Opinie o Holiday Park & Resort Mielno (Holiday Park & Resort Sp. Z O.O. Sp. K.) w Śrem

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Holiday Park & Resort Sp. z o.o. Sp. k.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Holiday Park & Resort Sp. z o.o. Sp. k. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.


Branże: Doradcy biznesowi

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Holiday Park & Resort Sp. z o.o. Sp. k. w Śrem

baner wywiady
Były pracownik

Firma ma siedzibę w Śremie. Obiekty wypoczynkowe mieszczą się w Pobierowie, Niechorzu, Grzybowie, Ustroniu Morskim, Mielnie i Rowach. A teraz coś o pracy... Otrzymasz stanowisko managera ale bez realnego prawa podejmowania decyzji. Będziesz zwykłym (usunięte przez administratora) które dało złapać się na piękne słowa opisujące firmę w samych superlatywach. W zezonie praca ponad siły. Po sezonie pracy jest dużo mniej. Managerów zwalnia się po sezonie w celu redukcji kosztów. Zostawiają +/- 2 managerów, którzy następnie nadzorują zamknięte obiekty w zakresie wpuszczania ekip remontowych itp. ... Zatwierdzisz fakturę za np. serwis basenu a sam właściciel firmy, osobiście zmiesza ciebie z błotem i stwierdzi, że zapłacisz za to z własnej kieszeni. Mimo, że usterka powstała w wyniku błędów budowy basenu lub błędu eksploatacji ze strony ukraińskiego konserwatora, który tylko przytakuje, że rozumie co się do niego mówi i udaje, że wie co robi. Nie rozliczają się z firmami, które wykonują usługi w trakcie sezonu a ty tłumacz się tym firmom i dbaj o to aby dalej ślepo realizowały zlecenia. Rozumiem, że firma jest młoda i uczy się dosłownie wszystkiego. Zaczyna jednak w zły sposób. Gnębienie pracowników i brak uczciwości to nie biznes... Pozdrawiam Krystiana, który pisał wyżej. Poznaliśmy się w Rowach. Odradzam wszystkim prace i współpracę z tą firmą. Może za kilka lat będzie tam normalnie. Trzymam za to kciuki :)

1
Tom
@Były pracownik

A jakieś konkretne info na ten temat?

M.BP
Pracownik

Zachęcam do podjęcia pracy w Holiday Park Resort na Kopanina w biurze sprzedaży. Praca przyjemna, a co najważniejsze grafik możecie ustalać pod siebie- mój mąż ma pracę zmianową, mamy małe dziecko, co kolidowało z podjęciem 8 godzinnego etatu, ale dzięki tej pracy mogłam i ja podjąć zatrudnienie i pracuje w wybranych przez siebie godzinach:) Wypłata spoko, bo tak jak piszą można zarobić te 5 tys netto bez problemu. Dostajesz bazę Klientów, nie musisz sam organizować. Jeśli czujesz rolę handlowca, to zarobisz bardzo dobre pieniądze. System szkoleń na najwyższym poziomie. Otrzymujesz bardzo cenne materiały pomocnicze. Ludzie sympatyczni, a Klienci bardzo serdeczni. Polecam

2
Były pracownik
Były pracownik
 Pytanie
@M.BP

Czy to żart? Baza klientów jest przetyrana setki razy, powtarzane kontakty jak również takie, które prosiły o zaprzestanie kontaktu. (usunięte przez administratora) Chyba dla studenta z pełnym etatem + dodatkowymi godzinami i sprzedażą wysoką, która w tym okresie poprostu stoi. Ludzie może i spoko ale kierownictwo pozostawia wiele do życzenia - brak rzetelnych informacji bądź takich, które ciągle ulegają zmianie np.w ofercie. Pełno plotek- ktoś odchodzi to nikt Ci prawdy nie powie tylko gadanie po kątach. Dobra prowizja możliwa jedynie w wakacje i przy okresie świątecznym. Jako były pracownik z ponad (usunięte przez administratora) a miałem bardzo dobre wyniki i docenienie wśród ogółu. Może i elastyczny grafik ale dla starszych wiekiem osób najniższa krajowa z brakiem możliwości rozwoju bo na umowę o pracę musisz sobie założyć wynikiem,który jest poprostu często nieosiągalny. Pracownik jest ciągle oceniany i ciągle brakoowało utargu. Zrobiłeś coś raz dobrze? Świetnie ale możesz więcej przecież. Często praca że stresem i naciskiem, który był na tyle uciążliwy, że praca nie była przyjemnością, a zmuszeniem się do przyjścia.

Były pracownik
Były pracownik

Pracowałam w resorcie w Pobierowie 11 miesiąc. Atmosfera fatalna! Styl, sposób odnoszenia się do pracowników przez kierownictwo jest poniżej krytyki. Traktują Cię jak (usunięte przez administratora) wyzwiska, obgadywanie, wydawanie rozkazów, używanie w każdym zdaniu w rozmowie z Tobą niecenzuralnych słów. To wszystko przez panią Kierownik ośrodka i dyrektora jej szefa. Straszny miesiąc jaki tam spędziłam. Nie chodzi o to że praca była ciężka, to jest do wytrzymania, ale to jak Tobą pomiatają już nie. Brak ludzi do pracy. Żadnej reakcji na to że strony kierownictwa. Oczekiwanie, że będziesz tam pracować po 16 godzin dziennie! Brak przerw, bo i kto miałby Cię zastąpić. Dodatkowo Pani Kierownik ma bagatelizuje podstawowe zasady dot. bezpieczeństwa żywności, kazała nam.sprzedawac przeterminowane produkty, zmieniać daty przydatności. Jej higiena osobista również pozostawia wiele do życzenia. Ciagla przetluszczone włosy, te same ciuchy przez tydzień. Można by wiele wymieniac. Niestety jest to jedno z tych miejsc o których ciężko powiedzieć coś dobrego z perspektywy pracownika. Przestrzebam wszystkich. Być może w innych resortach jest lepiej, ale Pobierowo radzę omijać szerokim łukiem.

Wronek
Pracownik
@Były pracownik

Potwierdzam! Pracowałem rok temu tam, mam podobne doświadczenia. Rudowłosa kierowniczka pomiata każdym, kto wg. Niej nie wykonuje tego co sobie wymyslilA. pretensje były o wszystko, zero szkoleń, informacji przygotowującej do pracy. Warunki pracy, sprzęt, temperatura, okropnie to wspominam. W tym sezonie przyjadę do pracy do Rowów zobaczymy jak będzie tam ????

MM
Były pracownik

Porównując do innych miejsc, nie można narzekać - zarobki bardzo dobre. Praca wymagająca, jak to w sprzedaży. Na pewno można liczyć na wsparcie liderów i przyjemną atmosferę w zespole. Same ośrodki są ładne i rzeczywiście można w nich dobrze wypocząć, szczególnie z dziećmi.

Justyna
Pracownik
@MM

Ja się z Tobą zgadzam, ideałów nie ma, a tu jest ok

Alicja
Kandydat
@Justyna

Dla mnie liczą się pieniądze, jak ja jestem miła dla kogoś to oni są mili dla mnie

Wiktoria
Pracownik
@MM

Podjęłam pracę, jestem po okresie podsumowania i jestem zadowolona. U sąsiada trawa bardziej zielona jest zawsze. trafiłam naprawdę w fajne miejsce.Wszyscy są pomocni, serdeczni.

Karolina Nowy wpis
Pracownik
 Pytanie
@Wiktoria

Chyba po okresie próbnym i wywiadzie podsumowującym? no bo co to okres podsumowania? też miałam takie coś. też sądzę, że nie ma co narzekać na siłe.

Tatiana Nowy wpis
Kandydat

Ile zarobię jako koordynatorka sprzątania

Niedoszły gość holidaypark Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 9 dni.
Klient
 Pytanie

zakupiłem voucher w Cieplice Zdrój w czerwcu 2022 na dane córki ponieważ chcieliśmy zrobić jej prezent na 18 urodziny dokonaliśmy rezerwacji w grudniu 2022 zaplanowaliśmy urlopy, opłaciliśmy kaucje, parking na czerwiec 2023. Oni dzwonią do mnie w marcu że chcą się skontaktować w sprawie rezerwacji ale chcą rozmawiać z córką. Dzwoniła Pani z holidaya do córki tylko raz, ale córka była w szkole (o czym została poinformowana) pisała sprawdzian dlatego nie odebrała. Dzwoniłem kilkakrotnie na infolinie gdzie usłyszałem przepraszam ja się tym nie zajmuje to koleżanka ja jej przekaże. Do tej pory cisza. Kasa wpłacona, urlopy zarezerwowane 8 osób. Pytam co dalej. Jedynie sąd?

Sofia Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 11 dni.
Klient
 Pytanie

czemu na go work znajduje tylko Mielno skoro potrzebuje napiać i dopytać o centrale w Poznaniu? Przecież maja 7 placówek, teren i centrale?

 Rozmowa kwalifikacyjna
Czy rekrutacja na stanowisko kelner/barman w firmie Holiday Park & Resort Sp. z o.o. odbywa się w pełni/również zdalnie? Ile jest etapów? Jak oceniasz każdy z nich?
logo firmy Pracownik produkcji
Śrem
Folga S.A.
(49 opinii)
Wyślij CV
logo firmy Współpraca dla handlowca
Śrem
Logos Media Sp. z o.o.
(28 opinii)
Wyślij CV
logo firmy Doradca Klienta - praca dodatkowa
Śrem
EVEREST FINANSE S.A. właściciel marki BOCIAN POŻYCZKI
(709 opinii)
Wyślij CV
logo firmy Kierownik Sklepu
Śrem
Sima Consulting Sp. z o.o.
(48 opinii)
Wyślij CV
Aplikuj na wiele ofert
Były pracownik
Użytkownicy czekają na odpowiedź 14 dni.
Były pracownik
 Pytanie

Pracowałam na Kopanina. Umowa śmieciowa, najniższa krajowa, oszukiwanie ludzi - to słowa, którymi opisałabym te prace. Liderzy zachowują się jakby była to najważniejsza rola na świecie. Elastyczny grafik? Owszem, przy ustalaniu. W trakcie miesiąca jakakolwiek zmiana wiąże się z pretensjami lidera i obrażalstwem. Dodatkowo klienci są traktowani jak (usunięte przez administratora) Niewypłacanie kaucji, kłamstwa co do wolnych terminów, nieaktywne kody prezentowe za polecenia. Nic się tu nie zgadza.

Zuza
Kandydat
 Pytanie

Czy mogę wysłać Cv jeśli 18 lat skończę dopiero we wrześniu? Jest szansa, że się dostanę? Chcę pracować sezonowo nad morzem

Monika
Kandydat
 Pytanie
@Zuza

Też chciałabym pracować w resortach, ale tylko lipiec i sierpień. Do koho można się zgłosić. Jest jakiś nabór na prace sezonowe?

anonim
Pracownik
@Zuza

Możesz bo ja tak pracowałem, tylko przy alkoholu nie możesz. Wracam w tym roku do Niechorza, zapraszam.

joaśka
Użytkownicy czekają na odpowiedź 22 dni.
Klient
 Pytanie

Jak jest tyle śniegu to resorty nad morzem też są otwarte? czy tylko ten w górach?

Anka
Kandydat
 Pytanie

Jestem w trakcie poszukiwań pracy, do Holiday też aplikuję, chcę pracować w sprzedaży. Czytam opinie o każdym pracodawcy i nie znalazłam żadnego co ma dobre opinie. Lidl został pracodawcą roku,a tam są same bluzgi. Komu wierzyć?

Kasia
Pracownik
@Anka

Mi praca w sprzedaży się bardzo podoba, mogę sobie ułożyć sama grafik. Na samym początku miałam obawy, ponieważ nie miałam doświadczenia, ale otrzymałam odpowiednie wsparcie od mojej liderki. Finansowo jeśli się chcę też można wyciągnąć dobrą wypłatę. Na pewno na ogromny plus zasługuję atmosfera, zespół przyjął mnie bardzo ciepło i dał mi dużo wsparcia.

Lichwiarz
Pracownik
 Pytanie

Czy to prawda że właścicielem jest ten Pan co się dorabiał w malo etyczny sposób pożyczając 5tys a odbierając 30. Teraz czytałem artykuł że firma instamilionera ma 36mln straty i jakiś leasing zwrotny i uokik chce ich karać. Jak ten Pan traktuje pracownikow ?

Pracownik
Były pracownik
@Lichwiarz

Witam, jeśli chodzi o traktowanie pracowników to mogę się wypowiedzieć już jako były pracownik działu sprzedaży Holiday Park & Resort. Pan prezes traktuje pracowników jak tania siłę roboczą. Na początku pracownik otrzymuje umowę zlecenie na 3 miesiące ( najniższa krajowa) po czym zwalnia połowę osób po miesiącu pracy. Prowizje to śmiech na sali niestety. Zatrudnianych jest masa studentów, którzy są słabo przeszkoleni i wprowadzają w błąd klientów ( byleby zaoszczędzić ). Jest olbrzymia rotacja, bo zatrudnianych jest co pare tygodni Ok 10 osób i tyle samo co miesiąc się zwalnia lub jest zwalnianych. Organizowane są konkursu sprzedażowe w ramach, których pracownicy mogą wygrać wyjazdy zagraniczne, które nie dochodzą do skutku. Można tak wymieniać i wymieniać. Ja pracowałem tam przez niecały rok i były rzeczy, które mi się podobały np. współpracownicy, którzy sobie nawzajem pomagali i byli dla siebie życzliwi, elastyczny grafik, natomiast kierownictwo i to jak traktuja tam pracowników i klientów pozostawia wiele do życzenia i nie spotkałem się z czymś takim w żadnej innej firmie. Uważam, ze powinny się tym zająć jakieś organy, które zrobią z tym porządek. Nie polecam nikomu.

Koleżanka z pracy
Pracownik
 Pytanie
@Pracownik

Pracuję w w dziale, o którym piszesz, zaliczyłam dwa wyjazdy- musiały się więc odbyć. Poza tym zdjęcia są w sieci, czy to fotomontaż? Nie wiem po co zazdrośni ludzie piszą takie bzdury. Praca w tym dziale jest super. Prowizje są takie jakie sobie wypracujesz, nie pracujesz to prowizji nie masz, ja mam i to wieloktornie przewyższające wypłatę- tak najniższą bo na tym polega praca w sprzedaży. Polecam pracę w HP każdemu kto chce pracować w fajnej firmie i zarabiać pieniądze za rzetelną pracę zamiast wylewać zale w necie i marnować czas na dołowanie się nad swoim losem zamiast wziąć się w garść.

haha
Pracownik
@Pracownik

ładna mi tania siła robocza, która zasuwa taką flotą- same merce, range, bmw, audi

Pracownik
Pracownik
 Pytanie
@haha

Hahaha, skąd przepraszam takie info ? W dziale sprzedaży telefonicznej nie ma służbowych aut, a ludzi zarabiających 3000 zł raczej nie stać na audi i merca. Chyba, ze partner bogaty lub rodzina (usunięte przez administratora) Takimi premium autami to raczej świta Pana prezesa się wozi lub sam prezes

haha
Pracownik
@Pracownik

Oczywiście, że nie pracownicy infolinii, ale już kadra kierownicza tak. Nie znam firmy, w której pracownicy infolinii miałaby auta służbowe bo to przecież praca stacjonarna.

Hahaha
Klient
@Lichwiarz

Przed wzięciem pożyczki polecam spojrzeć na RRSO i tyle ;) Rozumiem, że najlepiej byłoby pożyczyć 30 tys. a zwrócić 5 tys., ale nie znam takiej firmy :D

Kacper
Klient
@Lichwiarz

Pan Piotr Śledź dorobił się dużych pieniędzy na firmie Bocian Pożyczki oraz na paru kasynach. Obecnie jeździ z ochroną, bo na pewno jest kilka osób, którym podpadł. Ja przekonałem się o tym, że to zwykły (usunięte przez administratora) i kłamca po tym jak moja firma montowała klimatyzatory w jego apartamentowcach. Na opłacenie faktur za kilkaset tysięcy złotych czekałem rok z długami na koncie. Ten człowiek dopiero po groźbach wkroczenia na drogę sądową zwrócił mi pieniądze. Niestety dopiero po czasie dowiedziałem się, że nie tylko mi nie wypłacał tak długo pieniędzy, wiele osób toczy z walkę w sądzie. PRZESTRZEGAM PRZED WSPÓŁPRACĄ Z TYM PANEM.

renata
Pracownik
 Pytanie

Który resort wybrać na rodzinny wyjazd w kwietniu? Są jeszcze terminy. Co polecacie?

Marta
Klient
@renata

Ja byłam z mężem i dzieciakami w Rowach pół roku temu we wrześniu i było super! Rok wcześniej byłam w czerwcu w Mielnie, też mogę polecić.

Jadzia
Klient
 Pytanie
@Marta

Czyli są terminy?

Oliwia
Klient
@Jadzia

Może Pani sprawdzić na stronie głównej. My kupiliśmy pakiet 5 pobytów mieszany, żeby było można i nad morze i w góry jechać. od 2 lat nie możemy nic zarezerwować, bo nie ma terminów poza sezonem... Pieniądze wyrzucone w błoto. NIE POLECAM. Jak dzwoniliśmy, żeby zarezerwować coś na maj lub czerwiec to Pani z infolini powiedziała, że dopiero za 3 lata jest termin wolny i trzeba zapłacić dodatkowo już 180 zł za sprzątanie i 750 zł kaucji.... (usunięte przez administratora)

Kasia
Klient
@Oliwia

Ja też zrobiłam rezerwacje na połowę kwietnia, są miejsca bez problemu.Na czerwiec nie sprawdzałam, nie lubię tłumów, wrzasków.

@Kasia
Klient
 Pytanie
@Kasia

Na połowę kwietnia tego roku? Chyba Pani żartuje. Jeśli są miejsca to poproszę o podanie daty, bo ja nie widzę ani jednego wolnego. Na infolinii również informują, że na połowę kwietnia terminów dostępnych nie ma.

Kasia
Pracownik
@@Kasia

Proszę zadzwonić na infolinię, może nie była potwierdzona, albo ktoś akurat zrezygnował.

M.BP
Pracownik

Zachęcam do podjęcia pracy w Holiday Park Resort na Kopanina w biurze sprzedaży. Praca przyjemna, a co najważniejsze grafik możecie ustalać pod siebie- mój mąż ma pracę zmianową, mamy małe dziecko, co kolidowało z podjęciem 8 godzinnego etatu, ale dzięki tej pracy mogłam i ja podjąć zatrudnienie i pracuje w wybranych przez siebie godzinach:) Wypłata spoko, bo tak jak piszą można zarobić te 5 tys netto bez problemu. Dostajesz bazę Klientów, nie musisz sam organizować. Jeśli czujesz rolę handlowca, to zarobisz bardzo dobre pieniądze. System szkoleń na najwyższym poziomie. Otrzymujesz bardzo cenne materiały pomocnicze. Ludzie sympatyczni, a Klienci bardzo serdeczni. Polecam

2
Były pracownik
Były pracownik
 Pytanie
@M.BP

Czy to żart? Baza klientów jest przetyrana setki razy, powtarzane kontakty jak również takie, które prosiły o zaprzestanie kontaktu. (usunięte przez administratora) Chyba dla studenta z pełnym etatem + dodatkowymi godzinami i sprzedażą wysoką, która w tym okresie poprostu stoi. Ludzie może i spoko ale kierownictwo pozostawia wiele do życzenia - brak rzetelnych informacji bądź takich, które ciągle ulegają zmianie np.w ofercie. Pełno plotek- ktoś odchodzi to nikt Ci prawdy nie powie tylko gadanie po kątach. Dobra prowizja możliwa jedynie w wakacje i przy okresie świątecznym. Jako były pracownik z ponad (usunięte przez administratora) a miałem bardzo dobre wyniki i docenienie wśród ogółu. Może i elastyczny grafik ale dla starszych wiekiem osób najniższa krajowa z brakiem możliwości rozwoju bo na umowę o pracę musisz sobie założyć wynikiem,który jest poprostu często nieosiągalny. Pracownik jest ciągle oceniany i ciągle brakoowało utargu. Zrobiłeś coś raz dobrze? Świetnie ale możesz więcej przecież. Często praca że stresem i naciskiem, który był na tyle uciążliwy, że praca nie była przyjemnością, a zmuszeniem się do przyjścia.

M.BP
Pracownik
@Były pracownik

Bardzo mi przykro,że nie udało Ci się osiągnąć takiego wyniku. Ja w drugim miesiącu dostałam już ponad 4 tys pracując po 5-6 godzin a w trzecim 5 tys netto.Po okresie próbnym dostałam propozycję umowy o pracę ale zostałam na zleceniu bo zależało mi na mniejszej ilości godzin, żeby być z dzieckiem w domu. Każdy musi robić to do czego nadaje się najlepiej, ja jestem związana z branzą handlową, więc wiedziałam z czego się mogę spodziewać. Praca na duży plus bo sprzedajemy rzeczy przyjemne takie jak plaża słońce, wypoczynek. P.S Bierzcie te negatywne komentarze przez pół, ja też je przed podjęciem pracy czytałam ale najlepiej to sprawdzić na samym sobie. Powodzenia dla nowych:)

Były pracownik
Były pracownik
 Pytanie
@M.BP

Może i rzeczy przyjemne ale ciągle powtarzające się te samy problemy są poprostu niefajne i powodują uniemożliwienie zakupu produktów. Bardzo nierealne to co piszesz ale możliwe, że mówimy też poniekąd o "szczęściu" i akurat dobrym miesiącu sprzedażowym. Nie każdy taki jest, a Twój opis jest bardzo mocno naciągany- to słychać, czuć i widać. Oczywiście każdy sprawdzi według siebie ale obiektywna opinia to podstawa, a krytyka jest jak najbardziej uzasadniona. Na koniec dodam, że (usunięte przez administratora)Pracownicy odchodzą bo niestety ale brak wyniku bądź inne powody powodują, że Biuro nie jest stałe tylko zmienne. Czyż nie dobre stanowisko sugerowałoby zostanie w firmie na dłużej, a nie wspomniane wyżej zmiany osób?(usunięte przez administratora)

1
Ja
Pracownik
@Były pracownik

Skoro miałeś dobre wyniki to powinno to się przekładać na pieniądze, bo płacą przecież za wynik i informacje są przejrzyste- więc zaprzeczasz sam sobie, musiałeś zrobić kiepski wynik skoro nie dostawałeś 5 tys. Bo to takie minimum. A druga sprawa, skoro już nie pracujesz to skąd wiesz jak wygląda w bieżącym okresie sprzedaż, przecież w handlu nie ma reguły. Coś myślę, że wpis fałszywy, tylko po co żeby zniechęcać.

2
Iwona
@Ja

pytanie tylko odnośnie specyfiki tej sprzedaży tutaj... sugerujesz, że mimo wszystko jest łatwo? jaki nakład pracy trzeba nałożyć tutaj na jakiś porządny wynik, jakie są jak najbardziej osiągalne?

Michał
Pracownik
@M.BP

Ja też zachęcam. Pracować trzeba, ale zarobki dobre, ludzie fajni. Dla obijaków nie ma miejsca, to chyba oczywiste. M.BP szkoda, że odeszłaś

1
anonim
Były pracownik
@M.BP

Jakieś bzdury piszesz. Widać że HR kazał to sługa wykonuje. Jak Tobie nie wstyd za te marne grosze i na umowie zlecenie pisać takich farmazonów. Firma mieści się na totalnym zadupiu, zatrudnia na umowę zlecenie, stawka to jakiś żart. Firma krzak z aspiracjami do bycia korpo.

Michał
Pracownik
 Pytanie
@anonim

Rzucasz obelgami w moją stronę, masz odwagę mówić mi o wstydzie? Przedstaw się- porozmawiamy. Jasno określę Ci swoją motywacje. W pracę jestem zaangażowany, studiuję- UZ bardzo mi się opłaca, mam ulgę od podatków i 100% wpada do mojej kieszeni, kto chce może mieć UoP, zarabiam bardzo dobrze, wygrywam wyjazdy zagraniczne, nikt mi niczego nie każe. Pracuję, jestem zadowolony.

Były pracownik
Były pracownik
 Pytanie
@Michał

Wyjeżdżasz na wyjazdy zagraniczne, które się nie odbywają? Proszę nie piszcie głupot, a kto chce może mieć UOP? Niekoniecznie bo na umowę o pracę trzeba sobie zapracować

Michał
Pracownik
@Były pracownik

Na wszystko trzeba zapracować. Nie widziałem jeszcze niczego za darmo.

Pracownik
Pracownik
@Michał

W innych firmach umowa o pracę to standard, w Holiday Park & Resort to przywilej. Nie polecam naprawdę... Pracuje w biurze obsługi sprzedaży od 3 miesięcy i bardzo żałuję, że dałam się namówić (usunięte przez administratora),(usunięte przez administratora)Od początku coś mi nie grało ale nie chciałam się nastawiać negatywnie, b(usunięte przez administratora) była bardzo miła i przedstawiała mi pracę w samych superlatywach. Po pierwszych 3 dniach szkolenia zdziwiło mnie, (usunięte przez administratora) Klienci są (usunięte przez administratora) i (usunięte przez administratora) przez sprzedawców, kierownictwo jest bardzo nieprofesjonalne i nastawione jedynie na wynik, a pracowników mają w głębokim poważaniu. "nie Ty to następny" i naprawdę tak jest, bo co parę tygodni są zatrudniani kolejni i kolejni... Więcej ostatnio odchodzi niż przychodzi. Ja już po pierwszym miesiącu zaczęłam szukać nowej pracy. Przestrzegam, nie wkopcie sie tak jak ja to zrobiłam.

Klient
Klient

Holiday Park & Resort to (usunięte przez administratora) !! Nie polecam kupować pakietów pobytowych. Nie da się nic zarezerwować na 2 lata do przodu od maja do października. W momencie rezerwacji każą płacić kaucje 750 zł nawet jak ktoś rezerwuje kilka lat do przodu... Od ostatniego pobytu, który odbył się we wrześniu nadal nie oddali mi kaucji !! Minęły już prawie 3 miesiące. Woda w basenach zimna, a za prąd i media zapłaciliśmy prawie 400 zł, chociaż prawie nas nie było w apartamencie. NIE POLECAM !

asowa
Klient
@Klient

Jestem tego samego zdania (usunięte przez administratora)i jakich mało burdel maja wszędzie nawet w dokumentach a na mediach tak kroją że to mało powiedziane nie dajcię sie w ciągnąc w te vouchery bo i tak nigdy nie będzie dla was miejsca w żadnym ośrodku.

Magda
Klient
@Klient

Porażka !!! Cieplice to jakiś koszmar . To plac budowy . Jak można oddać cześć domków gdzie w koło trwają prace !!! Skandal !! Kto to oddał !! Na dodatek nawet knajpki żadnej tam nie ma . Z dzieckiem nie wyjdziesz nigdzie . Nie polecam

Lidia
Klient
@Klient

Dokładnie zgadzam się. Ja nie zapłaciłam w ciągu dwóch dni kaucji w wysokości 750zł i pozbawili mnie rezerwacji bez możliwości przywrócenia. Podarowałam tej firmie przeszło 700zł w prezencie. Mi osobiście wstyd by było w takim miejscu pracować. Do tego bezczelnie kłamią i wprowadzają w błąd. Żenada.

Jagoda
Pracownik
@Magda

Cieplice piękne, nowe. Widoki przecudne. Te ogródki fajne, lepsze niż nad morzem. Ja polecam bardzo

Jagoda
Klient
 Pytanie
@Klient

400 zł? To jakiś żart. tyle razy byłam i to z całą rodziną i nigdy tyle nie zapłaciłam. Akurat cieszę się, że resorty wprwadzają opłaty za media i tym samym zwiększają świadomość dbania o ekologię. Za granicą jest tak od lat, u nas też już coraz częściej

Olka
Klient
@Jagoda

Też uważam, że lepsze te nowe domki w górach, jest przecudnie. Kominków brakuje, ale jest magicznie.

marcin564
Kandydat
 Pytanie

Widziałem w Internecie ofertę na kupca w Holiday w Poznaniu na Gruwaldzie. Ktoś? Coś? Jaka atmosfera? Zarobki? To praca raczej na stałe czy szukają kogoś przed sezonem?

Ja
Pracownik
 Pytanie
@marcin564

Polecam. Bardzo dobrze przeprowadzoną rozmowa rekrutacyjna, system szkoleń, wdrożenie. Dobrą kasę jesteś w stanie zarobić. Musisz być nastawiony pozytywnie to będzie wszystko grało. Sprzedajesz szczecie, wakacje, uśmiech, odpoczynek, reset, plaże. Czyż nie fajnie ? Zespół zgrany, Manager biura bardzo pozytywna i profesjonalna. Liderzy pomocni.

Studentka
Pracownik
 Pytanie
@marcin564

Praca w Biurze Sprzedaży to istny (usunięte przez administratora), sprzedajesz pakiety poza sezonem oczywiście, terminów do 2026 r. brak, wysłuchujesz od ludzi, że jesteś (usunięte przez administratora) i (usunięte przez administratora) :) (usunięte przez administratora) Nie robisz wyniku? Wylatujesz, a o(usunięte przez administratora) zapomnij ;) Pani (usunięte przez administratora)myśli tylko o $ a liderzy podobnie, więc jesteś tylko liczbami w tabelce.

Marianka
Pracownik
 Pytanie
@Studentka

To sprzedaż, czego się spodziewałaś innego niż liczby i $$$$? To nie praca dla idei. Chodzi o zarabianie kasy, dużej kasy. Najwyraźniej idzie skoro nie można zrobić rezerwacji przed 2026. Ludziom trzeba tłumaczyć, a nie dać się wyzywać. Nie rozumiem Twojej postawy, może to nie jest praca dla Ciebie- poszukaj czegoś innego. Praca tu jest naprawdę ok, dla tych co chcą pracować, znają się na sprzedaży i chcą zarobić kasę.

Studentka
Pracownik
 Pytanie
@Marianka

Oj kogoś boli prawdziwa opinia :) całe szczęście zmieniłam prace, bo poza $ istnieje tez człowiek który ma ambicje i emocje które nie są szanowane. Wolnych terminów nie ma ponieważ zostało sprzedane więcej voucherow niż dostępnych miejsc ;) Rotacja w Biurze Sprzedaży jest taka, że lepiej zatrudnić nowa osobę niż przeszkolić dobrze starą, co miesiąc po 20 osób nowych i tak w kółko :) a i jeszcze jedno- duża kasa ? Chyba dla 3,4 maks 5 osób na całe biurko :) zastanów sie może ty nad zmiana pracy? B(usunięte przez administratora)

1
Były Pracownik
Były pracownik
@Studentka

@studentka zgadzam się z Tobą w 100%. (usunięte przez administratora) nowe osoby i ma płacone za to, że kogoś zatrudni. W biurze jest taka rotacja jakiej nigdy w życiu w żadnej firmie nie widziałam. Osoba, która jest odpowiedzialna za rekrutacje musi się prosić żeby ktoś przyszedł na rozmowę, a później żeby został w pracy, bo 9/10 osób nie przepracuje tu nawet 3 miesięcy. Szefostwo to totalne (usunięte przez administratora)... Ja byłam świadkiem jak jedną dziewczynę Pani kierownik zmieszała(usunięte przez administratora), chociaż dziewczyna robiła super wyniki, a dostawała ciągle negatywne e-maile i feedback od Pani (usunięte przez administratora).... Pewnego dnia rzuciła wypowiedzenie a ja miesiąc później. Namawiałam ją, żeby zgłosiła (usunięte przez administratora)w pracy, bo to co (usunięte przez administratora) do niej mówiła przekraczało wszystkie granice i prawa pracownika.

Joanna
Klient

Tak szczerze odradzam kupowanie voucherow jeżeli nie macie cierpliwości.. niestety ale pomimo tego, że mamy rok 2023 i świadomość o obsłudze klienta to tutaj braki totalne. Zero kultury, szacunku i merytoryka w rozmowach. Załatwienia spraw to trochę jak z botem- nic nie da się załatwić po ludzku wszystko na okrętkę. Na maile brak odpowiedzi. Aby się dodzwonić 2,5 h czekanie na infolini Na Facebooku klepanie formułek 0 pomocy. W wielu miejscach lepszych i gorszych byłam, ale z takim prymitywnym podejściem do klienta się nie spotkałam. Bardzo przykro, że tak traktują klientów

Pytanie
Użytkownicy czekają na odpowiedź 53 dni.
 Pytanie

Jak wygląda sytuacja z pakietem medycznym w Holiday Park & Resort Mielno (Holiday Park & Resort Sp. Z O.O. Sp. K.)? Można dołączyć członków rodziny?

Kornelia
Pracownik

Pracowałam na resorcie jako animatorka i bardzo dobrze wspominam pracę tam, w tym roku też będę się zgłaszać. Plusem jest przede wszystkim to, że ludzie są super, pomimo obowiązków, które wykonywałam z przyjemnością bo uwielbiam pracę z dziećmi, to wakacje zleciały mi szybko i przyjemnie, a przy tym też zarobiłam

Jakib
Kandydat
 Pytanie
@Kornelia

Hej, a jakie są zarobki na stanowisku animator? Ile na godzinę?:)

Piotr
Kandydat
 Pytanie

Byl już ktoś w Cieplicach? Jakie opinie? Pracuje tam ktoś?

Sandra
Klient
@Piotr

Byłam z mężem i dzieciakami, dobra baza wypadowa i kapitalne widoki na góry

Gregorek
Pracownik
@Piotr

Nie powiem, brakuje basenu krytego, ale poza tym to super. wszstko nowe, pachnace i ten widok.

Magda
Klient
@Sandra

Nie zgodzę się chyba ze komuś odpowiada płac budowy . To jest jakiś żart !

on
Kandydat
 Pytanie

Specjalista ds. obsługi klienta w Poznaniu na Grunwaldzie, pracował ktoś? jakieś opinie? jak atmosfera?

Były pracownik
Były pracownik

Nie polecam pracy w sprzedaży jako, jak oni to nazywają „specjalista ds. Kluczowych klientów”. Jeśli szanujecie siebie jako pracownika i nie chcecie (usunięte przez administratora) klientów to stanowczo odradzam tą pracę. Premie są słabe, (usunięte przez administratora) Pracowałam w różnych firmach, natomiast nigdy nie spotkałam się z czymś takim. Odeszłam po pół roku pracy, chociaż wyniki miałam dobre i proponowano mi przejście na umowę o prace.

Roksana
Klient

(usunięte przez administratora) sprzedawali vouchery służbie zdrowia w czasie pandemii, ludzie myśleli, że to taka zniżka ze względu na wsparcie. Wiele moich koleżanek pielęgniarek to kupiło i teraz nie mogą skorzystać z pobytu bo terminów brak!!!! To są działania z premedytacją zaplanowane i wykalkulowane. Ilość bonów większa niż możliwość przyjęcia gości!!!!!!!!!!!

Etap 1
Etap 2

Zostaw merytoryczną opinię o Holiday Park & Resort Sp. z o.o. Sp. k. - Śrem

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej

Często zadawane pytania

 • Jak się pracuje w Holiday Park & Resort Sp. z o.o. Sp. k.?

  Zobacz opinie na temat firmy Holiday Park & Resort Sp. z o.o. Sp. k. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 134.

 • Jakie są opinie pracowników o pracy w Holiday Park & Resort Sp. z o.o. Sp. k.?

  Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 92, z czego 42 to opinie pozytywne, 30 to opinie negatywne, a 20 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Holiday Park & Resort Sp. z o.o. Sp. k.
3.6/5 Na podstawie 173 ocen.
 • Zobacz wywiad
 • Fryderyka Chopina 1J
  63-100 Śrem
 • NIP: 7851800879 REGON: 363534275 KRS: 0000597771
gemius

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Styczniu 2023r.

Ranking Użytkownicy
(real users)
 1. pracuj.pl 4 309 200
 2. GoWork.pl 4 049 352
 3. olx.pl - praca 3 255 228
 4. jooble.org 2 682 558
Holiday Park & Resort Sp. z o.o. Sp. k.
Przejdź do nowych opinii