Opinie o TEGNE Consulting Engineers Sp. z o.o. w Poznań

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy TEGNE Consulting Engineers Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie TEGNE Consulting Engineers Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Realizacja projektów budowlanych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o TEGNE Consulting Engineers Sp. z o.o. w Poznań

Bardzo mile wspominam czas spędzony w tej firmie. Każdy pracownik jest w firmie szanowany i doceniany, a także są mu stworzone warunki do dynamicznego rozwoju zawodowego. Szef jest fantastycznym, ciepłym człowiekiem, który do każdego pracownika podchodzi indywidualnie i z sercem na dłoni. Bardzo mile wspominam też kolegów i koleżanki z pracy, którzy zawsze byli pomocni, uczynni i serdeczni. Projekty bardzo ciekawe i wymagające. Firma posiada najnowocześniejsze oprogramowanie w branży do projektowania konstrukcji budowlanych, które jest na bieżąco aktualizowane i rozwijane. TEGNE Consulting Engineers współpracuje ściśle z jednym z największych producentów elementów prefabrykowanych w Polsce, także pracy jest dużo, zatrudnienie stałe i pewne. Oprócz tego pakiet dodatkowych benefitów, m.in. ubezpieczenie zdrowotne, częste spotkania integracyjne i premie świąteczne. Polecam każdemu młodemu inżynierowi wstąpienie w szeregi TEGNE Consulting Engineers, gdyż to jedna z tych nielicznych firm na poznańskim rynku, o których można powiedzieć, że to firma godna zaufania!

Władca Projektów Nowy wpis

(usunięte przez administratora) Absolutnie nie mogę zgodzić się z Twoją opinią na temat tej firmy. Tak naprawdę, chyba tam nie pracowałeś. Moje doświadczenia na temat pracy w tej organizacji są zgoła odmienne. Szacunek, docenienie, możliwości dynamicznego rozwoju zawodowego? Z moich odczuć wynika, że każdy jest tylko trybikiem w maszynie, niegodnym uwagi i do zastąpienia. Szef jest fantastycznym człowiekiem? Naprawdę? Środowisko pracy mocno toksyczne, dyskryminacja ludzi pod względem wyglądu, koloru skóry, pochodzenia, stylu ubierania się, cech charakteru - dosłownie na każdej płaszczyźnie. Pracując tam, miałem wrażenie, że dzień bez obgadania kogoś i upokorzenia, jest dniem straconym. Szczególnie mam tutaj na myśli starszych stażem pracowników, którzy tworzą grupki wzajemnej adoracji i znęcają się nad współpracownikami, odbiegającymi od ich standardów - mówiąc wprost - schemat dobrze znany z czasów gimnazjalnych. Projekty wszystkie takie same. Po zrobieniu kilku, masz już wiedzę jak zrobić każdy kolejny, więc po około pół roku pracy w tej firmie, Twój rozwój zawodowy osiąga swój poziom maksymalny. Pisałeś też o najnowocześniejszym oprogramowaniu w branży - co miałeś konkretnie na myśli? Pracy jest rzeczywiście dużo, tutaj nie zaprzeczę, ale czy zatrudnienie stałe i pewne? To chyba zależy od tego czy złapiesz dobre porozumienie z liderem zespołu, do którego trafisz. Jeżeli Ci się to nie uda, bądź pewien, że rzucone zostaną Ci kłody pod nogi i o jedną z nich się na pewno potkniesz. Dodatkowe benefity - nawet nie będę dalej rozwijał tego tematu. Podsumowując, rzeczywiście, firmę można polecić, ale bardziej jako wprawkę zawodową i naukę jak nie budować relacji międzyludzkich w środowisku pracy.

Stefan Nowy wpis

Nadal taka rotacja jak ktoś napisał? Czy to się poprawiło i mógłbym dostać stabilną robotę? Bo na tym głównie by mi zależało żeby dłużej popracować.

Kondzio Nowy wpis
@Stefan

Jak się sprawdzisz to popracujesz. Nie musisz się martwić.

XXX

Dość duża rotacja pracowników. System wynagrodzeń? - mam wrażenie, że każdy ustala indywidualnie swoje wynagrodzenie i warunki umowy.

Iwona

Jakiś czas temu widziałam ogłoszenia, w których firma TEGNE Consulting Engineers szukała nowych pracowników do swej firmy, czy możecie mi udzielić informacji o tym, jak obecnie wyglądają sprawy płacy oraz dodatków pracowniczych w tej firmie? Zapraszam do pisania komentarzy na te tematy.

Aplikowałeś na stanowisko Projektant / Projektantka - branża konstrukcyjno-budowlana oferowane przez firmę TEGNE Consulting Engineers Sp. z o.o.? Czy zostałeś zaproszony na rozmowę kwalifikacyjną? Czy spotkanie odbyło się w formie online, czy w siedzibie firmy? Opisz swoje wrażenia. Jaki był rezultat rozmowy?
logo firmy Konstruktor
logo firmy Asystent Projektanta Konstrukcji
Siemianowice Śląskie
MERAENG SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA

Zostaw merytoryczną opinię o TEGNE Consulting Engineers Sp. z o.o. - Poznań

• Jak się pracuje w TEGNE Consulting Engineers Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy TEGNE Consulting Engineers Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

TEGNE Consulting Engineers Sp. z o.o.
1.8/5 Na podstawie 12 ocen.
  • Romana Dmowskiego 85
    60-204 Poznań

TEGNE Consulting Engineers Sp. z o.o.