Inspol Sp. z o.o.

Poznań

Opinie o Inspol Sp. z o.o.

hgf

to prawda z ta atmofera @norka..jednak dla mnie rownie wazne jak to jest tez wynagrodzenie i warunki no i tez rodzaj umowy jaki jest oferowany- ie ukrywam ze mnie najbardziej intetresuje umowa o prace chociaz na takij o dzielo ze sporo mozna zarobic..

ja

Witam,moje pytanie jest takie czy nadal pracownik pracownika traktuje jak zero!!!

Co sądzisz o firmie Inspol Sp. z o.o.? Masz jakieś aktualne newsy na jej temat? Zapraszamy do komentowania.

Zostaw opinię o Inspol Sp. z o.o. - Poznań

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Inspol Sp. z o.o.