dalszym ciągu chcą aktywnie pomagać! Chodzi mi głównie o udział w charytatywnym biegu Niebieska Fala. Oczywiście wsparcie lekarzy i szpitali też na duży plus - jeżeli firma działa w branży farmaceutycznej to za tę branżę powinna czuć się odpowiedzialna.

Tak6Nie
Piotr Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 9 dni.
Nazwa działu: Produkcja

Jak wygląda stabilność zatrudnienia na produkcji? Jest duża rotacja, czy można zatrzymać się na stałe? Pytam, bo mam dość zmieniania pracy co pół roku z różnych niezależnych ode mnie powodów.

Tak5Nie
Ciekawy

A jak kształtuje się wynagrodzenie na produkcji?

Tak3Nie

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

LABORATORIUM
Użytkownicy czekają na odpowiedź 12 dni.
Nazwa działu: Laboratorium

Jakie pytania padają na rozmowie o pracę w laboratorium jako analityk?

Tak7Nie
Pierwsza Pomoc

Od siebie mogę powiedzieć, że oprócz szkoleń czysto zawodowych miałem przyjemność uczestniczyć również w super szkoleniu z udzielania pierwszej pomocy. Mega dużo wiedzy od świetnych ekspertów.

Tak11Nie
Tirol

Czy ktoś może mi powiedzieć jak wygląda dokładnie praca Mistrza Produkcji? Z góry dziękuję za odpowiedź.

Tak14Nie
montana
@Tirol

Cześć, praca polega głównie na kontroli procesu produkcji: jakości produktów i wykonywania działań przez pracowników. Z tego o się orientuję, masz również do czynienia z papierologią (raporty, analizy), ale na takim stanowisku to jest raczej standard.

Tak12Nie
MM
Nazwa działu: Produkcja

Co tu dużo mówić, produkty zdobywają nagrody więc przy produkcji takich leków dobrze pracować. Zawsze można się pochwalić.

Tak11Nie3
zadowolony

Przede wszystkim Biofarm to polska firma. Po delikatnie mówiąc niezbyt dobrych doświadczeniach z poprzednim pracodawcą, takie podstawowe rzeczy jak wypłata na czas czy brak okresu próbnego są bardzo ważne i wcale nieoczywiste. Tutaj to dostałem.

Tak18Nie2
ryba

Jak wygląda kwestia maszyn na produkcji? Czy sprzęt faktycznie jest nowoczesny? Dla mnie ważne jest, na czym mam pracować.

KARAT
@ryba

Maszyny są nowoczesne, co jakiś czas dochodzą nowe więc nie jest tak, że pracuje się tylko na tym co jest. Mi pracuje się dobrze.

Tak17Nie
Kiri
@ryba

Na palcach jednej ręki można policzyć nowe, reszta to stare wysłużone maszyny po nieudolnych remontach.

Tak2Nie12
mel
@Kiri

W takim razie pracowaliśmy chyba w innych firmach. W branży farmaceutycznej nie ma miejsca na nieudolnie wyremontowane maszyny.

Tak21Nie1
ryba
@mel

A jak wyglądają warunki pracy na produkcji? Faktycznie jest czysto i sterylnie? Przyznam szczerze, że mam dość pracy w firmach produkcyjnych, w których nie dba się o higienę na hali.

Tak19Nie1
Tibo
@ryba

Higienie pracy poświęcane jest bardzo dużo uwagi. Firma jest producentem leków, dlatego dbanie o czystość i higienę na hali to podstawa. Wszystko jest klimatyzowane. Jeżeli lubisz pracować w takich warunkach to na pewno będziesz zadowolony.

Tak14Nie
Michalina

Jak wygląda kwestia szkoleń dla Pracowników? Czy leki faktycznie są dobrze odbierane przez lekarzy i farmaceutów, tak jak słyszałam? Dajcie proszę znać, jeżeli macie jakieś informacje.

Tak17Nie
Karolina
@Michalina

Przez 4 lata pracy w Biofarm nie słyszałam od żadnego farmaceuty, żeby nasze leki były słabe. Świetna jakość, znane brandy, zaufanie lekarzy i farmaceutów. Przyjemnie się pracuje mając takie portfolio.

Karolina
@Michalina

Szkolenia bardzo dobrze przygotowane, zarówno szkolenia wewnętrzne jak i te prowadzone przez firmy zewnętrzne.

Tak15Nie1
ona
 Rekomendacja

W rekrutacji na przedstawicielkę medyczną uczestniczyłam w zeszłym roku. Śmiało mogę powiedzieć, że wrażenia z rozmowy to: konkretność co do wymagań względem kandydata i profesjonalne podejście osób uczestniczących w rozmowie. Ostatecznie nie dostałam pracy, ale sam proces rekrutacyjny wywarł na mnie dobre wrażenie.

Tak19Nie1
mika
 Rekomendacja

Atmosfera na produkcji jak dla mnie bardzo dobra, wiele fajnych osob. Nie zdarzylo mi się jeszcze, zebym nie otrzymal wynagrodzenia na czas. Opieka medyczna bardzo dobra, wczesniej nie miałem do czynienia z takimi dodatkami, wiec dla mnie jest to duzy przeskok.

Tak22Nie
ANALITYK

Jak wygląda atmosfera w dziale analityków? Chciałbym dowiedzieć się wcześniej jak to wygląda, zanim aplikuję.

Kieł
@ANALITYK

Fajni ludzie, z moich obserwacji wynika, że przykładają się do swojej pracy.

Tak23Nie
Kajko
@Kieł

Pomijając, że są fajni to jeszcze do tego pomocni – kilka razy naprawdę bardzo mnie wsparli, mimo że nie jestem nawet z tego działu.

Tak19Nie
Użytkownicy czekają na odpowiedź 71 dni.

Jak wyglądają możliwości ewentualnego awansu na wyższe stanowiska w Biofarm Sp. z o.o.?

Julka

A jak wygląda z tą prywatną opieką medyczną? Widziałem taką informację w ogłoszeniu.

Tak29Nie
kortez
@Julka

Jest i faktycznie działa, bo sam już „niestety” musiałem skorzystać.

ona
@Julka

Firma oferuje opiekę medyczną dla każdego pracownika, a opłata za nią jest symboliczna. Dostęp do lekarzy najważniejszych specjalizacji jest.

Tak20Nie
Dre

Z tego co się orientuję, siedząc w sprzedaży od kilku dobrych miesięcy, jest wielu PM i PF, którzy pracują w firmie już od lat. Gdyby było faktycznie tak źle, wątpię że dalej by tu byli. Ja po pierwszych miesiącach nie mam się do czego za bardzo przyczepić.

Tak31Nie1
susa

Co masz na myśli mówiąc o wyglądzie? Bo nie do końca to rozumiem i szczerze mówiąc akurat ta uwaga wydaje się dziwna.

Tak22Nie
susa
@susa

Chodzi mi o wpis Pmka 03.03.2020 15:26

rozmowa
Nazwa działu: Handlowy

Nie wiem od czego to zależy, ale ja do rozmowy na PMa przyczepić się nie mogę. Co prawda koniec końców pracy nie dostałem, ale wrażenia z rozmowy miałem pozytywne. Rozmowa neutralna, taka jakiej w sumie oczekiwałem. Nigdy nie lubię przesadnego słodzenia, bo mam zawsze wrażenie, że z takimi firmami musi być coś nie tak. Standardowe pytania o doświadczenie i oczywiście oczekiwania co do zarobków. Pozdrawiam.

Tak25Nie
Nazwa działu: Marketing

Katarzyna

Mam dwa pytanka. Jak dokładnie wyglądała ta rozmowa w Biofarm? Padły jakieś złośliwe pytania?

Tak18Nie
Jadzia
Nazwa działu: Marketing
@Katarzyna

Tragedia . Niski poziom , Panie mało znające prace Pm liczą tylko liczby i czepiają się wszystkiego

TakNie21

Zostaw merytoryczną opinię o Biofarm Sp. z o.o. - Poznań