Opinie o Wojciech Kubicki Żalux w Poznań

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Wojciech Kubicki Żalux. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Wojciech Kubicki Żalux na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Wojciech Kubicki Żalux w Poznań

Czy organizowane są wyjazdy, imprezy, spotkania integracyjne w Wojciech Kubicki Żalux?

Pawel Nowy wpis

Pan Wojtek ma humory. Pracowałem krótko z mojego powodu. Super załoga i nie ma żadnego problemu z kasą.Pełen socjal.

Johny Bravo Nowy wpis

Nie zachecam. Firma to jakaś Patologia, jeśli chodzi o traktowanie pracowników. Liczy się tylko stan konta nic więcej, nie ważne że pracujesz w syfić, w śmieciach, ciągle o coś się przewracasz itp. Każdy pracownik który chce coś zmienić, na lepsze jest gaszony na starcie. Naprawdę nie warto się starać. Omijać szerokim łukiem!!!!!!

Mucha Nowy wpis
@Johny Bravo

Zgadza się. Byłem niedawno tam, I syf jaki był taki jest. Przysłowiowy burdel. Trzeba patrzeć pod nogi żeby się nie przewrócić. Znam tamtejasza załogę i moge powiedzieć że szczerze im współczuję takich przełożonych. Dziwię im się ze tam jeszcze siedzą. Ja bym uciekł po tygodniu pracy w takim syfie.

Czy w Wojciech Kubicki Żalux występują paczki/bony świąteczne?

Bob budowniczy.

Kalendarz i długopis firmowy.

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Wojciech Kubicki Żalux, to podziel się z nami swoimi wrażeniami. W jakiej atmosferze odbyło się spotkanie? Jak oceniasz merytoryczne oraz techniczne aspekty rekrutacji?
Poznań
logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
DTH Selection
logo firmy Technik- Instalator systemów alarmowych
Poznań
Agencja Detektywistyczna i Ochrony JOKER Sp. z o.o.
logo firmy Ogrodnik, Sprzedawca
Marek Nicgorski Berberys Sprzedaż Roślin Ozdobnych i Akcesoriów Ogrodniczych
Ferdek

Mogę napisać jedynie, że chcąc oczernić firmę zawsze może to zrobić. Ffirma ok, dobra praca jedynie muszą być chęci do pracy.

Mały Żuczek

Powiem tak: czytając tutaj wszelkie opinie widzę jedno, że piszą je tylko karierowicze, Snoby czy (usunięte przez administratora) którym nie spełniły się marzenia pracując w Żaluxie. Jestem obecnie pracownikiem pracującym w tej firmie, zwykłym że tak powiem szarym żuczkiem. I napisze wam prawdę jak jest w tej firmie. Jest dobrze, praca wcale nie jest ciężka, każdy kto chce pracować, nie ma powodu do żadnych narzekań. Nikt nikogo nie goni, nikt nad nikim z batem nie stoi, w każdej chwili można sobie zrobić kawę i ja w trakcie pracy wypić. Nikt nikogo nie rozlicza z wyjść do toalety, czy innych powodów odejścia od stanowiska. Szefostwo jest pod każdym względem wyrozumiale, ktoś napisał wcześniej że jest naburmuszone itp.... pamiętajmy że są to tylko ludzie, którzy czasem też mogą mieć trudny dzień. Ogólnie szef jak i szefowa to ludzie którzy zawsze, ale to zawsze pójdą pracownikowi na rękę, pod warunkiem że jest się szczerym względem nich. Czasem miałem problemy poza pracą itp i zawsze moglem liczyć na ich wyrozumiałość, nieobecność w pracy, czy wcześniejsze wyjścia, bądź spóźnienia. Zawsze jeśli jest się uczciwym można liczyć na ich wyrozumiałość względem problemów osobistych . Praca w Żaluxie naprawdę nie jest zła, siedzę tam juz kilka ładnych lat, i jestem zadowolony. Zawsze można powiedzieć co się myśli, i nie bać się zwolnienia :) Praca jest ok, jeśli chcesz pracować i nieźle zarabiac polecam tę firmę, załoga jest super zgrana i zabawni fajni to ludzie. Jeśli jesteś burakiem, snobem czy karierowiczem, badz osoba bez poczucia humoru to daruj sobie tutaj pracę. Wszystkie te dziwne komentarze poniżej to stek bzdur i same (usunięte przez administratora) pracowników którzy byli tutaj ale się nie spełnili. Jakim trzeba być człowiekiem, by po przepracowaniu kilku mc wypisywać takie bzdury. Pisze ten komentarz sam z siebie, nie sugeruj się opinniami tutaj jakie są, czy dobre czy też złe.... chcesz pracować, chcesz Zarabiaći zobaczyć jak jest naprawdę w tej firmie, przyjdź I zobacz osobiście, a gwarantuje Ci że jest tak jak napisałem. Pozdrawiam wszystkich zainteresowanych jak i malkontentów.

Czy całe wynagrodzenie wpływa na konto, czy jest to w jakiś sposób rozdzielane w Wojciech Kubicki Żalux?

Zwariowany Kapelusznik

Najniższa krajowa,a reszta pod stołem z łaską i uznaniowością. Warunki w pracy kołchoz, szef markotny wiecznie, praca jak na akord, a wynagrodzenie przy tym śmieszne

daro

jaka jest umowa?

Klient

wiele razy kupowałem tam rolety... Jakbym miał takich pracowników jak tam to by od razu wylecieli dyscyplinarnie... połowa z nich chodziła z kąta w kąt, inni stali w miejscu, gdzie "kamera nie łapie" a najlepszy był taki jeden, który mi proponował "zakup rolet" od niego za pół ceny... Nie ma się co dziwić, że kasy dla pracowników mało skoro robią lewizny na firmowym towarze... Piszecie, że na hali brud. To trzeba zadbać o swoje stanowisko pracy i posprzątać... Niestety Pan Kubicki ma w pracy prawie samych nygusów. Choć ostatnio zauważyłem zmiany i już nie ma "ekipy" z papieroskiem... Czyżby polecieli???

Iwo

Dla mnie opinia byłego pracownika nigdy nie jest miarodajna bo generalnie brak w niej obiektywizmu!

Były Najemnik

Kolejna firma prowadzona przez polskich Januszy biznesu ! Najważniejsze jak najmniej płacić ludziom ! Firma powinna nazywać się "chaos", bo to słowo najlepiej oddaje jej funkcjonowanie. Praca od 8-16 lub dłużej, jedna przerwa 20 min. Ciągły otępiający hałas i pył, który wchodzi do nosa i przykleja się do skóry . Rękawiczki od pracodawcy rozdzierają się drugiego dnia, bo kupuje najtańsze. Również narzędzia niskiej jakości- A stawka godzinowa:11-15 pln / h, premie zależne od "widzimisie". Praca jak na akord i ciągłe sugestie, żeby pracować szybciej lub narzekanie, że za wolno. Bałagan na hali, brak wózków transportowych. Ciągłe przenoszenie z jednego stanowiska na drugie. Nie wspominając o obciążeniach dla kręgosłupa. Brak BHP podczas pracy - nie wiem czy ktoś już tam stracił zdrowie,ale nie zdziwiłbym się. Ta firma to istny kołchoz, w którym pracodawca ma człowieka za niewolnika, a nie pracownika.

Katarzyna
@Były Najemnik

Dość negatywną opinię o pracy w Wojciech Kubicki Żalux zamieściłeś na forum. A czy pracownicy próbowali w jakiś sposób sugerować albo wprost powiedzieć pracodawcy, jakie kwestie mogłyby ulec zmianie? Może warto byłoby podjąć ważne tematy w trosce o ochronę swojego zdrowia.

@Katarzyna

Pracodawca nie przyjmuje do wiadomości żadnych argumentów. Wyznaje zasadę Punkt 1 : Szef ma zawsze rację .Punkt 2 : Jak nie wiesz czy ma rację to patrz punkt pierwszy.

@Katarzyna

Brrr
@Były Najemnik

Bardzo negatywna wypowiedź Ale bardzo prawdziwą i szczera

Wiesz jak wygląda wynagrodzenie w Wojciech Kubicki Żalux? Podziel się swoją opinią. Przekazane przez Ciebie informacje mogą okazać się bardzo ważne!

Były 1

Zarobki w wysokości ok.2500-3000 zł. z czego najniższa średnia krajowa na konto a reszta do ręki(bez podatku i najniższy ZUS).

Były 1

Potwierdzam , PORASZKA! Wypłaty na najniższym poziomie a reszta do ręki , żeby podatku nie płacić(ewentualnie premia -pod stołem). Powinien się zainteresować Urząd Skarbowy. Pracowników traktuje jak szmaty. Można się nerwicy nabawić, jak ja po wielu latach ciężkiej charówy w Żaluksie. Zero BHP. Nadgodziny płatne tylko 50-tki bez względu na ilość i dzień tygodnia. Atmosfera do bani. Co by się nie zrobiło ,to i tak będzie źle. Przez wiele lat pracy nie usłyszałem dobrego słowa na swój temat lób kogoś innego. Jak chcesz nadal cieszyć się dobrym zdrowiem ,to odpuść sobie tą firmę NIE POLECAM !!!

Były

Żalux wojciech kubicki tragedia pracodawca pracowników traktuje jak narzędzia zero podwyżek i tylko myśli o uciechach jakimi są wycieczki zagraniczne na każdym kroku powtarza że nikogo nie trzyma na siłe jak chcesz odejść to na twoje miejsce czekaja inni .A wypłaty to jak wszedzie najniższa krajowa a premia pod stołem mógłbym pisać wiecej ale może innym razem .Nikomu nie polecam tej firmy .

kimki

maga, z tego co mi wiadomo na rynku w miarę dobrze działają. Problem polega na tym, że w firmie za wiele zmian nie planują a druga sprawa nie mają aż takiego rynku zbytu. Proszę o informację gdzie można załapać się na jakiś staż - czy np. oni mają takie miejsca ?

prrrrrrrrrrrrrrr

Brak słów-nie polecam.

cisza

Co taka cisza?

x-men

Pracowałeś,pracowałaś w firmie Żalux(usunięte przez administratora)w Poznaniu i chcesz podzielić się opinią o niej? A może chciałbyś w niej pracować i zastanawiasz się, jakie warunki oferuje pracodawca? Dodaj wpis - może on pomóc Tobie i innym zainteresowanym osobom w uzyskaniu poszukiwanych informacji.

Zostaw merytoryczną opinię o Wojciech Kubicki Żalux - Poznań

• Jak się pracuje w Wojciech Kubicki Żalux?

Zobacz opinie na temat firmy Wojciech Kubicki Żalux tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

Wojciech Kubicki Żalux
1.8/5 Na podstawie 6 ocen.
  • Teofila Mateckiego 17
    60-689 Poznań