Opinie o Euroformat Eu Sp. z o.o. w Poznań

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Euroformat Eu Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Euroformat Eu Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi budowlano-remontowe - budowa dróg i autostrad

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Euroformat Eu Sp. z o.o. w Poznań

Elżbieta Nowy wpis

ktoś tu się zastanawiał dlaczego nikt nie odniósł się do jednego ze wpisów, to może ja podpytam czy to faktycznie tak było jak ktoś opisał? Mimo starań i tak w firmie jest się niezauważanym i niedocenianym a kreatywność była blokowana? orientuje się ktoś może czy do dziś jest identycznie czy warunki nieco się poprawiły skoro od tak długiego czasu żadna opinia się nie pojawiła?

klient Nowy wpis
@Elżbieta

Firma zamknęła swoją siedzibę w Polsce.

Co wchodzi w socjal Euroformat Eu Sp. z o.o.?

Klient

Dzień dobry, Trudno to opisać krótko, ale postaram się. Na pewnym portalu znów zamieszczone było ogłoszenie ws naboru na 2 stanowiska do tej firmy. Po przeczytaniu w/w ogłoszenia stwierdzam krótko... STEK BZDUR I KŁAMSTW jaki został zawarty w ogłoszeniach jest wręcz porażający. Zaczynając w kolejności 1) kompleksowa obsługa klienta na terenie Polski - jakiego klienta? firma na rynku już jest znana jako niewypłacalna oraz nierzetelna z kilkoma zerwanymi kontraktami z ich wyłącznej winy oraz niekompetentnego zarządzania; 2) doradztwo produktowe, produkty których nie są w stanie dostarczyć ani w terminie, ani dobrze skalkulować, co w konsekwencji prowadzi do tego że musisz z siebie robić idiotę 3) wycena kontraktów, wycena ok., ale brak kontraktów do realizacji... dlaczego? Bo firma jest w stałym konflikcie z większością GW na rynku; 4) realizacja wyznaczonych planów sprzedażowych, brak planów, a to tylko z uwagi na to iż jako pracownik nie będziesz w stanie nawet zrobić planu sprzedaży. Dlaczego? Bo nigdy nie wiesz czy firma da radę wyprodukować i dostarczyć materiał; 5) pozyskiwanie nowych kontrahentów i podtrzymywanie kontaktów ze starymi, przemilczę patrz punkt 3. 6) organizowanie i prowadzenie spotkań, negocjacji z potencjalnymi kontrahentami, kolejny hit. Postawa roszczeniowa Pana „długopisa” (prezesa) i tyle... oczywiście do podpisania kontraktu nie dochodzi 7) wyszukiwanie przetargów oraz przygotowanie i składanie ofert, jasne szukaj przetargów. Tylko jest jeden problem, zazwyczaj jest do wpłacenia wadium... na które nie ma kasy! 8) monitorowanie złożonych ofert, czyli wg prezesa masz nękać GW, aż w pewnym momencie dostajesz telefon od GW, że masz się odp...ć! lub patrz punkt 6; 9) ścisła współpraca z dyrektorem i działem prawnym, brak dyrektora. w chwili obecnej jest wyłącznie prezes, który ma problem z podejmowaniem logicznych decyzji, niestety podstawy ekonomii czy też prostej matematyki to też „wyższa szkoła jazdy” dla tego Pana. Ostatnią kwestią jest traktowanie pracowników przez Pana „długopisa”, myślę że nie przesadzę mówiąc, iż nieraz są to odzywki jak do przysłowiowego psa (z całym szacunkiem dla czworonogów), wykrzyczane hasła pod tytułem „siad” lub „wróć i siad”, nie są chyba normalnymi i ogólnie przyjętymi zwrotami. Podsumowując, nie możesz w tej firmie myśleć, być kreatywnym czy pomysłowym, dlaczego? Bo zostaniesz potraktowany jako zagrożenie, które chce może objąć stanowisko Pana Prezesa ("długopisa") - takie jest myślenie - który za wszelką cenę chce się wykazać w oczach swoich przełożonych, ale niestety za cholerę mu nie wychodzi, bo wszystkich uważa za złodziei i (usunięte przez administratora) Dlatego będziesz obwiniany za wszystkie jego niepowodzenia i błędne decyzje, których jest cała masa i doprowadzają do nieuniknionego już chyba końca przedsiębiorstwa, które miało naprawdę ogromne możliwości rozwoju. PS Jeżeli coś pominąłem bardzo przepraszam, ale nie chce mi się już myśleć nawet na ten temat, może ktoś inny coś dopowie.

B Nowy wpis
@Klient

Ciekawe dlaczego nikt się nie odniósł do tego wpisu?

Nie mam pojęcia skąd tyle negatywnych opinii o firmie, chyba Prezes "nadepnął jakiemuś pracownikowi na odcisk". W każdym razie pracuje w firmie już jakiś czas i wszystko jest ok. Nawet z Prezesem idzie się bez problemu dogadać wbrew poniższym opiniom.

B

Hahaha, a to ciekawa informacja. Niestety, z tym Panem nie można dyskutować, po za tym jak można dyskutować z kłamcą i (usunięte przez administratora)...

@B

Dlaczego uważasz że ciężko się dyskutuje w Euroformacie? Może powiesz coś więcej o atmosferze w pracy, jak to wygląda z Twojej perspektywy? I co uważasz za największy plus tej firmy? :) Fajnie jeśli niedługo mi odpowiesz, czekam! :)

B
@Witold

Plus był jeden, mianowicie. Firma miała ogromny potencjał (chodzi mi tutaj o rozwój który był wspomagany przez "firmę matkę"), niestety jeżeli chodzi o pozostały zakres, poniżej znajduje się bardzo trafnie przez kogoś ujęty opis.

Czy brałeś udział w spotkaniu rekrutacyjnym w firmie Euroformat Eu Sp. z o.o.? Czy rekruter weryfikował w jakiś sposób Twoje umiejętności? Jak oceniasz stosunek wymogów podanych w ogłoszeniu do rzeczywistych? Czy była to dla Ciebie łatwa, a może trudna rozmowa?
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Inżynier budowy
Międzywodzie
Gryfbud Sp. z o.o.
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
P

Nie płacą pracownikom i podwykonawcom. Uciekać od tej "firmy"

@P

Bardzo ciekawe, jestem pracownikiem firmy i jak dotąd mam wypłacane wszystko na czas tak jak reszta pracowników ;)

Elżbieta

Hej, przepraszam, że się wtrącę ale skoro już rozmawiacie o wypłatach to stwierdziłam, że może skorzystam z okazji i od razu zapytam :D - Ile wynosi wynagrodzenie w Euroformacie? Czy na miesięczną pensję prócz podstawy składa się coś jeszcze? Np. premie?

Jakich pracowników? :)

@P

A jak z atmosferą w Euroformacie? Wiesz coś na ten temat? To też ważny czynnik w pracy więc chętnie się czegoś dowiem o tym. Powiesz mi? :)

@Witold

Poniżej masz opis całej sytuacji. Można z tego wywnioskować, że raczej ciężka.

Były
@Witold

Nie zostało tam prawie nikogo, tylko pan „długopis”, a z nim raczej ciężko się dogadać;)

@Były

A powiesz też coś o wynagrodzeniu w Euroformacie? Ile dają na start? Czy płaca jest adekwatna do wykonywanych obowiązków? Jesteś zadowolony z pensji? :D

Włodzimierz

Proszę o kontakt, wysłałem Panu wiadomość sms

Nie polecam. Bardzo negatywne doświadczenie.

Bardzo dużo zależy od chęci pracownika, jeżeli ktoś chce się rozwijać to ma do tego okazję i pomoc ze strony wszystkich. Jeżeli ktoś chce siedzieć nic nie robić i zarabiać to nie tutaj.

Panowie to śmiech, a nie poważna firma!!!! Trzymajcie się jak najdalej od takiego pracodawcy. Postawiony prezes nie ogarnia żadnego tematu, ciągle powtarza "nie rozumiem, nie rozumiem...", jedyne co rozumie, to jak zrobić tabelkę dla tabelki

Firma jest beznadziejna, wszyscy stąd uciekają. Zero szacunku do pracownika. Zero rozwoju. Nie polecam!

Tomasz

Zastanawiam się co jest powodem zupełnego braku wpisów na forum? Firma istnieje?

Zostaw merytoryczną opinię o Euroformat Eu Sp. z o.o. - Poznań

• Jak się pracuje w Euroformat Eu Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Euroformat Eu Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Euroformat Eu Sp. z o.o.?

Euroformat Eu Sp. z o.o.
  • Gen. Tadeusza Kutrzeby 16G lok. 135