Opinie o Holiday Park & Resort Mielno (Holiday Park & Resort Sp. Z O.O. Sp. K.) w Śrem

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Holiday Park & Resort Sp. z o.o. Sp. k.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Holiday Park & Resort Sp. z o.o. Sp. k. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Doradcy biznesowi

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Holiday Park & Resort Sp. z o.o. Sp. k. w Śrem

Cześć, czy ktoś pracuje/pracował na stanowisku Specjalista ds. Kluczowych Klientów i może się wypowiedzieć? Warto? Jakie realne zarobki i godziny pracy? Kontrakt b2b.

warunki słabe - na FV masz podstawę 5000 zł + premia. Są różne miesiące wiadomo, ale na kokosy nie licz. Jak można przeczytać wyzej - szał na wakacje w kołchozie minął i na prawdę aż wstyd to sprzedawać. Nie wierz w informacje rekrutera - pan obiecuje złote góry, a finalnie nawet za używanie samochodu potrącają z FV (nie widziałem tego w innych firmach). Ogólnie nie poleciłbym nikomu kogo lubię ;)

Lichwiarz

nie polecam, (usunięte przez administratora)

Lichwiarz

proszę o odpowiedz. Ile mozna realnie zarobi na call center w sprzedazy, czytają dowiedziałem się ze pracuje na tym stanowisku 70 soob+, czy jest realne zeby zarobi 4tys nettto na umowie o prace. Pozdrawiam ?

MN
@Lichwiarz

Idzie zarobić. Jest zapewniona podstawa, ale bazuje się głównie na prowizji. Są lepsze, ale też te gorsze miesiące. Ja pracowałam długo i byłam zadowolona z wynagrodzenia. Jest to praca z przyjemnym produktem.

APD
@Lichwiarz

Wszystko zależy od tego jaka jest Twoja sprzedaż. Podstawa marna, więc trzeba się postarać

M.
@Lichwiarz

Po pierwsze nie dostaniesz umowy o pracę ????

zainteresowany pracownik

znane są już warunki na sezon 2022? Czy w tym roku HPR daje umowy czy nadal praca na czarno/zleceniach na 40 H? Jak wyglądają w tym roku benefity i wyżywienie? Dajcie znać wracający! :)

Czy rekrutacja na stanowisko Doradca Klientów Stałych w firmie Holiday Park & Resort Sp. z o.o. Sp. k. odbywa się w pełni/również zdalnie? Ile jest etapów? Jak oceniasz każdy z nich?
logo firmy Serwisant rowerowy
Natalia

Rewelacyjna atmosfera w pracy, zgrany zespół, dobre zarobki, polecam.

Patryk

Co mogę napisać, praca okay, klienci z którymi miałem do czynienia też fajni, praca zgodna z tym co chciałem robić (sprzedaż), ludzie w dziale mega, jedyne co było na minus to ciągłe wysyłanie raportów, które nie ukrywajmy zajmują trochę czasu. Poza tym praca super. Polecam szczególnie osobom uczącym się z racji na dużą elastyczność

Praca jak praca, czasem z górki, czasem pod górkę. Są rzeczy, które pozostawiają wiele do życzenia. Biuro sprzedaży będzie satysfakcjonującym miejscem dla osób, które będą kombinować albo działać pod linijkę, jeśli nie jesteś natrętem albo starym pracownikiem nie utrzymasz się raczej zbyt długo, chyba, że będziesz mieć szczęście. Smutna prawda jest taka, że atmosfera pozostawia wiele do życzenia. BOS pozuje na super przyjazne miejsce ale tak naprawdę, to kolokwialnie mówiąc (usunięte przez administratora) zapakowana w ładny papierek. Jeśli liczysz na umowę o pracę, zapomnij o tym. Pracownicy nie są zbyt cenieni w tym miejscu. Podstawy marne, UOP to nagroda, benefit żadne, przeogromna rotacja, co działa na totalne osłabienie wizerunku pracodawcy. To co jest tam trzymające na duchu, to współpracownicy, ekipa sprzedawców jest świetna :) i bezpodstawne zwolnienia pracowników po ciachaczu, tak, żeby nikt nic nie wiedział, to też specjalność tego działu.

Kazik
@1234

Czy ja wiem, atmosfera jest ok bo ludzie są fajni. sprzedaż idzie bo produkt ok. kto by nie chciał sprzedawać wakacji. praca jak praca, to nie urlop. chwalę sobie.

@Kazik

Prawda atmosfera i pracownicy są spoko, lecz ta praca to zwykły wyścig szczurów, codzienne wysyłanie celów, kto ile ma obrotu. Zdarzają się sytuacje, że pracownicy „wyrywają” sobie klientów, bo „kiedyś się z nim kontaktowałem” lub „z klientem jestem w stałym kontakcie” co jest niefajne, bo klienci później nie wiedzą kto jest ich opiekunem. Jeśli ktoś jest cwany to potrafi wyciągnąć nawet 4-5 tyś prowizji. Na plus są konkursy organizowane w dziale (Dubaj, Turcja, Teneryfa), ale jak pracownik jest nowy to nie ma szans na wygranie konkursu, bo bazy już są przedzwonione.

Kazik

To sam się zastanów gdzie masz wyjazdy do Dubaju czy Turcji? To chyba oczywiste, że pracownicy z dłuższym stażem są bardziej doceniania, a świeżaki muszą się wdrożyć. Cwani? Może nie cwani, a pracowici albo zaangażowani.echh mam wrażenie, że narzekają ci co nic nie robią, a ci co chcą to właśnie z Dubaju pozdrawiają.Firma daje możliwości

Haha
@Kazik

W pracy chyba chodzi o to, żeby było Cie stać na wyjazd do Turcji bez konkursów tylko za Twoja pensje XD

@Kazik

@Kazik konkursy, gdzie są organizowane wyjazdy to typowy wyścig szczurów. Co równoznaczne jest z tym, że im bardzo pracownik cwańszy tym bardziej prawdopodobne jest, że ów konkurs wygra. Chciałbym zapytać jakie firma daje możliwości? To, że firma potrafi zwolnić po 3 tygodniach pracy czy umowa zlecenie? Bo według opinii innych osób z tej strony umowa o prace to nagroda i rzadkość.

Top
@Haha

U nas można mieć i jedno i drugie

Worker

Praca w porządku, ani mega super ani mega zła. Współpracownicy super, wiadomo zdarzają się osoby, które potrafią zajść za skórę, ale są na szczęście mniejszością. Wprowadzenie do pracy jak najbardziej profesjonalne, wszystko dostałem pierwszego dnia. Wszystko miałem wyjaśnione. Płaca jak dla mnie ok. Polecam, biuro w fajnym miejscu, na obrzeżach miasta, także nie trzeba się pchać do Centrum.

Nika

Dzień dobry, słyszałam w zeszłym roku od koleżanek, które były animatorkami nad morzem, że bardzo im się podobało, wie ktoś może czy prowadzą już nabór na animatorów? Też chciałabym spróbować, a że teraz będę mieć długie wakacje po maturze to idealnie :D

MARCEL
@Nika

Ja wysłałem CV i dzwoniła do mnie na początku marca osoba z firmy, która jest koordynatorem animacji z propozycją udziału w warsztatach przed sezonem. Na start wygląda to profesjonalnie, oby praca też była fajna i w dobrej atmosferze

Wiecie coś o tych całych Cieplicach? Codziennie widzę wielką budowę, masę dźwigów i ludzi. Sporo artukułów. Potrzebują tam kadry kierowniczej do pracy? Płacą dobrze to warto iść, fajnie budować coś od początku.

LELKA
@Zainteresowany

Otwierają w lipcu. Są ogłoszenia i wielka budowa.

Daria
@Zainteresowany

Aktualnie rekrutowana jest kadra na budowę, a za kilka miesięcy (taką informację dostałam przez telefon od Pani z centrali) będą zatrudniać osoby do zarządzania obiektem i kierowników działów. Fajnie, że oddzwonili. Próbowałam się trochę dowiedzieć, jakie są perspektywy dzwoniąc na numer podany na bilboardzie.

Kiedy będą zatrudniać w Cieplicach?

K.J

Osobiście polecam firmę Holiday, jestem zadowolona z pracy (Centrala w Poznaniu), ludzie są bardzo życzliwi i pomocni, pierwszy dzień też wspominam dobrze, wszystko zostało wyjaśnione. Polecam też dla osób poszukujących pracy z elastycznymi godzinami pracy

Czy w mieście Katowice da się zarobić więcej niż 5600 pracując jako Inżynier?

Katie

Wszystko sie da jak się chce :) :) :)

Ktoś aplikuje do firmy Holiday Park & Resort Sp. z o.o. w mieście Mielno? Podzielicie się wrażeniami z rekrutacji?

Jolanta

Rekrutację prowadzi centrala, dopiero ostatni etap prowadzą kierownicy z resortów.

Magda
@Jolanta

tak było w zeszłym roku.. czy ktoś wie jak będzie w tym sezonie.. od kiedy będzie zatrudnienie z zakwaterowaniem?

Pani M

Jak zarobki w tej firmie? Ile płacą takim barmanom nad morzem?

Chief

ile zarobi kucharz? Jaką formę umowy proponują?

Kandydatka

Niedługo zaczynam pracę w Poznaniu. Proces rekrutacji na wysokim poziomie. Wszystko przekazane jasno, a po rozmowie, gdy nasunęły mi się pytania to mogłam śmiało dzwonić do osoby prowadzącej rekrutację, która z chęcią rozwiała moje wątpliwości i odpowiedziała na dodatkowe pytania.

Nowy pracownik
@Kandydatka

potwierdzam fajna rozmowa, ale później też przywitanie w firmie. nigdy nie spotkałem się z takim kompleksowym procesem wdrożenia nowego pracownika w firmie informacja na każdym etapie, odpowiednie zadbanie o pracownika. wiedziałem od początku, gdzie się stawić pierwszego dnia oraz jak będzie on wyglądał

Chciałbym pracować w gastro, jakie są szanse złapania tam fuchy na długo? Wszystko wygląda elegancko, ciekawe jak jest na kuchni.

KJ
@Kandydat

Warto aplikować. Praca jak to w gastro bywa - nie jest łatwo, ale wypłata się zgadza, a zespół jest świetny.

Fajna praca, polecam

Kandydatka

Jak oceniacie pracę na stanowisku inżyniera budowy? Jakie są warunki pracy, czy są nadgodziny i jak ewentualnie są rozliczane? Warto aplikować?

Pracowniczka
@Kandydatka

Cześć, myśle, że warto złożyć CV, firma ma ciekawe benefity i można zarobić dobre pieniądze , kompleksy sie rozrastają wiec będzie dużo pracy ;)

Pracownik sezonowy
@Pracowniczka

Daj sobie spokój z pracą w Holiday. Wypłata często opóźniona. Brak premii. Dużo pracy za marne pieniądze i to bez umowy. Jest na O L X tyle ciekawych ofert pracy lepszych niż HOLIDAY. Pomyśl czy warto poczytaj wszystkie opinie.

@Pracownik sezonowy

Zgadzam się. Zbyt często ludzie kończą pracę w Holiday bez pieniędzy. Można zaryzykować i potem tracić czas i nerwy na prawników, żeby cokolwiek odzyskać. Ale można też podjąć się pracy w jakiejś poważnej firmie, z umową i z uczciwymi, zdrowymi ludźmi

@Pracownik sezonowy

Ja nigdy nie spotkałam się z opóźnioną wypłatą, jeśli tak sie dzieje to masz umowę i idziesz z nią w odpowiednie miejsce i zgłaszasz :)

@Pracownik sezonowy

Umowa na pewno jest, a jeśli brakuje wynagrodzenia to zgłasza się to w odpowiednie miejsca ;)

@Pracownica

Hehe najpierw trzeba mieć te umowę a tutaj raczej nie spotkasz takiego wymysłu xd

ewa_w

jak dla mnie ok

Pracownica

No to kto normalny idzie do pracy bez umowy? Sam sobie robisz pod górkę ;)

Pracownica

Ale skoro nie odpowiada ci praca i nie ma umowy to dlaczego chciałeś tam pracować i nadal wystawiasz negatywne opinie? Takie rzeczy sie zglasza

Cola
@Kandydatka

Inżynier budowy? To chyba nie tu

Zostaw merytoryczną opinię o Holiday Park & Resort Sp. z o.o. Sp. k. - Śrem

• Jak się pracuje w Holiday Park & Resort Sp. z o.o. Sp. k.?

Zobacz opinie na temat firmy Holiday Park & Resort Sp. z o.o. Sp. k. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 144.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Holiday Park & Resort Sp. z o.o. Sp. k.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 96, z czego 43 to opinie pozytywne, 31 to opinie negatywne, a 22 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Holiday Park & Resort Sp. z o.o. Sp. k.
3.6/5 Na podstawie 174 ocen.
  • Fryderyka Chopina 1J
    63-100 Śrem

Holiday Park & Resort Sp. z o.o. Sp. k.