Kancelaria Finansowa B&G

Poznań

Opinie o Kancelaria Finansowa B&G

Maja
użytkownik zarejestrowany

Jak obecnie wygląda praca w Kancelarii Finansowej B&G? Chętnie dowiemy się od Was o obecnych warunkach zatrudnienia w firmie.

wer
użytkownik zarejestrowany

no nie ma nie ma..a ja bylbym zainteresowany praca u nich jako specjalsta do spraw sprzedazy w Poznaniu na przyklad za pewne trzeba miec jakies wyzsze wyksztaclenie no i diświadczenie w koncu to jednak jest stanowisko specjaslsity jakby nie patrzec..

onni

Witajcie, kto jest zainteresowany losami firmy Kancelaria Finansowa B&G to niech zajrzy na forum bo pojawiła się nowa oferta pracy. Moim zdaniem to coś godnego uwagi. Specjalista ds. sprzedaży Miejsce pracy: Poznań Region: wielkopolskie Wymagania: - doświadczenie w pracy w CallCenter... http://www.gowork.pl/praca_podglad,5722639?keywords=&region=

Maciek
użytkownik zarejestrowany

no niby dobrze mogą płacić, ale zastanawia mnie to czy jak praca sama w sobie jest beznadziejna, to i tak się zatrudnicie jak kasa dobra? mnie interesuje to czy w tej firmie jest możliwość rozwoju i jakiegoś wykazania się przy projektach, nie wiecie czy tak faktycznie jest? bo na tym mi zależy bardzo, żeby było ciekawie.

malinka88

Tak, zdecydowałam się i jak na razie wszystko jest w porządku. Dużo szkoleń i sporo pracy. Nie jest łatwo, no ale zobaczymy co będzie dalej...

Memi

I co malinka88, zdecydowałaś się na współpracę z kancelarią?

Memi

Dokładnie. Spróbować zawsze warto!

malinka88

Byłam w piątek na rozmowie. Było w porządku, już popołudniu zadzwonili do mnie z odpowiedzią, ale nie wiem, czy się zdecyduję. Czy moglibyście napisać coś więcej o tej firmie?

Memi

Skupiają się bardziej na rozwijaniu sieci zewnętrznej. Mimo wszystko wewnętrznym doradcom trzeba poświęcić więcej czasu i uwagi. Nie robili problemów z odejściem. Było O.K.

malinka88

Zostałam zaproszona na rozmowę, ale nie wiem, czy iść. Warto?

Memi

Współpracowałam z tą firmą jeszcze pół roku temu. Firma mała, z polskim kapitałem. Uważam, że jak na początek mojej kariery to bardzo dobrze trafiłam. Miałam dużo szkoleń zarówno miękkich jak i produktowych. Nie jest to łatwa praca, ale jeśli ktoś lubi kontakt z ludźmi i zna się na finansach to polecam. Z tego co wiem to oni teraz najbardziej się skupiają na pośrednikach. Odeszłam z tej firmy, bo udało mi się znaleźć coś innego. Ale rok tam przepracowałam.

Zostaw opinię o Kancelaria Finansowa B&G - Poznań

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Kancelaria Finansowa B&G