Opinie o Lanua Contractor Sp. z o.o. w Poznań

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Lanua Contractor Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Lanua Contractor Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Pośrednictwa pracy tymczasowej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Lanua Contractor Sp. z o.o. w Poznań

„ mile widziane orzeczenie o niepełnosprawności” tak pisali w tym ogłoszeniu na pracownika gospodarczego a czy to zakład pracy chronionej i po ile godzin pracują niepełnosprawni? 7 godzin chyba powinno być czy jakoś tak, z tego co się orientuję. Ale może coś pomyliłem.

Lilka 1994

Czy ktos sprzata w obiektach WSRM w woj łódzkim i mogl by cos więcej powiedziec jak to wyglada itp?

Danuta
@Lilka 1994

A co konkretnie Cię interesuje? Nie wiem : zarobki, godziny pracy?

Pysia Nowy wpis
@Lilka 1994

Witam serdecznie ja pracowałam na WSRM w Łodzi. Nie mogłam narzekać było Oki do pewnego momentu kiedy jedna z koordynatorek to powiedziała, że nie powinnam z ratownikami być na TY chociaż pracowałam z Nimi kilka lat.

W czym przejawia się to złe traktowanie, o którym piszesz? Na ile dostaje się umowę na próbę? Nikomu nie jest przedłużana ta umowa? :o Wypowiesz się coś więcej na ten temat? Czekam, zanim zaaplikuję.

Wiola

Te sprzątanie w Poznaniu od 27,7 PLN brutto / godz. to nie wiecie, czy aktualne? Niby data rozpoczęcia pracy minęła przed Wigilią...

Firma Lanua Contractor Sp. z o.o. prowadziła rekrutację na stanowisko POŚREDNIK PRACY. Czy brałeś w niej udział? Możesz opowiedzieć innym o tym, jak było. Czy przebieg rozmowy odpowiadał Twoim potrzebom? Podziel się swoją opinią z innymi.
Opinia na temat pracy

Zmienić koordynatora Pana Tomka nie słucha co pracownicy do niego mówię ,jest osobą mało kompetentną.Duzo osób musiało wylecieć z pracy dzięki jednej Pani aby Pan otworzył oczy następny powinien być Pan .Nie proponuje pracy w brygadzie zarządzającej przez tego koordynatora .Pracownicy firmy z Kiszkowa głosili gadali co się wyprawia a tu zero reakcji dziwię się dyrektorowi z Lanua Contractor.Pozdtawiam Panie które wytrwały teraz będzie wam lżej się pracowało bez .....

Grażyna

wszyscy wiemy jak w Naszym kraju wygląda sytuacja z praca, i podoba mi się podejście Naszej firmy w Ostrowcu Św,ze względu na sytuacje finansowa firma prowadzi nabór i oczywiście utrzymuje stanowiska pracy z orzeczeniem o niepełnosprawności w stopniu umiarkowanym znacznym czyli,,dwójeczki z literkami,, różnica jest duża 900 brutto miedzy ,,zwykłą dwójka,, a specjalna (oczy,epilepsja,schorzenia psychiatryczne) chodzi mi o dotacje z PEFRON dla firmy /chyba jasne ,że w tych czasach sama dwójka nie wystarczy a dwójka specjalna to dodatkowe 900 dla firmy czyli ponad 2200 brutto od pracownika /nikogo już nie dziwi,że firmy tak robią ---bo jakie maja wyjście ?

Urszula
@Grażyna

Zawsze miło jak firma przychylnie patrzy na osoby z niepełnosprawnością :) Moja mama szuka pracy jako sprzątaczka, wiesz może czy bez takiego orzeczenia też przyjmują do pracy? Jakieś różnice w płacy są między takimi osobami czy raczej wszyscy po równo dostają?

Wawa

Witam szukam osób które sprzataja poczty i zostały oszukane na urlopie i wynagrodzeniu.

@Wawa

Dzień dobry. Jak mogę skontaktować się z Panią?

Jolanta
@Wawa

To znaczy? Jak to oszukane na urlopie i wynagrodzeniu? Podasz więcej szczegółów? Jak sprawa się rozwiązała? Może to było jakieś nieporozumienie? Daj znać.

Jak mogę skontaktować się z Panią?

Proszę o kontakt

Gabriela
@Ewa

A co konkretnie się u Ciebie wydarzyło?

Wiesława
@Wawa

Dzień dobry, ja również mam taki sam problem jak Pani, czy sprawa jest aktualna?

Jak dużo osób pracuje w Lanua Contractor Sp. z o.o.?

Po dwóch latach współpracy z tą firmą na umowę zlecenie z dnia na dzien otrzymałam telefon o nie przedłużeniu umowy

Jolanta

Cześć, na stronie Lanua w zakładce praca nie znalazłam żadnych aktualnych ofert pracy. Czy to znaczy, że firma nie prowadzi aktualnie żadnych rekrutacji? Wiecie coś? A może ma w planach jej otwarcie i ktoś posiada aktualne informacje na ten temat?

Pracownik Gospodarczy

Nie polecam pracy w owej firmie Lanua Contracton. Pracowałem na obiekcie we Wrocławiu za 700 zł brutto na terenie zewnętrznym + dodali mi 4 pokoje do sprzątania za które nie zapłacili mi pieniędzy. We Wczesniejszej firmie ABC SERVICE miałem sam teren do sprzątania bez pokoi i stawkę 800 zł brutto.

Malgosia60

Czy ktoś dostał mniejszą pensje za styczeń ja zamiast dostać większą bo wzrosła minimalna to dostałam jeszcze mniej niż za grudzień nikt nie potrafi wytłumaczyć dlaczego

Krystyna
@Malgosia60

A czy pytałaś odpowiednie osoby zajmujące się tym tematem w firmie? Może warto zadać to pytanie na przykład w Dziale HR. Na forum może być ciężko uzyskać odpowiedź na takie pytanie...

Malgosia60
@Krystyna

Pytałam koordynatora twierdzi że o niczym nie wie jutro ìde do PIP.

Ewa S

Minimalna stawka godzinowa wynosi ustawowo 17 zł i obowiązuje od stycznia 2020 roku. Kiedy otrzymamy podwyżki?

@Ewa S

Od stycznia 2020 jesli jesteś na stawce godzinowej jesli na stałej pensji to 2600 muszą dac trzeba czekać na wypłatę bo umowy dobra z dużym opoznieniem

Krystyna
@1960

Tak się składa, że właśnie szukałam jakichś informacji a propos zarobków w Lanua Contractor. Dobrze się zatem złożyło, że udało mi się znaleźć Twój wpis. To jeszcze chciałabym się dowiedzieć, czy pracodawca zapewnia Wam prywatną opiekę medyczną. Jak to jest?

@Krystyna

Nie nie ma prywatnej opieki medycznej

Ewa S
@Ewa S

Kochani jest już kwiecień.Nie tylko,że nie było podwyżek ale było obniżenie pensji i to znacznie.Oczy mi zamydlono,że kończy się umowa z pocztą i tak być musi .Teraz firma wygrała prawdopodobnie przetarg na kolejne dwa lata,jednak stawka pozostaje obniżona tak zdecydowano w firmie.O godnej zapłacie za pracę można zapomnieć.Podobnie jak o rękawiczkach,środkach dezynfekujących i maseczkach w dobie koronawirusa.Skandal i żenada!

@Ewa S

Ewa nie bylo przetargu a czy Ty pracujesz od maja zeszłego roku w lanua najpierw dają umowę na trzy mce a później do końca kontraktu z poczta ale już dużo mniejsze jest stawka

@Ewa S

Wczoraj dostalam umowe na miesiąc pensja obniżona o 100zl.i pewnie tak.co miesiąc będzie.trzeba chyba to zgłosić do pip

NIepełnosprawna

Nie polecam. Moja niepełnosprawna mama pracowała w tej firmie kilka lat. Nigdy nie otrzymała od szefostwa rękawiczek do pracy (kupowałam jej sama, bo dosłownie firma nie dostarczała nic.) Pod koniec zatrudnienia nie udzielono mamie urlopu, nie wypłacono ekwiwalentu za 10 dni, (plus dni urlopowe z poprzedniego roku, bo tylko 10 dni przez cały rok była na urlopie) - nawet na okreś świąteczny pracodawca nie udzielił jej urlopu. Oszukiwanie niepełnosprawnych, od których się i tak ma większość kasy z pfronu, to jest coś doprawdy karygodnego. Sprawa oczywiście zgłoszona do sądu pracy.

@NIepełnosprawna

Jesli byla pracownikiem tymczasowym to urlop się należy w wymiarze 2 dni za każdy przepracowany mc jesli w świadectwie pracy jest napisane że wypłacone ekwiwalent to mama niech im wyśle wezwanie do zapłaty lo 7 dniach.ponownie wyśle ale już przedsadowe .jesli nie poskutkuje to dac do sądu pracy o nakaz zapłaty to nic nie kosztuje

Milopoz

Ne znam drugiej takiej firmy gównianej, ktora wypłaca pracownikom wynagrodzenie 10.04. o godzinie 15.00 PIĄTEK!!!!!!!!!!!!!! i to ludziom, którzy pracują na popołudniówkach.. Zakupy na świeta pojdą kupić na nockę do Biedronki!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Wesołych Świąt bo zdrowia to nie życzę ~!

AnnA

Omijać z daleka.! Na początku super a później obcinają wypłatę. Szukają dowodów na pracowników żeby nie wypłacić w pełni zarobionych pieniędzy.Lista obowiązków cały czas się zwiększa a płacą taka sama albo zawyczaj żadna .Kordynatorka bez jakiejkolwiek empatii ani wsparcia dla pracowników . Ogólnie żenada

N
@AnnA

Tak prawda nie dbaja o pracownika to kordynatorzy kreca jak chca

Pracownica

Dlaczego firma nie liczy sie ze zdaniem pracownikow co jest bardzo przykre bo to pracownicy duzo pracy odwalaja nie szefostwo

1960

Czy ktoś dostał wypłatę za styczeń

Aa60

Czy jest ktoś kto sprząta pocztę i nie dostał jeszcze umowy o pracę bo ja nie mogę się jej doprosic od kilku miesięcy chyba trzeba iść do PIP

Irenka

A umowy o pracę nadal.nie otrzymałam id sierpnia prawdopodobnie pracuje na czarno a poczta nie sprawdza jak firma realizuje zapisy umowy

Henryk

Pracuję w tej firmie pięć miesięcy. Jak na razie to nie mogę narzekać. Wypłata na czas. Na początku była mała niezgodność godzin ale wszystko się wyjaśniło, otrzymałem wyrównanie..Jest ok.

Zostaw merytoryczną opinię o Lanua Contractor Sp. z o.o. - Poznań

• Jak się pracuje w Lanua Contractor Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Lanua Contractor Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Lanua Contractor Sp. z o.o.?

Lanua Contractor Sp. z o.o.
1.5/5 Na podstawie 2 ocen.
  • Jana Henryka Dąbrowskiego 75 lok. 69
    60-523 Poznań
  • NIP: 7811915777 REGON: 362651122 KRS: 0000577035

Lanua Contractor Sp. z o.o.