Everest Development Sp. z o.o. w Organizacji

Śrem

Opinie o Everest Development Sp. z o.o. w Organizacji

Oszukana

Tragedia mam mieszkanie w Szamotułach na parterze...grzyby na ścianach woda wilgoć i sprawdziłam że z tym juz sie nic nie da zrobić

Oszukany

Nie kupujcie Szamotuł tam nawet kanalizacji deszczowej nie ma.....kłamią a budynki tragedia

Ala

Ten deweloper niestety nie przykłada się do pracy. Budynki jakościowo słabe, materiały jak najtańsze. Ogólnie nie polecam.

Oszukany
@Ala 27.04.2017 15:00

Nie kupować tragedia

Daro

Witam czy również mogę prosić o opinie developerze, przymierzam się do kupna mieszkania we wrześni? Ktoś miał już styczność z tym deweloperem we wrześni?

ewelina

a w Kościanie ktoś poleca ?? również planuje kupić mieszkanie od nich.

klient

jak tylko dostaną pieniądze to mają klienta w tyle, grzecznie mówiąc. Jeśli uda Ci się spotkać kierownika budowy to od razu musi gdzieś jechać, śpieszy się, generalnie ucieka i nie odpowiada na żadne pytania. Podobnie jest z tymi od sprzedaży mieszkań, dopóki nie mają pieniędzy na koncie to po butach mało Cię nie całują, a potem radź sobie. Nie muszę dodawać, że nie da się nic załatwić na przysłowiowe słowo, wszystko na piśmie, na które i tak nie odpowiadają. Nie doprosisz się o to co Ci się należy. Nie polecam i gdybym wiedział, że tak będzie to bym nie kupił od nich nieruchomości.

paw23

Witam,moge prosić o opinie o tym developerze,bo planuje kupno mieszkania w Środzie i chciałbym wiedziec czy są godni zaufania ???

szym99
@paw23 08.09.2015 12:13

Budynki stawiane w okresie zimowym, pozlewane woda. Motto tego dewelopera "szybko, ale nie solidnie". Liczy sie czas a nie jakość.

Zostaw opinię o Everest Development Sp. z o.o. w Organizacji - Śrem

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Everest Development Sp. z o.o. w Organizacji