Opinie o Biofarm Sp. z o.o. w Poznań

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników na temat pracodawcy Biofarm Sp. z o.o., lecz również Klientów firmy. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Biofarm Sp. z o.o. o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Biofarm Sp. z o.o. w Poznań

Terenowy

(usunięte przez administratora) Niekończące się ankiety, tabelki to wysyłania, praca w terenie i do tego jeszcze 2 h w domu żeby to wszystko ogarnąć. Rozliczanie za każdy kilometr po godzinie 16, mimo, ze płacimy miesięczny podatek za użytkowanie auta służbowego do celów prywatnych. Zawieszone multisporty, bo jest duża liczba zakażeń, szkoda ze nie przeszkadza im jak trzeba tyrać po 9h w terenie żeby zrobić w sumie 15 wizy, wtedy nie ma ryzyka zakażenia. Zero motywacji do pracy, zawieszone premie i dodatkowe profity. Dajcie nam pracować w terenie, dopóki możemy, ale nie stawiacie promowanie leków na samym końcu po korporacyjnym szicie.

gonzo87
 Rekomendacja

jak zaczynałem to przyjęli mnie nawet dobrze. Wiadomo że na produkcji różnych ludzi się trafia, ale generalnie ok. Dużo lepiej niż na spożywce.

Nick
 Rekomendacja

Na każdą wyslana aplikacje robią "rozpatrywane" na pracuj.pl, ale nigdy nie dzwonią. TRAGEDIA.

wicht

Biofarm ma naprawdę fajne portfolio produktów, w szczególności bliskie mi leki RX. W skali Polski są to leki innowacyjne, doceniane przez specjalistów i nie można temu zaprzeczyć. Jeżeli chodzi o warunki pracy, to każdy ma inne spojrzenie i oczekiwania. Już od samej rekrutacji miałem głównie pozytywne doświadczenia.

NIck Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 6 godzin.

Jak to wygląda z tą kartą sportową? W jakim stopniu jest dofinansowana?

CV lepiej wysyłać bezpośrednio, czy przez pracuj.pl? Jestem ciekaw, czy można jakoś zwiększyć szanse na przyjęcie ;)

Kevin01 Nowy wpis
@Pytanie

Pytałem kiedyś o to. Nie można wysyłać bezpośrednio przez RODO. Lepiej wyślij przez pracuj.pl - bezpieczniej.

Adamo

Integracja była super! Brakowało tego w ostatnim czasie. Chętnie bym powtórzył tę grę w lasku :)

Arek77

Dokładnie!! Warto było trochę zmoknąć

Tulka
@Adamo

Mi też się podobało! Pogoda była, jaka była, ale zabawa była świetna!

A. M. Nowy wpis
@Adamo

Oj tak, przydała się po tak długim czasie bez integracji! Czekamy na kolejną taką akcję!

Wlkpnin

Rozbudowany system premiowy, warunki pracy dobre, są wymagania, ale firma potrafi je dobrze wynagrodzić. Myślę, że ta firma jest godnym polecenia miejscem pracy.

Haha

Haha dobre

Jagoda
@Wlkpnin

Hahahha powiedzcie działowi HR, żeby nie pisali pozytywnych opinii o firmie

Arek Nowy wpis
@Wlkpnin

Też tak myślę. Zawsze można znaleźć coś na co można narzekać, ale fakty są takie a nie inne – jak chcesz uczciwie pracować to też będziesz uczciwie wynagrodzony.

Pracownik Produkcji
 Rozmowa kwalifikacyjna
Przebieg rekrutacji

Bardzo uprzejma Pani, nie ma żadnego patrzenia z góry, rozmowa jak z partnerem, równym sobie. Dużo konkretów i tak to powinno wyglądać.

Pytania

O doświadczenie i o wymagania.

• Poziom rozmowy:
  • Rezultat: Dostałem pracę

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Dawid

Sporo robią ostatnio akcji społecznych. Fajne uczucie jak Twoja firma robi takie rzeczy.

atos92
@Dawid

Prawda, prawda. To była chyba zawsze mocna strona Biofarmu.

Costa2

Praca jest stabilna, wszystko zgodnie z umową, więc pozytywnie oceniam firmę

Karolina
Kandydat

Rozmawiałam z koleżanką i twierdzi, że w Biofarmie Przedstawiciele zarabiają średnio 6 000 / 7 000 netto podstawy, czy ktoś to może potwierdzić? Ile średnio zarabiają Przedstawiciele - podstawy - na rękę? Będę wdzięczna za szczere odpowiedzi.

Bhhb
@Karolina

Farmaceutyczny ? 6-7tys netto podstawy ? Chyba brutto :-)

Kandydat

Ktoś pracujący jako przedstawiciel wypowie się na temat pracy? W terenie krąży opinia ze praca jest ciężka i przedstawiciele narzekają na firmę. Czy to prawda? Pozdrawiam

Kermi5
@Pytanie

To prawda. Od dłuższego czasu z fajnej firmy robi się okropne miejsce. Widać to najlepiej po ilości maili z pożegnaniem.

PLPL

Kasa rzeczywiście zawsze na czas miesiąc w miesiąc tak jak w umowie. Benefity dają tak jak obiecali, ludzie w porządku, jest kulturka

Kliq

Czy trzeba mieć jakieś dodatkowe uprawnienia do pracy na produkcji?

aledro
@Kliq

Nie. Książeczka sanepidu wystarczy

Aldo

Jak wygląda sprawa z parkingiem pod firmą? Każdy może korzystać, czy tylko biurowi?

k
@Aldo

Wszyscy pracownicy mogą parkować

Krzysztof
@k

Hej, chyba dobrze orientujesz się w sytuacji w Biofarmie. Powiedz mi w takim razie co sądzisz o atmosferze w pracy? Jakie jest tu podejście do pracowników? Jak sądzisz? Fajnie jeśli poznam Twoje zdanie, daj znać!

Toto
@Aldo

Każdy pracownik może parkować, ale firma jest tak zlokalizowana, że w sumie nie ma potrzeby. Można spokojnie dojechać komunikacją.

Bio
Użytkownicy czekają na odpowiedź 43 dni.
Kandydat

Witam chciałbym się dowiedzieć jaka jest różnica pracownika produkcji nawazanie od pracownika operator maszyn ? Pozdrawiam

Pracownik2

A kto tym razem złożył wypowiedzenie?

Marek
@Pracownik2

Dlaczego składają wypowiedzenia czy chodzi o brak podwyżek,słabe płace czy jeszcze coś innego?

Kandydat

Dzień dobry, pojawiło się ogłoszenie na Młodszego Specjalistę ds. Logistyki i Zakupów - warto aplikować? Jak wygląda praca na tym stanowisku, czy potrzebne jest doświadczenie, jaka jest atmosfera w dziale, jak przełożeni, itp. Będę wdzięczny za rzetelną opinie

Tak to wygląda
@Kandydat

Atmosfera jest moim zdaniem bardzo pozytywna, dobrze się tutaj pracuje. Zadania są w sumie takie, jak opisane w ogłoszeniu, ale doświadczenie trzeba mieć, żeby ogarniać co i jak.

Nikki
Kandydat

Wszystkie te osoby które odeszły, odeszły z działu zakupów? Dlaczego? Co tam się dzieje?

Ktoś
Kandydat

Pracuję w firmie medycznej produkującej wyroby medyczne.Ze względu na niskie płace i prawie godzinny dojazd chcę zmienić tę pracę ale żeby sobie nie pogorszyć tylko polepszyć..Aplikowałam do firmy Biofarm ale bez odzewu.Nie wiem czy jeszcze warto próbować ponieważ ogłoszenia na operatora maszyn i pracownika produkcji pojawiają się na zmianę od zeszłego roku sukcesywnie.Zastanawiam się czym to jest spowodowane....

Rozbudowują
@Ktoś

Jakoś w zeszłym roku park maszynowy się powiększył więc też potrzebują więcej ludzi, żeby to wszystko obsłużyć. Dobry znak, zwłaszcza w dzisiejszych czasach.

Ktoś
@Rozbudowują

Dziękuję za odpowiedź

Tomasz
@Ktoś

Ile może zarobić operator produkcji ,czy naważalni? Tak od poniedziałku do piątku chociaż widełki podajcie jak można. Podstawa ,dodatki itp.

Niewarto
@Rozbudowują

Jeżeli w zeszłym roku park maszynowy się powiększył to dlaczego cały czas w miesiąc w miesiąc rekrutują zaraz rok minie i ta sama gadka jeszcze pracowników nie znależli może za mało płacą dletego nikt tu nie chce pracować. Ile proponują 4000 brutto? Jakieś widełki np operator naważalni,produkcji.

Miły
@Kandydat

Po 3 miesiącach kolejne ogłoszenie do zakupów? Jak wygląda tam sytuacja?

Romeo
Użytkownicy czekają na odpowiedź 48 dni.
Kandydat

Witajcie, Czy może ktoś napisać jakimi samochodami obecnie jeżdzą przedstawiciele medyczni? Będę wdzięczny za odpowiedz:)

Katok

Firma bardzo poważnie podchodzi do jakości produktów, co potwierdza fakt, że lekarze i pacjenci tak im ufają. Często słyszę o nich pozytywne opinie.

Dejw

Dobrze się pracuje. Jak ktoś jest nienawykły do pracy to zawsze będzie miał ciężko ale warunki są dobre, taka prawda.

Maurycy
@Dejw

Ile ogólnie mozna zarobić w Biofarm jako operator produkcji czy naważalni jeśli chodzi o podstawę? Co takiego dobrego jest w Pracy w Biofarm konkretniej liczba przerw,ciężkość pracy automatyzacjia itp.

Anonim

Praca w Biofarm jest bardzo rozwojowa. Może niełatwo ją zdobyć, ale na pewno warto. Nawet jeśli ktoś nie planuje pracować tam całe życie to taka pozycja w CV otwiera wiele drzwi na przyszłość.

Koster

Po pierwszych kilku miesiącach można śmiało powiedzieć, że Biofarm jest dobrym pracodawcą. Pieniądze się zgadzają, są fajni ludzie wokoło, zawsze z szacunkiem do pracownika.

Zainteresowany

Na produkcji jest praca zmianowa? W jakich godzinach są poszczególne zmiany?

Tinal
@Zainteresowany

Tak 3 zmianowa 6-14 14-22 22-6

Zostaw merytoryczną opinię o Biofarm Sp. z o.o. - Poznań

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Biofarm Sp. z o.o.
3.4/5 Na podstawie 1033 ocen.
  • Zobacz wywiad
  • Wałbrzyska 13