Everest Development 2 sp. z o.o.

Śrem

Opinie o Everest Development 2 sp. z o.o.

elektryk

Teraz budują w Rowach koło Słupska szukają wykonawców ale plotki chodzą że nie płacą

Domki
@elektryk 09.12.2017 21:31

Bo nie płacą i teraz mają problem bo nikt tam nie chce budować. Jak by się szanowało i płaciło to by i firmy się znalazły a tak to teraz każdy ma ich w Dup...e

Domki Drewniane

Budowaliśmy dla tej firmy domki drewniane nad morzem . Jak prosisz kierownika budowy o protokół to słyszysz „przyjdź jutro” a i tak nie dostaniesz . Ale to nic najlepszy jest dyrektor słoma z butów to mało powiedziane. Do dnia dzisiejszego nie zapłacone faktury Budują za twoje a oni nie mają pieniędzy. Przeciągają albo naciskają żebyś podpisał umowę na następne wtedy dadzą jakieś ochłapy i tak ciągle jesteś uwiązany. !!! Ostrzegam każdego producenta nie podpisujcie umowy !!!

GIG

Jak ktoś chce się zatrzymać w rozwoju to POLECAM.

RAFAL KOWALSKI
@GIG 15.09.2017 20:01
Jak ktoś chce się zatrzymać w rozwoju to POLECAM.

WŁASNIE W MIEJSCOWOSCI ROWY BUDUJA OSRODEK ALE CZY CHODZI O TA SAMA FIRME. CHOPINA 1J ŚREM

ogi

Wstrzymywanie zapłaty bez podania przyczyn, nie respektowanie zapisów umowy to standard. Kierownictwo budowy bez konsultacji nie może podjąć żadnej decyzji. Odbioru w początkowej stadium budowy są czystą przyjemnością a póżniej niestety stają się koszmarem mimo wykonania ich według projektu. Za prace dodatkowe o zapłacie możesz zapomnieć. Hasło reklamowe po współpracy z Everestem Nigdy więcej tego koszmaru.

P.K.P.

Również nie polecam współpracy z tą firmą. Standardem jest zwlekanie z płatnościami za wykonana pracę poprzez przedłużanie w nieskończoność odbiorów robót. Praca z ich materialem konczy rozliczanie kazdej cegly, kazdej dachówki oczywiście na ich korzyść, tak aby uciąć jeszcze wypłacane pieniądze. Swoim pracownikom także potrafią uciąć wypłatę bez podawania konkretnych przyczyn...

Mirek

Nie polecem tej firmy - firma to jest jedno wielkie oszustwo i nadaje się tylko na postępowania sądowne.

Zostaw opinię o Everest Development 2 sp. z o.o. - Śrem

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Everest Development 2 sp. z o.o.