2 Dodaj merytoryczną opinię
counter
2 1697 1677 5 1

Opinie o Utal sp. z o.o.

Hanka Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 3 dni.
Kandydat

Czy na święta jest 13tka?

Tak2Nie
taa Nowy wpis

Narzędziownia - parę osób mocno toksycznych, przez co psujących całą atmosferę w pracy. Byłem, sprobówałem i przejechałem się, szkoda nerwów i czasu. Nie pozdrawiam.

Jacol Nowy wpis
@taa

Dla osób lubiących się podlizywać, strzelać z ucha, płaszczących się przed górą, pełzających bez poczucia własnej wartości i szacunku dla innych to propozycja do rozważenia.

Rychu Nowy wpis
@Jacol

No masakra taka atmosfera. Szczególnie to pełzanie i (usunięte przez administratora)

Bartosz

Z mojej strony, pracodawca wydaje się być bardzo rzetelny i uczciwy. Potrafi docenić włożony wysiłek w pracę, która przyniosła dla firmy wymierne efekty. Co do atmosfery, jeżeli chodzi o dział IT to bardzo fajni ludzie. Innych działów nie znam, ale nie spotkałem się z niczym złym do tej pory.

Tak2Nie4
Użytkownicy czekają na odpowiedź 98 dni.

Jakie są warunki zatrudnienia w Utal sp. z o.o.?

Merol

Nie wiecie czy zwalniają teraz mocno ? Czy warto aplikować ? Jest sens ?

Roni
@Merol

Powoli ruszamy także pracy nie brakuje.

TakNie2
Lolo
@Roni

Tylko kasy brakuje..

Tak4Nie1
Użytkownicy czekają na odpowiedź 199 dni.

Wziąłeś udział w rekrutacji? Daj znać, jak wyglądał ten proces.

TakNie3
Adam -l-

Dbajmy o siebie. Pamiętacie gdzie było miejsce pracy Adama. Ciągle wdychał tą chemię te rozpuszczalniki śmierdzące. I jaki był tego efekt. Warunki pracy straszne i nikt o nas nie myśli. Czysty wyzysk :(

Tak17Nie1
Ewelina
@Adam -l-

Twój wpis jest bardzo smutny... możesz powiedzieć coś więcej o tej historii, bo ja o niej nie słyszałam? Jak wygląda obecnie kwestia przestrzegania bezpieczeństwa pracy i czy są jakieś kontrole?

olo

Co się stało z Adamem?

Romek
@olo

Tomek ze sremu może więcej powiedziec

Tak3Nie2
MG
@olo

Adam niestety zmarł 18 grudnia 2016r.

MG
@olo

Adam niestety zmarł 18 grudnia 2016r też byłem na jego pogrzebie w Rokietnicy..

Eryk
@Adam -l-

To straszne ! Ale co wdychał ? Jaką chemię ,jakie rozpuszczalniki ? I o co chodzi z tymi warunkami pracy ???

Jonny

Co jak co ale zajączek w tym roku będzie i nię taki kryzys straszny. Ciekawe jak ze zwolnieniami w tym miesiącu

Śmieszek

Szczerze mowiac nie polecam tej firmy, traktuja ludzi jak przedmioty za grosz szacunku. Zatrudniaja ludzi a po chwili masowe zwolnienia niby takia wielka firma a nie potrafią dbac o pracowników. W Utalu utrzymaja sie tylko (usunięte przez administratora) a ich tam nie brakuje, jeden na drugiego donosi. Liderzy zmiany to jakas kpina jeden ktory nic nie potrafi chowa sie po kontach tylko by nic nie robic żadnej pomocy od lidera a o zwiazkach w pracy nie wspomne niby lider a wiaze sie z pracownica. Organizacja slaba jeszcze raz nie polecam tej firmy.

KJ0

Właśnie teraz, w sytuacji pandemii widać jak pracodawca traktuje pracownika. Niech zarząd zastanowi się ilu pracowników zwolni się po pandemii. Na pewno zostaną same pupile ,kierownicy i rodzina :] powodzenia ! Ja się od Was uwalniam i zaczynam w końcu żyć :]

Kiedyś zatrudniony
@KJ0

A jak traktuje ? Kiedyś pełno było ochów i achów jak dostali po 200 zł na zajączka ! A teraz pewnie ten dobry pracodawca nie da zwolnić swoich pracowników których tak kocha. Poza tym firma tak dobrze zarabiała ze na pewno może przetrwać miesiące z tej zarobionej kasy i będzie chronić swoich drogocennych pracowników prawda ????

Tak2Nie

Jaka atmosfera jest między działami w Utal sp. z o.o.?

TakNie9
Don
@Pytanie

Każdy sobie rzepke skrobię hierarchia.

Dmuchany

Przestańcie siać tu defetyzm ! Szef jest spoko ! Firma cacy ! To ja pisałem Dmuchany !

Tak1Nie1
Ewelina
@Dmuchany

Każdy przecież ma pełne prawo do wyrażenia tu własnego zdania. Cieszę się jednak, iż akurat Ty masz dobre zdanie na temat i samego Szefa, i samej firmy Utal. Szukają tam teraz Specjalisty ds. eksportu. Wymagana jest dobra znajomość języka hiszpańskiego lub portugalskiego. Dlatego ciekawi mi, czy już po podjęciu pracy, można tam liczyć na jakieś kursy, które jeszcze bardziej podnosiłby poziom znajomości tych języków?

oleek

Rekrutacja na żenującym poziomie; sama rozmowa mało merytoryczna; na samym wstępie słabe wrażenie. Nie polecam - nie czuć tu poważnego traktowania pracownika.

Szpk

Firma nie szanuje osób podczas rekrutacji!!!! Albo nie odzywaja się w cale-nawet nie wysyłają maila!!! Zwykła ściema! Odradzam to o czymś świadczy.

Monety

Jakie stawki dla operatorów CNC?

Stylowa
@Monety

2400 na rękę dla kobiety.

Tak2Nie1
Ryszard
@Stylowa

A dla mężczyzn? Chciałem zweryfikować, czy mężczyźni pracujący na tym stanowisku mogą liczyć na wyższą pensję. Wydaje mi się, że zarobki powinny być dla obydwu płci równe, jednak nie wiem, jak podchodzi do tego ten pracodawca.

chwiec
@Stylowa

To rozumiem, że pod hasłem "operator cnc" kryje się wymienianie detali i wciskanie zielonego guzika?

pies na baby

tzw równouprawnienie to głodne kawałki zakompleksionych kobiet. Konkretne stanowiska powinni obejmować najbardziej kompetentni w swoim fachu, a nie ci wyłaniani w ramach parytetów. Jakoś tak się dziwnie składa, że ludzkość do przodu pchali głównie mężczyźni, kobiety za to od zarania dziejów lepiej zajmowały się potomstwem. Fakty, z którymi nie ma co dyskutować. W Utalu, z tego co wiem, w zarządzie są 2 osoby i niestety/stety nie ma parytetu...

Tak7Nie3
Bez ratuszu
@pies na baby

W zarzadzie zero kobiet . Ale na nizszych stanowiskach menedzerskich tez chyba ich brak ( nie bierzemy pod uwage rodziny, bo tu pewnie kompetencje były górą co ? ). Ogólnie to ciekawy pogląd, że kobiety powinny się zajmować potomstwem. Pani Iwona na pewno chetnie się odniesie do tej tezy, wszsk jest kobietą. Ogolnie nie chodzi tu o ustanawianie parytetow, tylko danie szansy kobietom. W wielu firmach sa traktowane jako sekretarki do parzenia kawy. A kazde CV przyslane na stanowiska manadzerskie laduje w smietniku.

Tak10Nie

Danka
@Bez ratuszu

Niestety dyskryminacja jest faktem. Mężczyźni wykonują cięższe pracę. Zgodnie z prawem muszą dźwigać dużo większe ciężary, są przypisani mimo woli do WKU Dłużej pracują na emeryturę. Krócej zatem z niej korzystają i jeszcze statystycznie krócej żyją. Jako prawdziwa kobieta uważam, że taki brak równości to wyraźna dyskryminacja.

Tak11Nie
Pixel

Znowu szukają CEO. Iluż to już ich było ? Poza tym kto szuka CEO bezpośrednio ? Chyba tylko spółdzielnie mieszkaniowe. Takie rzeczy robi się przez HH. Pewnie zatrudnia kogoś a po max 6 miesiącach okaże się ze jednak nie pasuje.

Tak8Nie
gaz
@Pixel

Z tego co wiem to oni szukają cały czas Dyr Zarządzającego i jak ktoś się pojawia to na kilka miesięcy? Dlaczego tak się dzieje?

Tak6Nie
Pixel
@gaz

No to chyba świadczy o firmie, skoro tylu już zatrudnili a potem zwolnili. Nikt się nie spodobał, mimo szczegółowej rekrutacji.

Tak10Nie

Dziewczyny jaki styl panuje w Utal sp. z o.o.?

Kiki
@Pytanie

Styl nowojorski.

Tak3Nie1
adam

Witam, zastanawiam się nad zmianą pracy właśnie DO firmy utal /stanowisko inżynierskie w biurze/. Czy atmosfera w pracy jest dobra? Czy godziny są uczciwie rozliczane? Jakiego poziomu zarobków można się spodziewać (osoba z wcześniejszym doświadczeniem)?

Tak2Nie3

@adam

Bardzo ważne pytania zostały przez Ciebie zadane użytkownikom forum. Zarówno atmosfera jak i wynagrodzenie należą do czołówki jeżeli chodzi o najważniejsze czynniki wpływające na wybór firmy. Co sprawia, że Utal pojawił się w kręgu Twoich zainteresowań jeżeli chodzi o pracodawcę?

Tak2Nie2

oki
@adam

Zarobki OK! ale atmosfera fatalna!

Tak17Nie
Szymekbydgoszcz
@oki

Co znaczy zarobki OK??? Na ile moge liczyc na sam poczatek??

zainteresowany
@oki

Zarobki ok czyli....dla niektórych będzie to 2500 na rękę a dla innych 3500

Tomek
@zainteresowany

Naprawde 3500 na stanowisku inżyniera ????

@Tomek

Być może @zainteresowany zechce jeszcze dodać coś w tej kwestii. W Utal szukają właśnie Inżyniera produkcji, a także Inżyniera Automatyka w Dziale Techniki i Rozwoju: https://utal.pl/firma/kariera/ Myślałeś może, by tam aplikować?

TakNie2
Zainteresowany

Witam, dzisiaj byłem na rozmowie kwalifikacyjnej. Wszystko wydaje sie wporzadku, z tym ze mam obawy, ze po okresie probnym moga mnie zwolnic z powodu np braku takiej ilosci pracy jak jest teraz. Czy ktos moze sie wypowiedziec w tym temacie? Czy umowy sa przedluzane po trzech miesiacach czy zdarzaja sie przypadki kiedy ludzie sa zwalniani? Oferta wydaje sie byc konkurencyjna na rynku ale zmieniac prace gdzie pierwsza umowa jest na 3 miesiace to troche strach, prosze o podpowiedzi :)

Krzysiek
@Zainteresowany

Ostatnio zwolnili dziewczynę która zrobiła czarna robotę dla Czech, zatrudnili innych a jej nie przedłużyli umowy. Szkoda, ze nie pomyśleli, ze kobieta zrezygnowała ze stałej pracy, a sama ma dwójkę dzieci na utrzymaniu. Także, mocno trzeba sie zastanowić. Najważniejsze, ze nie tylko Utal potrzebuje pracowników produkcyjnych i zawsze można gdzieś sie zaczepić po zwolnieniu. Ale nie łudźcie sie, często nie przedłużają umów.

Tak8Nie1
@Krzysiek

Dziękuję za informację. A jakie mogą być powody nie przedłużania umów, wiesz coś na ten temat? Będę wdzięczna, jeśli napiszesz też coś więcej o warunkach pracy w tym miejscu.

Zostaw merytoryczną opinię o Utal sp. z o.o. - Gruszczyn