Opinie o Biofarm Sp. z o.o. w Poznań

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Biofarm Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Biofarm Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Produkcja leków, produktów leczniczych i suplementów diety

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Biofarm Sp. z o.o. w Poznań

@Zainteresowany

Witam Od dłuższego czasu jest poszukiwana osoba na stanowisku Młodszy Specjalista ds. Utrzymania Ruchu czy ktoś może mi powiedzieć jaka jest to praca i na jakie wynagrodzenia można liczyć. Z opisu za wiele nie wynika. Jestem również ciekaw jak z przełożonym. Ilu osobowy jest zespół. A także jak wygląda rekrutacja.

Kandydatka

Pojawiło się ogłoszenie do działu zakupów, czy warto? Trzeba mieć już doświadczenie w farmacji? Na jakie wynagrodzenie można liczyć? Myślę nad aplikacją ale nie jestem z branży :)

zakupy

O nie... Dziękuję za Twoją wypowiedź... A ja z branży, siedzę w zakupach farmacji od wielu lat i strasznie się napaliłam na te pracę... :( ale nie jestem klikaczem, bardzo czynnie biorę udział w wielu projektach, chyba się nie dogadamy...

Prawda
@zakupy

Dział zakupów w pewnym momencie był kompletny… zostali nieliczni. Teraz niestety albo ludzie zaczną się zwalniać bo są niedocenieni a ich pomysły są lekceważone lub mają nieprzedłużone umowy choć chcieli by tam wrócić. Niestety, nie zależy (usunięte przez administratora) na specjalistach. Nie ten człowiek będzie następny. Z takim podejściem powtórzy się sytuacja sprzed kilku lat.

Sk

czy w tej firmie zatrudniają Ukraińców? Chciałbym pracować w tej firmie

Mateo

W rekrutacji na technologa doświadczenie w firmie farmaceutycznej w poprzednich latach jest warunkiem koniecznym?

centur
@Mateo

Tak, w ogłoszeniu napisali o minimum dwóch latach, więc wygląda na to, że musisz być z branży, inaczej może być ciężko.

YYYYY
@centur

Inaczej może być ciężko? nie piszesz jednoznacznie o tym, że ktoś potencjalnie zostanie odrzucony? Jak przy tym wyszli ze stażami? Czy są teraz jakieś prowadzone? nie mam doświadczenia a chce spróbować

Przedstawiciel medyczny

Bardzo pozytywnie. Przejrzysty proces, konkretna rozmowa, bez niepotrzebnych udziwnień.

O doświadczenie, wymagania i dostępność.

logo firmy Fizjoterapeuta- Praca w szpitalu
Fudeko S.A.
logo firmy Dietetyk
Radziejowice-Parcel
Rsp-Gastro Sp. z o.o.

Może ktoś podzielić się swoją opinia nt stanowiska przedstawiciela medycznego? Jaka podstawa, czy premie są realne? Będę wdzięczna za każdą informacje

Co należy do tych ważnych rzeczy biznesowych, które trzeba dogadywać właśnie w języku angielskim? Tak przynajmniej jakiś czas temu napisano. Ciekawi mnie zakres szkoleń, merytorycznych jak i praktycznych w kontekście języka. Omówicie go?

Monrue

To dotyczyło koordynatora ds. maszyn i inwestycji, więc chodzi tutaj pewnie o dogrywanie zakupów i innych kwestii związanych z działaniami na tym stanowisku. Nie odnosi się to raczej do ogółu firmy.

pytający

Przy koordynatorze ds. maszyn i inwestycji jest napisane o znajomości j. angielskiego i słownictwie technicznym. Rozumiem, że musi on być full płynny? Proszę o odp.

Piko
@pytający

Angielski musi być naprawdę bardzo dobry, ponieważ z tego co się orientuje trzeba dogadywać ważne rzeczy biznesowe po angielsku.

branża

Myślicie, że z branży FMCG można przejść dosyć płynnie do farmy? Chodzi o pracę związaną z utrzymaniem maszyn albo koordynatora maszyn. Dajcie proszę znać.

Jose
@branża

Nie powinno być z tym problemu. Spożywka to chyba najbardziej podobna branża. W większości przypadków (pewnie zależy to też od rodzaju pracy) nie powinno być problemu z tym, żeby zmienić branżę i mieć szanse na zatrudnienie, jeżeli wymagają jakiegoś doświadczenia.

Lili

Ma ktoś doświadczenie w pracy z nimi jako Przedstawiciel Medyczny? Widziałem w ogóle, że dają od razu umowę o pracę, bez okresu próbnego. No a wiadomo w takim razie, czy to jest na czas nieokreślony już na starcie? czy jakoś inaczej? Chciałbym wiedzieć, dobrze by było.

Mikuś

Interesuje mnie ta firma ze względu na bliskość do pracy, pracuję na produkcji ponad 20 lat i znam swoją wartość, zaangażowanie w pracę którą wykonuję, wiem też że obecny pracodawca przekonywałby mnie żebym nie odchodził itd itp. Dlatego poważnie żartując czekam na poważne oferty ze strony Biofarmu :D żal nie skorzystać. Pytanie, ile na rękę można zarobić jako operator maszyn, jak wygląda sytuacja z premiami, z góry dziękuję za odpowiedź.

Lipa

Czemu zawsze jak ktoś wstawi szczerą opinie o zakładzie i o atmosferze, która tam panuje nagle jakimś cudem ta opinia znika :) ?

Wercia

Trzy dni temu jeszcze tu była ta oferta analityk chemiczny, nie wiedziałam, że tak szybko będzie koniec. Faktycznie już kogoś mają? Ciekawe, ile tych wakatów w ogóle było. Powie ktoś ogółem, jakie jest to "pokrewne" wykształcenie dopuszczalne? Ja niestety nie poszłam na chemię, tylko na biotechnologię. Czy to generalnie przejdzie czy lepiej sobie darować?

Lab

Wiecie może, czy szukają obecnie kogoś do laboratorium?

lumen
@Lab

Widziałam w Internecie, że szukają nowych osób do laboratorium na Analityka chemicznego.

Lab
@lumen

A możesz podesłać link lub szczegóły oferty? Trzeba mieć doświadczenie? Od razu po studiach przejdzie?

lumen
@Lab

Link nie wiem, czy tu przejdzie jako wpis. Wejdź na pracuj albo, widziałem też na stronie www Biofarmu, że mają zakładkę kariera, gdzie też można ją znaleźć (usunięte przez administratora)

Osskar80

Może nietypowe pytanie, ale zatrudniają jeszcze normalnie w tym roku? Bo spotkałem się ostatnio z firmą w Poznaniu, która miała normalnie ogłoszenia ale dostałem zwrotkę, że to dopiero w styczniu będą rozmawiali, bo jest już koniec roku.

Ergon
@Osskar80

Z tego co się dowiedziałam to tak. Rozmowy prowadzone są w tym roku. To pewnie zależy jakie stanowisko czy będzie decyzja. Nie będzie zapewne tak samo wszędzie.

KIK

Jestem po tak zwanym procesie rekrutacji na stanowisko pracownik do spraw utrzymania czystości, miejsce pracy Poznań siedziba firmy biofarm ul wałbrzyska. Czyli mówiąc krótko, jest to praca fizyczna sprzątanie. Od razu na wstępie mówię, że nie dostałem pracy i opowiem o tym całym procesie rekrutacji. Od momentu telefonu z firmy biofarm i zaproszenia mnie na na rozmowę kwalifikacyjną do momentu otrzymania e-maila z informacją, że moja kandydatura została odrzucona minęło 13 dni roboczych. Rozmowa kwalifikacyjna trwała około 20 minut, dwie kobiety przeprowadzały rozmowę. Jedna zadawała pytania, a druga słuchała i tylko raz się odezwała z informacją, że praca jest na dwie zmiany. Osoba która zadawała pytania była z działu HR, a ta druga to nie wiem, bo tylko się przedstawiła z imienia i nazwiska. Raczej nie była od sprzątania. Zapewne też z HR. A jeżeli była od sprzątania, to powinna opowiedzieć o pracy na tym stanowisku, a nie powiedziała nic. W ogóle na temat tego stanowiska sprzątającego zero informacji, bo po co. Ważniejsze są informacje jak się integruje z ludźmi. Musiałem opowiedzieć o każdej firmie w której pracowałem, co tam robiłem, dlaczego już tam nie pracuje, dlaczego wybrałem taką ścieżkę zawodową, a nie inną. Kolejne pytania, to czy słyszałem o firmie biofarm, jak się integruje z ludzi, z jakimi najcięższymi zadaniami się spotykałem w miejscach pracy, co bym zrobił w sytuacji gdy wykonuję jedno zadania, a osoba przełożona nagle mówi, że mam robić coś innego. Czyli pytania bezsensowne do pracy fizycznej przy sprzątaniu. W ogłoszeniu na olx napisane, że oferują atrakcyjną stawkę godzinową. Rekruterka powiedziała na temat stawki takie zdanie: "Studentom wychodzi 25 zł, a panu powinno wyjść 22 zł". Zapytałem czy 22 netto? Odpowiedziała, że tak. Nie rozumiem co to znaczy powinno wyjść. Stawka godzinowa na umowie zlecenie od 2024 roku będzie wynosiła 27.70 brutto czyli 19.75 netto - na rękę. Tutaj niby jest 22 na rękę. Czy to jest atrakcyjna stawka? No ja bym powiedział, że nie. Co do umowy, na początek umowa zlecenie. Zapytałem na jaki okres jest umowa zlecenie, czy to jest na miesiąc czy jak. Dostałem odpowiedź, że jak w firmie zobaczą, że dobrze pracuje, to starają się skócić okres pracy na umowie zlecenie. Czyli jeśli chodzi o stawkę i umowę, to nie zostało to doprecyzowane. Praca na dwie zmiany od poniedziałku do piątku, weekendy i święta wolne. Odpowiedź miała być do końca tygodnia, a przyszła na koniec następnego tygodnia. Nie spieszyło się paniom. Ten cały proces rekrutacji podsumuje negatywnie, jako kabaret. Rozmowa powinna wyglądać tak, że dostaję informacje jaka jest stawka, jaka umowa, na czym polega praca i czy jestem zainteresowany warunkami pracy i koniec A nie jakieś pytania o integrację, albo dlaczego 15 lat temu zakończyłem pracę w jakieś tam firmie. To jest sprzątanie, a nie stanowisko prezesa banku. W ogóle jak widzę te wymyślone stanowiska typu specjalistka hr, asystentka hr, kierowniczka hr, menadżerka hr, młodsza menadżerka hr, starsza menadżerka hr, konsultantka hr itp itd, to jestem chory. To wszystko brzmi tak pięknie i wzniośle, a dają umowę śmieciową. Na rozmowę kwalifikacyjną idę na luzie, ale jak widzę, że do sprzątania przesłuchują mnie osoby, które siedzą przy biurku, to jestem chory. Pozdrawiam osoby poszukujące pracy, panie z działu hr natomiast zacznijcie zadawać pytania adekwatne do stanowiska, obojętnie jaka to by nie była firma.

A z jakich przyczyn mogą podziękować tu za współpracę? Widzę teraz po jednej z opinii, że ktoś przedstawiał ścieżkę do uzyskania umowy na nieokreślony z sugestia, że mogą ci podziękować w trakcie. Ale czemu? w jakich okolicznościach i na co lepiej uważać?

Czytam ogłoszenie i zainteresowało mnie to, że nie ma okresu próbnego i od razu można liczyć na umowę o pracę. Chodzi mi o stanowisko kontroler finansowy ogółem, ono mnie interesuje. A na ile są te umowy podpisywane, coś dłuższego? Zależy mi na długiej współpracy

Obczajka

Umowy są przeciągane max. Pierwsza na 9 mies. Druga na rok i trzecia na rok. Tak więc po prawie trzech latach możesz liczyć na nieokreślony o ile wcześniej Ci nie „podziękują” Oczywiście nie ma opcji skrócenia tej drogi.

wando

Czy na asystentkę do prawnego trzeba koniecznie być na studiach zaocznych, czy student dzienny na niepełny etat też przejdzie? Jeżeli ktoś się orientuję to będę wdzięczna za odpowiedź.

Pablo
@wando

Wymagają dostępności ok. 30h w tygodniu, więc pewnie na dziennym prawie byłoby ciężko... nawet jako warunek konieczny jest zaznaczone, że kandydat musi być studentem prawa, ale jest napisane, że studiów zaocznych.

iszak

To ja mam jeszcze jedno pytanie dot. kierownika działu analiz. Czy prawko to absolutnie konieczny wymóg?

Mr
@iszak

Tak, prawko wymagane.

Naważanie

Byłem pracownikiem na produkcji na nawazaniu i to wyglądało tak, że ja sam dzwigalem i nasypywalem a starsi pracownicy we dwóch sobie wypełniali dokumenty. Dziękuję.

@Naważanie

Ale to był taki podział obowiązków czy jednak powinni Ci w tym pomagać? Czy przy takich sytuacjach jest jakaś osoba, której można zgłosić problem? Jakiś przełożony albo ktoś?

Xyz1113

Oczywiście że powinien pomagać. Spróbuj zgłosić to już jest po tobie. Będziesz miał robione pod górkę do końca obecności tam. Nie polecam

Zostaw merytoryczną opinię o Biofarm Sp. z o.o. - Poznań

• Jak się pracuje w Biofarm Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Biofarm Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 277.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Biofarm Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 137, z czego 57 to opinie pozytywne, 42 to opinie negatywne, a 38 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Biofarm Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Biofarm Sp. z o.o. napisali 19 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Biofarm Sp. z o.o.
3.6/5 Na podstawie 1235 ocen.
  • Wałbrzyska 13
    60-198 Poznań