Opinie o FlexLink Systems Polska w Sady

Działalność firmy zakończona.

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie FlexLink Systems Polska. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie FlexLink Systems Polska o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja narzędzi, elektronarzędzi i osprzętu

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o FlexLink Systems Polska w Sady

KaTeRina

przyjmujecie tylko stazystow? mialam 3 lata przerwy bo przebywalam na urlopie wychowawczym i teraz chcialabym wrocic do pracy zawodowej,przed urlopem pracowalam jako specjalista ds.personalnych w Nivea Polska a wczesniej w kilku znanych firmmach rekrutacyjnych, mam dosyc duze doswiadczenie i zapal do pracy, na jakiego maila mozna slac swoje cv

Pracus

tej alaa ! hry w tej firmie usnełly albo na wychowawczym sa :-/

Marguinez

To chyba pracowałeś w innej firmie, bo ja pracuję tu w sprzedaży i zasady prowizyjnych wynagrodzeń są jasno określone i respektowane. Chyba bym Cię spotkał, ale w tym dziale malkontentów akurat nie widziałem

Nati

wakacje sie zblizaja cy firma szzuka stazystow do dzialu hr?

mariusz

monter po szkole ile wezmie ?

pepuszka

slyszalam ze firma potrzebuje ksiegowych? gdzie ta oferta jest zamieszczona? czy potrzebujecie kogos z 3 letnim doswiadczeniem czy wiekszym? , pracowalam w 4 biurach rachunkowych wiec doswiadczenie mam bogate, uzywalam angielskiego w pracy, posiadam licencjat z rachunkowosci, jestem panienka i planuje zakladac rodzine dopiero kolo 30tki ,prosze o kontakt gdzie mozna wysylac cv bo nie moge znalezc na pracuj.pl

zenek

nie wiem jak jest w biurze ale na dole jest nie za ciekawie.na magazynie rzadzi dzieciuch.ups.. przepraszam rzadzi sweter ale on nic nie ogarnia(kiedys kazal spakowac linijke).dzieciuch smieje sie z niego za plecami bo wie ze za jakis czas to on bedzie rzadzil za niego.a dzieciuch jak to dzieciuch-ma wygorowane ambicje.slucha bambalun i uszatych.ale co mu sie dziwic to jego pierwsza powazna praca.mowi pracownikom o zasadach a sam ich nie ma.ogolnie robota dobra ale psuja ja takie chwasty jak bambaluny o duzych zrenicach(co sie buja jak pie....y rezus) ,uszate kapusie.ogolnie gdyby kierownictwo wytepilo te chwasty to byloby ok. polecam prace na magazynie dla mlodych po szkole jaka pierwsza robote-ktorzy nie maja swojego zdania.

Goska

co sie czepiacie, jednemu odpowiadaja takie zarobki a innym nie to niech sobie szukaja czegos innego ,my kobiety lubimy stabilizacje i takie cieple posadki a ze przy okazji dobrze placa to jeszcze lepiej

garbek

z tego co wyczytalem, firma niedlugo bedzie zatrudniac wiecej ksiegowych niz sprzedawcow i inzynierow razem wzietych hah tylko co ta ksiegowosc bedzie rozliczac?

Teddi
@garbek

heheheee kiedys pracowalem w sprzedaży i nie polecam , male zarobki i jeszcze dziwne jazdy o wypracowane premie o ktore trzeba bylo sie wyklocac, smiechu warte

ketanol

a mi sie ta praca podoba-jestem liderem-chodze,wypytuje,obgaduje,podp....lam,ciagle mi w dupie zle,ze pracownicy malo robia.lubie te prace-pare razy dziennie na popoludniu wychodze na papieroska-przeciez mi wolno- jestem bogiem.kierownik dal mi telefon sluzbowy na ktory kilka razy dziennie dzwoni moja ukochana i mowi mi co slychac,co na obad itd.a jak moji podwladni rozmawiaja przez telefon to zaraz ich opierdole i podpierdole do mojego kierownika.lubie mojego kierownika bo moge mu o wszystkim powiedziec i zawsze mnie wyslucha.i wierzy mi we wszystko co mowie. moj ulubiony pracownik to piegowaty rudzielec ryba.to nic ze oprocz pikowania nic nie umie ale ja potrzebuje takich ludzi co duzo robia i przy tym kapuja innych.nie wiem moze kiedys za pare lat dam mu sznse i zostanie pracownikiem flexa.wiem ,ze o tym marzy. podsumowujac jest to praca moich marzen,czuje sie spelniony i jesli mi zdrowie pozwoli to chce tam pracowac do emerytury.

Zuzaol

szukacie ludzi do ksiegowosci? odbylam 2 staze polroczne w miedzynrodowej korporacji,angielski na poziomie bardzo dobrym, wloski na pozomie dobrym, do tej pory zajmowalam sie rozliczaniem delegacji, ksiegowaniem, opisywaniem fv, wyslaniem monitow. Gdzie mozna znalezc na waszej stronie kontakt do dzialu ksiegowosci albo rekrutacji? niektore firmy na swojej stronie zamieszczaja oferty pracy!a wy jak szukacie pracownikow?

baltazarziom

'prawie jak w rodzinie hehe' dobre ziom, pracowalem w tej firmie i potwierdzam ze dobrze jest, zarobki administracji czyli ksiegowosc, customer service, marketing sa bardzo dobre jak na taka spokojna robote, dziewczyny planuja sluby, zachodza w ciaze potem se wracaja po polowie roku do spokojnej pracy, potem ewentualnie znowu zachodza w ciaze i znowu wracaja do firmy i spoko jest,firma zatrudnia na zastepstwo dodatkowe osoby i dobrze jest, a sprzedaz i inżynierowie projektow naparzaja non stop, żeby firma miala zyski, pozdrawiam panie z biura

pirek165

polecam pani smurawie poglebic wiedze na temat marketingu w wolnych chwilach, zamiast pierdzic w stolek z nudow calymi dniami, targi juz sie skonczyly ;-)

zły
@pirek165

fakt marketing lokalny nie istnieje a wielce trąbią ze rekrutują

Kaśka
@zły

Co masz na myśli?

pirek165

Firma na swiatowym poziomie?! wspolpracowalam z pania od marketingu, nie wiem kto ja zatrudnial, ale laska o marketingu wie tyle co ja o "tych z marsa" ;-) zorganizuje raz w roku targi i nazywa sie marketingowcem! jak czytam w jaki sposob oni zatrudniaja pracownikow po znajomosci to wszystko juz wiadomo, siedzi laska relaksacyjnie w marketingu, pierdzi w stolek prawie caly rok nic nie robiac i pewnie jeszcze dobrze zarabia po znajomosci ;-) moze lody komus stawia ;-)bo pieje jakby orgazm dostawala!

tez pracownik

Ludzie gdzie wy sie chowacie w ... i innej wiosce koles ktory uklada kartoniki na palecie zjezdzajace z przenosnikow flexa na unileverze odbiera 3500 slepym radze przemyc oczy socjal jest lepszy w biedronce polecam

panowa
@tez pracownik

ryba-wieczny konsultant bambalamba-bez komentarza

onanista

Ciekawie... co raz bardziej ciekawie... liczę na więcej!

chcesz pogadac znajdz forum to jest strona z opiniami ktora wyrazilem widac masz problem ze zrozumieniem roznicy wiec niepotrzebnie sie unosisz w moja strone co tylko swiadczy o tobie

do pracownika

Nie bierzcie na serio powyzszych opinii-hej misiu kolorowy napisz na jakikm dziale pracujesz -jaka byla twoja kariera,czy byles konsultantem i jak dlugo to popgadamy na forum. Fakt zarobki i warunki pracy sa w tej firmie normalne.Choc wiem ,ze ci co teraz przychodza dostaja malo kasy. A najwiekszymi nygusami i gamoniami sa ci ,ktorzy tak mysla o innych a sami caly czs wala w h..a bo wiedza ze im nikt nic nie powie.Tak jak napisales-zyje sie jak w rodzinie.Pamietaj gosciu ze sa rowni i rowniejsi.Cos mi sie wydaje,ze jest twoja pierwsza powazna robota i myslisz,ze sie w tej firmie zestarzejesz.A jak ci pewnego dnia podziekuja to do studni wskoczysz

pracuje juz pare lat w tej firmie i wg mnie jest dobrze warunki pracy sa ok z przelozonymi i ludzmi z biura dobrze sie zyje 'prawie jak w rodzinie hehe' wynagrodzenie wiadomo zawsze mogloby byc wieksze ale nie jest zle wiec nie bierzcie na serio powyzszych opinii chyba ze jestescie gamoniami i nygusami bo takim jest ciagle zle a uklady sa w kazdej firmie wiec po co sie czepiac

kolega krulikie

prawda w oczy kole!(usunięte przez administratora)

magazynier byly

ja lambe znam az za dobrze! on jest zwyklym prostakiem -czuje sie dumny ze za 200zl dodatku moze rzadzic ludzmi.(usunięte przez administratora)

• Jak wygląda rekrutacja do firmy FlexLink Systems Polska?

Kandydaci do pracy w FlexLink Systems Polska napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

FlexLink Systems Polska