Opinie o Biofarm Sp. z o.o. w Poznań

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Biofarm Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Biofarm Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Produkcja leków, produktów leczniczych i suplementów diety

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Biofarm Sp. z o.o. w Poznań

Hanna

@DziewczynaMarynarza, czy zastanawiałaś się nad skontaktowaniem się z firmą Biofarm? Obecnie wiele film udziela odpowiedzi kandydatom jeszcze przed zaproszeniem na rozmowę kwalifikacyjną. W ten sposób uzyskasz informacje z pierwszej ręki.

Pojawiła się oferta pracy w tej Firmie, zarobki na jakim poziomie? Na czym polega praca na produkcji?

yasne
@Zainteresowany

DziewczynaMarynarza

Cześć :) mam pytanie szukają asystentki zarządu (Poznan) co sądzicie? Warto aplikować? Jak z płacą? Jak wyglada praca takiej asystentki i czy tez jest tak fatalnie jak piszecie?

Hanna

@Zainteresowany, czy możesz napisać na jakie stanowisko pracy zamierzasz aplikować do firmy Biofarm? Może warto wysłać swoją aplikację lub skontaktować się z firmą telefonicznie i dopytać o szczegóły. Dlaczego zdecydowałeś się wybrać ofertę właśnie tej firmy? Czy została Ci ona polecona przez aktualnego pracownika?

@Hanna

Praca na produkcji, jakie Macie stanowiska pracy wolne? Zarobki na jakim poziomie? pozdrawiam

Zainteresowany pracą
@Hanna

Interesuje mnie praca w Waszej firmie na produkcji ( obsługa linii produkcyjnej itd), o której godzinie będzie Pani dostępna na miejscu jutro.

Przedstawiciel medyczny

Bardzo pozytywnie. Przejrzysty proces, konkretna rozmowa, bez niepotrzebnych udziwnień.

O doświadczenie, wymagania i dostępność.

logo firmy Konsultant medyczny w sklepie medycznym
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Kosmetolog / Asystent Lekarza
Świętochłowice
Job Point Sp. z o.o.
Hanna

@m, dlaczego miałaś ochotę zrezygnować na samym początku? Pierwsze miesiące w każdej pracy nie są dla nikogo łatwym momentem. Zawsze warto się starać. Czy firma Biofarm stwarza zdolnym pracownikom odpowiednie warunki do rozwoju i podnoszenia swoich kompetencji? Czy jesteś zadowolona ze swojego wynagrodzenia?

Qw
@Hanna

Nieprawda! nie zawsze warto się starać. Staraj się tylko jak widzisz, że praca jest rozwojowa i odpowiednio za nią płacą. (usunięte przez administratora)

m
@Hanna

Niestety początki nigdzie nie są łatwe, mi nie tyle co fizycznie ale psychicznie było mi cieżko, ale to była tez kwestia czasu zaaklimatyzowanie się. Firma daje duże możliwości rozwoju poprzez szkolenia , w których niestety jako stażystka nie mam możliwości brania udziału, co rozumiem. Ale sama praca w sobie jest bardzo rozwojowa, co mnie cieszy.

Mariola

Witam, zastanawiam się nad aplikacją na stanowisko przedstawiciela medycznego do firmy Biofarm. Czy ktoś mógłby napisać na jaka podstawę można liczyć, jaką premię, ile trwa szkolenie wstępne i gdzie się odbywa a także jak wygląda rekrutacja, Z góry dziękuję, Pozdrawiam

Hanna

@Wojto, czy myślałeś o tym, żeby po prostu zadzwonić do firmy Biofarm i zapytać czy firma nie poszukuje pracowników w roli przedstawiciela handlowego? Obecnie rynek pracy jest bardzo aktywny i dynamiczny. Wiele firm rozwija się w szybkim tempie i poszukuje nowych osób do pracy. Może warto zapytać bezpośrednio i uzyskać odpowiedź na wszystkie pytania.

Wojto

Witam na jaką podstawę i premie za wyrobiony target można liczyc w Biofarm? Jakie są narzędzia samochód itp i czy prawda ze auto do celow prywatnych jest tylko na 300km? Proszę o konkretną odpowiedź dziękuję

Hanna

@Mazan, Obrażanie innych osób na forum lub ich prowokowanie nie będzie na forum GoWork.pl tolerowane. Zapoznaj się z regulaminem forum. Proszę Cię o informacje przydatne z punktu widzenia kandydatów oraz pracowników. Jak oceniasz atmosferę w firmie Biofarm, to ostatnio czynnik, na który zwracają uwagę przyszli pracownicy. Czy jesteś z niej zadowolony?

Janusz,weź ty Grażyne i jedz na wakacje ,odpocznij bo bredzisz i to zdrowo!

Dr

Dno dna

Marlena
@Dr

Mówisz, że dno a ja mam tutaj 5000 netto podstawy i bez problemu wykonuję plan więc, czego chcieć więcej? Nie rozumię, tego hejtu.

Mazan
@Marlena

Masz 5000 zł netto a nie potrafisz poprawnie napisać słowa „rozumiem”? Średnio to świadczy o kompetencjach pracowników tej firmy.

Hanna

@Marlena, rozumiem, że jesteś zadowolona z warunków pracy w firmie Biofarm. Czy możesz napisać skąd według Ciebie biorą się te negatywne opinie? Czy w firmie istnieje coś takiego, jak program szkoleń? Obecnie przyszłym pracownikom zależy nie tylko na dobrym wynagrodzeniu, ale także na możliwości rozwoju.

Magda

Praca Przedstawiciela w dzisiejszych czasach nie jest już ani pracą prestiżową ,ani też przyszłościową .Można zmieniać firmy setki razy i tak jest się w tym samym miejscu .Jedna od drugiej niczym się nie różni tylko w każdej jest coś ...albo do zaakceptowania ,albo nie .Powtarza się schematycznie te same czynności bo raczej trudno być kreatywnym w tym zawodzie ( skoro i tak większość nie zależy od szeregowego PH ) .Pracuję wiele lat w branży i mam swoje ,wyrobione zdanie .Przekwalifikowanie się jest najlepszą rzeczą jaką można zrobić oby w odpowiednim czasie .

@Magda

Przedstawicielem być to dzisiaj obciach Nie stój w miejscu. W tej pracy ciągle będziesz szukał pracy

Miki
@Magda

Zmiana zajęcia zawodowego i to szybko. Ponad 10 lat byłem repem w farmacji i zgadzam się z tym że praca bez przyszłości. Dlaczego ludzie wierzą jeszcze w te bzdury o awansach, motywujących systemach wynagrodzenia itd... Zmieniłem zawód branże i w końcu przestałem "szukać pracy" i być obarczany za złe decyzje nieudolnych RKS-ów

Mamaz
@Miki

Tylko na co zmienić jesli juz sie wczesniej pracowalo jako pH?

@Mamaz

Na cokolwiek i tak dalej znajdziesz niż w tym marazmie. Przedstawiciel to najgorsza praca.

@12345

Czy orintujesz sie jak wyglada w Biofarmie praca PH? Fakycznie ciagly stres? Plany realne do wyrobienia? Jaka podstawa + ewentulana premia?Jakie narzedzia pracy? (samochod, laptop?) Kontroling?- GPS? Pozdrawiam i dziekuej ze odpowiedzi ;)

@anonymous

Praca w handlu to ciągły stres bo są plany i jest wyścig. Nie ludz się, że w końcu gdzieś będzie inaczej!

Ciekawa

Na dniach mam rozmowę 1 etap ,czego sie spodziewać?

Agaa
@Ciekawa

Ciekawa i jak 1 etap??

Lena

Dzień dobry, Czy warto aplikować na asystentkę zarządu? Widzę, że na firmę sypią się gromy, ale czasem są sekcje w firmie, które warto rozważyć. Będę wdzięczna za Wasze komentarze.

Hanna

@12345, dlaczego uważasz, że praca Przedstawiciela Handlowego to najgorsza praca? Aktualnie na rynku pracy istnieje duże zapotrzebowanie na pracowników w niemal każdej branży. Szczególnie wykwalifikowanych i doświadczonych. Potencjalni kandydaci powinni być z takiego stanu rzeczy zadowoleni. Czy nadal pracujesz w firmie Biofarm?

Pi dżej

Hej, czy może tutaj ktoś napisać konkrety? Mianowicie : Jakie Są pytania na rozmowie rekrutacyjnej, czy cieżko się dostać? Jaki samochód służbowy ? Jak jest z paliwem? Czy są określone godziny pracy?

WALL_E
@Pi dżej

Scenka ,aby z ulotki leku wyłapać najważniejsze rzeczy i spróbować sprzedać. Ogólnie nie ma zbyt wielkich wymagań aby się dostać jeśli jesteś ogarniętą osobą. Dają Toyotę Auris z limitem 300km prywatnych na mies. Wszystko co ponad limit to 40gr./km. Paliwo tankujesz do oporu ile chcesz i kiedy chcesz. Czas pracy jest zadaniowy ,więc jak się wyrobisz to możesz wracać na bazę :)

Tyh
@WALL_E

Tylko przy tak dużych terenach, na bazę wracasz po zmroku.

Jacu
@WALL_E

Toyota Auris? Kombi , Hatchback? GPS zamontowany pewnie jak w wiekszosci farmaceutyków? Pytam z ciekawości :)

@Pi dżej

Hahahah ciężko się dostać jak na medycyne-)

Hanna

Czy ktoś mógłby napisać nieco więcej na temat sposobu przeprowadzania rekrutacji, bo jak widać na forum ten temat rozpala wręcz emocje kandydatów do pracy w firmie Biofarm. Jeśli @Sven byłbyś tak uprzejmy odpowiedzieć na pytanie @Ciekawa, to myślę, że skorzystałoby z Twojej opinii jeszcze wiele innych osób. Warto dzielić się takimi informacjami i komentarzami, bo w ten sposób tworzymy nowej jakości rynek pracy, na którym dbałość o pracownika będzie przedmiotem coraz większej troski pracodawców.

xxx

Drodzy podpowiedzcie cos prosze na ponizsze tematy (przedstawiciel medyczny): 1 jakie zarobki 2 gps? 3 jakie auto 4 szkolenie wstepne 5 ile wizyt? Dziękuję

@xxx

Do @XXX czy jesteś już po rozmowie z KR?

Ciekawa

Sven rozwiniesz swój komentarz ?

Hanna

@123, rozumiem, że jesteś osobą aktualnie zatrudnioną w Biofarm i znasz warunki pracy w tej firmie. Może warto napisać nieco więcej na ten temat. Podobna prośba dla użytkownika @Była. Skoro użyłaś już epitetu wartościującego, to rozbudziłaś ciekawość użytkowników tego forum. Może warto dodać jeszcze kilka słów uzasadnienia, tak, aby podnieść wartość merytoryczną tego komentarza.

Nie ma ludzi niezastąpionych chociaż z całą pewnością szkoda wyszkolonych i przygotowanych do pracy ludzi.

@Karolina

Gadasz głupio jak zli pracodawcy w latach 90-tych Wtedy byliśmy krajem 3 świata. Dzisiaj zastąpić kogoś jest baaaardzo ciężko

Zostaw merytoryczną opinię o Biofarm Sp. z o.o. - Poznań

• Jak się pracuje w Biofarm Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Biofarm Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 275.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Biofarm Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 136, z czego 57 to opinie pozytywne, 41 to opinie negatywne, a 38 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Biofarm Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Biofarm Sp. z o.o. napisali 19 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Biofarm Sp. z o.o.
3.6/5 Na podstawie 1238 ocen.
  • Wałbrzyska 13
    60-198 Poznań