Adres: Wałbrzyska 13, 60-198 Poznań

NIP: 7780021575 KRS: 0000120050

3 832 550 5 1

Opinie o Biofarm Sp. z o.o.

Filtruj opinie po kryteriach:

aress
Nazwa działu: Produkcja

Kase mam na czas, wiadomo ze zawsze moze byc lepiej ale z drugiej strony az tyle nie wymagaja. Z gory powiedziane co ma sie zrobic, spoko przelozony tak to wyglada

Tak19Nie1

miszka
@aress

widzisz to sie akurat szanuje bo nie wszedzie z kasa jest rozowo niektorzy to potrafia nie placic a wymagac

Medyczna

Jak wygląda praca w dziale medycznym? Jaka jest atmosfera? Zarobki jakiego rzędu?

@Medyczna

Jesteś zainteresowana pracą w Biofarm. Na jakim stanowisku? Na stronie https://pracodawcy.pracuj.pl/biofarm-sp-z-o-o,15296 są nowe ogłoszenia rekrutacyjne. Jeżeli chodzi o dział medyczny to wolne jest stanowisko asystent do spraw medycznych. Nie znam wysokości wynagrodzenia, ale z benefitów pracodawca oferuje prywatną opiekę medyczną, karty podarunkowe i ubezpieczenie grupowe. Koniecznie napisz jak Ci poszło jeśli zdecydujesz się złożyć CV.

zuad
@Medyczna

Dużo pracy merytorycznej z papierkami, zespół wydaje się zgrany. Co do kasy, to niestety Ci nie pomogę.

Tak11Nie
Derek87
@Krzysztof

@Krzysztof jesteś moderatorem? W Twojej wypowiedzi nie było odpowiedzi na ani jedno pytanie Medycznej

Gniasdo

Czy Biofarm wymyślił coś na pochwy? Wiem że na moszne coś mieli. Jeszcze zespół niespokojnych nóg byłoby fajnie jakby coś ogarnęli.

Tak9Nie4
zainteresowany
@Gniasdo

Widzę merytoryczna wypowiedź w temacie pracy, nic tylko brać przykład

Tak2Nie2
Gniasdo
@zainteresowany

Zainteresowany, Nie rozumiem co w wypowiedzi było niemerytorycznego?

Dr Trytka
@Gniasdo

Na pochwy nic nie mamy, ale można się przejechać na Siodle

kalfi
Nazwa działu: Produkcja

ktos jest w stanie cos wiecej powiedzie o rekrutacji na mechanika maszyn?

pablito17

kolejny sezon wsparcia dla drużyny Basketu - jako kibic z całego serca DZIĘKUJĘ!

Tak12Nie
BasketPoznan
@pablito17

Lokalny angaz zawsze na +, zobaczymy czy w tym roku uda im sie zajsc dalej w playoff bo ekipe niezla zbieraja

kandydatka

A ja nie rozumiem wcześniejszych zażaleń na forum - może to akurat moje wrażenie ale kontakt z Paniami z działu HR jak i sam proces był b. dobry. Rozmowa z potencjalnym przełożonym konkretna i merytoryczna. Same warunki płacowe tak jak ustalaliśmy na pierwszym etapie. Niestety nie dostałam koniec końców pracy, ale sam proces wspominam dobrze (w porównaniu do innych polskich firm).

Tak16Nie2
specjalista
@kandydatka

I etap w biurze w Poznaniu na plus - uczestniczyłem przed i po nim w dwóch rozmowach (co prawda nie w branży farmaceutycznej) ale też dość znanych na rynku poznańskim i było delikatnie mówiąc mocno przeciętnie. Zobaczymy jak ew II etap - jak do niego dojdzie dam znać.

Tak8Nie
@kandydatka

Tiaaaa, kolorujecie rzeczywistosc i to ostro... Niby to nic zlego, bronicie sie jak mozecie w sytuacji w jakiej znalazla sie ta firma, czyli fatalnej opinii jako pracodawcy. Przypomne, ze sami na to zapracowaliscie! Kilka wpisow tego nie zmieni. Tu trzeba gruntownej zmiany podejscia do pracownika i kilku lat, gdy pracownik nie bedzie sie czul jak przyslowiowy „wół”, a za swoja prace zostanie wynagrodzony wedlug klarownego systemu motywacyjnego...

Tak4Nie10
@Xyz

Ale kto koloruje? Ja tylko napisałam moje odczucia, oczywiście każdy może mieć je inne. Moim zdaniem wyglądało to całkiem dobrze (mówię o procesie rekrutacyjnym). Specjalista daj znać, czy udało Ci się dostać pracę.

Tak7Nie
MJ23

dobrze ze wspieraja lokalne druzyny

Kinia

W wakacje ilość wizyt lekarskich i aptecznych uwaga ZWIEKSZONA. Czas zatrudnić dobra agencje Pr bo wpisy ludzi z biura o pozytywach brzmią jak Pani Lodzia z Rancza która podpisała się Księgowa.

Tak3Nie7
Majkel
@Kinia

Hmm ale to kto ma pisać komentarze dot. firmy jak nie ludzie, którzy tam pracują? Przecież na tym polega ten portal

Tak13Nie
marceli

Ja tam mam wrażenie, że większość komentarzy jest pisana przez te same osoby. To w sumie nic złego, ale jeżeli faktycznie aż tak nie podoba się komuś praca to nikt nie zmusza, żeby pracować akurat w tej firmie. To samo zresztą działa w drugą stronę.

zombie
@marceli

niestety tak to wygląda, szczególnie patrząc na niektóre wpisy z przeszłości - zero merytoryki

@marceli

Chyba się mylisz. Każdy ma prawo do zostawienia na tym forum swojej opinii niezależnie od jej wydźwięku. Ważne żeby była obiektywna i napisana merytorycznie, wtedy wniesie nowe informacje do wątku i pomoże osobom zainteresowanym zatrudnieniem w podjęciu decyzji o umówieniu się na rozmowę rekrutacyjną. Czy Ty także jesteś zatrudniona w firmie i możesz podzielić się swoim doświadczeniem?

TakNie2

joz

w dalszym ciągu trzymają jakość leków?

Tak22Nie2
JonRX
@joz

Z tego co wiem, to dalej tak, zreszta to zawsze bylo na poziomie

Tak19Nie2
@JonRX

W tym roku znowu więcej wdrożeń leków niż w poprzednim, zobaczymy co z tego dalej będzie

Tak15Nie1
kawowy
@joz

Jak dla mnie tak - niby po suplach niczego wielkiego spodziewać się nie można, a jednak jak dla mnie taki magnez działa naprawdę dobrze

@szelba

Kilka produktów zapowiada się naprawdę ciekawie, nawet wśród tych które już są na rynku

Tak10Nie2
Intron

Czym dokładnie zajmuje się pracownik produkcyjny ? Na jakie wynagrodzenie netto można liczyć na początku zatrudnienia w biofarm ??

Intron
@Intron

Podbijam pytanie

@Intron

Nikt z osób odwiedzających forum nie pracował na stanowisku pracownika produkcyjnego w firmie Biofarm? To dosyć dziwne, ponieważ mogłoby się wydawać, że jest to popularne stanowisko tym bardziej w firmie produkcyjnej. Zanim ktoś zdecyduje się odpowiedzieć, to może mógłbyś napisać, czy planujesz aplikowanie do pracy u tego pracodawcy?

Była mrówka

Odradzam.W autach podsłuchy, powyżej 150km/h pikanie w aucie ????????

Tak3Nie18
przedst
@Była mrówka

W sumie nie ma się co dziwić, po co jezdzic wiecej niz 150 w normalnych warunkach ??? ja tam przynajmniej przekraczac tego nie musze. Co do podsluchow to bylo poruszane juz przy innych firmach i wg. wyliczen raczej sie to nie kalkuluje, wiec szczerze w to watpie.

Tak13Nie2
@przedst

podsłuchy to raczej bujda. Pikacze faktycznie były, ale już na szczęście nie funkcjonują

Tak10Nie
Były

140km/h a 180km/h @ do przełożonego

Tak1Nie7
Paulina
@szelba

Wygląda na to, że pracujesz w firmie Biofarm. Czy możesz napisać coś więcej o tym pracodawcy? Rozumiem, że pisząc o autach, macie na myśli auta służbowe - domyślam się więc, że piszecie o pracy w charakterze przedstawiciela handlowego. Jeśli też pracowałeś na tym stanowisku, napisz proszę, jakie warunki oferował Ci pracodawca.

TakNie1

@Paulina

w nickach panów jest "były", więc raczej już tam nie pracują. Pikacze ponoć wszędzie usunięte, tak słyszałam.

norias
@Była mrówka

W podsłuchy wątpię. Gdyby wyszło ze tak jest to ktoś idzie siedzieć.

Tak11Nie
BrałemUdzialwrekrutacji

Ostrzegam wszystkich przed straceniem czasu na rekrutację na PH w Lubelskim. Zapraszają na pierwszy etap rozmowy , tam do wykonania jakieś zadania oraz sprzedaż produktu. Ok. Zapraszają na drugi etap do Poznania, jedziesz tam, tracisz czas i pieniądze po to by kolejna Pani zadała ci dosłownie wszystkie te same pytania , oraz żebyś zobaczył jej zdziwiona minę kiedy o wynagrodzeniu - podstawie mówisz 4000 netto a nie brutto ???? . To jeszcze nic. Na koniec okazuje się ,że jednocześnie są umawiane rozmowy na kolejny pierwszy etap na to samo stanowisko i ten sam teren - pech chciał ,że w momencie kiedy ja byłem na drugim etapie Oni zadzwonili do dwóch moich znajomych zaprosić ich na pierwszy etap na to samo stanowisko i ten sam teren. Dodam,że każdy z nich został zaproszony na inny dzień do miast oddalonych od siebie ok 80 km. Nie wiem czy ta firma zbiera sobie jakąś bazę danych czy o co chodzi ale zachowanie jest poniżej krytyki. Nie polecam.

Tak8Nie24
ONA
@BrałemUdzialwrekrutacji

Najlepiej być kandydatem, który nie odróżnia netto od brutto ( ???? to dopiero skandal !) , bez doświadczenia chce zarabiać 10 tyś., interesuje go przede wszystkim " czy samochodem może jeździć prywatnie", a rekrutację należałoby zrobić najlepiej w miejscu zamieszkania kandydata ( żeby się nie zmęczył drogą). Polecam zimny prysznic dla tak myślących :-)

Tak8Nie2
@ONA

na rozmowie u kolegi nie byłam, więc wypowiadać się nie mogę ale w sumie obecnie to nie jest nic dziwnego, że mimo spotkania na drugim etapie dalej szuka się potencjalnych kandydatów (jeżeli oczywiście tak było).

kinia

Zacznijcie szanowac ludzi, bo jak do tej pory to szacunku nie ma zadnego Za rok, dwa nikt nie bedzie chcial tu pracowac i zostaniecie z palcem w oku.

Tak4Nie16
Rafał
@kinia

Mógłbyś napisać coś więcej o atmosferze, która panuje obecnie w firmie Biofarm? Wspomniałeś coś o szacunku, więc mam nadzieję, że rozwiniesz swoją wypowiedź pod tym kątem. Dla osób, które rozważają zatrudnienie u tego pracodawcy, każda informacja podana w wątku może być cenna. Zachęcam do wyrażenia szczegółowej opinii o tym miejscu pracy.

księgowa
Nazwa działu: Finanse

Aktualnie Biofarm prowadzi rekrutacje na Główną Księgową. Czy ktoś ma wiedzę dlaczego i czy warto aplikować?

Adi
@księgowa

niżej pisali, że w księgowości jest w porządku. Jeżeli chodzi o Główną Księgową to niestety nie pomogę

Tak18Nie1
Zainteresowana
@księgowa

A gdzie znalazłaś ogłoszenie na Główną Ksiegową?

Ksiegowa
@Zainteresowana

Na pracuj.pl jest jako rekrutacja ukryta, ale łatwo się zorientować ponieważ: Firma farmaceutyczna zatrudni...

Tak1Nie1
@Adi

Gdyby bylo w porzadku to by rekrutacji nie prowadzili. Hm, uwierz mi.

TakNie19
szerpa
@Xyz

Wg. tego toku myślenia, to w żadnej firmie nigdy nie byłoby rekrutacji..

Tak16Nie
rx
@Ksiegowa

z tego co wiem, to nie puszczają ukrytych na takie stanowiska

Finanzemaister
@rx

Zapewniam, że taka rekrutacja ukryta była prowadzona. Jeżeli jesteś pracownikiem Biofarmu to już wiesz, czy są zmiany osobowe w księgowości.

Tak1Nie1
rx
@Finanzemaister

Może się mylę, a od kogo info że faktycznie taka była?

Lotar
Nazwa działu: Handlowy

Witam, w piątek mam rozmowę na PH. Czy może ktoś określić Warunki jakie są oferowane, oraz czy ktoś jeszcze się wybiera?

Selli
@Lotar

PH? To znaczy PF czy PM? Aplikowałam na PM w mazowieckim, czekam na kontakt.

Lotar
@Selli

Znaczy PF. Kontakt z strony Biofarm nastąpił bardzo szybko. Więc pod tym względem jestem zadowolony.

Tak14Nie
zuczek

u mnie tak samo

Tak7Nie
J
@Selli

Kontakt ze strony biofarm do wszystkich jest bardzo szybki,ponieważ biofarm zaprasza na rozmowy chyba wszystkich jak leci. A zapraszając na drugi etap do Poznania jednocześnie w dalszym ciągu umawiają na pierwszy etap na to samo stanowisko na ten sam teren. Osobiście odradzam poświęconego czasu i pieniędzy. Rekrutacja jest zenujaca.

Tak5Nie22
Natalia
@Lotar

Powiesz jak dokładnie wygląda przebieg rekrutacji na stanowisko, na które aplikowałeś? Jeśli masz jakieś wskazówki dla osób, które będą starać się o pracę w Biofarm to podziel się nimi tu, na forum. Interesuje mnie czy dostałeś pracę w Biofarm.

Xyz

To ogłoszenie na Osobę wykwalifikowaną dotyczy pierwszej czy dodatkowej OW? W ogłoszeniu nie wspomniano nic na ten temat. Firma planuje wdrażać nową OW, czy raczej sama ma sobie radzić od początku np. z powodu nieobecności dotychczasowej OW? W ogłoszeniu wkradł się też błąd ponieważ GMP to Dobra Praktyka Wytwarzania (tak uczą _chyba, że Biofarm ma innego rodzaju GMP), a nie Dobra Praktyka Produkcyjna.

GK
Nazwa działu: Finanse

Witam wszystkich, Czy wakat Głównej Księgowej już obsadzony? Pytam, bo aplikowałam, ale brak jakiejkolwiek informacji. Pozdrawiam.

fola
@GK

Chyba jeszcze przetwarzają, ale nie jestem na 100% pewna

GK
@fola

Dziękuję i pozdrawiam.

Diablo

A jakie zarobki na produkcji

seller

Ostatnia cyklówka na plus!

Tak27Nie3
kiedys
@seller

To widzę, że zmiany na lepsze. Oby tak dalej

Tak19Nie3
zainteresowany
Nazwa działu: Produkcja

wlasnie myslalem, czy zglosic sie tam do pracy bo mam teraz blisko. A gdzie dokladnie robisz?

Tak9Nie1
Ksiegowa
Nazwa działu: Finanse

Jednak sytuacja jest dziwna: sprawozdanie za 2017 rok podpisane przez Zastępcę Głównej Księgowej w tak dużej i dynamicznej firmie (300 mln. obrotu, 400 zatrudnionych).

Tak1Nie13
berek
@Ksiegowa

Ale o co chodzi?

Tak16Nie1
KING FURY
@berek

niestety na gowork mamy do czynienia w dalszym ciągu z takim komentarzami - nie wiadomo o co chodzi

Tak10Nie
kora
Nazwa działu: Handlowy

Na I etapie na PF same zadania i rozmowa były w porządku, do drugiego etapu w siedzibie też nie mogłam się przyczepić. Zobaczymy co z tego będzie

Tak17Nie
On
@kora

Czego się spodziewać na drugim etapie w Poznaniu ?

kolejorz

a kogo masz jako szefa? potwoierdzam ze atmosfera jest ok

ApoloniuszTajner

Kilka faktow o Biofarm. Zarobki na poludniu w granicach 5500-6000 brutto. Auta stare rapidy, srednio nowe korolki i zajechane aurisy. W nagrode za wyniki wyjechane juz golfy kombi i nowe autisy kombi hybrydowe. Kolory aut to sraczkowate cappucino ktore kazdy hejtuje. Aut nagrod w firmie jest moze z 15. Wizyt aptecznych 3, lekarskich 10. Plany dowalone, ktos ma najwieksze wzrosty w zespole i planu nie wyrabia, o reszcie nie ma co gadac. Teraz co kwartal przedstawiciel medyczny ma dodatkowo sprzedac na 25tys leki do aptek ba swoim terenie. Ta sytuacja sprawila ze apteki smieja sie z biofarmu, kilka osob tygodniowo wpada do jednej apteki i prosi o jakies zamowienie. Rywalizacja spora. Czasem trafiaja sie jakies durne tabelki ale do zrobienia na poczekaniu. Pracuje tu ponad dwa lata.

Tak24Nie3
@ApoloniuszTajner

Wszystko się zgadza. Dodać należy ze auto Rapid czy Auris średnio 4 letnie i 150 tys przelatane

Zawisza
@ApoloniuszTajner

To ja jeszcze dodam od siebie, że w firmie ostatnio poleciało sporo osób które przepracowały 3 lata w firmie. Niewiele osób dostało umowy bezterminowe. Widocznie łatwiej nie dać umowy niż potem podać powód do zwolnienia na umowie bezterminowej. Mała wpadka w firmie ostatnio bo zablokowano wszystkim połączenia wychodzące, faktur za abonament się nie płaci :D Pracując w biofarmie ma się wrażenie że czas się zatrzymał. Co spotkanie w firmie to pełno nowych twarzy. Zostało kilka dinozaurów, reszta nowi. Firma dobra na start w branży ale czy na kolejną po zdobytym już doświadczeniu? Każdy jest inny więc nie ma reguły.

Tak8Nie3
@ApoloniuszTajner

I kolejna akcja apteczna. Brawo!!!!!!!teraz wszyscy lecą do aptek. Gratulacje dla managierow wyzszych

@ApoloniuszTajner

Nowa szansa na super premie za jeden z pakietów. Szczegółów nie można podać, ale czuje ze przegonie Bila Gatesa dochodach.

Tak3Nie15
Monika
@ApoloniuszTajner

… 5500-6000 brutto to już z premią czy samej podstawy???

@Kinia

150 tys w 4 lata nie tak dużo pracuje w innej branży mam samochód od kwietnia 2018 i przebieg 52tys :)

Tak14Nie1
@123

jak flota aktywnie smiga to i kilometry sie nabijaja

Zigule
@Monika

Sama podstawa.

do piesek
@ApoloniuszTajner

Pracowalem 3 mce i 3 razy zmiana auta bo stare trupy psuły sie na drodze(usunięte przez administratora). Inwigilacja non stop. 70 % na umowie , 30 % jako premia żeby obniżyć koszty . Nie polecam

Tak3Nie19
pracus
Nazwa działu: Produkcja

najwazniejsze zawsze to miec spoko brygadiera - ja akurat mam do tego szczescie

Tak23Nie
F1
@pracus

Mam i ja!

pm
Nazwa działu: Handlowy

U medycznych praca jest ok

Tak16Nie1
Natalia

Bardzo chwalę sobie pracę w Biofarmie. Ta firma była wielokrotnie nagradzana za swoje osiągnięcia w produkcji różnych leków. Czytając niektóre wpisy odnoszę wrażenie , że osoby je piszące są mocno inspirowane przez konkurencję! Szkoda, że dają się tak podpuszczać.

Tak34Nie7
webwork
@Natalia

Witam proszę o opinię na temat działu księgowości zamierzam wysłać tam aplikację z moją kandydaturą

Tak3Nie1
Nowy pracownik
@Natalia

Witam jak przebiega i wygląda praca jako przedstawiciel? Jak wyglada proces rekrutacji?

ByleNiePozytyw

Trochę śmieszy to, że każdy pozytywny wpis wg. wszystkich użytkowników piszących o jakiejkolwiek firmie na GoWork jest „sponsorowany”, a wszystkie negatywne są prawdziwe.. to powiem Wam, że obserwując kilka firm wcale tak nie jest

Tak21Nie

johnny
@webwork

Nie jestem w tym dziale, ale ne slyszalem zeby ktos narzekal. Z tego co mowia to praca jak praca w ksiegowosci

Tak14Nie

ONA
@johnny

Potwierdzam, jest zgrany zespół

Tak12Nie
Blahblahblah
Nazwa działu: Produkcja

Moze niepracowalem w tej firmie zbyt dlugo bo raptem kilka miesiecy ale moge cos na temat produkcji powiedziec, i z mojego punktu widzenia raczej nic dobrego. Tej firmy nie wynioslem, fakt nie na pracujesz sie jako operator wieksza czesc dnia siedzisz i sie nudzisz ludzie sa jacy sa niepotrafia przyjac nowego nauczyc dobrze brak im cierpliwosci. Czy to byl mobing niewiem moze ale dochodzilo do tego że bałem sie isc do pracy cala droge sie zastanawialem co mi powiedza jak przekrocze ich próg. Zero rozmowy tylko stresujace gadki typu dlwczego nie zrobiles tego albo słyszałem ze na cwaniaka nie myjesz tamtego bo ci sie niechce. Jak czegos nie umiesz i to nie z racji takiej ze ci sie niechce tylko z niewiedzy bo coe tego nienauczyli to dostajesz taka sama pogawedke. Starsi operatorzy gadaja na ciebie bo mlody to mlody tamto nikt niepowie ci w twarz bo tak sa tam nauczeni. Pieniadze moze spoko nadgidziny ja usłyszałem tekst typu musisz zasluzyc by lepiej zarabiac... Takze jako nowy mozesz czuc sie jak odrzutek pytanie czy tego chcesz i tak lubisz??? Ja wytrzymalem 5 miesiecy i to i tak zbyt wiele

Tak32Nie32
Raven
@Blahblahblah

Nie wiem kto Cię tam uczył facet, ale swoim wpisem obrażasz ludzi, którzy tam pracują. A może wina tego stanu rzeczy leży po Twojej stronie? Zastanawiałeś się nad tym zanim anonimowo postawiłeś firmę i jej pracowników w złym świetle? Piszesz, że jako operator się nudziłeś, a może jakbyś zamiast się "nudzić" wykonywał swoją pracę należycie i robił to o co Cię proszono to nikt by Ci nie zarzucił, że czegoś tam nie zrobiłeś, a Ty byś się nie nudził. Ja też, tak jak Ty, szedłbym do pracy zdenerwowany mając świadomość, że dzień wcześniej nie wykonałem swoich zadań prawidłowo. Może ktoś kto Cię wdrażał w pracę stracił do Ciebie cierpliwość widząc jaką postawę prezentujesz? Następnym razem zanim coś wpiszesz na forum uspokój nerwy i wycisz emocje, bo takie fora pękają w szwach od takich frustratów jak Ty. PS. Popracuj nad stylistyką wypowiedzi.

Tak15Nie2
Blahblahblah
@Raven

Kto tu sie denerwuje facet? Skoro ktos czuje sie obrażony to chyba tylko dlatego ze napisalem prawdę a on jej nie akceptuje. Czy niewykonywalem nalezycie swojej pracy niesadze wydaje mi sie ze robilem wszytko jak najlepiej potrafilem i tak jak mniw nauczono. Inna sprawa ze mnie nienauczono z mojego punktu widzenia i odpowiadam za siebie, nie za innych a i nie pisze po to by nikt tam niechcial isc niech ida i sami sie przekonaja. Co do nudzenia sie to jezeli sam pracujesz jako operator to napewno siedzisz wieksza cześć zmiany na telefonie albo przysypiasz na krzesle FACET!!!

Tak5Nie27

marynarz

jak widać od wielu miesięcy (usunięte przez administratora) a my wierni marynarze wiosłujemy dalej...... (usunięte przez administratora) karty w tej "firmie" dawno rozdane

Tak7Nie18

Zaintrygowany
@marynarz

w jakim sensie statek tonie? Mi się wypłata zgadza co do joty

Tak35Nie

Jareczek
@Zaintrygowany

Mnie. Mówi i pisze się mnie. Wypadałoby znać język polski.

Tak3Nie1

Niko
@Jareczek

Co nie zmienia faktu, że faktycznie jeżeli chodzi o wypłaty to nigdy z tym nie było problemów

Tak25Nie

piniondz
@Niko

Ja też z kasą nie mam problemu, a w tych czasach to nie jest wcale oczywiste (niewypłacane wynagrodzenia)

Zostaw opinię o Biofarm Sp. z o.o. - Poznań

Chcę opublikować: