Opinie o Medical Factory Sp. z o.o. w Poznań-wysogotowo

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Medical Factory Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Medical Factory Sp. z o.o. o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Medical Factory Sp. z o.o. w Poznań-wysogotowo

Monstera Variegatta

Nowa siedziba Skòrzewo k.Poznania. Poznańska 82 b/32,33 Zapraszamy po odbiór swoich pieniędzy. Medical Factory Medprofesional ComfortMed

@Monstera Variegatta

Poznańska 82/31, 60-185 Skórzewo < tu sie ukrywaja, miedzy barberem a okulista - domofon HikVision

Julianna

Byłam na spotkaniu w marcu Bardzo miło spędziłam czas Kupiłam cały komplet To była najlepsza decyzja Polecam każdemu

Mirek

Tą firmę należy omijać szerokim łukiem. Ile Tobie zapłacili za te 2 wyrazy?

pikuss

Firma posługuje się fałszywym adresem, napewno pod adresem Wysogotowo ul Serdeczna 8 nie ma takiej firmy. Kto wie gdzie się ta firma znajduje ?

@RadaRadny

Łatwo pisać Ustawa o prawach konsumenta. To tylko teoria. Wezwanie przedsądowe nie robi na nich wrażenia. Walka z nimi to walka z wiatrakami. Wygrywasz w sądzie, a oni mają cię w (usunięte przez administratora) . Komornik też nie radzi bo odpisze, że nie mają z czego zapłacić. Chcesz szukać ich majątku komornik weźmie kasę i nic nie znajdzie. Policz koszty i zyski.

Oluś Nowy wpis

Da się aplikować bezpośrednio do pracy na pokazach i sprzedaży medycznej? Czy trzeba może dostać się najpierw dostać na niższe stanowisko, a potem dopiero awans ? Zastanawia mnie jaką prowizję można dostać za sprzedaż w ciągu miesiąca.

Edward Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 48 dni.

W nawiązaniu do zgłoszonej Wam reklamacji w ww. sprawie pismo z dnia 16.02 br. niniejszym ponawiam problem nie rozwiązany do obecnej chwili. Zaznaczam iż w dniu dzisiejszym 2 krotnie rozmawiałem z Waszą pracownicą w tej sprawie pod nr. tel. 61 670 90 44 i za każdym razem zostałem zbywany obietnicami iż zostanę powiadomiony o przedsięwziętych krokach w tym temacie. Do tej pory nie mam żadnej decyzji. Przewiduje że działanie polega na przeciąganiu sprawy do czasu zakończenia okresu gwarancji. Jeśli nie jesteście w stanie naprawić przedmiotowego robota proszę o podanie formy zwrotu robota do Waszej Firmy i zwrotu mi pieniędzy. W przypadku braku reakcji, w przyszłym tygodniu tj. 11.03 br zgłaszam problem do Miejskiego Rzecznika Praw Klienta. Łączę wyrazy szacunku i liczę na poważne potraktowanie mej prośby, -- 96-100 skierniewice ul Żwirki 5 m23

Dużo tu pracuje przedstawicieli handlowych, bo właśnie szukam pracy w tym obszarze? Ze względu na charakter przedsiębiorstwa trzeba mieć wykształcenie związane z medycyną? Na jakim obszarze się pracuje, województwo czy zasięg jest ogólnokrajowy? I jak to na początku wygląda, jest jakaś minimalna ilość klientów, których trzeba pozyskać?

Włocławianka

Od czerwca br. czekam na zwrot moich 10 000 zł, po odstąpieniu od umowy kupna-sprzedaży maty masującej i odesłaniu w terminie ww. sprzętu wraz z prezentami. Niestety nie chcą mi oddać moich pieniędzy. Podczas rozmów telefonicznych uzyskuję odpowiedź, że prezes nie podjął jeszcze decyzji o zwrocie wpłaconej przeze mnie kwoty. Nie rozumiem, jakim prawem jakiś pan decyduje o moim majątku i czerpie z niego korzyść. Na to nie ma mojej zgody. Sprawę przekazałam do Rzecznika Konsumentów. Pismem z dnia 12.10.2023 r. do Miejskiego Rzecznika Konsumentów we Włocławku, Medical Factory zobowiązał się do przekazania na moje konto bankowe ww. kwoty do dnia 26.10.2023 r. Pieniądze nie wpłynęły. Rzecznik Konsumentów interweniował w tej sprawie i ustalono ostateczny termin zwrotu moich pieniędzy do dnia 31.10.2023 r. Niestety do dnia dzisiejszego Medical Factory nie wywiązał się z danego słowa. Ponadto mój nr telefonu został zablokowany co uniemożliwia mi kontakt z ww. firmą. W związku z powyższy zmuszona jestem zgłosić nieuczciwą firmę do organów ścigania, gdyż takie postępowanie jest karalne. Ponadto przekażę sprawę mediom, które nagłośnią sprawę, dzięki czemu Firma Medical Factory być może zaprzestanie tego typu nieuczciwych praktyk. Mam nadzieję, że przez swoje bezprawne i nieuczciwe postępowanie stracą wszystkich klientów. Uprzedzam wszystkich przed tą nieuczciwą firmą i proszę o trzymanie się od niej z daleka. Proszę nie dawać się nabrać na spotkanie w celu badania wzroku. To bujda, ponieważ na spotkaniu prezentacją sprzęt, który wciskają starszym, schorowanym osobom.

Klient
@Włocławianka

Niestety i ja się dałam (usunięte przez administratora). Co prawda nie zapłaciłam im za towar i złożyłam oświadczenie o odstąpieniu od umowy sprzedaży i kredytu, ale jest problem ze zwrotem towaru. Nie chcą przesłać adresu, na który należy zwrócić towar. Zastanawiam się nad zgłoszeniem sprawy na Policję ( mimo iż może mnie wyśmieją) ale również do Rzecznika Konsumentów. Rozważam również pozostawienie sprawy bez biegu i oczekiwanie na sprawę sądową - ale nie wiem czy to dobry pomysł np w przypadku gdyby uzyskali wyrok zaoczny. Proszę o podpowiedź.

klient
@Klient

Podaję Pani właściwy adres:ul.Poznańska 82/31 60-185 Skórzewo.

@Klient

Dzień dobry, czy załatwiła Pani sprawę? Jak tak to na jaki adres odesłała Pani sprzęt?

ciąg dalszy
@Włocławianka

dzisiaj jest 19 stycznia 2024 r. i nadal ta (usunięte przez administratora) firma nie oddała moich 10 tys. zł. Sprawę przekazałam do sądu a rzecznik konsumentów złożył zawiadomienie do prokuratury. zadzwonić do nich nie mogę, ponieważ mój numer telefonu, przez tych (usunięte przez administratora) i (usunięte przez administratora) cudzych pieniędzy, został zablokowany. Ostrzegam wszystkich przed tą nieuczciwą firmą. Dawno powinni(usunięte przez administratora).

Emil
@ciąg dalszy

Wątek jest zdominowany przez klientów. Mowa i o pieniądzach i metodach funkcjonowania biznesu, m.in o organizowaniu pokazów i badaniach wzroku. A czy są tu osoby, będące opłacane przez firmę do realizacji tych pokazów, co skłonne są opisać na jakich pracują umowach i za jakie pieniądze?

@ciąg dalszy

Metody ich działania to ewidentne granie na czas. (usunięte przez administratora) ludzi, a później wpędzają ich w dodatkowe koszty każąc im odsyłać ich (usunięte przez administratora). Czy ktoś dostał potwierdzenie odbioru? U mnie avizo nie odbierają i mam zwrot.

@Klient

To ma Pani o tyle lepszą sytuację, że nie dała im Pani gotówki. Ile razy odsyłała Pani sprzęt? Ja nie mam pieniędzy i bujam się z tym ich sprzętem, a przesyłki nie odbierają. Może się Pani podzielić tym co powiedział rzecznik? Zastanawiam się czy też się do niego udać.

Czy brałeś udział w spotkaniu rekrutacyjnym w firmie Medical Factory Sp. z o.o.? Czy rekruter weryfikował w jakiś sposób Twoje umiejętności? Jak oceniasz stosunek wymogów podanych w ogłoszeniu do rzeczywistych? Czy była to dla Ciebie łatwa, a może trudna rozmowa?

Trudno znaleźć jakiekolwiek oferty pracy z tej firmy w internecie. Ciekawe, w jaki sposób pozyskują nowych pracowników? Pocztą pantoflową? Z polecenia? Czy może od założenia firmy cały czas pracuje tam ten sam zespół i nie szukają nikogo nowego? Wie ktoś może?

Andrzej-51

Również na pokazie sprzętu w dniu 27.10.2023 zakupiłem kilka pozycji za kwotę 15.900,00 zł. Po trzech dniach w dniu 31.10.2023 zwróciłem 4 zakupione pozycje oraz w dniu 08.11.2023 ostatnią z zakupionych pozycji. Wszystko zostało odebrane, lecz do dnia dzisiejszego nie otrzymałem zwrotu wpłaconej gotówki. Nawet udało mi się dodzwonić do firmy i otrzymałem odpowiedź, że to pan prezes dokonuje przelewów, lecz minęło 2 dni temu 14 dni od zwrotu, a teraz już nie mogę się nawet dodzwonić. Wg mnie to banda (usunięte przez administratora) żerujących na cudzej krzywdzie, lecz ja nie odpuszczę!!!!!!!!

@Andrzej-51

Panie Andrzeju mam pytanie, na jaki adres zwrócił Pan sprzęt?

dziadek

witam, moj dziadek postanowil zakupic sprzet tej firmy, wplacil zaliczke 2000zl a reszte wzial na raty, co w takim momencie trzeba zrobic zeby to anulowac i ewentualnie odzyskac te 2000zl? prosze o pomoc

Klient były.

Potwierdzam wszystkie negatywne opinie. Ja po zakupach sprawę oddałem do UKS. Nie znam efektów. Niezależnie od wszystkiego stwierdzam, że organizujący imprezy i Zarząd Spółki Medical Factory Sp. z o.o. z Wysogotowa powinni już dawno odbywać karę, natomiast Spółka powinna mieć zakazaną działalność.

Maria
@Klient były.

Nieuczciwi. Dorabiają się na krztwdzie starszych ludzi i swoich pracowników.

Krystek
@Maria

Z wypowiedzi innych zebranych tu osób wynika, że firma organizuje pokazy jakiegoś rodzaju sprzętu. Jednego nie rozumiem. W jaki konkretnie sposób miałaby się dorabiać na swoich pracownikach? I czy mówimy tu o ludziach zatrudnionych na umowę o pracę, ze stałym wynagrodzeniem? Ktoś wie, jak się prezentują zasady takiej współpracy?

Jak jest z pakietem medycznym w Medical Factory Sp. z o.o.? Można dołączyć rodzinę?

Ziuta

Moi drodzy. Również byłam na pokazie tej firmy, organizowanym pod płaszczykiem "bezpłatnego badania wzroku". Od połowy września 2023 roku boksuję się z nimi starając się o zwrot zaliczki, w kwocie kilku tysięcy złotych - e-maile nie pomagają, telefony nie pomagają. Ale !!!!!!!!!! Przez przypadek, po dwóch miesiącach ponownie zaprosili mnie na taki sam pokaz, do tego samego hotelu.Pojechałam z dokumentacją i zagroziłam, że jeżeli natychmiast nie dostanę zwrotu wpłaconej zaliczki to dzwonię na policję i rozwalam im całą tą imprezę i każdą następną w tym dniu.Pan Robert, bo na niego trafiłam, bez szemrania oddał mi całą kwotę. Było to wczoraj 15.11.2023 r. Taką drogą również można odzyskać pieniądze. Życzę wszystkim powodzenia w " polowaniu na czarownicę"

Wielkopolska
@Ziuta

Niestety teraz są aktywni w południowej Wielkopolski. Nadal za mało jest informacji! Starsze osoby borykające się z problemami zdrowotnymi są łatwą ofiarą. Może pomogłoby też medialna krytyka miejsc (restauracji, hoteli, sal), w których są organizowane te "pokazy". Szkoda gadać, tyle straconych nerwów

@Wielkopolska

Przedmówczyni pisała, że jakiś mężczyzna z ramienia tej firmy oddał jej wpłaconą zaliczkę. Ale może coś wiecie o kulisach zatrudnienia w tej firmie? Nie wiem oczywiście, czy to był pracownik, czyli osoba zatrudniona na UoP, ani ile się tu zarabia, ale chętnie się dowiem, czym firma przekonuje do podjęcia z nimi współpracy?

Był komentarz, że na pewno pracuje tu więcej osób niż te dwie, które się wymienia we wpisach. To na magazynie jest szansa na zatrudnienie np? Bo przecież ktoś ten towar musi pakować itp. Da się na pełny etat zatrudnić? Jak z płatnościami, widzę klienci mieli z tym problem. A pracownicy?

pikuss

Gosia T
@pikuss

Skòrzewo. Poznańska 82 blok przy ulicy Takie mleczne szyby. Dziadek był ale jakas dziewucha powiedziala ze nie dostanie zwrotu. Zgłosiłam do Rzecznika i po 6 tygodniach miał zwrot.

@pikuss

Poznańska 82/31, 60-185 Skórzewo

@Gosia T

Mogę prosić o szczegóły sprawy? Dziś rodzice zapłacili gotówką 15900zl, jestem załamana ze dali się nabrać. Mogę prosić i jakiś kontakt i pomoc?

Rada
@Kasia

Bierzesz sprzęt, formularz odstąpienia - jest na folderze reklamowym - specjalnie tak robią bo ludzie go wyrzucają. Wypełnić , podpisać - ten kto zawarł umowę lub upoważniona osoba, zanim pojedziesz skany wysyłasz im na maila - to będzie Twój dowód, już samo wysłanie w świetle prawa jest odstąpieniem od umowy. Nie zwrot sprzętu. Trzeba dostarczyć im sprzęt aby zwrócili pieniądze - zrobić zwrot - nie wysyłaj bo powiedzą że nie doszło albo że uszkodzony, pozatym zmienili adres. Tapirowane bezczelna baba będzie próbowała Cię urobic, że Towar musi zwrócić osoba która zawarła umowę, co nie jest prawdą i wedle prawa nie musi być, weź faceta ze sobą. Wchodzisz z buta ale grzecznie że chcesz zwrocic sprzęt. Jak nie będą chcieli wpuścić, bo nie umówiona, albo nie przyjąć, dzwon na Policję że odmawiają (usunięte przez administratora)- utrudnianie zwrotu. Nie mogą odmówić przyjęcia w godzinach pracy. Nie wdawaj się z nimi w polemikę. Na każde pytanie lub tekst nie związany z tematem mowisz: proszę przyjąć zwrot i poproszę o protokół odbioru. Bez emocji. Dopilnuj żeby na zwrocie było wpisane dokładnie to co zwracasz. Wymagają deklaracji, kiedy zwrócą pieniądze , musza do 30 dni. Nie wiem czy da się tak zrobić żeby oddali gotówkę do ręki, ale warto zapytać się jakiegoś prawnika lub radcy o to, albo lepiej zapłacić mu i poprosic żeby pojechał w asyście. Pamiętaj, oni są tylko silni w obec słabych. Jak nie zwrócą hajsu - droga prawna , sprawa cywilna i komornik ściągnie od nich.czasem nie zwracają bo im się nie chce, bo ludzie zapomną i mają (usunięte przez administratora) Działaj szybko.masz 14 dni.

Rada3

Rada4
@Rada3

Na ich formularzu jest od razu miejsce na wpisanie nr konta do zwrotu, jednak jak wyżej Wg prawa powinny zwrócić gotówką jak było płacone gotówka. Pewnie trzeba napisać własne odstąpienie od umowy z zaznaczeniem do zwrotu gotówki. Ale będą pewnie się bronili jak ognia, że na zwrot gotówki mają też 14dni. Wiec lepiej chyba konto bo wtedy masz jasno, był przelew albo nie: Środki powinny zostać zwrócone w ten sam sposób, jakiego wcześniej użył kupujący, chyba że wyraził on zgodę na inną formę zwrotu wpłaconych środków (i

RadaRadny

Czytać, ustawa o prawach konsumenta. https://prawakonsumenta.uokik.gov.pl/prawo-odstapienia-od-umowy/terminy-odstapienie/ Pisz odstąpienie, wzór mają na durny ulotce folderze,jak nie to na gov, UOKiK są wzory. skany z pismami na maila na biuro@medicalfactory.pl < to już jest Twoje odstąpienie w tym momencie w razie w w dalszych czynnościach prawnych. Nie ważne czy odebrałi czy nie. To ich problem. Wydrukujj maila do pdf i kopie drukowana. Kopia do AliorBanku od razu. Jedz na miejsce , zwróć towar, weź faceta ze sobą wyszczekanego. Baba będzie Cię chciała urobic, ona jest od tego, Pan prezesik z podkulonym ogonem się chowa, jeśli jest. Na każdą jej próbę utrudnienia zwrotu, mów że poproszę i protokół odbioru i zwrotu i deklaracje zwrotu pieniędzy.jak nie albo dzwonisz na policję, popełniają wykroczenie utrudniając zwrot,ale bez emocji ;) to ja wyprowadza z równowagi. ;) W razie niepowodzenia od razu do rzecznika.

Babcia
@RadaRadny

A ja mam pytanie, skad Pan/Pani wie, ze to Alior? Na umowie nie ma informacji jaki to jest bank specjalnie jak dla mnie wpisane jest cos nie do zidentyfikowania, a mama podpisanych dokumentów - i tutaj niestety nie wiem jakich - nie dostała.

@RadaRadny

Pan Kaczmarek wraz Panią Gosią doskonale wabią zarowno pracowników jak i klientów porabiajac zarowno swoich jak i klientów. Szkoda czasu ale zapraszamy Do Skórzewa Poznańska 82D/33oraz 82D/34 domofon na froncie bloku z magicznym okiem ale niestety obcym nie otwierają. Ale kończą o 16 więc wystarczy poczekać.

@Kasia

To cała ta firma to dwie osoby? I na czym polega to wabienie pracowników? Nie widziałem ofert pracy. Sporo za to komentarzy od klientów. Zajrzałem tu w nietypowej, jak na ten wątek sprawie, bo warunki pracy chciałem poznać i dowiedzieć się więcej, na jakie stanowiska ewentualnie przyjmują? Czy to kasą "wabią" ludzi do roboty, czy czym, i jakie są efekty, znaleźli chętnych?

Radosna

Ty naprawdę chcesz dla nich pracować... ?zastanów się, skoro tak traktują klientów, to jak będą Ciebie traktować? Firma to wiecej niż te osoby..ktoś musi jeździć po pokazach.. wozić towar magazynować go.. biuro to fikcja.. ale są na miejscu.. tylko sprawdź adres

@Radosna

Ta firma to (usunięte przez administratora) , byliśmy zaproszeni na konsultacje okulistyczną ,na której odbył się pokaz materaca do masażu za 15 900 + odkurzacz, jonizator i kilka innych sprzętów.odbylo się to w hotelu i nie miało nic wspólnego z okularami! i badaniem okulistycznym !!!Zostaliśmy wciągnięci w kredyt na taką kwotę a ten sprzęt można kupić za niewielkie pieniądze.

Babcia

A w jakim banku został wzięty kredyt? Maja Państwo informacje?

Bernard

Moja mama też się nabrała odkurzacz za 2000 zł na allegro 300 zł .dziś wysyłam odstąpienie od umowy. Nie wiem gdzie wysłać towar? Może ktoś wie? A czy ktoś odzyskał pieniądze?

@Bernard

Współczuję! Od tej firmy pieniędzy się nie odzyskuje. Odeślesz towar, to nie będziesz go miała jak również pieniądzy. Znam to z autopsji, nawet przedsądowe wezwanie do polubownego załatwienia sporu pozostaje bez odpowiedzi.

RadaRadny2
@Mirek

Odzyskuje się odzyskuje. ;) Jechać z nimi do skutku, są cwani, ale jest metoda. Pozew cywilny do wygrania od ręki komornik się zajmie. Pan Kaczmarek nie zdaje sobie sprawy że kapitał 5k sp. z o.o w przypadku naruszania prawa, nie chroni jego prywatnego majątku ;) Nie szczypać się. Adres jest inny niż oficjalnie podany. Są tu wpisy z poprawnym.

Ula

Mają mamę dziś (usunięte przez administratora) też….. jak magą tak profesjonalnie pracować na tym spotkaniu żeby zabrać wszystkie pieniądze (15900zł)? a ten sprzęt z góry 2-3tys na olx ! Jestem w szoku! Jak teraz odstąpić od umowy? Pomóżcie, może komu się udało? Mama zapłaciła 8000tys i jeszcze 7900 na raty, czy te na raty można nie oddać?

RadaRady
@Ula

Poszukaj dobrego radcy lub prawnika. Jeśli mam została wprowadzona w błąd przy zakupie na co jest duża szansa (nie poinformowali o czymś), albo umowa ma błędy to termin zwrotu wydłuża się z 14dni do chyba roku. Działaj sprawnie ale bez emocji. Ponadto, adres siedziby jest nieaktualny, więc można powiedzieć, że byłaś szukałam, nie odbierali telefonu i nie mogłaś zwrócić - może to jest furtka.

Radny

Konsument jest zobowiązany odesłać towar niezwłocznie, nie później niż w terminie 14 dni od dnia, w którym złożył oświadczenie o odstąpieniu od umowy. Przykład Hanna kupiła sweter w e-sklepie, który otrzymała pocztą 10 stycznia. Przymierzyła go, nie odpowiadał jej i 14 stycznia wysłała pocztą oświadczenie o odstąpieniu od umowy. Następnie 20 stycznia sweter odesłała sprzedawcy. Gdy przedsiębiorca otrzymał oświadczenie, zwrócił klientce pieniądze w ciągu kolejnych 14 dni. Ważne! Do zachowania 14-dniowego terminu wystarczy odesłanie rzeczy przed jego upływem. Jeżeli konsument nie uczyni tego w tym czasie, odpowiada przed przedsiębiorcą za skutki swojej zwłoki, ale nie rzutuje to na skuteczność samego rozwiązania umowy w wyniku złożonego oświadczenia o odstąpieniu od niej (czyli opóźnienie zwrotu nie wpływa na skuteczne rozwiązanie umowy). Termin zwrotu towaru nie obowiązuje, jeżeli sprzedawca zobowiązał się, że sam go odbierze od konsumenta. Uwaga! Przedsiębiorca ma obowiązek odebrać towar we własnym zakresie, gdy zostaną łącznie spełnione następujące przesłanki: umowa została zawarta poza lokalem przedsiębiorstwa, towar dostarczono do miejsca zamieszkania konsumenta, charakter towaru nie pozwala na odesłanie go w zwykły sposób pocztą – np. sprzęt AGD o dużych gabarytach (pralka, lodówka). Ważne! Wraz z odstąpieniem od umowy wygasają również powiązane z nią umowy zawarte z przedsiębiorcą czy też z innymi podmiotami, z którymi ten się porozumiewał. To na sprzedawcy spoczywa obowiązek poinformowania tych podmiotów o wygaśnięciu umowy. Dotyczy to np. umów ubezpieczeniowych, które czasem towarzyszą wybranym transakcjom. Podstawa prawna: art. 32, 34 ust. 1 i 3, art. 37 ustawy o prawach konsumenta Sprzedawca musi niezwłocznie – nie później niż w terminie 14 dni od dnia otrzymania oświadczenia – zwrócić konsumentowi wszystkie dokonane przez niego płatności, w tym koszty dostarczenia towaru. Środki powinny zostać zwrócone w ten sam sposób, jakiego wcześniej użył kupujący, chyba że wyraził on zgodę na inną formę zwrotu wpłaconych środków (i nie łączy się to dla niego z dodatkową odpłatnością). Ważne! Przedsiębiorca może wstrzymać się ze zwrotem pieniędzy do chwili otrzymania zwracanej rzeczy lub potwierdzenia jej odesłania (w zależności od tego, co nastąpi wcześniej). Podstawa prawna: art. 32 ustawy o prawach konsumenta

Monstera Variegatta

@Monstera Variegatta

Adres obecny

Ta firma (usunięte przez administratora) ludzi. Prezes firmy jest powiązany z inna firmą, która jest w upadłości. Też (usunięte przez administratora) ludzi. Sprzęt, który oferują + podobno bardzo drogi, w internecie można kupić za niewielkie pieniądze.

Ciekawa

Niewiele informacji na temat firmy w sieci, na forum też widzę pustki. Czy firma zatrudnia ludzi na stanowisko przedstawicieli handlowych? Wiecie coś na ten temat? Praca na zagwarantowanej podstawie wynagrodzenia czy same prowizje? Samochód, laptop, komórka są w dodatkach do zatrudnienia?

Zostaw merytoryczną opinię o Medical Factory Sp. z o.o. - Poznań-wysogotowo

• Jak się pracuje w Medical Factory Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Medical Factory Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 8.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Medical Factory Sp. z o.o.?

Medical Factory Sp. z o.o.
3.3/5 Na podstawie 44 ocen.

Medical Factory Sp. z o.o.