Opinie o Lanua Contractor Sp. z o.o. w Poznań

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Lanua Contractor Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Lanua Contractor Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Pośrednictwa pracy tymczasowej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Lanua Contractor Sp. z o.o. w Poznań

Irenka

Czy jest ktoś kto nie dostał umowy o pracę bo ja nie mogę się doprosic od czterech mocy pracuje na czarno a miało być tak pięknie poczta umowa podpisała z firmą i jej nie kontroluje

Czy rozmowa kwalifikacyjna odbywa się w siedzibie firmy Lanua Contractor Sp. z o.o.?

Agaa

Do mnie zadzwonili. Miałam podejść zobaczyć obiekt który będę sprzątać. Dali mi jakiś kwestionariusz do wypełnienia w domu i tyle.

Irenka

Sprzątam pocztę w Wawie (usunięte przez administratora) jada z umową ale dojechać nie mogą śnieg na razie nie pada więc nie wiem czemu dojechać nie mogą zaczynają się problemy ze środkami czystości czyżby powtórka z rozrywki

Otwock

Dziady nic więcej szukają parobasów najlepiej za darmo a praca ma być zrobiona sądzę że skończy się to jak poprzednio w team service że brak wynagrodzenia za grudzień

Firma Lanua Contractor Sp. z o.o. prowadziła rekrutację na stanowisko POŚREDNIK PRACY. Czy brałeś w niej udział? Możesz opowiedzieć innym o tym, jak było. Czy przebieg rozmowy odpowiadał Twoim potrzebom? Podziel się swoją opinią z innymi.
logo firmy Serwisant Rowerowy
logo firmy Kierownik Regionalnej Sprzedaży
Słupsk
logo firmy Kasjer/Sprzedawca Stoisko Piekarnicze
Bielsko-Biała
Kupiec Ge-Es Sp. z o.o.
Ada

Firma niewypłacalna. Mimo przepracowanych godzin, ucina spore kwoty. Człowiek co wyplata, nie wie czy dostanie pełne wynagrodzenie.....

Zatrudniony

Zostałem pracownikiem firmy sprzątającej na poczcie.Kontakt z koordynatorem utrudniony nie odbiera telefonów środki czystości z opóźnieniem przyjeżdżają .Umowę dostałem dopiero po miesiącu gdzie dzwoniłem chyba z 10 razy w tej sprawie.Umowa podpisana bez daty podobno kadry same wpisują datę podpisania umowy.Szkolenia żadnego nie było ani BHP ani ppoż mimo iż podpisałem że było(fikcja) po okresie próbnym moja stawka została obniżona nie wiem dlaczego . OMIJAĆ Z DALEKA

Zostaw merytoryczną opinię o Lanua Contractor Sp. z o.o. - Poznań

• Jak się pracuje w Lanua Contractor Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Lanua Contractor Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Lanua Contractor Sp. z o.o.?

Lanua Contractor Sp. z o.o.
1.5/5 Na podstawie 2 ocen.
  • Jana Henryka Dąbrowskiego 75 lok. 69
    60-523 Poznań
  • NIP: 7811915777 REGON: 362651122 KRS: 0000577035

Lanua Contractor Sp. z o.o.