Sanmar

Sosnowiec

Opinie o Sanmar

kapitan jacek
użytkownik zarejestrowany

ale przecież w tej fiormie naprawdę dużo wynagrodzenia mozna zarobić, są oferty które dają takie możliwości.przykładowo teraz Doradca Klienta Biznesowego

zajączek

[usunięte przez moderatora] !! tylko obietnice na początku a potem ( usunięte przez administratora ). kasa żadna, w ostatnich trzech miesiącach odeszła prawie cała załoga...

powiem tyle...

Orange powinno się wziąść za standaryzację Agentów oraz wiedzy RKS, brak komunikacji oraz kompletny bałagan w tak niby poważnej firmie?! WSTYD!

*kierownictwo

trzeba czytać umowy - pieniądze są za efekty pracy a nie za to ,że się jest i to z łaski na uciechę. Jakoś inni nie narzekają droga Pani tylko Pani właśnie.Wstyd.

Zostaw opinię o Sanmar - Sosnowiec

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Sanmar