Opinie o Tanie Taxi Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników na temat pracodawcy Tanie Taxi Sp. z o.o., a także Klientów firmy. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Tanie Taxi Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Sieci TAXI
Sieci TAXI Warszawa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Tanie Taxi Sp. z o.o. w Warszawa

rozi

Ta firma to jedna wielka porażka, kierowców mają za nic, szmacą i obrażają jakby sami zapomnieli kim byli wcześniej, nie mają na wypłaty więc gdzie mogą to przywalają kary, na centrali rozkazująco-zarządzająca ogromna masa ciała ( lepiej to przeskoczyć niż obejść) która ma swoich ulubionych kierowców i daje im kursy pod stołem a reszta doloty po 15-20 km. Szefostwo nie mające pojęcia o niczym, istna wolna amerykanka, pracownicy traktowani gorzej chyba nie są w żadnej innej firmie. Takich przekrętów jak tu to nigdzie się nie zobaczy. Jeśli nie jesteś urzednikiem państwowym które wykonuje zadania służbowe (bo tylko oni tu znajdą dla siebie pracę) to jako potencjalny pracownik nie zaglądaj tu a tym bardziej jako klient chcący korzystać z usług

Czytać się nie da tych kłamstw xd Weźcie się cierpy do roboty a nie piszecie jakieś bzdury pracy jest od groma pracuje od początku pandemi. Nie ma żadnych kursów pod stołem ani pupilów dyspozytorni wystarczy 8h pojeździć nie wybrzydzać w kursach i cztery paczki spokojnie w kieszeni gorąco pozdrawiam. Polecam ta korporacje, miła dyspozytornia, często długie kursy. Od kiedy jeździmy po 2zl jest rewelacja!!!

Kuba

Ciekawe co będzie jak wróci Rudy. Czas szybko zleci a problem zostanie. 60tki wiedza o co chodzi

Krzysiek

Może udzielę prawdziwych informacji na temat firmy, ponieważ jestem pracownikiem. Pracownicy mają umowę o pracę, wypłaty są do 10 każdego miesiąca (wypłacane terminowo). Co do właścicieli, to są obecni w codziennym życiu firmy i troszczą się o pracowników (po godzinach pracy są dostępni pod telefonem). Co do liczby samochodów w firmie mamy ich ponad 200 i ich liczba wzrasta. Polecam do korzystania z usług firmy Tanie Taxi i do współpracy

Kuba

Blady

O co tu chodzi wogle?

Pawel
@Kuba

Czekam na to i odliczam każdą minutę.

FokusLPG
@Pawel

To jeszcze długo będziesz liczył chyba

Paweł
@FokusLPG

Zaczekam cierpliwie

@Kuba

Cala moja rıdzına na niego czeka!!!

Bentlej
@Osman

Jego rodzina też pewnie czeka, albo już nie czeka

@Bentlej

Ja tu jestem swoje ımıem a jakis nicky psydonim jak ktos chce d mnie pısac proszie ze swoje ımie pısac!!!!!!

Rossmann
@Osman

Gdzie te jaguary tanie Taxi ?

Bentlej
@Rossmann

Jaguary stoją w garażu obok tego bentleja

Rossmann
@Bentlej

@Bentlej No kręcąc kebaba można się dorobić

@Rossmann

Jak sie na fabryka kebaba Mozna dorobic !!!

Henryk N
@Osman

Jakieś nowe sensacje ktoś wie?

@Henryk N

O jaki sanscaje ches wiedzic?

Henryk N
@Osman

Sensacyjne wiadomości kryminalne, jak tam ?

Borowik
@Henryk N

Macie pozdro od Filipa powiedział, że niebawem zdejmie zielone naklejki Halo i firmę poprowadzi Biluś i Paula a on będzie zajmował kierowcami :)

Filip
Klient

No nie wiem czy haha, zniszczyliście tą firmę i zostało 20 samochodów na mieście nie wspominając o centrali teraz to banda(usunięte przez administratora) pracuje, nie to co na początku a (usunięte przez administratora) Ania odstrasza na kilometr

Taxi
@Filip

Racja z ta Anka, śmierdzi od niej z daleka. Ale wiadomo z jakiego powodu ja trzymają tam. Pracować tez średnio potrafi

Filip czy Paulina
@Filip

Co czy do tego? Firma jest nasza I pracuje normalny ludzie Ps: Co do Auto nie 20 tylko wiecie

Os
@Taxi

Nıby z jakiego powodu anıa pracuje?

Nie będzie niczego
@Borowik

Podczas pandemii chcesz reaktywować korporacje to gratuluję przedsiębiorco za 5 groszy, już lepiej idz rudzielcu na 1 listopada znicze sprzedawać a zima choinki, latem truskawki

Taxi Nowy wpis
@Os

Zapytaj się jednego z właścicieli lepiej

Pałyna to w hustlerze tanczy Nowy wpis
@Taxi

I raczej o firmie już nie myśli, a rudemu to jeszcze do wyjścia dalej niż bliżej, 2030 to najszybciej jak gdziekolwiek wyjdzie

kierowca Nowy wpis
@Kuba

rudy nie ma do czego wrcacac

ex pracownik Nowy wpis
@Filip

banda to pracowala jak filip z paulisia byl (usunięte przez administratora) sama tam byla nic wiecej

Welbutrin

Dobry jest welbutrin ale inne też dobre sa

W jaki sposób rozwiązany jest problem nadgodzin w firmie Tanie Taxi Sp. z o.o.? Są one dodatkowo płatne czy może jest możliwość odbioru godzin?

Mickiey

Masz rację. Tylko pamiętajcie o końcówce tel 658

@Mickiey

@Mickiey lec trollować gdzieś indziej mówimy tu o prawdziwym tanim Taxi 666666651 a nie o jakiejś Fałszywej korporacji Tanie Taxi Polska które zeruje na naszych klientach i opini

Lina
@216

BArdzo dobrze powiedziane :) Tylko i wyłącznie korporacja Tanie TAXI )

Henry
@216

Hahaha zapomniałeś napisać że większość tych pieniędzy oddajesz co tydzień do biura nieudaczniku

@Henry

na auto mozna teraz w jeden gora dwa dni zarobic

@Henry

Te cztery paczki miałem na myśli na czysto już po odliczeniu auta, paliwa, ciastka i kawy

Niestety dochodów nie wykazuje wiec nikt mi auta nie da - jedyny minus. Ale właśnie zmieniam auto na nowa corolle 2020 dramatu nie ma.

Henry

Oczekuj na co?

Nick
@Henry

Propaganda 400zł to przez 3 dni obrotu nie ma zalogowanych tylko kilka aut,nie opłaca się jazdą tą taksówce żadnej ludzie biorą samochód w poniedziałek i chcą oddawać w środę.Nie ma pracy w Ele a co dopiero w tym kurniku

Anna
@Nick

A rozłam firmy i numer 658 to nie jacyś podrabiańcy tylko osoba która w pierwszej firmie bardzo pomagała i tyle .

byly kierowca
@Anna

w czym pomagala ? w upadku firmy chyba policja na miescie samochody zabierala jezdzilem tam kiedys wiem jak bylo

@216

Witam zgadzam się z opinią kolegi jeżdżę od 1 lutego w pierwszym miesiącu chciałem sprawdzić siebie i firmę zrobiłem 360 kursów Luty .Więc kto mówi że nie ma pracy to chyba siedzi w krzakach albo czeka pół dnia na super kurs bo ten za 15 to bee. Rozliczenia na czas bez problemu.czesc aut zostaje wycofywanychi zastępują je nowe .Kierowcy którzy przyszli że mną w lutym pracują do tej pory jakoś nikt nie odszedł.Panowie tylko trzeba pracować a nie narzekać że gdzie indziej jest super tylko tu nie pozdrawiam.

Hahahah
@5

Hahahaha proszę Cię śmieszny jesteś w lutym nie było zleceń w ogóle od marca do maja była tragedia A Ty mówisz że zrobiłeś 360zlecen hahaha to byś musiał przez 50dni jeździć po 14 godzin hahahah

@Hahahah

Nie znajdę statystyk z lutego ale spodziewam się ze spokojnie 300 tez miałem :) Widać nie każdy się nadaje, widzę ze dużo kierowców sobie nie radzi. Zakupy ( czteropak i paczka fajek) za 50 zł to była bajka pozdrawiam

Z kimś mnie pomyliłeś ten numerek jest ze mną od początku

Ona

AUDI TEŻ OD POCZĄTKU ?

@Ona

Audi ? O co pytasz ?

bartek
@216

4 paczki haha. Napisał pawełek, bo takie głupoty opowiada w tej norze na rozmowie. A tak naprawde cieżko 40 zł zarobić dziennie

@Anna

Jak pomogła ??

logo firmy Art Directora do pracy w teamie
Bluecloud Interactive Sp. z o.o.
(48 opinii)
Wyślij CV
logo firmy Doradca Obsługi Klienta (2 stanowiska)
Rayner Intraocular Lenses Limited
Wyślij CV
Aplikuj na wiele ofert
Placek

Dwie firmy z jedna strona Internetowa i różnymi stawkami. Kto teraz jest podróbka i czy ktoś wie czemu jest taka sytuacja z ta firma ?

Majk
@Placek

To proste.Sprzedasz numer komuś i ktoś stara się uratować firmę. Potem ty mając drugi numer rozkręcasz dalej firmę przy pomocy znajomego. Udajesz że to nieuczciwa konkurencja i jesteś zarobiony mając bazę klientów.

Paweł
@Placek

Masz obok adres strony internetowej więc chyba tanie taxi Polska.

Michał
@Placek

Dzwoniąc pod nr 651 mówią że .pl ale nawet tutaj w logo mają .com przy numerze 651 i na stronie facebook faktycznie mają na aucie mercedesie srebrnym końcówkę .com .Która jest lepsza bo zastanawiam się na przyjęcie ale nie wiem do kogo ?

@Majk

Laczego pani paoulina policja szuka A nie pana p lub L ka

Marli
@Koki

No i co z tą Paulinką ? Opowiadajcie jak to jej szukają ?

Stasiek
@Michał

Mało problemów masz?

kierowca

jezdze tu od poczatku w tanim taxi a tanie taxi polska ktore powstalo 3 miesiace tamu zeruje na opiniach i klientach kazdy kto tu jezdzil wie jakich kierowcow zatrudniala byla wspolwlascicielka i jakie byly i sa problemu z tymi kierowcami

Lina
Klient

Jak firma Tanie Taxi Polska ,nr tel 666666658 może być prawdziwe skoro nawet na waszej stronie są inne zdjęcia aut. Dlaczego macie wszystkie zdjęcia aut korporacji Tanie Taxi ??? Czyli najlepszej w mieście bo jeżdżę z nimi od bardzooo dawna :)

Paweł @@@@
@Lina

Właśnie. Auta tanie taxi na ich stronie i jeszcze opinie wypisują na necie zle.

@kierowca

Latego ten problem Tanie Taxi pl to okej Tylko problem tanie Taxi polska

janek
Kandydat

byłem zobaczyć umowę z tą firmą i podsuwają do podpisu weksel na 10 tysięcy. Ktoś wie o co chodzi?

franek
@janek

ten weksel to mogą sobie w (usunięte przez administratora) wsadzić. Ktoś kumaty to nagrywa na dyktafon rozmowę i moze ten weksel zadziałać tak ze będzie ale strata po ich stronie :) ale omijacie te firme z daleka. Laski z centrali to chyba na kolanach u P i L . Gwiazdy z siebie robią, a tyraja po nocach za miske ryzu, zamiast iśc do dobrze platnej pracy. Szkoda życia tyrac po nocach za smieszne pieniadze. Moze jak dojezdzają ze wsi to zadowolone. warszawy to nie znają bo daja kursy z bielan na ursynów za 17 zł :))))) i jeszcze czekaj 2 godziny. Ihahha :)

@janek

O jaki firmy muwis?

kuba 3maj sie,

jeszcze wszystko sie ulozy :)

podlipna
@kuba 3maj sie,

co sie ułoży? jeden kurs na 12 godzin ? (usunięte przez administratora)

Kierowca

Wyzysk kierowców nie stać nas na wynajem aut wszyscy zasłużeni!!

!!!
@Kierowca

Ty się ciesz że nie trafiłeś do Tanie Taxi Polska do Pauliny i Maćka co na koniec okradli wszystkich kierowców na wpłacone pieniądze tak jak i mnie. Swoją drogą ktoś wie gdzie jest Paulina P.iet,ras bo dużo ludzi jej szuka?

@!!!

TO PO CO DO NIEJ POSZEDLES JEZDZIC ? ??

Jozin
@!!!

Może ukryła się razem z Filipem?? Rudzielca już długo nie ma i podobno nie bedzie

szalony
@Jozin

no teraz to go pewnie kilka lat nie bedzie posiedzi troche

Sisi

3 lata

@szalony

Tyle czasu go szukalem bo pieniazki mi wisi jeszcze

Znalezli rudego Filipa??
@szalony

Skad wiesz ze zamkneli go? Mpze to fejk zeby kasy nie oddac? Sam bym go znalazl i polamal bo 25k na ziemii nie lezy a scierwo sie ukrywa ponad rok

@Znalezli rudego Filipa??

A BO JUZ NAWET SPRAWA BYLA RUDY POSIEDZI LADNYCH PARE LAT A O KASIE MOZNA ZAPOMNIEC

Leszek
@Znalezli rudego Filipa??

Szkoda że nikt nie był taki mocny jak mieliście go pod ręką ???? Teraz nagle wszyscy gangsterzy a tak obsrani siedzieliście

Kto siedzi
@Leszek

Akurat kto siedzi obsrany to słyszałem ostatnio Filip ma pretensje bo Paulinę obrabia kto inny a końca kibla nie widać nawet, kolegów też nie widać takich jak lesiek i Paweł współpracownik policyjny.wy jesteście gangusy sztywne dopiero

@Kto siedzi

Pawel i Lesiek to żadni koledzy jego. Tym bardziej Pawel co sie na niego rozjebal. A Filip ma pomoc i dobrze mu sie siedzi i bedzie siedziało. a baby jak to baby. kto je zna ten wie :)

Klient

Jeden w UK rodzine założył, a drugi zostal elektrykiem wysokich napięć. Kazdy w swoją stronę

Pa tera
@anonim

No aż miło popatrzeć jak to uczciwe i utalentowane chłopy się do roboty wzięły. Oby więcej takich:)) To Paweł się rozje..??niesłychane .te ludzie to takie nie pewne dzisiaj

Hayabusa
@anonim

A gdzie on siedzi bo raczej nie na miejscu i czemu tak się odjebalo że go wkręcili w to?Pawełek mu tak ogarnął?dziwne to jest jakies

@Pa tera

Tak Pawel zgotował mu ten los. Namawial jeszcze innych zeby na niego zeznawali bo sie bał i robi wszystko zeby tamten tylko nie wyszedł. Siedzi jakies 120km od Warszawy i narazie nie widać końca

gal
@Hayabusa

Tak siedzi 120km od Wawy i poki co konca nie widać

Hayabusa
@anonim

To ładnie wyszedł na tym Pawle, jak wyjdzie to będą problemy mieli niektorzy , już to widze

@Hayabusa

tam jest takich bardzo długa lista. Co się odwlecze to nie uciecze :-)))

Miro

Odradzam! Szef (usunięte przez administratora), brak zarobków, nagrywa, podgląda w telefonach kierowcow bo ma taka możliwość w tiscel , polecam zakleić telefon chyba ze chcecie trafić do pudła bo współpracuje z cbs

@Miro

haha, a to dobre :) chyba P z L to wymyslili i napisali, zeby zastraszać

Piccolo
@Miro

Z CBŚ? Trochę przesadzasz chyba, co najwyżej z dzielnicowym

gal
@Piccolo

Pawel to znany (usunięte przez administratora) I (usunięte przez administratora). kazdy na mieście to wie

leżący na półce

oni chyba mysla, ze bedą robić dalej ludzi w(usunięte przez administratora) A tu sie pare chlopaków spotkało na miescie i sie umuwili :) skonczy sie babci sranie i darcie mordy przez telefon z karami :) beda kary jak L i P bedą klekac w lesie z butelką w (usunięte przez administratora):) balon rósł, rósł rósł i pęknie. A razem z nim (usunięte przez administratora) Miarka się przebrała

@leżący na półce

Zaciekawiła mnie historia ???? można więcej szczegółów ?

;)

Nie, nigdy nie byłem w tam ;) jeździłem w tanim jeszcze za czasów jak 2 ich prowadziło tanie ;) jeden siedzi drugi udaje gangstera ale od zawsze wychodziło mu to śmiesznie ;)

;)

Ale wracając do tematu, to co tam się wydarzyło ze Paweł ma na butelce siadać ? ???? błagam tylko niech ten pozer nie odpowiada ????

@;)

to prawda :) taki gansta, że strach się bać. Potrafi tylko mordę drzeć, furiat. Jak ktoś drze jape bez powodu, to znaczy., że jest słaby psychicznie. Mysli ze jak wydrze jape to beda sie go bali, a to tylko oznaka słabości i niestabilnosci emocjonalnej. Chyba go w dziecinstwie w podstawówce bili i kanapki zabierali i stąd te furie. Na niby szkoleniu przeklina jak szewc-pełen profesjionalizm :) widzi człowieka pierwszy raz a co drugie słowo to (usunięte przez administratora) gamoń , bezmózg itd

jacek
@asia

tak. Na szkoleniu tak mówi o byłych kierwcach. Tzn ze za chwile tego nowego tez tak bedzie wyzywał

Kapuczino
@;)

To ten z audi? To nie czasem ten 60tka co gadają na niego? Chyba że...

Luc
@;)

Wtedy mieli tylko śmierdzące od petow i syfiaste VW Caddy i kilka Jett no i standardowo Lodgy

Leszek

nie przychodzcie tu leserzy. I twak was (usunięte przez administratora)na koniec. Jestem prezesem i wszystko mi wolno barany

Jak szefostwo w Tanie Taxi Sp. z o.o. traktuje ludzi?

Kolega Prezesa Pawla

Spotkałem ostatnio pana Pawła na zaciszu z jeszcze jednym panem w bardzo nie dwuznacznej sytuacji, bardzo dziwną minę zrobił, jak by mu wstyd było czy coś takiego

Leon

Firma prowadzona przez kryminalistów jak chłopak upomniał się o kasę to go szef wyrokowiec maczetą poczęstował mówię mu idź na policję ale on zastraszony unikajcie tej pseudo firmy bo tylko będziecie mieć kłopoty

Andrzej
@Leon

To prawda. (usunięte przez administratora) Nie idźcie tam jeździć. Przestrzegam wszystkich taksówkarzy przed ta firmą. Kursy 2 na dzień za 15 zł. Oni zarabiają na oklejaniu samochodów bo pobierają za to kasę a nic nie robią aby były kursy. Zarabiają na oszustwie kierowców bo zleceń nie potrafią załatwić bo to (usunięte przez administratora)

Jozin
@Leon

Zachecam do zgloszenia na policje wszystkich pobitych maczeta, mlotkiem itp, juz nie ma sie czego obawiac, filip siedzi i bedzie siedzial długo, zajmuje sie nim prokuratura okregowa w Ostrołęce

Brat edward
@Leon

Filip P. Juz nikogo maczeta bic nie bedzie, według mojej wiedzy znalazl sie tam gdzie jego miejsce-w pudle. Dobrze mu tak, niech zglaszaja sie na policje wszyscy pobici (usunięte przez administratora) i wykorzystani do przekretow. Oby ten śmieć zostal tam jak najdluzej. To ludzkie scierwo i najgorsza kanalia tak samo jak jego wspolnicy

@Brat edward

to tylko potwierdza co to za krzak ta niby korporacja. (usunięte przez administratora), łobuzy, kryminalisci, (usunięte przez administratora)

@Jozin

Filípek za co siedzi?? Za rozbicie Jetty i innych aut pod Wyszkowem na rondzie i wymuszenie ubezpieczenia?? Bo kiedys takie słuchy mnie doszły

@Brat edward

Wspólnicy to Czeczeni i Pawełek z Pruszkowa

Fusion
@Antonio

W wyszkowie na rondzie to slugusy filipa chcialy uprowadzic chlopaka, gonili go od warszawy az tam

@Fusion

No to grubo albo kase chlopak był winien albo wiedział ze ma kase i ze wykupią go.

Hehe
@Antonio

Chodziło o towar :) przecież swojego czasu tanie i jeszcze jedna firma, z której Ci pseudo biznesmeni pochodza były trzepane co chwilkę przez psy. Narkotesty też co chwilę któryś przy policji robił;) ktoś tam pisze o Filipie i maczecie. Jego już dawno nie ma w tej firmie a praktyki podobne byly stosowane np. Kierowca ktory rozbil im autko na Waszyngtona też od pawelka strzała na parkingu wyrwał hehe jeden na drugiego będzie zwalal nic więcej hehe

Władimir

te grubaski z centrali są do dogadania-dasz im 3 zł albo wezmiesz na tylna kanape to kursiki na boku wpadną, ale to takie mało urodziwe, ze juz wolą dać te pare złociszy niz z tym jechać.

xxx
@Władimir

a władimir taki przystojny ze tylko czekaja az zaprosi na tylna kanape

jacek

(usunięte przez administratora)na kase. Zapomnij, ze jak odejdziesz to cie nie wykręcą na ostatni przelew. Pozostaje tylko sąd,(usunięte przez administratora)

Zbyszek

658 padło i juz nie działa .Mam u nich weksel .CO ROBIĆ ?

Nick
@Zbyszek

Jak to padło 658 o co ci chodzi?

@Nick

Tanie Polska 1.70

Paulina
@7

Tanie Polska padło bo chcieli za szybko się rozkręcić tanim kosztem .Te weksle wam jeszcze wyjdą gdzieś .

dzesika

Nie polecam pracy na centrali w tej firmie. Umowa na gębe zamiast umowy o pracę. Brak dodatków za pracę w godzinach nocnych i święta (. A co najgorsze: aby firma nie musiała odprowadzać składek do US i ZUS od rzeczywistej wysokości zarobków. Pomyślcie jaka będzie z tego emeryturka. S(usunięte przez administratora)

Kandydat

Jak jest obecnie da się zarobić?

Da sie

Da. Ale nie tutaj

janek

jak posiedzisz w samochodzie 12 godzin to 80 zł zarobisz

@Pytanie

40-80 dniówk. Zależy od dnia. Teraz snieg i u nich " mega ruch :)))) to przez 12 godzin 120 zł wyciągniesz minus paliwo

czarli
@Pytanie

ze dwa kursy na dzień dostaniesz z dojazdem do pasazera 7-20 km. Kurs za 15-20 zł. Oczywiscie musisz dojechać i poczekać 40-60 min na pasazera :) niezłe jaja są w tej smiesznej pseudo firmie dwóch smiesznych (usunięte przez administratora)

Zostaw merytoryczną opinię o Tanie Taxi Sp. z o.o. - Warszawa

Tanie Taxi Sp. z o.o.
4/5 Na podstawie 662 ocen.
  • Zobacz wywiad
  • Grzybowska 87
    00-844 Warszawa
  • NIP: 5272829287 REGON: 368875408 KRS: 0000706944

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Tanie Taxi Sp. z o.o.