Opinie o Holiday Park & Resort Mielno (Holiday Park & Resort Sp. Z O.O. Sp. K.) w Śrem

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Holiday Park & Resort Sp. z o.o. Sp. k.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Holiday Park & Resort Sp. z o.o. Sp. k. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Doradcy biznesowi

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Holiday Park & Resort Sp. z o.o. Sp. k. w Śrem

Jolanta

Dzwoniła do mnie pani z ofertą pakietu, cena bardzo atrakcyjna jak na takie luksusy. Są jakieś drobne druczki? Wygląda genialnie.

Nicola
@Jolanta

Sama kupiłam taki pakiet pięciu wyjazdów, faktycznie oferta bardzo atrakcyjna, jednak dotyczy terminów poza sezonem, co akurat mi pasowało. Wszystko ma Pani w regulaminie w razie co

Jolanta
@Nicola

Czytałam właśnie na FB i widziałam sporo ofert na OLX czyli ktoś też tym handluje. Musiał ktoś kupić je okazyjnie. Wchodzę w to

Paula

Byłam klientem Holiday Park & Resort w zeszłym roku, Pani z infolinii, u której kupiłam wakacje była naprawdę bardzo cierpliwa i wszystko dokładnie mi wytłumaczyła, pełen profesjonalizm. W razie pytań zawsze mogłam zadzwonić. Pobyt sam w sobie też super, dzieciaki się wybawiły i chcą jechać jeszcze raz. Polecam

Kamil S.
@Paula

Nie wiem, czy mieliśmy tego samego konsultanta ;) ale moje wrażenia są podobne!. Obsługa na poziomie, nikt nie ściemnia i jasno mówią od początku, że pakiety są na pobyty poza wakacjami, a to ważne!

Praca nad morzem!

Polecam pracę nad morzem w Pensjonacie Bursztyn w Kołobrzegu. Dobre zarobki!

@Praca nad morzem!

Pensjonat bursztyn? Jesteśmy na stronie Holiday Park&Resort

@Praca nad morzem!

Najpierw negatywne komentarze, a teraz nagle posty z zaproszeniem do pracy u konkurencji - brawo! Obstawiam, że nie zadziała ;)

Emilia
@Paweł

Nie widziałam tu jeszcze żadnego posta z zaproszeniem do pracy u konkurencji. Chyba, że mowa o opinii, w której najwyraźniej ktoś pomylił ośrodki. Ale za to widzę zaskakująco duży wysyp pozytywnych opinii w przeciągu 2 dni. Chyba ktoś w zarządzie znalazł chwilę czasu, żeby na szybko podnieść opinie z 1.2 gwiazdki :)

@Emilia

Jestem tej samej myśli ,nagle pozytywne opinie, co z tego , że co chwile ktoś stamtąd odchodzi ;)

KF
@Emilia

A ja widzę zaskakująco duży wysyp negatywnych opinii w styczniu, który się dopiero zaczął. Chyba komuś bardzo zależy na obniżeniu oceny firmy na tym portalu.

Cola
@KF

Pewnie pensjonat Bursztyn do którego nikt nie aplikuje pisze negatywne opinie o HP :). Ja dla Holiday daje 5 gwiazdek :)

Janek
@KF

No tak, Nowy Rok awanse się posypały to i pozytywne opinie.

@Janek

To chyba dobrze, że w firmie są możliwe awanse?

Jak oceniacie rekrutację na stanowisko Specjalista Ds. Wsparcia Sprzedaży w firmie Holiday Park & Resort Sp. z o.o.? Jak przebiegał proces rekrutacyjny?

Pracownica

Wysoka kultura osobista osób ,które zarządzały tym etapem rekrutacji. Niestety przyjmują każdego jak leci, i potem z osobami, które nie miały żadnego doświadczenia w obsłudze klienta trzeba pracować i poświęcać swój czas, a nie jest za to dodatkowo płatne ;) Mówią, że po 3 msc wybierasz forme umowy a tak nie jest, cały czas zlecenie,a na umowe o prace musisz sobie słono poprawcować i osiągać dziwne cele sprzedażowe. Jedyne co się zgadza to stawka podstawowa i premie, benefity są słabe albo ich nie ma

Best
@Pracownica

Wszystko się zgadza. Stawka, elastyczny czas pracy, możliwość pracy w sobotę, ale nie przymus, prowizję. Można dostać umowę. Jak ktoś ma z tym problem to znaczy że kiepsko mu idzie. Każdy dostaje wsparcie, nie trzeba mieć doświadczenia, tylkobyc abmitbym. Kto jest cienki to nie zarabia ipisze jakues zle i smutne opinie. Każdy na wybór czy pracować za dobre pieniądze, ale trzeba się starać, czy tylko oczekiwać nie wiadomo czego nic od siebie nie dając.

@Best

Człowieku umowa to obowiązek a nie benefit!!!

Best
@Ola

Człowieku, ta firma podpisuje z ludźmi umowy przed rozpoczęciem współpracy!!!

Rekrutacja ok. Praca jak praca w horece. Zarobki ok. Szef sławny to i ludzie ciągną żeby zrobić zdjęcie sobie z nim.

Miłka
@Best

Co za głupek idzie do pracy bez umowy? Umowę musisz dostać pierwszgo dnia. Nie wierzę, że tak wielka firma pozwoliłaby sobie na zatrudnianie (usunięte przez administratora). Ja pracuje i mam umowę. Dostałam ją pierwszego dnia, a jej wzór zaraz po złożeniu mi oferty pracy.

Czy rekrutacja na stanowisko Doradca Klientów Stałych w firmie Holiday Park & Resort Sp. z o.o. Sp. k. odbywa się w pełni/również zdalnie? Ile jest etapów? Jak oceniasz każdy z nich?
logo firmy Serwisant rowerowy
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
Zainteresowana

Widzieliście opinię o Energyladnii? dokładnie to samo piszą. To ten sam właściciel? Nie płacą, ciężko, a potem, że super robota i że super zarobki. To chyba zależy od tego kto czego oczekuje i a co się umawia. To molochy, zalezy na jakiego szefa trafisz i na jakiego gościa. Bylam gościem tu i tu i było ekstra, a teraz chcę pracować i nie wiem gdzie wysłac CV.

Asia
@Zainteresowana

Może Pani aplikować na wybrane przez Panią stanowisko przez pracuj.pl, olx bądź przez stronę (usunięte przez administratora)

Holiday Park & Resort Sp. z o.o. prowadzi rekrutacje w miejscowości Poznań. Czy ktoś z pracowników może powiedzieć, czy warto tutaj pracować i czego spodziewać się na stracie w temacie warunków zatrudnienia?

Wszystko zależy od stanowiska, na jakie się aplikuje. Warunki zatrudnienia również są od tego zależne, natomiast podczas rekrutacji przedstawiane są jasno wszystkie informacje.

Pracownica

Firma daje możliwość pracy w centrali po zakończeniu sezonu, a wiedza i umiejętności zdobyte podczas pracy w resorcie pozwoliły mi na szybsze wdrożenie się na nowym stanowisku.

MN
@Pracownica

To prawda, pracując w sezonie nad morzem została mi zaproponowana możliwość przejścia do biura w Poznaniu i nie żałuję, ponieważ mogłam przedstawić niektórym pracownikom, jak wygląda praca w resorcie (nie wszyscy zdają sobie sprawę, jak faktycznie się pracuję, zwłaszcza w sezonie) i spróbować usprawnić niektóre procesy.

Sezonowiec

Pracuje w Holidayu co roku na resorcie jako barman, praca spoko, dużo klientów, wypłata łącznie z premią zawsze na czas, ludzie z którymi pracowałem też świetni

Pracowałam w Holiday Park&Resort w dziale sprzedaży i było w porządku, dało się wypracować naprawdę fajną prowizję ze sprzedaży, grafik bardzo elastyczny także jest to praca zarówno dla studentów chcących sobie dorobić jak i osób które chcą na stałe dołączyć do zespołu, bardzo podobała mi się także atmosfera panująca w grupie a także to, że liderzy zawsze pomagali w razie jakiś problemów

Boja

Czesc. Jak sie pracuje w animacji w holiday park? Dziekuje z gory za info

@Boja

Dużo pracy, ale jest to przyjemna praca. Świetny zespół

Animator
@Boja

Pracowałem dwa sezony w 2 różnych resortach, część zespołu jest stała, dochodzą też w każdym roku nowe osoby. Trzeba lubić tę pracę (zgiełk, dużo się dzieje), ale jak ktoś nie trafił tu z przypadku to z reguły zostaje. Ja polecam!

Student

Cześć, jak się pracuje na infolinii w Holidayu ?

AD
@Student

Ja ze swojej perspektywy studentki (pracuję już ponad pół roku) polecam ze względu na zarobki. Praca jest intensywna, ale kto chce i się angażuje ten potrafi - w poprzedniej firmie na słuchawce zarabiałam miesięcznie znacznie mniej.

@AD

To albo masz wyjątkowe szczęście, albo wypłacają Ci uczciwie wypłatę w zamian za pisanie dobrych opinii. W każdym razie ciesz się, że nie musisz jak większość zatrudnionych ciągać się po sądach, żeby na oczy móc zobaczyć swoje pieniądze.

@Student

Pracuje i nie polecam, (usunięte przez administratora) i wyzysk. Premie trudne do zrobienia, umowy śmieciowe, żadnego urlopu. Dramat ;(

@Ola

To czemu skoro wszystko jest źle to tam pracujesz?

abc
@Student

Ogromna rotacja, zwalnianie z dnia na dzień, zero szkoleń. Jeżeli chcesz się utrzymać to musisz mieć doświadczenie z poprzedniej pracy.

@Kandydat

Zaczęłam kilka miesięcy temu, niestety warunki są inne niż te na które się umówiliśmy, dlatego szukam pracy i uciekam jak najdalej co każdemu polecam

Julia

Polecam

Jan

Praca była przyjemna. Przez sezon zarobiłem 21 tys! nigdzie tyle nie zarobiłem co w Holidayu!

Potwierdzam
@Jan

za wakacje i część września w 2021 roku zarobki powyżej 15 tysi! Wracam w kwietniu. Obiecali że się odezwą do pracy w kolejnym sezonie.

Tomasz

Pracowałem było super naprawdę. Nie bójcie się pracować w Holiday :)

Beatka

Bardzo zachwalam sobie prace w holiday! Wszystko super było. Wypłaty na czas, hojne premie. Polecam!

Praca nad morzem

Najgorszy pracodawca sezonowy. Uważajcie!!

Żenująca, wyzyskująca firma. Oby Urząd Skarbowy się nimi dobrze zajął

Jan

Najgorsza praca w jakiej byłem. (usunięte przez administratora) krętactwo i wyzysk

Nie narzekam dostałem wypłatę na czas. Przez sezon bardzo dużo zarobiłem. Mili ludzie fajna atmosfera.

Fajna praca polecam. Bardzo dużo wynagrodzenia. Duże premie.

Zostaw merytoryczną opinię o Holiday Park & Resort Sp. z o.o. Sp. k. - Śrem

• Jak się pracuje w Holiday Park & Resort Sp. z o.o. Sp. k.?

Zobacz opinie na temat firmy Holiday Park & Resort Sp. z o.o. Sp. k. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 144.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Holiday Park & Resort Sp. z o.o. Sp. k.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 96, z czego 43 to opinie pozytywne, 31 to opinie negatywne, a 22 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Holiday Park & Resort Sp. z o.o. Sp. k.
3.6/5 Na podstawie 174 ocen.
  • Fryderyka Chopina 1J
    63-100 Śrem

Holiday Park & Resort Sp. z o.o. Sp. k.