Sanmar

Poznań

Opinie o Sanmar

Kolo

Dla mnie firma Sanmar jest bardzo dobra i tyle w temacie.

Kolo

Sanmar ma opinię dobrego pracodawcy. Aż miło się czyta takie pochlebne opinie, musieli na to zasłużyć. Czy firma ma jakieś potrzeby kadrowe, nic nie mogę znaleźć.

Były

Co słychać w Sanmar? Byłem pracownikiem i z sentymentem wspominam pracę w firmie. Czytam wpisy i trochę jestem zaskoczony ponieważ było tu dobrze pracować!!

Jerzyk

Sanmar to firma, która stara się być dobrym pracodawcą.

Sanmar jest fajnym pracodawcą, tu się poprostu dobrze pracuje. Rozumiem, że nie każdy nadaje się do tej pracy ale to nie jest powód żeby oczerniać firmę. Myślę sobie, że konkurencja nie śpi i może inspiruje niektóre osoby do takiej "twórczej działalności"?

przejeżdżający codziennie obok

Fajną mają siedzibę w Poznaniu, robi wrażenie nie powiem .

Koloseum

Większość firm boryka się z hejtem, który mniemam sądzić jest inspirowany być może przez konkurencję.

(nie)spedytor

Potwierdzam, ci których znam to sympatyczni ludzie, od wejścia do firmy czuje się fajną atmosferę. Jak to mówią normalność - zawsze w cenie .

Kolo

Sanmar to świetna firma z wieloletnim doświadczeniem w branży spedycyjno-transportowej. Lubię takie firmy i nawet złe opinie na forum nie zmienią chęci pracy w tej branży.

GRUPA SANMAR Spedycja i Transport

Witamy Odpowiedź dla użytkownika @Bogdan : Każdy ma prawo do własnego zdania i wyrażania własnej opinii i jeśli robi to w sposób rzeczowy i kulturalny to żaden moderator forum nie ma prawa ingerować w tego rodzaju wpisy. Tym razem nie odniesiemy się do wpisu - brak merytoryki do dyskusji. Literą sprostowania dodamy tylko, że : 1) nie pracował u nas NIGDY żaden Bogdan 2) użytkownik @Agnieszka to redaktor portalu gowork - wystarczy najechać na ikonkę mikrofonu 3) zawsze wypowiadamy się jako GRUPA SANMAR Spedycja i Transport - nigdy pod innymi akronimami Pozdrawiamy wszystkich, włącznie z konkurencją :)

Agnieszka

@Bogdan piszesz, że jest to najgorsza firma w jakiej kiedykolwiek pracowałeś. Czy możesz uargumentować swoją wypowiedź? Dlaczego tak uważasz? Co wpłynęło na Twoją ocenę?

Bogdan

Najgorsza firma w jakiej kiedykolwiek pracowałem. Odradzam jakąkolwiek formę współpracy.

Agnieszka

Czytaliście już wywiad - http://www.gowork.pl/opinie_czytaj,44006,wywiad-agnieszka-nicke-marek-adamczak? Dowiedzieliście się z niego czegoś nowego o pracy w Sanmar?

edek

Dobrze, że oprócz zniżek są odpowiednie jeszcze narzędzia pracy, ale nie wiadomo jaka jest wypłata?

kandydatka

polecam spedycje Sanmar

GRUPA SANMAR Spedycja i Transport

GRUPA SANMAR Spedycja i Transport Obserwując wątek wypowiedzi i zadawane przez Was pytania dodamy jeszcze tylko, że nasza oferta obejmuje różne stanowiska, począwszy od tych, gdzie poszukujemy samodzielnych kandydatów z doświadczeniem na rynku spedycyjno-transportowym ( np. Manager Spedycji lub Spedytor ) jak i takie, gdzie doświadczenie nie jest wymagane ( np. Asystent Spedycji ). W zależności od stanowiska wymagania dotyczące jeżyka różnią się . W każdym razie do każdego kandydata podchodzimy indywidualnie starając się wspólnie ustalić podczas rozmowy kwalifikacyjnej czy jesteśmy w stanie wykorzystać jego potencjał przy naszym wsparciu i wspólnym zaangażowaniu stron. Wejdźcie na nasza stronę do zakładki kariera ( tu: http://www.sanmar.pl/pl/kariera-kariera ) i przeanalizujcie aktualne oferty pracy. Jeśli w dalszym ciągu macie do nas pytania zachęcamy do kontaktu: praca@sanmar.pl . W naszej firmie można odbywać także staże i praktyki, więcej o tym także na naszej stronie www.sanmar.pl w zakładce KARIERA. Miłego tygodnia pracy dla wszystkich ! Pozdrawiamy, GRUPA SANMAR Spedycja i Transport

GRUPA SANMAR Spedycja i Transport

Witamy, @erfg dziękujemy za miłe słowa. Zapraszamy do obserwowania naszego profilu na FB - tam można sie dowiedzieć jeszcze więcej o nas ( wystarczy wpisać GRUPA SANMAR ) Pozdrawiamy weekendowo GRUPA SANMAR Spedycja i Transport

GRUPA SANMAR Transport i Spedycja

Witamy Odpowiedź dla @lumka87 Wszystkie nasze oferty pracy obejmują etaty. Podczas rozmowy rekrutacyjnej dotyczącej stanowiska gdzie język obcy jest obligatoryjny lub mile widziany ( a kandydat wpisze w swoje CV takie doświadczenie ) jak najbardziej sprawdzamy znajomość języka . Najcześciej jest to rozmowa w wybranym języku ( odpowiedz na kilka zadanych pytań ). Z pozdrowieniami GRUPA SANMAR Spedycja i Transport

potencjalnie zainteresowany

Witajcie forumowicze ... co powiecie o tej firmie http://www.sanmar.pl/ ? Przyglądam się jej od dłuższego czasu i zastanawiam się czy warto tam się wybrać na rozmowę. Jeśli jest rzeczywiście tak jak piszą tu: http://spedycje.pl/logistyka/41690/partnerstwo_szansa_na_sukces.html to jestem skłonny zaryzykować. Ktoś coś podpowie, doradzi ?

Lola

A gdzie dziś nie jest cieżko ... ;) @jankuz pracujesz w tej branży ?

Lola

Dla każdego : jest sprzedaż jest kasa . z tego co przedstawiają na rozmowie wynika ze kasa jest elegancka - wystarczy wgryźć sie w branże ... A z usług telefonicznych korzysta przecież każdy - rynek zatem szeroki . Chyba sie zdecyduje na współpracę - oferta wydaje mi sie uczciwa .zwlaszcza ze dają kontakty na start i wdrażają w branże bez kosztów po twojej stronie

Norberto

słyszałem, że mają swój oddział nawet w poznaniu, mam doświadczenie jako doradca klienta biznesowego więc chętnie spróbuję swoich sił w rekrutacji jeśli nadal szukają osób do pracy. ktoś wie jak u nich taka rekrutacja wygląda?

Lola

@erfg zależy na jakie stanowisko startujesz. Mozesz byc doradca klienta biznesowego ( tu nie trzeba doświadczenia tylko predyspozycje sie liczą ) albo Account managerem ( tu trzeba sie znać na branży bo dają ci klientów do obsługi tzw . Portfel ). Jak chcesz sie nauczyć nowej branży to jest okazja. Podobno szkolenia sa za free i dają jeszcze klientów na start , zeby było na czym pracować no i masz do dyspozycji biuro do pracy i dają ci telefon

praca

chyba praca w sanmarze to główie jest dla sprzedawców albo tak generalnie dla osób które są zainteresowane taką branżą i taką pracę. Mnie w sumie taka branza interesuje, ale nie mam doświadczenia i poszukuje miesjca w którym takie coś mógłbym zdobyć. proszęo pomoc i informację czy znajdzie się tutaj miejsce dla studenta.

telejola

czy jeśli do tej pory pracowałam kilka miesięcy na infolinii na sprzedaży to czy mam szansę na zatrudnienie w Sanmar obecnie? ewentualnie jakie trzeba spełnić wymagania żeby przejść pomyślnie u nich proces rekrutacyjny? byłabym bardzo wdzięczna gdybyście również napisali jakie są warunki finansowe okej?

JAKI ZAWÓD

Może orientujecie się czy tam w sanmarze jest jakieś wolne stanwoisko teraz ? bo niestety strona internetowa ich na tkora wchodzilem nie daje takich informacji, nawet zadnych informacji na temat kariery i rekrutacji. powiem szczerze, ze troche to slabo ale mimo wszystko chcialbym sprobowac. pozdrawiam

sanmar synergia

http://gazetapraca.pl/ogl/1550482/asystent+handlowy Bliższe informacje pod numerem telefonu : 507 387 148

sanmar-spedycja

Ogłoszenie wisi i wisieć będzie :) cały czas rozwijamy nasz dział Spedycji. Jeżeli masz doświadczenie na stanowisku Spedytora przez co rozumiem posiadanie własnej bazy Klientów oraz Przewoźników i specjalizujesz się w dowolnej dziedzinie logistyki ( drobnica, ładunki całopojazdowe, nadgabaryty, adr, chłodnie etc. ) w kraju lub zagranicą to zapraszam do aplikowania. Oferujemy duży komfort pracy i atrakcyjne wynagrodzenie. Sprawdź opinie o nas na Transie lub innej dowolnej giełdzie - one mówią same za siebie :)

DKB

Jak wygląda praca na st. Doradca Klienta Biznesowego ? Czy oferują samochód służbowy ?

ss

kto jutro na 10 idzie na pierwsze szkolenie na starołęce? Następne dni szkolenia mają być na ulicy wybieg, strasznie daleko ode mnie;/ mam nadzieje ze tam nie bedzie miejsce pracy

OVI - 2011-03-18 11:43:09 Mam w poniedzialek rozmowe na Starołęce!:) Czy to jest to praca zmianowa? Od której godziny zaczyna sie prace? Jaka dostajesz umowe? I czy jest sie ubezpieczonym ? :) jesli studiujesz masz zlecenie jesli nie umowe o dzielo... dowiesz sie na rozmowie! polecam sie wybrac

Liv

praca od 9-18 od pon do pt sam sobie ustalasz grafik kiedy i w jakich godzinach przychodzisz!!! pracuje tam od poczatku czyli od stycznia i jestem mega zadowolona wiec polecam, tak jak juz wspomnialam pracownicy i TL super szkolenia tez fajnie przeprowadzone :D

ss

czesc, tez mam rozmowe w poniedzialek na 9 na starolece. wciaz mysle czy sie wybrac;)

OVI

Liv

bardzo fajna atmosfera w pracy,szkolenia przeprowadzone bardzo profesjonalnie!!! koordynatorzy zespołów TL zaangarzowani z prace ze swoimi konsultantami... a zarobki zaleza tylko i wylacznie od twojego zaangarzowania w prace... polecam!

mesjasz

również miałam rozmowę na bułgarskiej. zapowiada się dobrze, płaca zależna od zaangażowania. powinno być dobrze. do zobaczenia :)

iouhu91

WŁAŚNIE MIAŁAM ROZMOWĘ Z NIMI NA BUŁGARSKIEJ... ZAPOWIADA SIĘ BARDZO OBIECUJĄCO:):):):))

bardziej zadowolony :)

ja dostaklem dopiero dzisiaj :) ale i tak spoko

bardzo zadowolona :)

Wypłaty mówili, że będą 15 były już 9 :) więc lepiej niż się można spodziewać :)

Szałek

Mowa o KKB - ile średnio tam zarabiają? jest ktoś kto w tym roku wyciągnął chociaż 1( usunięte przez administratora )

zadowolona

Podobno w pierwszym miesiącu u niektórych były opóźnienia. 15-go Ci powiem :)

elox

Powtarzam pytanie, czy wypłaty są terminowo?

zadowolona

to wracaj do Warszawy - proste:) a( usunięte przez administratora ) zarabiasz tylko jak leżysz i nic nie robisz więc tragedii nie ma bo robiąc jedną sprzedaż dziennie dostajesz ( usunięte przez administratora )godzinę plus konkursy, nagrody no i PROWIZJE przede wszystkim:) pozdrawiam:)

Czytam i mam coraz wieksze oczy... w Warszawie w cc dostawalam ( usunięte przez administratora ) to jest poprostu KPINA

elox

A jak z wypłatą? Terminowo ?

zadowolona

Na słuchawkach można tysia bez problemu zrobić - ja pracuję niecały miesiąc i tyle pewnie mi wyjdzie, ale to dlatego że wpierw jest masa do nauczenia się. Następny miesiąc pewnie będzie lepszy:))))))) A sumki o których napisał ESKAPADOR zarezerwowane są chyba tylko dla KKB, ale podobno już dwóch telesprzedawców przeszło na KKB;D;D;D

Zostaw opinię o Sanmar - Poznań

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Sanmar