Opinie o FlexLink Systems Polska w Sady

Działalność firmy zakończona.

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie FlexLink Systems Polska. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie FlexLink Systems Polska o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja narzędzi, elektronarzędzi i osprzętu

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o FlexLink Systems Polska w Sady

Mati

tej zatrudnili kogos w marketingu bo nawet polska strone internetowa maja! a w zakladce praca wszystkie informacje mozna znalesc !

praca

w jakich działach szukacie pracowników bo szukam pracy na stałe ?czy zatrudniacie tylko rodzinę? 8 zl na reke mnie nie interesuje bo musze wymienic samchod na nowszy model ?dlaczego zwolnili żonę tego pracownika?

punkt widzenia ...

opinia (ja z malej wioski bez praca)super firma, i takie tam (gdzie lepiej...) opinia (ja z doswiadczeniem w korporacjach) wiekszego syfu nie widzialem opinia (ja po studiach)wytrzymam 2 lata wpisze sobie w cv i s........m opinia (znajomy zalatwil)znowu musze wstac na 9 ale juz moge zmienic auto na nowszy model a juz 14 wrzuce jeszcze fotki i spadam do domu

ciekawostka

czytam i tak sie zastanawiam ewcia i goska 33 co do zachodzenia w cize jest taka prawidlowosc czy jest to sposob na ucieczke od odpowiedzialnosci a moze nawet od zwolnienia jednemu takiemu zwolnili zonke po okresie ochronnym byl "bardzo zadowolony" a jego wypowiedzi na temat firmy nie da sie zacytowac

szczery

mlodziak jestes idealny (nie masz doswiadczenia )wal do wlodzia albo slepego (oni nie maja pojecia o robocie) jestes przyjety za 9 na godzine i pamietaj ze zawsze mozesz zrobic cos dla firmy po godzinach w weekendy i swieta za darmo

Witam chciałbym się podzielić opinia o firmie flexlink wiec moze z grubej rury zarobki sa cienki jak barszcz od managera inżyniera o monterach nie wspomnę jestes w tej firmie jak zło konieczne jak jest robota to zasuwasz jak zwierze korporacyjne dorobić to się mozesz tylko w tej firmie nerwicy (prawdziwe). Dobra robota na przyuczenie poznanie technologi. Nie polecam firmy mała firemka zarządzana przez mafię. Niestety większość negatywnych komentarzy to prawda firma która chwali sie pięknym certyfikatami wysysając przy tym z pracownika maksimum dając od siebie minimum koniec

ucho

ucho to ucho-on i ten jego pozal sie boze kierowniczek.chamstwo i drobnomieszcznstwo.toudi i jego księciunio!

fofo

dzis bylo fajnie. ucho rozwalił najnowszy wózek uderzając w regał;) w podobnych przypadkach powinno być badanie alkomatem ale ucho nie podlega normalnym procedurom w firmie. Dobrze, ze regał sie nie zawalił... mogli zginąc ludzie ale to ucho więc mu wszystko wolno;)

Nina

w zakładce praca nie widzę żadnych ofert pracy? gdzie są te oferty o których piszecie?

Val

Jeżeli pracownik jest kulturalny, pracowity i maksymalnie zaangażowany, to może zadzwonić do sekretariatu w firmie i zapytać o ofertę. Albo poprosić o kontakt z kierowniczką HR-u. A jak ma odwagę spróbować, a warto, to sam oceni. Uważam, że Flexlink takiej osobie przypadłby do gustu. A wynagrodzenie? Jak sobie pościelesz... Pracowitość to pożądana cecha pracownika w FL. Oczywiście wielu jest przeciw, ale osoby takie prawdopodobnie mają zatarty obraz samych siebie podczas pracy. Niektórym wydaje się, że są wręcz ponadprzeciętni. A w rzeczywistości są bardzo słabym wsparciem dla pracodawcy. Jeżeli masz pewność, to na co czekasz? Przyjedź na Plewiska... Działaj

Leszek
@Val

jak sobie poscielesz i komu zrobisz dobrze heh, wojek, ciotka, brat, siostra, maz, zona, heh ale zawsze mozna zadzwonic do sekreteriatu czy do hr i zapytac o oferte heh, a najlepiej poinformuje cie o ofercie magazynier heh on jest na biezaco z takimi informacjami heh

Ewcia

ja slyszalam ze jest to świetna firma, bardzo tolerancyjna dla kobiet w ciazy, po maciezynskim mozna swobodnie wrocic do pracy i ewentualnie planowac drugie dziecko czy trzecie nawet,nie stresujac sie ze cie ktos wykopci , nie to co w innych firmach, dobrze ze jeszcze istnieja takie firmy

zarobic

najwiecej mozna zarobic na szparagach w niemczech

Moniś

gdzie zamieszczacie swoje oferty pracy ?inzynierow poszukujecie ? czy kobiety sa mile widziane u was na takich stanowiskach? mialam 3 lata przerwy bo na wychowawczym bylam, tak sie jakos poukladało i teraz chetnie wrociłabym do zawodu

biurkowy

Próbuj do księgowości lub marketingu bo niedługo powinno sie cos zwolnić a i może hr będzie pomocy poszukiwać bo pracy przybedzie

blbb

co do wczesniejszego pytania ( pomocni przelozeni )odpowiem pytaniem Jak przelozony moze byc pomocny jak nie ma pojecia o wykonywanej pracy przez pracownikow?

blbb

jezeli jestes z rodziny lub bliskich znajomych "góry" to nie tylko awans jest mozliwy ale specjalnie dla ciebie bedzie stanowisko nie bardzo wiadomo po co i inne fajne dodatki super robota (usunięte przez administratora)

blbb

staz jest do ogarniecia(poslaniec)ale awans nie tutaj

obecny

a vw już rekrutuje czy był ktoś na rozmowie podobno lepsza kasa

suchej panowa!

co do PSD to robota i ludzie o.k. Miło wspominam jak chodziłem tam na wypomóżki.Spokojna robota bez nerwów.(usunięte przez administratora) Pozdro dla regularnego impotenta ryby!

Anka

alla podobno lubią zatrudniać panie kolo trzydziestki :-D a lata doświadczenia nie są takie istotne ;-D

• Jak wygląda rekrutacja do firmy FlexLink Systems Polska?

Kandydaci do pracy w FlexLink Systems Polska napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

FlexLink Systems Polska