Opinie o Biofarm Sp. z o.o. w Poznań

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Biofarm Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Biofarm Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Produkcja leków, produktów leczniczych i suplementów diety

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Biofarm Sp. z o.o. w Poznań

Była

Firmy dzielą się na poważne i niepoważne. Biofarm niestety jest firmą niepoważną. Nie polecam.

Byly

Najlepszych przedstawicieli już nie ma,a cały czas odchodzi reszta.Szukaja lepszej przyszłości.Niestety to prawda.popytajcie w aptekach i innych przedstawicieli jaka jest prawda

Biała Chmura

(usunięte przez administratora)! ,Proszenie się przedstawicieli aby pozostali dawanie im podwyżek nic nie pomoże.!!!Jest jedno rozwiązanie i ratunek.warto się zwrócić o poradę do prawdziwego ekonomisty i znawcy.!!!.A kto nim jest.Napewno nie (usunięte przez administratora)za czasów którego Polska wiadomo jak wyglądała!!!.Zastanowcie się Aczym będzie zapozna na ratunek.A już jest czerwono!!!

Być może pracownik

Mam do Was pytanie dotyczące pracy w Biofarm (wiem wszystkie opinie niby są na ten temat:-)) W związku z tym, że w ostatnich dniach pojawiło się dużo ogłoszeń, moją uwagę zwróciło jedno - Przedstawiciel Farmaceutyczny na region w pomorskim. Czytam Wasze opinie i włosy mi się jeżą na głowie, bo nie wiem czy w ogóle próbować czy nie... Z wykształcenia jestem chemikiem, ale w zawodzie nie pracowałam, jednak pracę w Biofarm mogłabym potraktować jako wstęp do bycia PF, bo w zasadzie w każdej innej firmie chcą doświadczenia - tu w ogłoszeniu go nie ma, więc byłaby szansa od czegoś zacząć. Tylko powiedzcie mi jak to jest z zarobkami (jedni piszą, ze marne inni że 4tys.? trochę się gubię -jak jest naprawdę?). Godziny pracy są jakieś od - do, czy pracujesz bez przerwy? Pracowałam w korporacji i czasem w ogóle w domu nie bywałam, więc teraz chciałabym aby było inaczej, zwłaszcza że mam swoją firmę i dziecko. Będę wdzięczna za rzetelne opinie :-)

Przedstawiciel medyczny

Bardzo pozytywnie. Przejrzysty proces, konkretna rozmowa, bez niepotrzebnych udziwnień.

O doświadczenie, wymagania i dostępność.

logo firmy Dietetyk
Ipf Medical Sp. z o.o.
logo firmy Technik Farmacji
HSS Work Sp. z o.o.
Hycek

Dlaczego znowu tyle ogłoszeń do Biofarmu?

Czy mógłby ktoś powiedzieć jakie obecnie są warunki dla przedstawicieli farmaceutycznych? Jakie plany, flota, atmosfera?

Gabriel
@Zainteresowany

Podstawa 4500 netto + 6000 netto premii kwartalnie, flota Toyoty Avensis do użytku własnego, bak na weekend, atmosfera jak wszędzie, trzeba dużo pracować

Kłamca
@Gabriel

Premia nie jest tygodniowa?

Były
@Gabriel

Pomiędzy netto a brutto jest różnica raczej nie wiesz które jest które :-)

Hanna

@Wieloletni możesz napisać z jakiego powodu Ty i Twoi koledzy jesteście zadowoleni, a dlaczego są niezadowoleni inni z pracy w firmie Biofarm? To są ważne informacje, których zabrakło w Twojej wypowiedzi.

Gra89

Hm a jakie województwo?

Abra

Nie da się tego czytać. Czy ktoś rzetelnie jest w stanie napisac ja wygkada praca w biofarm?(wszystkim byłym rozżalonym pracownikom dziękuję)

@Abra

Jak nie możesz tego czytać to jak dasz radę tam pracować? ????

Wieloletni
@Abra

Zazwyczaj jak ktoś napisze coś normalnego to jest zalewany falą hejty, więc może być ciężko. Praca jak praca - dużo wyzwań, dużo zadań, czasu mało, ale atmosfera i pędzie fajni. Niezadowoleni odchodzą i sieją jad w internecie, a zadowoleni pracują wiele lat, chwalą sobie i nie przejmują się komentarzami z internetu lub czytają dla rozrywki (jak np. ja)

@Wieloletni

A niezadowoleni są ot tak bez powodu?

We
@Gość

nie wiem czy ta ale wiele polskich firm padnie z powodu braku rak do pracy.Kto by w to kiedys uwierzyl?Zmazanie zlej opinii trwa często dłużej niz 50 lat

fan biofarmu
@Abra

to nie czytaj .i nie pytaj idź tam do pracy i zobaczysz i nie zawracaj gitary

marta

Jak wygląda praca w laboratorium?

Hanna

@Kolega z firmy jednak bez przesady, żeby tak na siebie wzajemnie naskakiwać. Forum jest po to, by zadawać pytania. Jeżeli ktoś nie chce pytać bezpośrednio w pracy to niech zapyta tutaj skoro boi się o swoją posadę. Bądźmy tutaj wszyscy dla siebie uprzejmi, bo jesteśmy tutaj po to, by sobie pomagać w zdobywaniu informacji o firmie Biofarm.

Robert Sz.

No ale co dają za powód ?

@Robert Sz.

Podanie powodu nie jest wymagane ani konieczne

qwerty
@Robert Sz.

Chłopie jak Ty tak przeżywasz, to tu na głowę dostaniesz. Może warto się postarać o pracę w bibliotece. Przy umowie na czas określony nie potrzeba podawać żadnego powodu.

Kolega z firmy
@Robert Sz.

Kolego widzę ze jesteś mego(usunięte przez administratora) co ty myślisz ze pracując tu Boga z nogi złapałem, obecnie na rynku pracy to "praca" szuka człowieka, firmy dają podwyzki swoim Rep-om żeby zostali, bo na ich miejsce nie ma kogo wybrać kto być "coś" potrafił i by mu się chciało. Po twoich wpisach wnioskuję że zostałeś tu przyjęty przez pomyłkę i siedzisz ze strachu obgryzajac paznokcie. Dobrzy PF i PM zawsze znajdą prace to firmy teraz wyciągają ich z obecnych miejsc pracy poprzez wywiad i opinie na aptekach..... Nadchodzą takie czasy ze liczą się coraz bardziej relacje, aptekarz "kupuje " człowieka, leki czy suplementy są tylko dopełnieniem tej transakcji.... Pomysł grupy zakupowe i hurt często oferuje lepiej od sztuki niż ty masz w pakiecie, czym wygrasz tym ze masz z Nimi dobre wieloletnie relacje..... Daj w niedzielę na tace na mszy, może Cię tek szybko nie ostrze łącznie...

Hanna

@Robert Sz. a na rekrutacji nie miałeś informacji jak wygląda sprawa z wyrobieniem targetu? Ciężko go wyrobić, skoro się boisz, że zostaniesz zwolniony? To Twój pierwszy miesiąc pracy? Możesz podczas okresu próbnego powinieneś poprosić o zmniejszenie targetów, bo jesteś nową osobą w firmie Biofarm i dopiero się wdrażasz?

Robert Sz.

Kto mi w końcu odpowie na moje pytanie .. jeśli nie wyrobie targetu czy zwolnią mnie? Jestem przedstawicielem w Warszawie

@Robert Sz.

Zwolnią albo nie zwolnią. Nie ma klucza. Wielu zwolnionych robiło targety i to ich nie uchroniło przed zwolnieniem.

Biała Chmura

Jak myślicie czy 1 kwartał 2018będzie lepszy jeśli Chodzi o kwartał 1 2017 sprzedażowy?czy z trendem powinno się walczyć?czy trend jest spadkowy czy wzrostowy?czy transfery były udane czy nie?czy nie którzy powinni zarabiać więcej niż przedstawiciele np 6000 netto,8,10,12,14 ,16,18,20 netto?Jak myślicie ?czy np przykład jeśli bayern Monachium pozyskał by zawodników z 1,2,3 ligi?czy był by w Bundeslidze?Kto odpowie???

Hanna

@Biała Chmura czyli uważasz, że przedstawiciele handlowi firmy Biofarm za mało zarabiają? Ale gdy są podwyżki to ich nie przejmujecie? Możecie powiedzieć, dlaczego tak postępujecie? Skoro firma daje Wam to czego oczekujecie. Możesz wyjaśnić, bo nie rozumiemy dokładnie całej sytuacji.

@Hanna

Musicie sobie radzić teraz sami.Zanim się podejmuje jakams decyzje trzeba się dobrze zastanowić a nawet nawet kilka razy lepiej się zastanowić niż podjąć zlo decyzje.Trzeba bardzo dokładnie przeanalizowaccccccccccccc!,!!! I dopiero podjąć decyzje.Tu nie chodzi o pieniądze!!!Pienodze nie są najważniejsze!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Tylko inteligenta osoba zrozumie.No ale wspaniałych i genialnych analityków nie brakuje-:)

Biała Chmura

Tak naprawdę to od stycznia 2017 się zaczęło i bardzo dożo przedstawicieli farmaceutycznych i medycznych już nie ma.Dlaczego,?? domyślcie się sami.! przedstawiciele od Vinpocytyny i nie tylko ale i z konkurencji jakoś maja lepsze miny? A wcześniej jakoś tak nie było Dlaczego? Jak myślicie?Czy są tu inteligentni ludzie?

Nowy Romek

A co jeśli nie wyrobie targetu ?jakie są konsekwencje?

King Kong
@Nowy Romek

Nowy Romek , czy wyrobisz , czy nie wyrobisz, ewakuuj się z tej organizacji chłopie , a nie zadajesz głupie pytania!

Hanna

@qaska rozumiem z Twojego komentarza, że wcześniej były mniejsze tereny. Czy takie zmiany, co do wielkości terenów zależą od mniejszej liczby pracowników zatrudnionych w firmie Biofarm, czy są jakieś inne powody tych zmian? Mówiliście pracodawcy, że nie jesteście w stanie wyrobić takich norm?

Alma

Witam. Właśnie ja też coś słyszałem o zmianach w Biofarmie. Jakiś czas nie widzę już znajomych twarzy (usunięte przez administratora) Dodałam że jestem w wlkp

Karol
@Alma

Hahaha nawet wiemy o kogo chodzi ????

Zostaw merytoryczną opinię o Biofarm Sp. z o.o. - Poznań

• Jak się pracuje w Biofarm Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Biofarm Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 277.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Biofarm Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 137, z czego 57 to opinie pozytywne, 42 to opinie negatywne, a 38 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Biofarm Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Biofarm Sp. z o.o. napisali 19 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Biofarm Sp. z o.o.
3.6/5 Na podstawie 1235 ocen.
  • Wałbrzyska 13
    60-198 Poznań