Utal sp. z o.o.

2.5 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Utal sp. z o.o.

Pracownik Nowy wpis

W firmie absolutny brak tolerancji dla błędu ludzkiego. Coś się nie uda - w pierwszej kolejności szuka się winnego, następnie rozwiązania problemu, przyczyn się nie analizuje, niezależnie od typu i rozmiaru problemu.

Oki Nowy wpis
@Pracownik

Osoby blisko kierownictwa nie ponoszą konsekewncji

Szary Nowy wpis

Czyli nie ciekawie, się dzieje ogólnie za duzo ludzi pracuje,teraz ciężkie czasy

Bog Nowy wpis
@Szary

Najwidoczniej ART zastąpi ludzi na warsztacie i produkcji

Bog

Co sie dzieje w utalu ze kolejny operator zwolnił się?

Weronika
@Bog

A skąd ty wiesz takie rzeczy?

Widzę że zaczęli usuwać opinie odnośnie rodzinnych koneksji w firmie i zastępcy który nigdy nie jest "godzien".Produkcja mocno zwalnia i to fakt kilka osób odeszło a kilka zostalo zwolnionych i atmosfera kolejnych zwolnień wisi w powietrzu.

@Pracownik

Szefo tak odrazu nie zwolni chyba ze słabe ogniwa pracowników produkcyjnych zawsze można zwolnić wyminiec na tańszych sama praca jest prosta wiec nie trzeba być jakimś specjalnie wyksztalconym

MD

Bo nowy CEO lub MD lub Dyrektor Zarządzający nie ma kompletnie nic do powiedzenia nawet jeśli ma pomysły! Właściciel nikomu nie wierzy i nie ufa i to jest powód - stanowisko tylko papierowe! a pozostali managerowie nie potrafią sami podjąć decyzji ponieważ właściciel zawsze ma rację i ostatnie zdanie!

xxx
@MD

A dyrektorzy nadal sprzątają biura i myją okna?

Mandy
@MD

To prawda firma jest szefa i on podejmuje decyzje opinie i zdania innych są jedynie dla niego propozycjami .

Barbara
@Mandy

Takie prawo szefa. A czy ci maganerowie chociaż dostają dobrą kasę za to że są tu tylko by proponować a szef i tak sam zadecyduje?

Dmuchany

To co już ten ostatni out ? Pewnie ktoś z rodziny by się utrzymał tylko.

Katarzyna

A czemu tak ciągle szukają? Dlaczego ludzie nie chcą zostać tu na dłużej?

Czy organizowane są wyjazdy, imprezy, spotkania integracyjne w Utal sp. z o.o.?

@Pytanie

Tak, imprezy firmowe odbywają się u nas cyklicznie. Pandemia nieco pokrzyżowała nam plany, ale we wrześniu ubiegłego roku wybraliśmy się w góry i planujemy kolejny wyjazd .

Maja
@Pracownik

Też we wrześniu czy macie ruchome terminy? A tak nawiązując do pandemii, jeśli w kolejnym roku ponownie zarządzą jakieś restrykcje to znowu macie zamiar to wszystkiego się stosować? Jako firma nie jesteście tym zmęczeni?

Kandydat

Beata

A czemu taka rotacja wśród zarządzających? Masz jakieś pomysły?

Jack

Dużo presji i obowiązków ludzie chca miec dzisiaj czystą głowę po powrocie do domu,nie każdemu chce się pracować, Pieniądze to nie wszystko

P.D.
Kandydat

Cześć, na jakie zarobki można liczyć na start jako operator?

Dmuchany

Przestańcie siać tu defetyzm ! Szef jest spoko ! Firma cacy ! To ja pisałem Dmuchany !

Ewelina
@Dmuchany

Każdy przecież ma pełne prawo do wyrażenia tu własnego zdania. Cieszę się jednak, iż akurat Ty masz dobre zdanie na temat i samego Szefa, i samej firmy Utal. Szukają tam teraz Specjalisty ds. eksportu. Wymagana jest dobra znajomość języka hiszpańskiego lub portugalskiego. Dlatego ciekawi mi, czy już po podjęciu pracy, można tam liczyć na jakieś kursy, które jeszcze bardziej podnosiłby poziom znajomości tych języków?

Nocny
@Ewelina

Polecam zapoznać się z definicją sarkazmu.

Robert
@Ewelina

Oczywiście, że Utal dofinansowuje kursy języków obcych.

Urszula
@Robert

To świetnie! Mi by to bardzo pasowało! A ile kursów w ciągu roku można zrobić? :)

Jak długo trwa proces awansu w Utal sp. z o.o.?

@Pytanie

Wszystko zależy na jakim szczeblu na produkcji to i pół życia zleci,najlepiej odrazu na wysoki szczebel.

@Pytanie

Wszystko zależy od zaangażowania czy odpowiednich kwalifikacji i na pewno nie umknie uwadze przełożonego

Urszula
@Pracownik

A Ty na jakim stanowisku pracujesz? Znajdzie się jakieś miejsce dla kobiety? :)

Były

Gdyby szef wiedział co się dzieje na produkcji i warsztacie i gdyby coś z tym zrobił to może by było lepiej, ale go to nie interesuje. W konsekwencji każdy broni każdego i nie ma z kim porozmawiać. Powiesz coś nie tak to reszta się mści. Relacje Lider Kierownik Dyrektor to jak kumple z piaskownicy. Nie polecam!!

Pracownik Utal

Pracuję w firmie półtora roku i naprawdę nie ma powodów do narzekań. Nie było zwolnień w okresie COVID-owym i nie ma ich do dzisiaj, atmosfera przyjazna, z czystym sumieniem mogę polecić pracodawcę.

Jakie są warunki zatrudnienia w Utal sp. z o.o.?

Śmieszek

Szczerze mowiac nie polecam tej firmy, traktuja ludzi jak przedmioty za grosz szacunku. Zatrudniaja ludzi a po chwili masowe zwolnienia niby takia wielka firma a nie potrafią dbac o pracowników. W Utalu utrzymaja sie tylko (usunięte przez administratora) a ich tam nie brakuje, jeden na drugiego donosi. Liderzy zmiany to jakas kpina jeden ktory nic nie potrafi chowa sie po kontach tylko by nic nie robic żadnej pomocy od lidera a o zwiazkach w pracy nie wspomne niby lider a wiaze sie z pracownica. Organizacja slaba jeszcze raz nie polecam tej firmy.

anonimowy
@Śmieszek

Jak można pisać że zwalniają kogoś i wielka krzywda się mu dzieje? Jeżeli kogoś zwalniają, to znaczy że jest zbędny, tak ? Jeżeli ktoś nie wnosi nic do firmy, to po co taką osobe zatrudniać? Tego naprawdę nie rozumiem. Jakby mnie zwalniali, śmiałbym się prosto w twarz myśląc 'a kto wam teraz to ogarnie' ? No ale tak mają ludzie którzy mają poczucie własnej wartości, a nie ludzie którzy przychodzą do pracy pooglądać Facebooka czy Netflixa.

Lolo
@Śmieszek

Całkowicie podzielam twoje zdanie, a ciekawe jak tam segregacja tzw: reżimowa na poszczepionych i normalnych. Mam nadzieję że już tam w tym (usunięte przez administratora) nie pracujesz, a jeżeli tak to współczuję... Pozdrawiam

Czy istnieje możliwość rozwoju w Utal sp. z o.o.?

John
@Pytanie

Jaki rozwój? jak przychodzisz na dane stanowisko to tak też już zostajesz . Albo coś od razu wysoko albo Nisko

Iwona

Na stronie Utal przeczytałam, że to światowy lider w produkcji tablic rejestracyjnych, zajmują się też ich dystrybucją. Fajnie byłoby wiedzieć, jak się pracuje w ich centrum dystrybucji. Jakie są godziny pracy i system zmianowy? Powiedzcie, czy pracownicy mają też czas dla siebie.

@Iwona

Praca 6-14 14-22 szukaja też typowo na nocki na produkcje.weekendy wolne

Nowy123

Niestety ale kobiety co po nie które są bardzo mało kompetentne (chodzi o młode pokolenie) widziałem dużo razy zaniedbanie i nie profesjonalne wykonanie usługi mówię np o magazynie

pies na baby

tzw równouprawnienie to głodne kawałki zakompleksionych kobiet. Konkretne stanowiska powinni obejmować najbardziej kompetentni w swoim fachu, a nie ci wyłaniani w ramach parytetów. Jakoś tak się dziwnie składa, że ludzkość do przodu pchali głównie mężczyźni, kobiety za to od zarania dziejów lepiej zajmowały się potomstwem. Fakty, z którymi nie ma co dyskutować. W Utalu, z tego co wiem, w zarządzie są 2 osoby i niestety/stety nie ma parytetu...

Bez ratuszu
@pies na baby

W zarzadzie zero kobiet . Ale na nizszych stanowiskach menedzerskich tez chyba ich brak ( nie bierzemy pod uwage rodziny, bo tu pewnie kompetencje były górą co ? ). Ogólnie to ciekawy pogląd, że kobiety powinny się zajmować potomstwem. Pani Iwona na pewno chetnie się odniesie do tej tezy, wszsk jest kobietą. Ogolnie nie chodzi tu o ustanawianie parytetow, tylko danie szansy kobietom. W wielu firmach sa traktowane jako sekretarki do parzenia kawy. A kazde CV przyslane na stanowiska manadzerskie laduje w smietniku.

Danka
@Bez ratuszu

Niestety dyskryminacja jest faktem. Mężczyźni wykonują cięższe pracę. Zgodnie z prawem muszą dźwigać dużo większe ciężary, są przypisani mimo woli do WKU Dłużej pracują na emeryturę. Krócej zatem z niej korzystają i jeszcze statystycznie krócej żyją. Jako prawdziwa kobieta uważam, że taki brak równości to wyraźna dyskryminacja.

anonimowy
@Danka

nie spodziwałem się że przeczytam tak mądry komentarz.

Czy w Utal sp. z o.o. występują paczki/bony świąteczne?

John
@Pytanie

Oczywiscie sa paczki spożywka i pieniążki

Jonny

Czy w tym roku będzie bonus za niechorowanie ? To były bardzo miłe .

Zostaw merytoryczną opinię o Utal sp. z o.o. - Gruszczyn

Często zadawane pytania

• Jak się pracuje w Utal sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Utal sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 15.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Utal sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 12, z czego 3 to opinie pozytywne, 5 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Utal sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Utal sp. z o.o. napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Utal sp. z o.o.