BioInfoBank sp z o. o.

Poznań

Opinie o BioInfoBank sp z o. o.

Hera

To nie żaden instytut, tylko wielka ściema. Biznes międzynarodowy, kopanie krypto waluty bitcoin, uprawa marichułany dla 10000 polskich testerów ( studentów) sprzedaż tej marichułany legalnie w cenie czarno-rynkowej. Wysądzanie odszkodować od policji. Działalność dziwna

Nikt nie pisze w temacie, a na pewno coś dzieje się w firmie. Macie informacje o tym jak aktualnie wygląda zatrudnienie w firmie BioInfoBank sp z o. o.?

Zostaw opinię o BioInfoBank sp z o. o. - Poznań

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie BioInfoBank sp z o. o.