Opinie o Holiday Park & Resort Mielno (Holiday Park & Resort Sp. Z O.O. Sp. K.) w Śrem

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Holiday Park & Resort Sp. z o.o. Sp. k.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Holiday Park & Resort Sp. z o.o. Sp. k. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Doradcy biznesowi

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Holiday Park & Resort Sp. z o.o. Sp. k. w Śrem

Mam wrazenie ze wypowiadaja sie ponizej osoby nieznajace branzy... niestety, w sezonie letnim nad polskim morzem ciezko pracujemy - taka specyfika pracy! HPR ma ten atut ze po sezonie pozwalaja odpoczac na dlugim PLATNYM urlopie. możliwe ze nie kazdy bedzie mial przedluzona umowe, ale moze to wina waszych kompetencji albo ich braku? nie kazdy nadaje sie do takiej pracy.

Czy praca na kuchni jako szef w resorcie jest w miarę ok? Jak atmosfera komunikacja z szefostwem,duże wymagania? Nie chodzi mi o to czy dużo godzin itp bo to sezon i normalka. Chodzi mi o organizacyjne sprawy umowa wynagrodzenie na czas? Praca na sezon.

Jan
@Marcin

Bardzo polecam, szefostwo to Kierownicy Gastronomii, więc znają się na temacie i dużo wspomagają pracę na Kuchni. Godzin jest trochę, ale wynagrodzenie spore. Wynagrodzenie do 10 każdego miesiąca.

Ela

Oczywiście, że tak- każdy kto pracował w branży wie jak pracuje się w gastro, a tym bardziej w sezonie nad morzem. Wiadomo, że za 3 msce pracy w sezonie żyje się resztę roku. Taki urok. Zapierdziel jest niesamowity, ale za to przez resztę roku odpoczywasz. Ostatnie sezony są rekordowe, ale w sezonie nie ma zmiłuj tym bardziej, że ludzi do pracy brak w każdej branży nikomu robić się nie chce odkond 500plus wprowadzili.

Mateusz
@Marcin

Wszystko ok, kasa spora, pracy dużo. Ekipa świetna bo młodzi ludzie i nie narzekają. Klienci różni no ale jest ich 2000 codziennie wiec wiadomo ze słodko nie bedzie. Jest też sporo Ukraińców, ale oni są w porzo. Szefa mam ok, ale to co resort to inna opinia. Za nic kasy nie rozdają

Polecam. Dobra współpraca

Holiday Park & Resort Sp. z o.o. jest w trakcie poszukiwania osoby na stanowisko Inspektor w Poznań. Wziąłeś udział w tym procesie? Na co Twoim zdaniem powinny zwrócić uwagę osoby rozważające pracę w firmie.

Bartosz

Praca obejmuje nadzory nad wszystkimi inwestycjami dla wszystkich spółek z grupy kapitałowej, czyli 3 województwa.

Inspektor Nadzoru

Z informacji uzyskanych podczas rozmowy rekrutacyjnej to pełen nadzór na robotami budowlanymi w mieszkaniówce, hotelarstwie i na budowach biurowców. Prowadzą kilka inwestycji jednoczesnie w róznych miastach. Praca od zaraz, można na własna działalnosc gosp.

Ktos wie czy juz przyjmuja do pracy na sezon Mielnie i czy beda dzwonic do osob z zeszlego roku. Moge pracowac od marca lub kwietnia

Czy rekrutacja na stanowisko Doradca Klientów Stałych w firmie Holiday Park & Resort Sp. z o.o. Sp. k. odbywa się w pełni/również zdalnie? Ile jest etapów? Jak oceniasz każdy z nich?
logo firmy Serwisant rowerowy
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
Wiktoria

Pracuję od miesiąca w biurze na Kopaninie. Jestem bardzo zadowolona, sprawny proces rekrutacji, dobrze zorganizowane wdrożenie. Firma daje duże możliwości rozwoju.

Szymon

Super praca, świetna atmosfera, bardzo polecam!

Kandydatka

Mam dziś rozmowę o pracę na teams na stanowisko specjalisty ds kluczowych klientów. Czego mogę się spodziewać? Pierwszy etap był ok. Mam możliwość wyrobienia tam 5 netto po kosztach za uczciwą pracę, ale bez nadgodzin?

A.W.
@Kandydatka

Spodziewaj się sympatycznej atmosfery, krótkiego konkretnego spotkania i szybkiej decyzji :) Ja w większości miesięcy przekraczam 5 tys. na rękę, więc potwierdzam, że to realne :) W tej pracy super jest to, że nie ma wyścigu szczurów. Wiem, co mówię, po nieciekawych poprzednich doświadczeniach w korporacji z branży FMCG...

NN
@A.W.

Sympatyczna atmosfera jak najbardziej ale taką sumę pieniędzy można uzyskać jeżeli pracujesz na pełen etat, a dobrą prowizję otrzymasz wyłącznie jak sprzedaż będzie. W pracy jest wyścig szczurów bo każdy walczy o jak najlepszy wynik, są konkursy i ciśnienie o każdego Klienta. Nie sprzedaż=gorszy wynik i rozmowy co idzie nie tak, a w konsekwencji zwolnienie. Są plusy i minusy ale napewno pracując pierwsze miesiące nie osiągnie się tak wysokiej wypłaty. Bądźmy realistami.

A.W.
@NN

Każdy ma prawo do własnej oceny, mi się świetnie pracuje i ze względu na ludzi w zespole i zarobki! A to znaczy, że się da i że można :)

@Kandydatka

I jak przebiegała rozmowa? Wysłałam dziś CV i czekam na kontakt. O co pytają? Ile czasu się czeka na rozpoczęcie pracy?

@Ania

Rozmowa na wysokim poziomie, dzwonią od razu ,że zapraszają, ponieważ ludzie ciągle odchodzą od Holidaya i nie ma kto tam pracować.

INFORMATOR
@studentka

No nie jest to prawda, że nie ma kto pracować... Jeśli mówimy o Sprzedaży to w Działach Telefonicznym i Terenowym pracuje łącznie ponad 100 osób! :)

@INFORMATOR

Ja mowię o dziale telefonicznym bo do tego są rekrutacje

INFORMATOR

W dziale telefonicznym pracuje ponad 70 osób

Kandydatka

Miałam rozmowy do jednego z działów w Poznaniu. Nigdy wcześniej nie spotkałam się z tak profesjonalnym podejściem, informacja zwrotna na każdym kroku. Firma bardzo dba o kandydatów.

@Kandydatka

O kandydatów dba jak najbardziej, szkoda ,że potem już nie :(

Zainteresowana
@studentka

A czego Ci brakowało potem w pracy? W jakim sensie nie dba?

Studentka
@Zainteresowana

Zero rozmów jak mi idzie, ciagle komentarze negatywne zero wsparcia i motywacji licza sie tylko nowe osoby albo te z najlepszym wynikiem

Majki

To prawda, że kadra zarządzająca jeździ super flotą? Wyczytałem właśnie na pseudo portalach. Miałbym chętkę, nie powiem. Czytam o Audi, Land Roverach, Mercach, fiu fiu

KK
@Majki

To prawda! Nie znam szczegółów kto czym, bo jestem nowy, ale widziałem jak popołudniu wyjeżdża z garażu kilka perełek. Może kiedyś haha trzeba marzyć xD

@KK

Szef z tego słynie, że rozdaje takie cukierki swoim ulubieńcom, którzy wyróżniają się w pracy

@Majki

W zeszłym roku na święta kadra kierownicza dostała takie o to prezenty ;)

Jola

Czy wiadomo kiedy Holiday Park & Resor będzie prowadzić rekrutację w Cieplicach??

@Jola

Nic na ten temat nie wiadomo, szukają na tę chwile na kierownika i inżyniera budowy

Jakub

Fajna praca, polecam

WD

Pracowałam kilka sezonów na resorcie i teraz dostałam możliwość przejścia do centrali. Jestem bardzo zadowolona

@WD

Czy to jednorazowa sytuacja czy jak się mieszka w Poznaniu, to można się umówić na pracę w wakacje nad morzem, a od jesieni (kończę po w tym roku studia) przejść do biura w Poznaniu?

JM

Pracowałam w Poznaniu w Centrali, zajmowałam się szeroko pojętą administracją, naprawdę sprawiało mi to przyjemność i lubiłam tą pracę, współpracownicy super, nie miałam nigdy problemów z dojściem do porozumienia, dużym plusem jest to, że pracownicy mają zniżki w bistro i można zjeść zarówno śniadania jak i obiady, co jest dużym udogodnieniem. Wypłaty zawsze były na czas, benefity też fajne.

Magda

Ta firma nie jest w Śremie tylko w Poznaniu, mają biurowce na ulicy Kopanina, kilka minut od pętli autobusowej "Kacza"

KJ

Polecam pracę w sprzedaży, każdy kto miał jakieś doświadczenie i lubi sprzedawać odnajdzie się tu zdecydowanie! Prowizję można sobie niezłą wypracować także do podstawy zawsze coś dodatkowego wlatuje, wystarczy mieć dobre podejście do klientów i chęci do pracy

Rafał
@KJ

Również polecam ze względu na prowizje. A zespół ma być w tym roku rozbudowany o kolejne stanowiska.

MP

Pracuję na infolinii w dziale sprzedaży. Dużo wyzwań, wysokie prowizje, a przede wszystkim świetny zespół. Wszyscy są wspierający i pomocni.

Julia
@MP

Potwierdzam, super atmosfera

Polecam, praca przyjemna, dużo imprez integracyjnych, a raz w roku wyjazd na kilka dni nad morze na zakończenie sezonu

Natalia

Pracowałam w Centrali w Poznaniu, ogólnie pracę oceniam pozytywnie, są realne możliwości rozwoju, bardzo elastycznie podchodzą jeśli chodzi o godziny pracy, jest też zniżka dla pracowników na posiłki, mogliby mieć większy parking dla pracowników, ale w sumie rozumiem że miejsca nie ma wokół

Miłka
@Natalia

Ja pracuje, parking jest tylko trzeba szybciej pracę zacząć, albo można wynająć te lepsze miejsca. To co mi się nie podoba to brak windy w drugim biurowcu, ale umówmy się nie jest to żadna tragedia. Zniżka na posiłki jest. Pobyty na wakacje w Holiday Park są, co chwila imprezy na starym rynku, konkursy, wycieczka do Turcji i Dubaju, no i super zespół- zespół najlepszy.

@Miłka

Pracowałam w dziele, gdzie szybciej niż 9 zacząć pracy nie mogłam, dlatego był problem z miejscami, ale nie jest to wielki minus, bo w uliczkach niedaleko budynków zawsze coś się znajdowało. Co do pozostałej części twojego komentarza się zgodzę zarówno benefity jak i zespół są super.

@Natalia

O jakim dziale mówicie, chciałem aplikować do centrali Holiday Park & Resort

@Kandydat

Ja pracowałam w Dziale Obsługi Sprzedaży i z racji, że kontaktowaliśmy się z klientami to przychodziliśmy na 9

@Kandydat

ja też do centrali, tam do nowych biurowców

Bartek

Pracowałem jako barman, polecam, dużo się nauczyłem, ekipa też mega, blisko do zakwaterowania. Fajna praca na wakacje

@Bartek

pracowałeś jeden sezon tylko? a trzeba mieć jakieś doświadczenie czy wszystkiego uczą na miejscu?

Bartek
@Ewa

Na stanowisko barmana trzeba mieć jakiekolwiek doświadczenie, ale jakbyś chciała na baristkę to możesz bez doświadczenia z tego co pamiętam. Tak tylko jeden i teraz się zastanawiam czy nie przyjechać w tym roku, bo praca naprawdę super

zainteresowana pracą

Dzień dobry, Czy Holiday Park zaczął już rekrutację na sezon 2021? Jak dostać pracę w wybranym resorcie?

Dział HR
@zainteresowana pracą

Do Holiday Park&Resort możesz aplikować przez cały rok, cześć resortów działa także poza sezonem. Wszystkie ogłoszenia znajdziesz na stronie firmy w zakładce kariera, a nasi rekruterzy skontaktują się z Tobą jeśli dostaną Twoje CV. O wyborze resortu decyduje dostępność wakatów i Twoje dotychczasowe doświadczenie lub jego brak. Zapraszamy do współpracy.

Zostaw merytoryczną opinię o Holiday Park & Resort Sp. z o.o. Sp. k. - Śrem

• Jak się pracuje w Holiday Park & Resort Sp. z o.o. Sp. k.?

Zobacz opinie na temat firmy Holiday Park & Resort Sp. z o.o. Sp. k. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 144.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Holiday Park & Resort Sp. z o.o. Sp. k.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 96, z czego 43 to opinie pozytywne, 31 to opinie negatywne, a 22 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Holiday Park & Resort Sp. z o.o. Sp. k.
3.6/5 Na podstawie 174 ocen.
  • Fryderyka Chopina 1J
    63-100 Śrem

Holiday Park & Resort Sp. z o.o. Sp. k.