Opinie o Filipiak Babicz Legal Sp. k. w Poznań

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Filipiak Babicz Legal Sp. k.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Filipiak Babicz Legal Sp. k. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Kancelarie prawne i doradcy prawni
Kancelarie prawne i doradcy prawni Poznań

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Filipiak Babicz Legal Sp. k. w Poznań

Natka Nowy wpis

dzień dobry. na stronie widziałam, że jest dostępna oferta pracy dla pracownika sekretariatu. Mam już doświadczenie w pełnieniu podobnej funkcji, nie zostało wskazane ile go potrzeba. ciekawa mimo wszystko jestem tego czy może ono wpływać na wysokość oferowanej podstawy?

Nick Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 15 dni.

Jaka atmosfera panuje w Kancelarii Filipiak Babicz Legal sp.k. - Poznań? Czy pracownicy sobie pomagają? Jakie panują relacje miedzy pracownikiem a osobami bezpośrednio przełożonymi?

Administrator Nowy wpis

Filipiak Babicz Legal Sp. k. poszukuje pracownika na stanowisko Prawnik. Zostaliście zaproszeni na rozmowę kwalifikacyjną? Podzielcie się swoimi wrażeniami z bezpośredniego spotkania z rekruterem.

Jola Nowy wpis

Witam. :) Prowadzone są właśnie nabory dla aplikantów z uprawnieniami. Będę się starała o zatrudnienie, chociaż po przeczytaniu tych ostatnich ocen czuje lekki niepokój. Nie wiem na ile to możliwe ale czy jakiś aktualny lub były aplikant mógłby wyrazić zdanie dotyczące przebiegu aplikacji?

Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego w firmie Filipiakbabicz Kancelaria Prawna Michał Babicz? Czy jest łatwy, czy może trudny do przejścia? Czy gdybyś miał możliwość odbycia rozmowy kwalifikacyjnej jeszcze raz, to również skorzystałbyś z zaproszenia?
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.

Rysiek

Jakie przykładowe uwagi masz w tym momencie na myśli? W moim poprzednim miejscu pracy również różne sytuacje wynikały, ciekaw jestem ewentualnego porównania. Na niektóre pracownik wpływu nie ma? jak obecnie praca jest zorganizowana skoro piszesz, że można nie mieć czasu? Czy współpracownicy jakoś siebie wzajemnie mimo wszystko wspomagają?

Chcieliście w trakcie pracy tak po prostu rozmawiać? Jak przerwy macie przy tym poukładane, chyba ze każdy robi swoja kiedy mu to odpowiada? A po pracy nie można się z góra skonsultować tak w sumie? do kogo jakieś numery macie?

Groszek

Chcesz rozmawiać w trakcie wolnego czasu o swojej pracy? W którym (usunięte przez administratora) cię tak nauczyli? Jeśli pracownik ma zastrzeżenia do pracodawcy, to jego obowiązkiem jest znaleźć czas i spróbować rozwiązać problem, albo przynajmniej wysłuchać. Niestety "HR" wpada do kancelarii raz na kilka dni i jest niedostępna dla zwykłego asystenta. Póki nie rzucisz papierami.

Szum

Przepięknie to wszystko wygląda z zewnątrz. Eleganckie biuro i uśmiechnięci ludzie. Rzeczywiście jednak to kancelaria z aspiracjami jednocześnie do korporacji i rodzinnej firmy. Obie rzeczy wychodzą średnio (zobaczmy na łączenie HR z Partnerem - w korpo nie do pomyślenia, to nikt się nie dziwi). Zarobki niejednokrotnie są lepsze w jednoosobowej kancelarii niż w Filipiak Babicz, podobnie jak warunki współpracy. Do tego nadużywająca kompetencji menedżerka biura.

Czy rozmowa rekrutacyjna w Filipiakbabicz Kancelaria Prawna Michał Babicz odbywa się również w języku angielskim?

FILIPIAKBABICZ LEGAL Sp. k.

Co do zasady rozmowa rekrutacyjna odbywa się w języku polskim.

Marzena

Z tego, co piszecie to zarobki najwyższe nie są. No i poza tym nie widzę wzmianek na ten temat. Wzrosły może jakoś czy nadal jest niewiele powyżej najniższej krajowej?

@Marzena

Wynagrodzenie jest jednym z tematów omawianych podczas spotkania rekrutacyjnego. Wysokość wynagrodzenia kształtuje się różnie w zależności od stanowiska, na które kandydat aplikuje i od posiadanych kompetencji.

@FILIPIAKBABICZ LEGAL Sp. k.

Czyli na rozmowie weryfikowane są dosłownie wszystkie kompetencje w celu ustalenia stawki czy są już jakieś standardowo określone?

@Monika

Jest siatka wynagrodzeń zbudowana w sposób widełkowy od .. do... Konkretna oferta, którą otrzymuje kandydat uzależniona jest od przebiegu spotkania rekrutacyjnego, w tym oceny posiadanych przez kandydata kompetencji.

@FILIPIAKBABICZ LEGAL Sp. k.

Rozumiem, zdaje się sprawiedliwe. Czyli na jakiekolwiek negocjacje nie ma tu kompletnie żadnych szans? A jak później kształtują się ewentualne podwyżki?

Jakich pytań można się spodziewać na rozmowie rekrutacyjnej w firmie Filipiakbabicz Kancelaria Prawna Michał Babicz?

FILIPIAKBABICZ LEGAL Sp. k.

Pytania rekrutacyjne są zależne od stanowiska na jakie aplikuje kandydat. Mają one na celu poznanie kandydata – przede wszystkim jego doświadczenia zawodowego i posiadanych kompetencji. Zapraszamy również na naszą stronę internetową, zakładka kariera, znajdują się tam nasze aktualne oferty pracy.

Piotrek

W jakich godzinach działa kancelaria?

FILIPIAK BABICZ LEGAL
@Piotrek

Aktualnie kancelaria czynna jest od poniedziałku do piątku między 9:00 a 17:00. Wszelkie zmiany w funkcjonowaniu biura publikujemy w naszej wizytówce Google oraz na Facebooku.

Czy w obrębie jednego działu w Filipiakbabicz Kancelaria Prawna Michał Babicz są wewnętrzne rekrutacje na liderów?

FILIPIAK BABICZ LEGAL

Celem uzyskania odpowiedzi na pytanie związane ściśle z organizacją pracy w FILIPIAK BABICZ LEGAL zapraszamy do kontaktu bezpośrednio z kancelarią.

Jak ze studentami w FilipiakBabicz Kancelaria Prawna? Chętnie zatrudniają?

FILIPIAKBABICZ

Kancelaria jest otwarta na studentów, co dobrze widać m. in. na naszej stronie internetowej w zakładce LUDZIE. O zatrudnieniu asystenta decydują prowadzone rekrutacje i aktualne zapotrzebowanie kancelarii. Na bieżąco informujemy o nich na naszych mediach społecznościowych.

Przemysław
@FILIPIAKBABICZ

Jakie warunki trzeba spełniać, aby w ogóle móc myśleć o zatrudnieniu w tej kancelarii? Jestem ciekaw również, czy status studenta to obowiązkowy punkt, który należy spełniać.

@Przemysław

Jeśli mamy otwartą rekrutację na dane stanowisko, to w każdym ogłoszeniu rekrutacyjnym, które udostępniamy m. in. w naszych mediach społecznościowych wskazujemy na konkretne wymagania, których spełnienia oczekujemy od kandydata.

Czy można liczyć w FilipiakBabicz Kancelaria Prawna na prywatną opiekę medyczną?

FILIPIAKBABICZ

Z dodatkowych benefitów w kancelarii są dostępne pakiety opieki medycznej oraz karta Multisport.

TIMON

Nie polecam tej kancelarii pod kątem etyki z mojego doświadczenia. Twarz ma się jedną i trzeba uważać z kim chcecie się związać zawodowo.

Agusia

Niskie zarobki bliskie minimalnemu wynagrodzeniu, brak dostępu do LEXa/Legalisa dla praktykantów, praktycznie brak pomocy ze strony starszych prawników, duże obietnice i dobry marketing, ale rzeczywistość nie wygląda tak kolorowo. Praktykant dostaje do pisania jakieś nieistotne porady/pisma z poleceniem „napiszmy cokolwiek”, co potem i tak jest średnio weryfikowane. Lepiej poszukać czegoś innego.

aplikant

jakie zarobki dla aplikanta na stażu?

Zostaw merytoryczną opinię o Filipiak Babicz Legal Sp. k. - Poznań

• Jak się pracuje w Filipiak Babicz Legal Sp. k.?

Zobacz opinie na temat firmy Filipiak Babicz Legal Sp. k. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Filipiak Babicz Legal Sp. k.?

Filipiak Babicz Legal Sp. k.
  • Grunwaldzka 38
    60-786 Poznań
  • NIP: 7792405152 REGON: 302061657

Filipiak Babicz Legal Sp. k.