Opinie o Zakład Produkcji Wyrobów Papierowych Dolpap Sp. z o.o. w Chojnów

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Zakład Produkcji Wyrobów Papierowych Dolpap Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Zakład Produkcji Wyrobów Papierowych Dolpap Sp. z o.o. o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Zakład Produkcji Wyrobów Papierowych Dolpap Sp. z o.o. w Chojnów

Wcześniej pisaliście, żeby młodzi ludzie nie szukali tu pracy, ale może jest to dobre miejsce dla zdobycia pierwszego doświadczenia w zawodzie? Można się nauczyć produkcji papieru czy konkretnego fachu w administracji?

Kiedyś tam byłem
@Anna

Nie ma żadnych szkoleń są tylko.wymagania jeśli zgłaszasz ze czegoś nie potrafisz masz odpowiedź,, poradzisz sobie" wiele osób odeszła bo sobie nie poradziła... ( po co tracić nerwy na robieniu czegoś czego nie potrafisz a nikt Ci nie pomaga i nie uczy )

Kalina Nowy wpis

Faktycznie tak jak ktoś pisał z parę miesięcy temu chyba szkoleń jednak nie ma? chodzi o to, że w tej ofercie na specjalisty ds. sprzedaży ze strony niczego nich nie piszą. Swoją drogą w „oferujemy” występuje tylko jeden punkt – UoP oraz atrakcyjne wynagrodzenie. Czyli jakie? pracuje ktoś na tym dziale teraz? mam doświadczenie i nie wiem czy aplikować?

A te dawniejsze negatywne opinie to których działów tak w sumie dotyczyły? Wiem, że jakiś czas temu technologa poszukiwali do siebie ale na ile to związane z działem sprzedaży może być? I czy jest gdzieś potwierdzenie, że są aktualne?

Hm Nowy wpis

Dopóki nie zmieni się władza to wszystko jest aktualne. Wszystkie działy są ze soba powiązane

@Hm

Jakie powiazania można mieć przy tym na myśli? jakie występują teraz relacje miedzy samymi działami? Kiedyś pisano o słabszej atmosferze ale zastanawiam się czy może pomiędzy ludźmi się coś zmieniło skoro i tak część rotuje?

Mmm

????fachu

@Mmm

No fachu a co. To co, pracując tu sporo się nauczyłeś? ;p

@Anna

A Pani to chyba właścicielka :) nawet imię pasuje ????

Kiedyś tam byłem

N

Głośno tu ostatnio o Dolpapie...Na czym polega problem tej firmy? Kadra zarządzająca zupełnie z przypadku, bez kompetencji i podejscia do ludzi. Pracownicy traktowani jak gorszy sort, najlepiej żeby robili swoje, nie odzywali się i nie oczekiwali za dużo. Jeśli dobrze czujesz się w atmosferze donosów, plotek, wiecznego szukania winnych a nie szukania rozwiązań problemów, to śmiało możecie isc tam do pracy. Jeśli lubisz czuć ciągły niepokój czy przychodząc rano do pracy nie dowiesz, że już nie pracujesz albo co gorsza wyprowadzą cie z biura jak przestępcę, to śmiało.

Ewcia
@N

co zazwyczaj może być powodem tego, że dochodzi do podziękowania komuś za pobyt w biurze? ta ostatnia kwestia zastanowiła. zdarzyły się tego typu okoliczności, że je przytaczasz? jak reagują na to pozostali pracownicy?

ANTY MEWA

Jeśli nie Masz 25 lat nie płacisz podatków chcesz się pobijać tą pracą jest dla Ciebie możesz zabalowac w weekend i nie przyjść w poniedziałek pod pretekstem (usunięte przez administratora) czy bólu brzucha. Młodzi są traktowani pobłażliwie żeby czasami się nie zwolnili sztuka jest sztuka a brakuje rąk do pracy a robotę i tak muszą zrobić Ci bardziej doświadczeni

@ANTY MEWA

To czemu tylko młodzi mieliby być bardziej pobłażliwie traktowani jak to opisujesz? Tu chyba każdy może zmienić miejsce pracy, więc na czym to polega? I ile teraz osób jest, że tak trudno o te ręce?

Aplikowałeś do firmy Zakład Produkcji Wyrobów Papierowych Dolpap Sp. z o.o.? Czy jej przedstawiciel się z Tobą skontaktował? Czy udało Ci się przejść do kolejnego etapu rekrutacji? Jeśli tak: jak przebiegała rozmowa kwalifikacyjna?
logo firmy Spedytor HANDLOWANIE ŁADUNKAMI home office lub biuro
Profesjonalny kierowca
logo firmy Pracownica sprzątająca/Pracownik sprzątający w fabryce
Chojnów
INWEMER System sp. z o.o.
logo firmy monter ślusarz
Chojnów
CDMD Investments Sp. z o.o.
logo firmy Ślusarz za granica
Arcon Personalservice GmbH
Prawda boli

Nie ważne jakie stanowisko atmosfera jest okropna. Jeżeli ktoś chce być przeczołgany za takie słabe pieniądze to proszę aplikować ale nie płakać później jak to jest zle. Niestety ale firma powinna coś zrobić z osobami na wyższych stanowiskach. Pracownicy biurowi dostają stanowiska koordynatorów które w tej firmie nic nie znaczą. Koordynator zarabiający 3,5k? Śmiech na sali.

@Prawda boli

Skoro znasz warunki pracy oraz zarobki koordynatora, rozumiem, że jesteś jednym z nich? I co niby firma powinna zrobić z osobami na wyższych stanowiskach?

Qwerty

Przeszkolić z zarządzania personelem, tego im brakuje. Nieumiejętność rozmowy z pracownikiem jest ogromnym minusem. Szkoda gadać. Nie polecam.

@Qwerty

Jeśli jest tak okropnie, źle płacą, a kadra zarządzająca jest niekompetentna, to po co tam pracujecie? Zamiast wylewać żale w intenecie, weźcie się za szukanie innego pracodawcy.

Qwerty

A kto napisał ze tam pracuje? Strona służy do wyrażenia opinii o firmie. Opinie wyraża się z własnego doświadczenia. Doświadczenie nabywa się po pracy w takiej firmie, mając całokształt obrazu. A nawet jeśli ktoś tam jeszcze pracuje i wyraża swoją opinie to tez ma do tego prawo

@Qwerty

No właśnie, opinie wyraża się na podstawie własnego doświadczenia. Jeśli wypowiadasz się na temat kadry zarządzającej, która nie jest wyszkolona oraz nie polecasz pracy w firmie, to pracujesz tam albo pracowałeś-aś. Oczywiście każdy ma prawo do wyrażenia swojej opinii. Zastanawia mnie tylko, czy zamiast wylewać swoje żale, które i tak nic nie zmienią w tej firmie, nie lepiej skupić się na znalezieniu pracodawcy, który spełni wszystkie nasze oczekiwania. Poza tym, coś co wg Ciebie jest złe w tej firmie, dla kogoś innego może być całkiem w porządku.

Qwerty

Wiesz na czym polega ta strona? Na ocenie firmy. Dlaczego mam zmienić prace a nie mogę podzielić się swoją opinia? Patrząc na to ile jest opini, z firma coś nie gra i nie próbuj jej wybielać. Przedstaw swoją opinie (jeżeli kiedykolwiek tam pracowałeś/aś) i na tym zakończ temat ;-)

@Qwerty

A w którym miejscu niby wybielam firmę? Nie ma to jak wyrażanie 'obiektywnych' opinii nie podpisując się pod nimi...

To który z was jest bardziej na bieżąco w tej dyskusji? Bo po niej to teraz się zastanawiam jak z warunkami zatrudnienia teraz stoją, możliwe, że coś się polepszyło? Wiecie jak od nowego roku stoją tu ze stawkami itp? Ile osób jest zatrudnionych?

Cała prawda

Chciałoby się powiedzieć coś dobrego, ale cóż.. Zgodzę się z każdym poniższym wpisem. Wielki Habilitowany ???? Pan Dyrektor podstawy wysokiej nie zaproponuje, podkreślając, że można zarobić na premii od klienta. Gdy po ciężkiej, długiej pracy uda Ci się znaleźć naprawdę dużego klienta, nagle w trakcie roku zmieni system premiowy (podając argumenty warte śmiechu) i w rezultacie dostajesz marne grosze, przy czym firma zarabia tysiące lub setki tysięcy. DYREKTOR hymm co to oznacza - osoba, która posiada wielka wiedzę, doświadczenie, od której można się czegoś nauczyć - NIE w tej firmie. Przestrzegam przed jakąkolwiek wspólną delagacją, wstyd nic więcej. Klienci nie dowierzają. PREZES - wcale nie lepszy + do tego brak kultury. Chcesz określić pracę w tej firmie jednym słowem - PORAŻKA. Nauczyć musisz się wszystkiego sama. Jak już coś ogarniasz, to obowiązków tyle Ci dorzucą, że nie masz czasu zjeść. Milion raportów, które do niczego nie są nikomu potrzebne i nie są nawet sprawdzane przez PANA DYREKTORA - ale zrobić musisz, żebyś przypadkiem, nie miał zbyt dużo czasu ???????? Nawet te godziny pracy 7-15 nie są warte tych nerwów, wiecznych kłótni o należące ci się premie. Zdecydowanie odradzam. Nie znam osoby, która zakończyła pracę w tej firmie w przyjaznej atmosferze, o czym zresztą świadcza poniższe wpisy. Ale karma wraca ????

@Cała prawda

Czyli Helmut Okrutny działa i jest z siebie bardzo dumny:) on pomylił czasy..napewno odnalazł by się bardziej tak w 1939.... Morał z tego taki że w każdej innej firmie będzie Wam lepiej..problemy są wszędzie wiadomo ale nie aż w takiej ilości i natężeniu jak w Dolpapie życzę powodzenia i sukcesów na polu zawodowym wszystkim byłym pracownikom!

Była

Nie polecam pracy w biurze. W dziale handlowym płace minimalne lub bliskie minimalnym. Po okresie próbnym często nie dostaje się umówionego wyższego wynagrodzenia. Bitwa o każdą złotówkę. Kłamstwa, manipulacje, atmosfera beznadziejna, brak szacunku. Od pracownika wymaga się wypełniania obowiązków spoza jego zakresu, jeśli w ogóle zakres obowiązków istnieje… Przeczołgają, wycisną jak cytrynkę ale nie docenią. Jeśli zależy ci na pracy na miejscu, w godz. 7-15, pn-pt za wynagrodzenie bliskie najniższej, to praca dla ciebie. Szczerze doradzam szukać pracy w innej firmie.

Zdecydowanie odradzam tam prace Obiecują jedno - robią odwrotnie Zabierają premie bez powodu Nauczyć się za bardzo nie ma czego bo nie ma od kogo Wręcz wstyd jechać z szefem na spotkanie do klienta Nie dość ze nie doceniają pracowników to bardzo nie szanuja ich jako ludzi Praca tam to tylko strata czasu

Nie szanują ludzi bo sami są zakompleksieni i z miernym poczuciem własnej wartości....Januszex

Bogdan

To mocne słowa, zwłaszcza te od przedmówcy, że nie się tu od kogo uczyć, a co z kolegami i koleżankami, ludzie sobie nie pomagają? Pytam, bo zastanawiam się czy wysyłać cv na operatora maszyny. Jeśli się orientujesz, to daj proszę znać, ile mógłbym zarobić i jak z podwyżkami wraz ze stażem pracy?

Spezedaz

Polecam firmę młodym , rozpoczynającym karierę ludziom:) Jak na pierwsze doświadczenie pracy naprawdę w sam raz:)Przeczolgaja Cię na tyle że docenisz każdego innego prywaciarza:) Umowa na 3 miesiące, w tym czasie będziesz naprawdę od wszystkiego łącznie ze sprzątaniem hal.Nie licz na profesjonalne szkolenie lub wdrożenie, wyznaczony pracownik będzie Cię uczył i wkurzał się że. Nie wyrabia swojej pracy ponieważ na to nikt mu czasu dodatkowego nie dał. Po 3 miesiącach nie masz żadnych szans na podwyżkę nawet jeśli miałeś ja obiecana. Jeśli się sprawdzisz zostanie obiecaba podwyżka po 6 miesiącach jak się wykażesz:))) Ogólnie bardzo duże są wymagania nieadekwatne do wynagrodzenia, umowy są tak sporządzone by w każdej chwili nie przyznać premii lub cofnąć coś co było ustalone np system premiowy może przestać obowiązywać ot tak. Pozatym nie jest to firma dla mądrych i ambitnych ludzi, wykończysz się brakiem planu działania, spychologia zadań, niezrozumialymi decyzjami, brakiem szacunku i niedocenianiem. Ogólnie należy udawać amebę myślową lub nią być , takimi się łatwiej kieruje i manipuluje a to zarząd potrafi najlepiej. Jeśli nie masz ambicji rozwojowych i placowych a największa atrakcja dla Ciebie są godziny pracy to Ciebie właśnie szukają;)

Franciszek
@Spezedaz

Podobno podwyżki dopiero po 6 miesiącach pracy. Powiece jak duże? Ile konkretnie można tu zarobić już na stałej umowie?

Produkcja
@Franciszek

Na produkcji? Najniższa na początek + kilka groszy wiecej po 3 miesiącach. Nic więcej nie dostaniesz plus zaczną zabierać premie

@Produkcja

No właśnie widziałam, że podobno premię to za co popadnie zabierają, ale w sumie ciekawa jestem np., za co?

@Franciszek

Niewiele mi licz na kokosy.

A nie no, no to bez przesady, jeśli kogoś faktycznie nie było to raczej powinien się raz i dosadnie z tego wyjaśnić?

@Anna

Nie dowiesz się za co konkretnie, najpopularniejsza odpowiedz to „decyzja z góry”

Nie polecam

Nie doceniają pracownika. Jak pokażesz ze potrafisz to wykorzystają po czym jak przestaniesz pozwalać sobie na takie traktowanie to obrywasz po całości. Premie zabierają za co popadnie. (usunięte przez administratora) pieniądze a pracy dużo

Winek

Firma zasłużyła na dobrą opinię jaką można znaleźć w internecie , praca również ok, polecam!

Kazik

To jest firma z grupy Rozwadowskich(o Dolzamecie można sobie poczytać w necie). Płaca minimalna to reguła w tych firmach. Młodzi ludzie nie powinni sobie zawracać głowy taką firmą jak Dolpap i poszukać pracy w Legnicy lub okolicach Bolesławca. Szczerze nie polecam.

czapa

no właśnie @qlaka, jak sam napisałeś, nie jest to nie wiadomo co. Zarobki jak to na produkcji, dość standardowe, ale nie czepiałbym się. Ciekawe jak wygląda system pracy i rodzaj oferowanej umowy. :) :)

nierząd

Firma szuka chemika z wyższym wykształceniem za pansję minimalną. Tak się ogłaszali w PUP-ie. W dodatku dzwonią do ludzi z miejscowości oddalonych po prawie 100 km i więcej i myślą że ktoś im się zatrudni u nich za takie pieniądze. To są efekty tego, że przez lata w tym kraju nie było obowiązkowej matury z matematyki i teraz spora część kadry menadżerskiej myśli, że jakis idiota przyjdzie robić za takie grosze. Może parę lat temu jeszcze byli debile co się zgadzali na takie stawki, ale kilka lat temu znowu weszła obowiązkowa matura z matematyki i już takich jest coraz mniej co liczyć swoich kosztów nie potrafią. Propobuję żeby zarządzik wraz z kadrową zaczęli sobie tyle płacić a nie ludziom z wykształceniem takie grosze. Coś czuję, że chyba jestem lepiej wyedukowany od tej kadrowej z tej firmy i obawiam się, że od zarządu też.

Zostaw merytoryczną opinię o Zakład Produkcji Wyrobów Papierowych Dolpap Sp. z o.o. - Chojnów

• Jak się pracuje w Zakład Produkcji Wyrobów Papierowych Dolpap Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Zakład Produkcji Wyrobów Papierowych Dolpap Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 8.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Zakład Produkcji Wyrobów Papierowych Dolpap Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 8, z czego 0 to opinie pozytywne, 7 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Zakład Produkcji Wyrobów Papierowych Dolpap Sp. z o.o.
  • Okrzei 15
    59-225 Chojnów

Zakład Produkcji Wyrobów Papierowych Dolpap Sp. z o.o.