Opinie o Glodny.Pl Sp. z o.o. w Poznań

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Glodny.Pl Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Glodny.Pl Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Glodny.Pl Sp. z o.o. w Poznań

W jaki sposób rozwiązany jest problem nadgodzin w firmie Glodny.Pl Sp. z o.o.? Są one dodatkowo płatne czy może jest możliwość odbioru godzin?

Jak chcesz zarobić to odradzam . Spóźnione wypłaty okrojone o kary za wszystko . Kary działające tylko w jedną stronę bo jak nie masz wypłaty to ok . PIP powinni się tym zająć a jedzeniem sanepid . Firma klejona na ślinę , brak szkoleń , nikt nie wie co robi .

Jak często zdarza się, że wypłaty są opóźnione? I jak długo trwają te obsuwy? Kilka dni? Tydzień? Dwa? Jak to jest? Jeśli chodzi o kary, to za co między innymi się je dostaje? I w jakiej wysokości?

Firma Głodny Niedzwiedź zatrudnia zazwyczaj młodych pracowników, których łatwo oklamac. Większość kierowców, którzy rozwożą jedzenie nie mają nawet książeczek sanepidowskich, a w pojemnikach w których wożą jedzenie nie mają nic co mogłoby chłodzić żywność. Umowy najlepiej na lewo. Za wszystko co możliwe kary ( kiedy popsuje Ci się samochód i nie załatwisz innego ponosisz około 1500 złotych kary )) kobiety w biurze to istne księżniczki, które się wymądrzają i wiedzą wszystko najlepiej . Manager regionalny Artur to osoba, która nie nadaje się na takie stanowisko. Chyba sam nie wie co tam jeszcze robi. Nie interesuje go żaden pracownik. Byle pieniądze się zgadzały i sprzedany towar. Jeśli jesteś szanującą się osobą- nie polecam tej pracy. Będą traktować cie jak zwykłego robola na posyłki. Jeśli będziesz leżał z gorączka czy złamiesz nogę i nie znajdziesz sobie zastępstwa- również poniesiesz karę.

Rozważam pracę tu, dzięki za komentarz. Mógłbyś napisać coś więcej o tych karach finansowych? Rozumiem, że wszystko jest zawarte w umowie? Nie bardzo rozumiem jak wyliczone jest te 1500 zł za brak auta zastępczego - to kwota za taki jeden dzień? To ile stawki teraz wynoszą, żeby to się w ogóle opłacało?

były pracownik Nowy wpis

@anonim Chyba mylisz firmy. glodny.pl z poznania sprzedało się rok temu do Wolt

Czy w Glodny.Pl Sp. z o.o. poza podstawowym wynagrodzeniem obowiązują jeszcze jakieś świadczenia dodatkowe?

Kierowca

Generalnie nie było jako takiej rekrutacji w moim przypadku, po prostu porozmawialiśmy sobie chwilę o sobie i przeszliśmy do rzeczy, tzn. wstępne szkolenie co i jak się robi w tej pracy.

Brak

Poznań
logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
DTH Selection
logo firmy Ogrodnik, Sprzedawca
Marek Nicgorski Berberys Sprzedaż Roślin Ozdobnych i Akcesoriów Ogrodniczych
logo firmy Technik- Instalator systemów alarmowych
Poznań
Agencja Detektywistyczna i Ochrony JOKER Sp. z o.o.
Kierowca

Generalnie jak ktoś chcę tam iść dorobić to jak najbardziej polecam. Ja jako kkerowca dostałem nową skode citygo którą bardzo dobrze wspominam, choć widziałem że jeszcze są dwa lub jedno auto stare i nie nadające się praktycznie do jazdy, chociaż nie wiem jak sytuacji wygląda teraz. Atmosfera spoko, osoby miłe choć 95% pracy jesteś sam. Praca generalnie bardzo łatwa: -bierzesz zamówienie w aplikacji, lub dostajesz je od kogoś z supportu -jedziesz na adres restauracji, dostajesz zamowienie i jedziesz do klienta. Niby łatwa ale teraz minusy. Zdarzają się dni czyt. Piątek,sobota gdzie ruch jest ogromny i mozesz dostać nawey 5 zamówień na raz, i nie możliwe jest dostarczenie wszystkich na czas. Nie wspominając o tym że często restauracje tez nie wyrabiają i spóźniają się z zamowieniami. Jeszcze dochodzi do tego lokalizacja restauracji, która może być totalnie nie po drodze lub dojazd nie możliwy (tak jak na przykład restauracje na starym rynku, najbardziej chodzi mi o ulicę wrocławską, gdzie trzeba parkować bardzo daleko od niej ponieważ za wjazd na teren starrgo rynku jest mandat a straż miejska czycha.) To wszystko kumuluje się na spóźnienie, wiadomo można napisać do supportu żeby wydłużyli czas o np. 15 minut ale to i tak za mało. Nie rozumiem ludzi którzy piszą tutaj o tym że jedzienie im sie spóźniło jak nie znają realii tej pracy. Co do zarobków to trochę lipa nie pod względem wysokości wynagrodzenia a pod względem tym że zarabiasz od kursu. Bywają dni gdzie zrobisz 20 kursów a bywają gdzie zrobisz ich tylko 5. Ogromnym plusem jest to że nikt nad tobą nie stoi i ci nie rozkazuje, pomijając fakt że mozesz dostać zamówienie od supportu ale to nie ważne. Podsumowując praca bardzo fajna i przyjemna ale miejscami jest ciężko. Polecam bardzo jako były pracownik.

@Kierowca

Mogę dodać jeszcze od siebie że kończysz pracę jadąc do domu właśnie autem którym rozwozisz, więc na następny dzień pracę rozpoczynasz spod domu więc w mojej ocenie to też jest na duży plus.

Kuba
@Kierowca

Dziwne jest to co piszesz, ponieważ zgodę na wjazd do ul. Gołębia 6 dostajesz od głodny.pl, natomiast musisz się sądzić że strażą miejska

Klient
@Kierowca

Mowa o pojedynczych sytuacjach natomiast jak widzisz kierowcę nie spieszaszacego się przez okno mimo że miał półtora godziny na dostarczenie zamówienia a spóźnia się dodatkowe 30min mimo że drogę od restauracji do mieszkania byłby w stanie przebyć w 15min nawet pieszo to nie wygląda to za dobrze, zwłaszcza że kontaktowaliśmy się z lokalem i z tego co wiem to jedzenie zostało odebrane dopiero w momencie w którym powinno być na miejscu nie mówiąc już o tym że po odebraniu dodatkowe 30min było dowożone tak jak wspomniałem. Na dodatek w niedzielę nie w godzinach szczytu.

Nazwa się zgadza
@Kierowca

Chyba właśnie dlatego firma działa tak beznadziejnie, a kurierzy są tak chamscy. Większość to widać dorobkiewicze.

Nazwa się zgadza

Hej, zamówiłam dzisiaj u was i cały wieczór byłam głodna Nigdy więcej

Odwolane jak zwykle 5 min przed dostawa i jak zwykle zwala na restauracje gdzie jedzenie czeka Nie polecam nikomu i nigdy!!!

@Tomek

No na 5 min przed to słabo, bo człowiek pewnie głodny. :( Gorzej, że piszesz "jak zwykle", bo to chyba znaczy, że dość często się to powtarza? Z czego to wynika? :/

Maud

Komputerowcem pracującym w głodny.pl Poznań jest Piotr L. Prywatnienposiada firmę dekarska o nazwie PZ (L........ki) tutaj jego nazwisko. Otóż osoba ta nie wypłaca wynagrodzenia swoim pracownikom, nie ma diet, uczciwych umow a do tego badania lekarskie są lewe). Ciekawe czy wlasciciel głodny.pl wie kogo zatrudnia?

@Maud

No nawet jeśli to tak jakby on nie działa jako dwa odrębne podmioty? W sensie jako własna firma, która nie ma styczności z tą gdzie komputerowcem jest?

@Urszula

Jak ktoś jest (usunięte przez administratora) to wszędzie (usunięte przez administratora) Wpłynęło zawiadomieniw do prokuratury. Pani chciała by kogoś takiego zatrudniać? Nie sadze.

@Maud

W sumie to nie mam pojęcia, bo raz że nie wiem czy to prawda dwa nie znam konkretnie sytuacji. Ale skoro ludzie o tym wiedzą to właściciel pewnie też?

@Urszula

Proszę Panią (usunięte przez administratora) trzeba napiętnowac i otwarcie o tym mówić. Ten Pan jest winien swoim pracownikom po kilka tysięcy. Jeżeli ktoś oszukalby Panią na taka kwotę a w tym czasie nie miałaby Pani za co opłacić rachunków to ciekawa jestem czy siedzialaby Pani cicho czy chciałaby raczej odzyskać swoje pieniądze. Codziennie mówił swoim pracownikom JUTRO DOJDZIE PRZELEQ PIENIADZE BEDA NA 100 PROCENT i tak się juz porobily zaległości na duże kwoty.

@Maud

Oczywiście to o czym Pan pisze nie powinno mieć w żadnej firmie miejsca, tylko problem chyba teraz jest taki, że jest to opinia o firmie tego Pana a nie o tej, o której jest to forum? To może doprowadzić teraz niestety do pewnych niejasności

Jakaś masakra, opóźnienie w dostawie spore, zadzwoniłam do restauracji w której zamawiałam i mówię do Pani że czekam już 2 godziny na dostawę, Pani odpowiada że Ona jest gotowa z zamówieniem od ponad godziny ale wciąż jeszcze nie dotarł kurier. Jest to nasze drugie zamówienie i za każdym razem długo czekam. Nie polecam Głodny.pl chyba że ktoś zamówi rano żeby dostać popołudniu.

@Ewa

To nie jest miejsce do takiej opinii niekumata kobieto

Piks
@Ewa

Nie zna reali miasta, remonty korki do tego spóźnienia restauracji nie ma miejsca gdzie stanąć więc niech (usunięte przez administratora) ruszy i idzie sama do knajpy

Kuba

Generalnie praca fajna jeżeli chcesz dorobić. Jeżeli oni czegoś od Ciebie chcą. Gorzej to wygląda natomiast w sprawach formalnych czyt. Straż jaśkowiaka. Brak wsparcia na tym polu powoduje, że oprócz tego że dadzą Ci zarobić, wpychaja Ci takie adresy przez które później Ty musisz się tłumaczyć. Mi to osobiście się podoba bo "uwielbiam" komunistyczne służby oraz sądy. Ruch w lecie żaden. Pretensje do Cb że wgl na trasę wyjechałes. No i najlepsze są rozliczenia 10-13 kiedy to ni w (usunięte przez administratora) mi w oko. W covidzie mega się opłacało, po covidzie tylko pretensje że jesteś dyspozycyjny

Natalia

Tragicznie działa platforma, kilka razy próbowałam zamówić jedzenie i bezskutecznie. Gdy dochodzi do płatności strona się ładuje w nieskończoność i nie chce się otworzyć.

@Natalia

To nie jest strona do takich opinii tylko opinii na temat pracy

Wojtek

Jak działa ta aplikacja? Ktoś wytłumaczy jak wyglada tam praca ?

Glodny.pl

Szanowny Panie, chyba dodał Pan wpis w niewłaściwym miejscu gdyż Glodny.pl Sp. z o.o. nie zatrudnia Pana. Miłego dnia oraz mniej stresów. Pozdrawiamy

Paula

Dziś po raz pierwszy i ostatni zamówiłam z Glodny.pl Zamówienie miało ponad godzinne opóźnienie - w sumie czekałam ponad 2h z przewidywanych 65 minut. Dzwoniłam do restauracji celem wyjaśnień i usłyszałam, że zamówienie jest gotowe, ale kurier go jeszcze nie odebrał. Chciałam skontaktować się z obsługą klienta Glodny.pl . To było ciężkie doświadczenie, bo napisałam maila, wiadomość i koment na fb, wiadomość przez aplikację... i kiedy wszędzie mnie olano, zadzwoniłam pod nr znaleziony w regulaminie. Pani powiedziała, że nie może nawiązać kontaktu z kurierem i poleca mi napisać reklamację... Zdążyłam napisać dwie i kurier zadzwonił dzwonkiem do moich drzwi. Zahukany chłopak z oczami kota ze Shreka, ledwie się odzywając wręczył mi torbę z zamówieniem. Chyba wiedział, że jestem solidnie wkur***. Odebrałam je i więcej z Glodnego nie skorzystam. Nie chcę obwiniać kuriera. Wyglądał naprawdę jak zbity psiak. Polecam firmie ogarnąć dostawy w wygodny dla kurierów i klientów sposób, bo jeśli jest tak, jak przeczytałam w komentarzach tutaj - że firma przycina złotóweczki, każe jeździć po całym mieście bez względu na odległości od restauracji - to takich wkurzonych klientów, jak ja dziś, będzie więcej. Ja kolejnym razem skorzystam z Pyszne.pl albo PizzaPortal.

Iwona
@Paula

@Paula Szanuję Twoje zdanie, ale jest ono zupełnie nie na temat.Przeglądam stronę internetową tej firmy i nie widzę żadnej zakładki odnośnie pracy. Ciekawi mnie, czy ten pracodawca prowadzi teraz rekrutacje na wolne stanowiska pracy. Jesteście w stanie mi pomóc?

Ex-kierowca
@Iwona

Mam nadzieję, że nie. Jedno z najgorszych doświadczeń zawodowych ever!

Dziewczyny jaki styl panuje w Glodny.Pl Sp. z o.o.?

Dziewczyna

Mottem firmy powinno być: „zamów i bądź głodny”

Ziko

Nie pierwszy raz zamówienie z opóźnieniem 2h. Ostatni raz korzystałem z usług. NIE POLECAM.

Jestem rozczarowana usługami tej firmy. Zamawiając obiad w glodny.pl czekałam na jego dojazd ponad 2 godziny. Restauracja, która wybrałam była tak miła i poinformowała mnie o opóźnieniach w odbierze obiadu przez kuriera. Wreszcie gdy kurier przyjechał z obiadem nie umiał nic odpowiedzieć na moje pytanie skąd te opóźnienia. Oczywiście odpuściłem temat sądząc, że jest to wina korków bądź słabej organizacji. Napisałam reklamację i spotkałam się że zrozumieniem że strony glodny.pl. Obiecano mi przesłanie kodu, na który będę mogła zamówić następny obiad o tej samej wartości o którym wspominam. Jednakże do chwili obecnej czyli po jakiś 2 tygodniach nic nie wpłynęło na moja pocztę elektroniczną. Przestałam zamawiać u nich jedzenie.

Kierowca2

To moze ja sie wypowiem - pracowalem w Poznaniu w okresie wakacji na wlasnym sprzecie (motocykl). To co napisał MarEkS o rekrutacji to w 100% prawda. Ponadto Firma nie szanuje kierowców oraz płaci im grosze wg swoich cudownych “widełek”. Niby samemu planujesz trasy, ale nie ma dnia w pracy (chyba, ze naprawde NIC sie nie dzieje) zeby nie zadzwonil do Ciebie na tym stanowisku tzw. “support”, ktory wrzuca Ci odgornie zamowienia, które ani nie sa Ci po drodze, ani nie sa dla Ciebie oplacalne. (Dluga droga do restauracji za ktora wg. widelek dostaniesz fige z makiem i krociutki dojazd do restauracji za ktory placa glodowe/glodne stawki. Na poczatku wozilem wszystko na moim motocyklu, myslalem ze docenia to, ze biore z “supportu” zamowienia, ktorych nikt nie chce zabrac ze wzgledu na duze opoznienie i odleglosc od centrum. Myslalem, ze w ten sposob udowodnie swoja wartosc, bede robic cos extra i zostane w jakikolwiek sposob doceniony. Na szczegolna uwage zasluguje tutaj CEO (usunięte przez administratora), bo to on mnie zatrudnial. Kiedy po miesiacu ciezkiej pracy na rzecz glodnego poprosilem o jakis dodatek z racji poruszania sie na wlasnym sprzecie i wlasnym paliwie (sic!). Pan (usunięte przez administratora) najpierw usilowal przekonac mnie, ze dzieki ich specjalnym widelka jestem w stanie zarabiac bardzo dobrze(tak naprawde oplaca sie to tylko glodny.pl), a kiedy mu nie wyszlo zaczal mnie obrazac i atakowac za “szybka i nieodpowiedzialna jazde na motocyklu”. Na koniec rzucil, ze jak mi nie pasuje to on zatrudni sobie ukraincow za 7,5 zl/paczka z firmy zewnetrznej. Dlugie czasy dostaw, czasami nie dojezdzaja w ogole. Firma nie stawia na jakosc obslugi tylko obsesyjne obnizanie jednostkowego kosztu przejazdu. Szkoda, ze kosztem kierowcow, ktorzy powinni stanowic jej trzon. Strata czasu, nie polecam.

Glodny.pl
@Kierowca2

Panie Konradzie, dziękuję za Pana wypowiedź ale jest ona nie do końca prawdziwa. Zacznę od tego iż drogi Pana oraz firmy glodny.pl rozeszły się po licznych skargach na Pana styl jazdy i notoryczne łamanie przepisów ruch drogowego. Z racji iż poruszał się Pan w kurtce z logo firmy oraz torbą również z logo firmy dostawaliśmy liczne sygnały od restauracji jak i mieszkańców Poznania o Pana nieodpowiedzialnej i niebezpiecznej jeździe. Na dzień dzisiejszy w barwach naszej firmy w Poznaniu jeździ kilkunastu motocyklowych dostawców ze starzem pracy powyżej roku oraz kilkudziesięciu samochodowych i nie narzekają na wynagrodzenie oraz atmosferę pracy.

Najedzony.pl
@Glodny.pl

Wasza odpowiedź już brzmi tak słabo i wskazuje że wy klamiecie...

Raz Dwa Trzy

*stażem na litość boską!

Konrad
@Glodny.pl

Dziękuję za waszą odpowiedź, lecz jest ona nie do końca nieprawdziwa. Z uśmiechem na twarzy czytam wasze kolejne kompromitacje i pozdrawiam.

Poznan

Brak kozliwosci kontaktu tel. Na formularz nie odpowiadaja. 3 godz. Czekania i nic. Nie wspomne o cenach. Masakra.

Czarek

Firma ma opinię dobrego pracodawcy więc musiała zapracować na nią!!!

Zostaw merytoryczną opinię o Glodny.Pl Sp. z o.o. - Poznań

• Jak się pracuje w Glodny.Pl Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Glodny.Pl Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Glodny.Pl Sp. z o.o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Glodny.Pl Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Glodny.Pl Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Glodny.Pl Sp. z o.o.
3.5/5 Na podstawie 8 ocen.
  • Szelągowska 24
    61-626 Poznań