ELTEL Sp. z o.o.

Opinie o ELTEL Sp. z o.o.

Thor

Pracuje w tej firmie taki siwy burak przed emeryturą, takiego durnia ze świecą szukać, niby wszystko wie, ale nic nie umie. Ma takiego apsztyfikanta na koparce, a poza tym firma znana z tego , ze w przypadku rezygnacji ze współpracy nie otrzymasz pełnego wynagrodzenia, albo nawet wcale. Na budowach zagranicznych , aby zaoszczędzić na diecie musisz mieć własną działalność.

Cros
@Thor 28.06.2018 16:26

Masz racje kolego ten apsztyfikant juz nie pracuje ale burak zostal na nie szczescie pracowników

Janusz
@Thor 28.06.2018 16:26

Proszę, aby na przyszłość w swoich komentarzach nie obrażać osób, które są powiązane z pracą w firmie ELTEL. Zgodnie z panującym regulaminem jest to zakazane, więc tego typu wypowiedzi należy dodawać bez zbędnych słów obrażających. Wracając do tego, co napisałeś, to czy jesteś w stanie przedstawić warunki zatrudnienia, które oferuje pracodawca? Nowo przyjęty pracownik może liczyć na pomoc i wsparcie w pierwszych dniach zatrudnienia? Będę wdzięczny za informację na ten temat.

Nareszcie
@Janusz 11.12.2018 12:43

Dobrze, że już jest spokój i jest wszytko git. Wróciło prawdziwe życie

Twoja wiedza to drogowskaz na drodze kariery wielu ludzi. Opowiedz o firmie ELTEL Sp. z o.o. na naszym forum.

Zostaw opinię o ELTEL Sp. z o.o. - Poznań

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

Zachęcamy do podzielenia się swoimi pozytywnymi wrażeniami na temat pracodawcy.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie ELTEL Sp. z o.o.