Budemac Sp. z o.o.

Poznań

Budemac Sp. z o.o.

Opinie o Budemac Sp. z o.o.

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa coraz ważniejszą rolę. Czy w Budemac jest podobnie? Podzielcie się informacjami, wyrażając swoją opinię na ten temat! Może to być cenna wskazówka dla osób rozważających pracę w tej firmie.

Renata

Witam, szukam pracy w tej branży, chciałabym aplikować do Budemac, nie widzę jednak aktualnych ofert pracy, może ktoś coś słyszał?

JA

rozlacza sie podczas rozmowy

Rafał

Nie wiem kto napisał, że godna płaca i miła atmosfera. Jesteś nowy? Jesteś zerem, które najlepiej gdyby wszystko umiało zrobić a pensji dostało 5 zł/h. Przy zatrudnianiu obiecane kokosy, po miesiącu dowiadujesz sie, że ledwo na dojazd starcza.

Rafał

Zostaw opinię o Budemac Sp. z o.o. - Poznań

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Budemac Sp. z o.o.