Apteka "Główna" P.O.G. Rutkiewicz s.c.

Poznań

Ocena pracodawcy 0/6

na podstawie 0 ocen.

Opinie o Apteka "Główna" P.O.G. Rutkiewicz s.c.

Dbamy o każdą opinię, dlatego pracodawca nie może ich usuwać. Sprawdź, kiedy Twoja opinia łamie regulamin - więcej.

Dodaj odpowiedź

Anuluj

Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Apteka "Główna" P.O.G. Rutkiewicz s.c.

Joanna

Pracujesz obecnie w Aptece "Główna" P.O.G. Rutkiewicz s.c.? Podziel się informacjami na temat warunków zatrudnienia. Dlaczego warto wybrać tę firmę jako pracodawcę?

e

nooo oczywiście że wymagane doświadczenie i wykształcenie farmaceutyczne, natomiast biznes dochodowy i ostra walka o rynek bo ludzie coraz więcej biorą leków i suplementów

kierownik

Witam. Jako kierownikowi nie mnie jest oceniać obiektywnie, czym apteka się wyróżnia, z pewnością jednak nie zarabiamy na działaniach niezgodnych z prawem. Muszę jednak zaprotestować delikatnie a propos słowa "kolejna"- jesteśmy jedną z siedmiu najstarszych w Poznaniu aptek. Przed wojną była zlokalizowana w trochę innym miejscu i nazywała się "Pod Krzyżem". Inne apteki w okolicy powstały nie wcześniej niż kilkanaście lat temu. Pozdrawiam

Zostaw opinię o Apteka "Główna" P.O.G. Rutkiewicz s.c. - Poznań

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Apteka "Główna" P.O.G. Rutkiewicz s.c.