Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Nivea w Poznań

FoLo

Firma, ktora szczyci sie swoimi wartosciami pozwala na stosowanie terroru przez przelozonych na swoich pracownikach w terenie. Dla Pana Sz oraz Pani Ro to jest codziennosc. Kazdy kto ma odmienne zdanie niz Oni jest systematycznie niszczony. Firma mimo fatalnych wynikow Teamvoica Pani R oraz Pana S nadal trzyma tych ludzi w pracy. Wielokrotne zglaszane oficjalne skargi na nich nic nie dały. Dyrektorka HR otrzymala oficjalna skarge i nic z tym nie zrobila. Wszystkie sprawy sa zamiatane pod dywan bo wiadomo, ze terror to najlepszy sposob na osiaganie wynikow. Firmy nie interesuje to, ze przedstawiciele moga przezywac osobiste dramaty w domu beda przesladowanym przez Pania R. Najwazniejsze sa poukladane polki a nie czlowiek. Dopiero gdy stanie sie jakis dramat, może ktos otworzy oczy. Takie piekne wartosci Zaufanie Troska Odwaga Prostota zamienilbym na Zaklamanie, Terror, Obluda, Prostota pasuje akurat idealnie do Pana S i Pani R. Najlepsza ich ocena sa wieczne wakaty na ich terenie, i ciagle zmiany PH.

OSOBA

CZy to prawda ze niebawem dużo osób będzie potrzebnych do pracy bo nowa hala będzie czy to tylko plotki ludzi .Napiszcie prawdę jakie sa zarobki kobiet na 3 zm bez nadgodzin.

Czy w Nivea panuje luźna atmosfera?

Czy w Nivea panuje luźna atmosfera?

Anonimowa
@Pytanie

Luźna ???? Jak ci zależy na atmosferze fajnej, to nawet nie próbuj się tam zatrudnic

onan
@Anonimowa

A jaka kasa na produkcji?

Anonimowa
@onan

Agencja, najnizsza krajowa

Szymon
@Pytanie

Pracowałem tam 3 miesiące... Jednak ludzie sa tam różni i lepsi i gorsi nie radzę za bardzo ze wszystkimi sie zaprzyjaźniac... Generalnie trzeba uważać

nowy w mieście
@Anonimowa

W Poznaniu ktoś by chciał pracować za minimalną krajową przy tylu zakładach pracy? xd

Anon
@nowy w mieście

Niestety nadal znajdują chętnych.. Atmosfera z miesiąca na miesiąc gorsza. Nieskończone dokręcanie śruby i kadra przeszkadzająca ludziom w codziennej pracy..

inb
@nowy w mieście

Jakie minimalne ja mam 3 tys zł netto na 3 zm plus fajny socjal ;.Pracuje 12 lat.

Nie

pytek Nowy wpis
@inb

to żart ?

Doswiadczona
Klient

Odbyłam rozmowę kwalifikacyjną na stanowisko operatora, firma zaproponowała mi współpracę proponując kwotę 3.500 zł brutto . Zastanawiam się czy naprawdę zarabia się jeszcze takie marne pieniądze ? Szkoda czasu, powinni się wstydzić zaproponować coś takiego.

Jurgen
@Doswiadczona

Macie pracowac na Niemieckiego Pana. Nie marudzic mi tutaj. To bardzo dobre pieniadze.

Doświadczona
@Jurgen

Dziękuję bardzo, mój Polski Pan jest dużo bardziej hojny

Doswiadczona 2
@Doswiadczona

Mi też zaproponowali tą samą stawkę. Posiadam doświadczenie jako operator maszyn. Też jestem szoku że takie małe zarobki proponują w tak znanej koorporacjikoorporacji niemieckiej. Życie coraz droższe a zarobki stoją w miejscu. Utrzymać rodzinę za 2500 netto graniczy z cudem.

Mikołaj
@Doswiadczona 2

Faktycznie słabo płacą z tego co widzę. Może jakoś system premiowy to równoważy chociaż?

Doswiadczona 2
@Mikołaj

Z tego co wiem to w Nivea nie ma systemu premiowego...

ciekawski Nowy wpis
@Doswiadczona 2

25 .08.21 "lider" odpowiada komuś, że operator może także ok. 5800 zarobić . CZY to jest blef `? Jaka jest prawda ?

NORBI
Kandydat

Pojawiła się oferta pracy na stanowisko Operator prowadzący linię. Może ktoś opisać charakter tej pracy , czy warto i jakie są stawki. Z góry dziękuję.

Remigiusz Nowy wpis
@NORBI

6000 brutto chyba, że więcej wynegocjujesz charakter pracy jest opisany w ogłoszeniu.

????????

Nie spolecam pracy, zwłaszcza na sortownikach z panią (usunięte przez administratora) tak wrednej baby która czepia się każdego i o wszystko jeszcze nie widziałam

Mikołaj
@????????

O co się czepia? Może wystarczy porozmawiać na spokojnie? :)

Doswiadczona 2 Nowy wpis
@????????

Co to znaczy na sortownikach? Proszę wyjaśnić czy jest to łatwa praca?Przy maszynach jako operator? Z góry dziękuje za opowiedź.

logo firmy Przedstawiciel Regionalny
Pakersi Kamil Kik
(8 opinii)
Aplikuj na wiele ofert
Pytanie do HR
Użytkownicy czekają na odpowiedź 11 dni.

Jak to jest, że w badaniu zadowolenia firma jest wg. pracowników ok a pani Rose kolejny rok jest nie ok i dalej pracuje ?

Nowy
Użytkownicy czekają na odpowiedź 21 dni.

Witam! Czy może mi ktoś powiedzieć jakie są zarobki jako operator? Jak wygląda systel pracy?

Barabarabbb
Użytkownicy czekają na odpowiedź 59 dni.
Kandydat

Witam, jestem zainteresowana pracą na stanowisku Specjalista ds. Logistycznej Obsługi Klienta, co możecie powiedzieć o twj pracy, czy warto aplikować?

Czy w Nivea pracuje się na open space?

Znawca

Tak

Zainteresowana
Kandydat

Dzień dobry. Jak wygląda praca biurowa? Szczególnie chodzi o obsługę klienta

Były33

Co to za ściema. Doskonały system zarządzania. Pracowałem tam ale wcześniej pracowałem w podobnej firmie i jedyne co mogę powiedzieć o Nivea to porażka na każdym kroku. Wyniki i postoje na linii zapisuje się piasakiem co godzinę na tablicy, jedna waga na dwie linie, jeden zestaw imbusów na pół zakładu, prawie całą produkcja odbywa się z paletopojemników, naciskanie jakiś przycisków, że np. jest przezbrojenie, itd. Takiej amatorki to jeszcze nie awidziałem, żadnej wiedzy, żadnej długofalowej wizji. Tylko linie mają nowoczesne, ale cała organizacja poniżej krytyki. Strata czasu i tyle

Szymon89
Klient

Witam czy warto iść na magazyn do nivei na wózek widłowy przez randstada jak płacą i ile można zarobić u nich przez agencje i jaki jest system pracy 3 zmiany czy 4 brygadowka?

@Szymon89

Jak solidnie pracujesz to masz duże szanse żeby potem być zatrudnionym bezpośrednio więc chyba warto. Praca w systemie 3 lub 4 zmianowym. Zależy gdzie trafisz. Jak masz doświadczenie to możesz stawkę negocjować. Jak nie masz, to za wiele nie dostaniesz

Zaciekawiony

Jaka stawkę ma operator linii produkcyjnej ? Byłem na konkurencyjnej firmie i zaproponowali mi 5800 brutto,praca w większości siedząca.Ioe tutaj mogę dostać na start i jak z umowami?

lider
@Zaciekawiony

U nas dobry operator zarabia porównywanie, lecz praca jest dość monotonna ale lekka .Stale potrzebujemy pracowników ponieważ opinia o doskonałym sposobie zarządzania nie pozwala nam utrzymać pracownika chcącego się rozwijać .

@Zaciekawiony

Tu siedział nie będziesz:) A stawka? Zależna od Twojego doświadczenia, wiedzy, odbytych kursów. Ale chyba nie dostaniesz tych 5800 (to bardzo dobra stawka jak na początek, ja bym brał). No chyba, że masz duże doświadczenie.

Czy w Nivea zatrudniani są obcokrajowcy?

@Pytanie

Nie bezpośrednio. Tylko przez agencję pracy.

FoLo

Zdemotywowany
@FoLo

Firma już dawno nie ma wartości Tak jak nie ma HR Wartość tylko w teorii a HR tylko dla regionalnych a dla ludzi w terenie już nie

Zamek
@FoLo

Minęły kolejne miesięce i dalej jest to samo.

Praca od pon do piątku jedyny plus .Ogólnie praca ciężką za beznadziejne wynagrodzenie no i prawie same baby .fałszywe .Może się wydawać że fajnie jest pracować z młodymi babami ale one prawie wszystkie są fałszywe .Nie polecam nikomu pracy w tym niemieckim zakładzie szczerze .Najgorsza atmosfera jest na pakowni na liniach 8. 9 i. 10.

Karola
Kandydat

Hey, widziałam ogłoszenie na stanowisko asystentki zarządu. Czy ktoś wie jak wygląda proces rekrutacji oraz jakie oferują zarobki?

Zainteresowany pracą
Klient

Witajcie jestem zainteresowany pracą w nivea na magazynie czy ktoś mi jest w stanie napisać jak się u was na magazynie pracuje? Na jakich wózkach pracujecie no i najważniejsze ile dostaje nowy pracownik na start? Będę bardzo wdzięczny za odpowiedź

Stop animal testing!!!
@Zainteresowany pracą

Nie pracuj tam! Ta firma to wielkie zło które testuję swoje produkty na zwierzętach ?! I PO ZA TYM TAM JEST STRASZNIE NIESYMPATYCZNA ATMOSFERA !

Igor
Kandydat

Cześć, jak wygląda praca w laboratorium (dużo pracy)? Jaka atmosfera?

Ktoś z boku
@Igor

Prawie same baby. Nawet one twierdzą, że ich za dużo;) a resztę sobie dopiwedz. A pracy? Dużo, jak wszędzie. Na zasiłkach jest mało pracy.

Sto animal testing!!!
@Igor

Nie polecam tam pracować???? i tyle mam do powiedzenia

Sto animal testing!!!

Wasze produkty to jakiś szit ! I nie testujcie na zwierzętach bo wam wyrąbie ???? jesteście okropni w stosunku do zwierząt???? jak tak można niszczyć życie tym biednym zwierzątkom???? weźcie sobie tą opinie do serca???? niepozdrawiam.

Robert

Jeżeli ktoś chce zacząć pracę w BMP przez agencję to odradzam .Szczególnie na sortownikach chodzi o każdą zmianę .Fałszywe stałe pracownice .Na pakowni sytuacja jest taka sama .Szczerze odradzam stawka 17 zł plus 250 zł brutto premii no i w każdym tygodniu minimum jeden dzień odwołanie

Paula
@Robert

potwierdzam, pracownicy bardzo fałszywi i niechętnie patrzą na nowe osoby, kwitną donosy do koordynatora na każdej zmianie praktycznie, niemiła atmosfera i ciężka praca jednocześnie

ona x lat pracuje
@Paula

Ja pacuje x lat i zarabiam 3 tys zł netto na 3 zmiany.

Aninimowa
@ona x lat pracuje

Wg Ciebie 3000 tys za zapieprzanie na 3 zmiany to jest spoko stawka ? :-o

Zostaw merytoryczną opinię o Nivea - Poznań

Często zadawane pytania

• Jak się pracuje w Nivea?

Zobacz opinie na temat firmy Nivea tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 27.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Nivea?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 18, z czego 1 to opinie pozytywne, a 11 to opinie negatywne. Sprawdź tutaj!

• Jakie są opinie klientów o firmie Nivea?

Liczba opinii klientów firmy Nivea, to 5, z czego 0 to opinie pozytywne, a 0 to opinie negatywne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Nivea?

Kandydaci do pracy w Nivea napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Nivea
2.7/5 Na podstawie 292 ocen.
  • Zobacz wywiad
  • Gnieźnieńska 32
    61-021 Poznań
  • NIP: 7770002866 KRS: 0000293724

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.