Nivea

Poznań

Opinie o Nivea

Janosik

Zatrudnijcie się a nie teoretyzujcie czy warto czy nie i dlaczego szukają pracowników, ja osobiście nie polecam pracodawcy. Atmosfera coraz gorsza praca na okrągło, kultura pracy coraz gorsza i nie zanosi się na poprawę wręcz przeciwnie. Ale spróbujcie jak chcecie może dla was ta praca będzie ok. Ale nie wiem czy warto ryzykować jeżeli ma się inną pracę. Wszędzie dobrze gdzie nas niema :) Jedno jest pewne NIVEA i BMP zapewniam was zagwarantują wam odpowiednią dawkę stresu i nerwową atmosferę tego możecie być pewni. Na początku w pakiecie "pranie mózgu" o niebieskiej krwi, niebieskiej misji wspaniałej organizacji wartościach którymi kieruje się pracodawca itp. Wartości te są wyłącznie na papierze i tego musicie mieć świadomość.

@Janosik 10.11.2017 22:50

Potwierdzam wypowiedz. pracowałęm w swoim życiu w rożnych branżach markety, produkcja, sprzątanie,kierowca (obecnie) ale to co sie dzieje w BMP szczególnie na na Nastawni i na naważniu surowca przechodzi ludzkie traktowanie człowiek szczególnie stare pracownice które prowadza mobing na nowych pracownikach.

Janosik
@Były pracownik 11.11.2017 11:38

O mobbingu nic nie wiem, wiec nie mogę potwierdzić - mnie w każdym bądź nie dotknął. Organizacja pracy beznadziejna i jest coraz gorzej, Panowie managerowie nie wystarczy tylko chodzić po fabryce i się uśmiechać (oczywiście czasami i to bywa potrzebne), ani zatrudniać nowych pracowników tylko po to aby pewne wskaźniki zadowolenia "podskoczyły" do góry. Robienie tłumu przy tablicach i omawianie problemów przez osoby które niemające bladego pojęcia o technice produkcji itp. wiec jak oni mają taki problem rozwiązać skoro nie mają pojęcia jak dana maszyna działa itp. Robienie z kogoś Lidera tylko dlatego że tego pragnie to nie tędy droga, w ten sposób takiej osobie robi się jedynie krzywdę . Później taka osoba nie radzi sobie z problemem i próbuje ratować sytuacje i naciska na osoby które mają odpowiednią wiedzę techniczną (np. firmy zewnętrzne), tylko jest problem taki że lider z "mianowania" nawet nie potrafi przekazać dokładnie istoty problemu i koło się zamyka. Za chwile słupki wydajności polecą na łeb na szyje ale wówczas będzie trudno w krótkim czasie wrócić na właściwe tory. To jest oczywiście tylko moja opinia i można jak najbardziej z nią się nie zgadzać ale tak moimi oczami wygląda sytuacja w firmie. Wnioski proszę wyciągnąć samemu, nie wszystko w firmie jest złe ale wiele nowych pomysłów delikatnie mówiąc jest głęboko kontrowersyjne. Pozdrawiam wszystkich obecnych i przyszłych pracowników BMP i NIVEA.

Po raz kolejny widzę oferte do nivea do Logistyki tym razem specj. ds. eksportu, czy wiadomo dlaczego poszukują nowej osoby, jaka atmosfera, warunki, godziny pracy?

aloha
@anonim 08.11.2017 22:11

rozwój działu po prostu

Kaś

lacha
@ROCK 28.09.2017 11:42
no to samo a zobacz sobie od kiedy szukają inżyniera automatyka chyba już od przeszło roku :) i o czymś to świadczy....

szukaja kilku bo firma sie rozrasta kilku juz przyjeli

Kanar
@Kaś 27.09.2017 16:22
I znów rekrutacja do SC Marketingu? O co tu chodzi - szukają kogoś od marca? To na serio jest ciągle to samo stanowisko?...

Rozrast?! Dobre!!:) szukaja bo ciezko wytrzymac w tym dziale! Szefowa ma zero kwalifikacji a liczba priorytetow wymaga siedzenia po ok 10-12 h/dobe

Agnieszka

@lacha, czy Twoim zdaniem firma rozrasta się w dobrym kierunku, skoro decyduje się na zatrudnianie nowych pracowników? Jakie są Twoje odczucia? Chętnie dowiemy się jak wygląda aktualna sytuacja w Nivea.

Mrowka

Kiniu, praca w terenie to dramat. Mnogość celi do wykonania, nie ma mozliwosci wypracowac wszystkiego. Do tego bardzo kiepsa atmosfera na kazdym kroku czepianie sie do wynikow. W zaleznosci od regionu, ale wiekszosc fatalnych przelozonych, ktorzy na kazdym kroku beda udowadniac Tobie ze jestes zerem i za malo pracujesz dla firmy. Normalnych kierownikow juz w tej firmie nie ma, wybiera sie ludzi pozbawionych takich wartosci jak Rodzina, masz pracowac po 12h lub wiecej dziennie dla Nivea i nie myslec o domu i rodzinie. Obecnie nie polecam w szczegolnosci pracy w regionie Poznan... Przemysl dwa razy zanim wyslesz CV.

mały

Najlepsza firma na świecie wprowadza jeszcze 4 brygady i będzie super...... Tak twierdzą menagerowie a oni zapewne mają racje

znam tych ludzi i nie sadzę że ktoś cię mobingował, trzeba w tej firmie pracować i tyle można tej firmie wiele zarzucić ale na pewno atmosfera jest ok

@Obecny Pracownik 08.10.2017 19:21
Znasz i jestes w gronie zastraszonych

Znam pracuję i nie jestem zastraszany, po prostu trzeba pracować a nie marudzić i tyle. Pracuję z nimi ładnych parę lat i jest ok, wiadomo raz lepiej raz gorzej ale atmosfera jest w porządku. Niektórzy przychodzą i myślą że "za darmo" dostaną wypłatę ale oprócz przychodzenia do pracy trzeba po prostu pracować :)

Gość
@Pracownik 19.09.2017 17:05

Tutaj chodzi o A.pracy tym.PROGRES niestety atmosfera jest tragiczna Wykorzystuja ludzi nie placa za nadgodxiny weekendy i odwolania robia A teraz zstrudniaja Ukrsincow Nivea poupadla Nigdy nie kupie kosmetyku firmy Nivea A tez nikomu nie polece

Chlopak z Gniezna

Wiec tak dziekuje firmie za pokazanie jakim zlym jest pracodawca pozwala mobigowac ludzi .men. A.... o tym wie .A kobietą z zycze wszytkiego najg.... za to ze mobiguja mlodych. Chodzi tu o Lili.... , B.Z.

Girl

pracownik b...
@Girl 13.09.2017 13:46
Jak wyglada praca w biurze? Chodzi o działy np. księgowość, finanse, badania marketingowe itp. Oczywiście w poznaniu...

normalne wygląda :) ale pytanie :)

Ali

Możecie coś napisać o stanowisku Pracownik Działu Logistyki Produkcji?? bo widzę od jakiegoś czasu ukazuje się na to stanowisko ogłoszenie. Oraz na jakie zarobki można liczyć ? Z góry dzięki :)

szczery

coś nie tak , to mało powiedziane ludzie odchodzą z niektórych działów 50% kadry już niema. NIe mówiąc już o liderach czy managerach. Nowi przychodzą to fakt ale po 3-4 miesiącach zaczynają się rozglądać za innym zajęciem i plują sobie w twarz że zrezygnowali z poprzedniej pracy. Często podkreślają że wpadli z deszczu pod rynnę. No ale........... ja mam ciągle nadzieje że wrócą czasy i atmosfera która była w tej firmie jeszcze kilka lat temu, atmosferę tworzą ludzie a na szczęście wielu karierowiczów sami odeszli albo im pomogli :) Obawiam się że niestety HR czasami zatrudniają nie odpowiednich pracowników --> zatrudniają to co jest na rynku i to jest poważny błąd, czasami pojawiają się takie egzemplarze że aż strach co im do głowy strzeli. No ale pożyjemy zobaczymy ja jestem w każdym bądź razie cierpliwy i czekam "na dobre zmiany" w bmp i nivea chociaż przykro jest patrzeć jak z dobry pracodawcy jakim była bmp, nivea robi się przeciętniak :(

magdalena
@szczery 21.08.2017 14:55

DZiewczyny z produkcji tez odchodzą ja mowie o tych zwykłych pracownicach bo na 3 zm maja z 2500zł bądź więcej na reke plus socjal a macie bogaty socjal .

Tiger

jest nadzieja ze bułgar porządek zrobi. wytnie grzyby, co do tylko do roboty chodzą bo kredyt na chałupe w gruszczynie pozaciągali. my to wszystko widzimy! aktywnie niezaangażowani.

Stary

Praca w weekend nie płatna

asdfghj

czy orientuje się ktoś jak wygląda praca na stanowisku operatora pakowni i dlaczego od kilku m-cy cały czas szukają na to stanowisko!? chodzi oczywiście nie o samą Niveę a Beiersdorf, jak wyglądają zarobki na stanowisku operatora w tym dziale?

robert

totalny syf, trzeba uciekać bmp i nivea najszybciej jak się da, po prostu buractwo przejęło władzę tzw. managerowie od urodzenia, został menagerem bo ciocia załatwiła i tak się ciągnie po skończeniu studiów w koziej Wólce wielki manager jeden z drugim. Atmosfera nie do zniesienia.

:D

Mobing wydarzył się na nowym pracowniku. można nazwiskami powiedzieć o kobietach dominujących. co tam się dzieje nie da się opisać. jestem obecnie pracownikiem firmy ale przez kupe lat byłem przez serwis obecnie szukam pracy. Ten pracownik zostal przeniesiony na inn zmiane pech chcial ze Czarna zmienial ta zmiane nadal byly zaczepki. Próby pokazania ze to zly pracownik kierowniczna miala nadawane byl bardzo dobrym pracownikiem. Pracowal tam 15 miesiecy. Zadnej nagany a dostal wypowiedzenie. z tego co jeszcze wiem Pracownik ten czekał na zabieg od czterech miesięcy gdy w końcu lekarz dał mu termin zabiegu, ten pracownik poinformował przełożonych cztery dni później dostał wypowiedzenie. przypadekl?

:D
@:D 27.07.2017 11:44

Ten pracownik tak czekał na zabieg. Jezeli chodzi o to ze chorowal 7 dni na grype. Lub pare dni z powodu zchozenia przed zabiegowego. To widac jak traktuje firma ludzi jak zachoruja. Nie dlugo i ja uciekne z tej firmy.

Anna

Jestem umówiona na rozmowę kwalifikacyjną w agencji pracy. Iść czy nie iść ?

Zawiedziona
@Anna 27.07.2017 00:41
Jestem umówiona na rozmowę kwalifikacyjną w agencji pracy. Iść czy nie iść ?

13zl brutto. W tesco daja na kasie 18 brutto

#sunprotect

Ludzie, nie kupujcie tego niemieckiego aluminium! Dbajcie o zdrowie i wspierajcie polskie inicjatywy. Jest tyle fajnych firm kosmetycznych z wysoka jakością i szeroka oferta. I z Zarządem, który całym sercem dba o Pracownika. A nie prześciga sie w wyborze samochodów służbowych jak w Nivea!

jeszcze pracownik

W Bmp i Nivea zaczynają się zmiany na calego, szykuje się nie ciekawa sytuacja, poustawiali młodych tzn. Liderow aby można ich kontrolować , a młodzi to chwycili i zaczęli swoje nie udolne panowanie. Nic z tego nie będzie Panie i Panowie firma się rozsypuje, bo kto by tam chciał pracować, a była taka fajna firma. Obecnie ludzie uciekają, a kilka lat temu każdy chciał tu pracować.

Kaś

Drodzy, prośba o opinie na temat stanowiska Menedżer ds. S&C Marketingu, widzę, że ta rekrutacja jest już od dłuższego czasu - w czym jest problem, że tak długo szukają? Ludzie się nie sprawdzają? W czym jest problem?

Lilianna
@Kaś 18.07.2017 09:42

Dział S&M - powody zmian? Szefowa działu... To jest powód ciągłej rotacji

Rubi:)
@Lilianna 21.08.2017 21:49
Dział S&M - powody zmian? Szefowa działu... To jest powód ciągłej rotacji

Nie ma szans. Zbyt dobra koleżanka najlepszej koleżanki szefa:) A najlepsza koleżanka ma taki parasol ochronny, że nie jedną ulewę przetrzyma:)

iza

A na produkcji dziewczyny zarabiają koło 3 tys zł na reke stare pracownice wiec zle nie maja i bogaty socjal tez jest.

justyna
@pracownica produkcji 14.08.2017 14:58
Jakos nie widze żeby stażem dziewczyny co tu długo pracują masowo odchodziły z tej pracy tzn z tego zakładu bo cały czas pracuj...

grubo po 40 to która odejdzie, a niektóre po 50

pracownica produkcji
@justyna 18.08.2017 00:01
grubo po 40 to która odejdzie, a niektóre po 50

Niektóre sa po 30 sce bądź koło 30 a i niektóre koło 40 dziewczyny i pracują jak narzekają to niech się zatrudnia w takim baronie na produkcji czekolad i zobaczą ile dostana na 3 zm tam 2 przed wypłata nie ma na reke tylko brutto z hakiem nie ma już idealnego zakładu pracy wszędzie cos jest nie tak .

miś

Praca jest ok, problem kadra zarządzająca.

nowy

Czy to prawda że szykuje się praca na 4,brygady ???

Pietia

nie możemy się otrząsnąć po informacji ze nawet pani prezes wybrała rozwoj kariery poza strukturami nivea

amika
@Gracja 03.07.2017 01:49
Sama odchodzi, bo dostała świetną propozycję pracy. Miała piękne pożegnanie, bo na takie właśnie zasłużyła. Przedstawiła nowego...

A kto będzie nowym prezesem?

trolololo
@amika 03.07.2017 14:32
A kto będzie nowym prezesem?

Jakiś koleś z Bułgarii.

CzasNaPorzadek

Nie wprowadzajcie ludzi w błąd i wyrażając opinię wskazujcie konkretnie jakiej firmy z grupy Beiersdorf ona dotyczy: czy chodzi o Nivea Polska Sp. z o.o. czy Beiersdorf Manufacturing Poznań Sp. z o.o. Dla niewtajemniczonych: -Beiersdorf Manufacturing Poznań Sp. z o.o. to produkcja, czyli komentarze dotyczące czepków, zatrudniamia przez agencje itp. itd. dotyczą tego podmiotu - Nivea Polska Sp. z o.o. - nie jest firmą produkcyjną. Znajdziesz tutaj takie działy jak Marketing, Sprzedaz, Finanse, Hry, Logistyka. I jezeli chodzi o Nivea Polska Sp. z o.o to sobie chwalę.

jack
@CzasNaPorzadek 18.06.2017 21:21

Zgadza się "nivea" to są dwie firmy nivea zajmująca się sprzedażą dostarcza krem na rynek, przedstawiciele handlowi itp (czyli biurokracja), oraz BMP czyli produkcja (co prawda tutaj jest też sporo biurokracji logistyka , zakupy menagery itp.) ale przede-wszystkim produkcja. Z tego co wiem to w jednej i drugiej za dobrze się nie dzieje nivea (sprzedaż ) próbuje wybielać sytuację bo źle to może wpływać na sprzedaż produktów, które tak na marginesie są bardzo dobrej jakości. Myślę że niema się czego bać produkt bardzo dobry sam się obroni, tutaj opisuje się sytuację w firmie a na krytykuje produkt (produkty super w swojej klasie cenowej). Niestety w samej firmie sytuacja jest napięta ludzie poddenerwowani zarówno w nivea jak i w bmp, mam tylko nadzieje że nie wpłynie to na jakość produktów. Ludzie odchodzą praca ciężka (nivea, bmp) przerost biurokracji atmosfera siada, menagery z przypadku miotają się niewiedzą za bardzo jak wyjść z zaistniałej sytuacji. Pozdrawiam i życzę wszystkiego najlepszego pracownikom bmp i nivea

Tylko do NIVEA nie przez agencje. Traktują Cie jak przygłupa. Ciągła rotacja pracowników. Dużo obowiązków za 13 brutto, śmiech.Premia dopiero przypada w piątym miesiącu pracy ,i to często nie cała a nie jak obiecują 400 brutto. Do Nivea gruba skóra, bo Cie wykończą psychicznie.Praca męcząca.

Polak Pracownik biedak
@Były pracownik 18.06.2017 18:59

Mi proponowali pracę przez pośrednictwo 13 Brutto i to nie na cały etat, skomentowałem to: nie stać mnie na pracę za tak niską wypłatę, mam rodzinę na utrzymaniu. Wyzysk brak szacunku do ludzi, firma z tradycją...znana niemiecka firma, w Niemczech jakie zarobki, w euro? Wyprodukować jak najmniejszym kosztem ale to nie jeden przypadek to się dzieje wszędzie. Wstyd, duża rotacja pracowników musi być kto przyjdzie pracować za tak małe pieniądze? Studenci ? Mamy Firmy w Polsce, wypłaty, mała grupa ludzi w zarządzie tej firmy nie ma szacunku do ludzi, wstyd pracować w takiej Firmie. Ludzie mało zarabiają, mniej kupują kosmetyków i kremu NIVEA.

Obecny pracownik

Bardzo dobra firma, dużo młodych ludzi, atmosfera bywa różna ale nie ma tu żadnego mobbingu ( no chyba że ktoś krytyczne uwagi uważa za mobbing) Wynagrodzenie mogłoby być lepsze, bo obowiązków jest sporo ale w porównaniu do innych firm to nie ma tragedii. Ja polecam pracę w Nivea, można się tu sporo nauczyć i co najważniejsze nie ma dużych rotacji. Bardzo fajna praca.

asia
@Obecny pracownik 13.06.2017 09:52

Chyba żartujesz, fajna praca ale chyba nie w nivea pomyliłas firmy. Kobiety przestańcie się bać i pisać prawdę.

Zadowolona

asia
@Zadowolona 11.06.2017 18:57
Pracuję bardzo długo już w NIVEA i jestem z tego bardzo dumna i zadowolona. Polecam wszystkim pracę w tak dobrej firmie....

No ok a zarobki kobiet na 3 zmiany jakie wynoszą 2500zł mniej więcej na reke czy więcej chodzi mi co długo pracują bo ja pracuje również na produkcji i tyle zarabiam wiec jak więcej to chętnie złoze cv i się przeniosę jak będzie szansa.

Zadowolony

Nie zgadzam się z negatywnymi opiniami na temat firmy Beiersdorf. 1) Żółte czepki są po to by pracownicy byli świadomi, że pracownik noszący żółty czepek jest pracownikiem, który pracuje bardzo krótko i należy zwyczajnie mu pomóc w przypadku problemów. 2) Porównując fabrykę kosmetyków do fabryki samochodów trzeba mieć niesamowitą wyobraźnię, żeby zestawić te dwa różne zakłady pracy. FMCG i automotive to dwie specyfiki zakładów. 3) Osobiście uważam, że stosunek pracowników stałych do pracowników tymczasowych jest bardzo dobry. Nie oczekujmy od ludzi, że wszyscy będą dla wszystkich ulegli, bardzo mili. Pracownik tymczasowy pojawiając się w nowym miejscu jest zestresowany do tego stopnia, że w wielu przypadkach powiedzenie zwyczajnego "Cześć" , "smacznego" lub "Dziękuję" przychodzi z wielkim trudem. Dlatego to wszystko działa w obie strony. Wszystkich, którzy chcą podjąć pracę w BMP szczerze zapraszam. Nie czytajcie opinii negatywnych. Przyjdźcie i przekonajcie się sami. Dajcie się poznać jako osoby otwarte i gotowe do współpracy a gwarantuję, że nawet jako pracownicy tymczasowi będziecie zadowoleni z pracy w Nivea. Każdy zakład ma swoje plusy i minusy. Gwarantuję wam, że tu jest więcej plusów. Osoby krytykujące proszę o nie pisanie nieprawdy bo szkodzicie przede wszystkim sobie.

ola
@Zadowolony 05.06.2017 17:31

A na stałe żeby dostać się do pracy na produkcji przez zakład jest pewnie trudne pytam bo pracuje w unileverku i chętnie bym przeszła z produkcji na produkcje i wiem ze zarobki kobiet sa dobre.

Nick

Ostatni absurd tej firmy wedle mnie: Zwolnili 2 pracownikow ktorzy pomyli palety i 140 sloikow z masa poszlo na utylizacje.Po kilku dniach linia miala zlecenie na 6 000 sloikow z kremem tak to zaplanowali ze nastepne 6 000 sloikow poszlo tylko by wywalic mase z lini.Nikt nawet nie dostal uwagi.Dla tego naprawde polecam sie wam zatrudnic w tej firmie.

Nick

Jedno mnie ciekawi co z towarem ktory jest skutkiem wyjechaniem masy czyli ponadliczbowym co sie pakuje w sloiki jakos nie widzialem by je wyzucali do worka na utylizacje.Drogie pytanie co jest z towarem ktory jest pakowany w formie testu podobno idzie na utylizacje a jest pakowany na palety i przykrywany przekladkami by sie sloiki nie podrapaly.Nie raz dochodzi to takich absurdow ze maja zlecenie na jakas liczbe kremow a okazuje sie ze mase tak obliczyli na to zlecenie ze wyjechanie je nawet przekracza liczbe zlecenia .I nie wywalili jako nadwyzke do utylizacji tylko na palety.

gosc

W tej firmie kazdy chce pracowac nawet sa organizowane do niej wycieczki ludzie marzą o pracy na 3/4 etatu za 13 zł brutto na godzine + premia wyplacana po 5 miesiacach za 3 miesiac do tego dodatkowe urlopy bezplatne letnie w formie postojow i odwołań.Juz nie mowie o 8 godzinnym zapierniczaniu w kitlu przewaznie o kilka rozmiary za duzym gdy pracownicy firmy opierdzielaja sie w shirtach i z butami na miare bo firma nawet gwarantuje im ciuszki na rozmiar i wkladki w butach by im nie przeszkadzaly haluksy.No i ten zolty czepek na glowie przez 3 miesiace symbol "kota" jak w wojsku.Sami widzicie same plusy.

gosc

Chociaż myśle ze gdyby z tej firmy fachowcow zatrudnic w Firmie VW To może by wyprodukowali Syrenke 105 albo Fiata 126 P w kilku sztukach na dobe o ile by mieli duzo ludzi lini pakujacej przynajmniej z 2 Agencji zatrudnienia tymczasowego ktorzy by naprawiali co oni by spierdzielili.

gosć

W tej firmie sa tacy fachowcy zatrudnieni bezposrednio ze jak zadbaja o ustawienie maszyn i lini to to wszystko recznie musza poprawiac i kontrolowac pomocnicy lini pakukacej wjec pytanie po cholere te automaty jak mechanicy automatycy potrafia je jedynie tak ustawic ze na calej lini trzeba wszystko recznie kontrolowac i poprawiac? Najgorsze to to ze ci ktorzy musza czyjas prace poprawiac maja 13 zl brutto na godzine a ci ktorzy do tego doprowadzaja maja 18 brutto i wjecej do tego ci za 13 zl biora odpowiedzialnosc za wszystko.Ciekawe ile wy fachowcy mechanicy z tej firmy popracowalibyscie np w Firmie VW gdzie postoj 2 minutowy to afera.

gosć

Ja mam inne zdanie na temat tej firmy.WIedza i doswidczenie jaka nabylem w tej firmie procentuje u mnie w zyciu prywatnym potrafie pakowac pudelka jak zerwie mi sie tasma klejaca potrafie ja do siebie dokleic a jak nie dziala mi komputer potrafie nawet wcisnac guziczki RESET I START.A Gdy kupuje kremiki zawsze patrze czy maja odpowiednia partie i kod kraju.Ostatnio kupilem kremik Nivea ale musialem go wyzucic bo na szczescie zauwarzylem ze pudelko bylo brudne i pogniecione w rogu.

Nivea Men

NIe zgadzam sie z ostatnimi opiniami.Ta firma to powazna firma ostatnio zrobila znaczace zmiany sluzace wzrostowi produkcji na liniach polegajacych na tym ze przed objeciem stanowisk na lini zwoluje wszystkich jej pracownikow przed TABLICĄ by im powiedziec DZIENDOBRY a po ukonczeniu zmiany to samo tylko z tekstem FAJNIE BYLO IDZCIE DO DOMU.

Nick

Jak czujesz sie psem lub suką i lubisz tresury lub pragniesz dotrwac lub dorobic do emerytury to POLECAM ZATRUDNIENIE SIE w tej firmie.

Szybki i Wsciekły

Móglbym jeszcze tutaj rozpisywac sie o widocznych ukladach rodzinnych w tej firmie oraz damsko meskich zwlaszcza kobiet z pracownikami zatrunionymi bezposrednio poprzez Beiersdorf ktore poprzez takie kontakty w szybkim tempie zaczynaja zdobywac wewnetrzne kursy szkolenia i uklady w stadzie tej firmy i o osobach ktore zostaly wybrane by zarzadzac liniami czyli kobiety , jakie to powody uczynily ze nimi są.Lecz nie napisze jakie moje o tym zdanie, zatrudnijcie sie w tej firmie przekonacie sie sami na wlasnej pupie.

Wolny i Spokojny
@Szybki i Wsciekły 02.06.2017 21:57

Po 1 Twoja opinia dotyczy firmy Beiersdorf Manufacturing, a nie firmy Nivea. Po 2 kwestia czepków - kolor zależy od tego czy jest sie nowym pracownikiem, a nie od tego przez kogo jest sie zatrudnionym. I ma to swoje uzasadnienie i nie jest to żadna dyskryminacja.

@Wolny i Spokojny 02.06.2017 22:07

Miedzy nami taka roznica ze ty piszesz o teori ja o praktyce ktora doswiadczylem w tej firmie.Dla tego sie nie dogadamy bo jestes slepy widzisz to co ci firma pozwala widziec.Wjec pisz co chcesz niech inni czytajac zwlaszcza pracownicy tej firmy ocenia kto z nas ma racje.Jak chodzi o zolte czepki czesto slyszalem jak liniowe odpowidaly na telefony niezadowolonych mechanikow z dolu tekstem MAMY SAME ZOLTE CZEPKI to nie dyskryminacja czlowieku? Ta firma zaklada zolte czepki pomocnikom lini pakujacej i oczekuje ze po 3 miesiacach pakujac kremiki w pudelka mniejsze lub wieksze beda potrafic operowac cala linią ,cos tu nie tak kolego lub kolezanko bo pomocnik lini pakujachych to nie operator ani mechanik nie mowiac juz ze nie jest automatykiem.Napisz tutaj glosno ze pomocnik lini pakuacej powinien samodzielnie obslugiwac linie chce to widziec.Tego wymagacie a jak do firmy przyjdzie kontrola BHP i szwenda sie po hali zabraniacie nawet ludziom otwierac maszyny z umowa na pomocnika by je wyczyscic.Jak nie ma katroli opierdzielacie pomocnikow lini pakujacej ze nie potrafia odblokowac wlaczyc kartoniarke zakonczyc partie zmienic kraj i obsluzyc Bosha zakanczajac palete.

Szybki i Wsciekły

Pracowalem w tej Firmie i jedyną wiedze jaka z niej wynioslem to taką ze nie warto bylo sie w niej zatrudniać.Reklama tej firmy to przyrost formy nad trescią.Jak chcecie poczuc na wlasnej skórze dla czego nie warto, polecam zatrudnienie w Beiersdorf poprzez Agencje pracy tymczasowej.Pracownicy zatrudnieni przez Nivea to inna Bajka czuja sie tam wladzą a pracownikow tymczasowych traktuja jak podludzi.Wymyslili nawet zolte i biale czepki by rodzic dyskryminacje w firmie na gorszych i lepszych.Ta firma ma wielka rotacje pracownkow dla tego potrzebuje dwie agencje tymczasowego zatrudnienia a jak wiadomo i logika to podpowiada dobre firmy pracownkom funduja takie warunki pracy ze oni sie tej firmy trzymają.Dam wam jeszcze rade jak sie zatrudnicie w tej firmie ,podczas przerw nie korzystajcie z zakladowych expresow do kawy i Capucino tylko pijcie zakladowa damowa Melise.Nastepna rada jak sie do was w tej firmie ktos usmiecha podaje reke by sie przywitac zorientujcie sie czy w drugiej nie trzyma noza by wcisnac wam miedzy zebra.Pozdrawiam przyszlych i zarazem pozniejszych bylych pracownikow Beiersdorf.Jeszcze jedno jak bedziecie miec okazje pracowac na Sortowni wypijcie lepiej podwojna Melise a jedna zujcie w ustach i zmieniajcie torebke co jedna godzine.

Bileciki do kontroli

Managjery z nivea na Linkedin zapraszają chetnych do swoich Zespołów gdy tymczasem sami sfrustrowani brakiem perspektyw, jeden przez drugiego marzą o ewakuacji za granice. Smutne jest to jak handluje sie pustymi obietnicami i stanowiskami dla zachowania pozorów i w obawie przed wakatem. To jest firma z kultura na glinianych nogach. Szkoda ze takie to wszystko obłudne.

Agnieszka

@Crazy, @Xsuperman przypominam o zamieszczaniu komentarzy na temat Nivea. Powyższa dyskusja nieco odbiega od pożądanego tematu.

Łukasz

Krem idealny jest na letnie wieczory

Piotr

Krem idealny na zime

Agnieszka

@Anonymous, mobbing oznacza działania lub zachowania dotyczące pracownika lub skierowane przeciwko pracownikowi, polegające na uporczywym i długotrwałym nękaniu lub zastraszaniu pracownika, wywołujące u niego zaniżoną ocenę przydatności zawodowej, powodujące lub mające na celu poniżenie lub ośmieszenie pracownika, izolowanie go lub wyeliminowanie z zespołu współpracowników. Czy naprawdę wydarzyła się taka sytuacja?

Czarna
@Operator z nastawni 26.07.2017 21:31
Bzdura. Walka ponoc trwa w sądzie....

A ja słyszałem że walka trwa w Zus ie o rentę a zabieg ma mieć na skrócenie języka... jak ktoś jest torba to kanarkiem nie będzie...

Czarna
@Hahahaha 26.07.2017 21:19
Ale tutaj ktos nakreca scieme. Jaja sobie wiara robia z nastawni na forum z sytyłacji która byla i ktos na to odpisuje.hahhah...

Hahaha to po co te bzdury czytasz i piszesz?

Marcin Pietrzyk

Kream nivea jest rewelacyjny w szczegolnosci na upalne dni !!

Kamil Baran

Krem nivea jest fantastyczny w sytuacji gdy uzywa sie go w mroźne dni.

Leon 123

Dzień dobry Proszę o opinię pracy jako operator lub mechanik?

Pitbull

Praca na produkcji kiepsko płatna, zatrudnienie przez agencje 3/4 etatu a pracujesz 8 a nawet 12 godzin, mogą ciebie wpisać na 12 godzin kiedy chcesz bez pytania. Wynagrodzenie najniższa krajowa. Ogólnie słaba firma jeżeli chodzi o produkcje i te pseudo agencyjki. Jeżeli chodzi o prace w biurze to się nie orientuje. Aha i ciągła rotacja pracowników:)

MADZIA
@Pitbull 15.04.2017 17:38

ALE STALI PRACOWNICY KOBIETY KTORE PRACUJA Z 10 LAT I WIECEJ ZATRUDNIONYCH NORMALNIE MA KOŁO 2600ZŁ NA REKE NA PRODUKCJI 3 ZM PLUS SOCJAL BO MACIE TYLKO PRZEZ AGENCJE JEST MNIEJ KASY A TAK PRZEZ ZAKŁAD NIE ZATRUDNIAJA NO CHYBA ZE ZNAJOMOSCI SIE MA BO MAM KOLEZANKE KTORA PRACUJE Z 13 LAT .

Pppp

Co się dzieje z oparatorami albo mechanika, że rekrutacja nie jest od zaraz? Ktoś na długim wypowiedzeniu.?

on

Witajcie, jakie sa zarobki i atmosfera w logistyce?

Zostaw opinię o Nivea - Poznań

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Nivea