Opinie o Przedsiębiorstwo Budowlano - Usługowe Budopol - Poznań Sp. z o.o. w Poznań

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Przedsiębiorstwo Budowlano - Usługowe Budopol - Poznań Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Przedsiębiorstwo Budowlano - Usługowe Budopol - Poznań Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Budowa mieszkań i domów/budynków

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Przedsiębiorstwo Budowlano - Usługowe Budopol - Poznań Sp. z o.o. w Poznań

Potencjalny kandydat

Dzień dobry, pojawiło się ogłoszenie na kosztorysantów - stąd pytania: 1. Wynika to z powiększenia zespołu czy nastąpiły zwolnienia/wypowiedzenia? 2. Jaka panuje atmosfera w biurze? 3. Czy w firmie "popiera się" nadgodziny czy działa tryb 8-godzinny? 4. Czy znane są widełki na to stanowisko? 5. Jaka panuje opinia wśród Podwykonawców i czy chętnie ofertują? Pozdrawiam

Ola
@Potencjalny kandydat

Dzień dobry, odpowiadając na poniższe pytania: 1. Powiększenie zespołu, więcej pracy, więcej wygranych przetargów 2. Atmosfera w biurze jest bardzo życzliwa. Zarząd dba o to w szczególny sposób 3. Działa 8h system pracy. Czasem trzeba zostać dłużej w biurze, np. tuż przed złożeniem oferty. Zaangażowani są zawsze doceniani :) 4. Niestety, tego nie wiem, ale na rozmowie na pewno się Pani/Pan dowie. Proszę o to pytać na spotkaniu 5. Odpowiem jednym zdaniem. Podwykonawcy chcą z nami współpracować :) Wszystkiego dobrego!

Czy rozmowa rekrutacyjna w Przedsiębiorstwo Budowlano - Usługowe Budopol - Poznań Sp. z o.o. odbywa się również w języku angielskim?

Była pracownica Nowy wpis

Niestety za dużo się nie zmieniło, Jedynym pozytywem jest to że w końcu Zarząd chociaż trochę uznaje Kodeks Pracy i Inżynierowie w końcu mają wypłacane nadgodziny, nie muszą się o to kłócić z dyrektorem ds. wykonawstwa. Faktem jest że nadal płace są niskie w stosunku do konkurencji, która oferuje lepsze warunki finansowe i mniejsze Januszostwo na budowach.

Potencjalny kandydat Nowy wpis

Ola Nowy wpis
@Potencjalny kandydat

Kandydatka

Niestety rekrutacja na pierwszy rzut oka wydawała się w porządku. Po rozmowie, która wydawała się owocna, ponieważ prezes oraz dyrektor nie ukrywał zadowolenia z mojej osoby, z moich kompetencji, doświadczenia, przez ponad miesiąc nie dostałam żadnej odpowiedzi. Poprosiłam o informacje w wiadomości to po kilku dniach stać firmę było tylko na maila, ze rekrutacja zakończona i mnie nie wybrano. Kiedy poprosiłam o feedback, bo szczerze byłam zdziwiona, bo wnioskować po rozmowie można było prawie pewna współpracę, to już niestety pozostawiona zostałam bez odpowiedzi.

Byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Przedsiębiorstwo Budowlano - Usługowe Budopol - Poznań Sp. z o.o.? Podziel się relacją i opisz swoje wrażenia z rekrutacji na stanowisko Kontroler Finansowy.
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.

Czy istnieje możliwość rozwoju w Przedsiębiorstwo Budowlano - Usługowe Budopol - Poznań Sp. z o.o.?

Nieistotny

Nie polecam firmy. Zarząd kompletnie nie potrafi znaleźć czasu na rozmowę z własnym pracownikiem. Jeśli nie jesteś zatrudniony po znajomości to traktują cię jak numerek w kartotece. Bez względu na to co się w pracy robi zawsze jest się krytykowanym przez przełożonych, wiecznie kwaśna mina, nawet jak zrobi się coś dobrze to nikt tego nie dostrzega. Przez pracę w tym miejscu człowiek traci we własne możliwości, siły i zaczyna wątpić czy jest coś co potrafi zrobić dobrze. Jeśli chodzi o sprzęty do pracy to szału niestety nie ma, na auto nie ma co liczyć, firma nie jest w stanie zapewnić kadrze inżynierskiej aut, o zwrocie kosztów za paliwo już nie wspomnę. Zarząd jest przekonany że jest super profesjonalny i może się równać z dużymi firmami ale niestety tak nie jest. Profesjonalna firma nie zmusza do prac w soboty, nie zamieszczając o tym słowa w umowie twierdząc że na koniec umowy dostanie się premie która finalnie jest niższa niż przepracowane wszelkie soboty i nadgodziny. Zwykłe mydlenie oczu i nieznajomość aktualnych przepisów prawa pracy. BHP leży totalnie. Wynagrodzenie jest nieadekwatne do ilości obowiązków jakie ma się powierzone. W normalnej dużej firmie ilość tych obowiązków jest podzielona na co najmniej 3 osoby, tutaj musisz to ogarnąć sam a wypłata jest jedna. Mówiąc krótko firma robi ludzie świadomie w jajo, twierdząc że zakres pracy spokojnie się zrobi, jeśli się nie wyrabiasz to znaczy że się nie przykładasz. Dlatego szkoda nerwów i czasu na takich ludzi. Dla Zarządu najważniejsze jest jak ściąć koszty i jak zrobić budowę za kilkadziesiąt milionów jednym inżynierem i kierownikiem, bo w tablece nie mogą być wysokie koszta utrzymania budowy. W biurze herbata Lipton jest tylko dla Zarządu, dla plebsu jest jedynie Minutka. Dzielenie ludzi na lepszych i gorszych jest na porządku dziennym. Współpracownicy są z pozoru bardzo mili, czasami aż za bardzo. Niestety przeradza się to w ogadywanie i donoszenie. Jeśli szukasz pracy chwilowej na przetrzymanie bo tego wymaga twoja aktualna sytuacja życiowa to ok wypłata na czas będzie, jeśli czegoś na wieloletnią współpracę, za fajne pieniądze gdzie ktokolwiek dostrzeże co robisz i czasami pochwali to stanowczo odradzam. Osoby które pracują tam od samego początku niestety nie są w stanie tego wszystkiego dostrzec i uważają że to z tobą jest coś nie tak, że narzekasz, że coś jednak nie gra. Podwykonawcy wcale lepiej nie są traktowani, kiepskie warunki socjalne, czasami wręcz żadne, ceny jednostkowe zbijane do granicy minimum, wieczne dożynki.

@Nieistotny

Niestety potwierdzam. Zarząd to dramat - myślą, że coś sobą prezentują, niestety nic ......

@Nieistotny

Odpowiadając na zamieszczony komentarz, niewątpliwie jest on napisany przez osobę ,która po rozwiązaniu umowy o pracę musiała "wylać żale" publicznie, a nie miała odwagi na przedstawienie tych zarzutów podczas trwania stosunku pracy. Odnosząc się to przedstawianych zarzutów informujemy, że każdy z kadry ma możliwość rozmowy z Zarządem podczas cotygodniowych Rad Budowy na których, zawsze jest obecny Dyrektor ds. wykonawstwa. Jeśli mowa o krytykowaniu przez przełożonych to w każdej strukturze firmy Zarząd odpowiada za odpowiednie kierowanie Zespołem i konstruktywna krytyka jest wskazana, gdy wymaga tego sytuacja. Firma co roku inwestuje w nowe sprzęty , maszyny i samochody, które to trafiają po przejściu okresu próbnego do Kierowników Budów i Robót, a jeśli nie zwracany jest ryczałt za dojazdy samochodem. Między współpracownikami relacje są przyjacielskie, które można dodatkowo umacniać podczas spotkań rodzinnych i integracyjnych kilka razy w roku. Natomiast o wieloletniej współpracy z Podwykonawcami, która odbywa się na przyjacielskich warunkach świadczy ilość wykonywanych inwestycji na przestrzeni lat współpracując z tymi samymi ludźmi. Reasumując zapraszamy do aplikowania na wolne stanowiska w naszej firmie, aby móc samemu się przekonać, że warto pracować w takim Przedsiębiorstwie jak nasze i połączyć doświadczenie, pasję i miłą atmosferę w pracy.

Witam, pojawiło się ogłoszenie na specjaliste ds. przetargów. Proszę o informację z jakiego powodu zwolnilo się stanowisko. Jaka atmosfera panuje w biurze.

@Zainteresowany

Ogłoszenie pojawiło się w związku ze zwiększonym zakresem na tym stanowisku i startowaniem w większej ilości przetargów niż w latach ubiegłych. Obecnie w tym dziale są 3 osoby, a poszukiwanie nowej ma mieć na celu odciążenie zatrudnionych już osób i pozyskiwanie nowych kontraktów. Atmosfera jest bardzo rodzinna, jak dołączysz do zespołu sama się przekonasz :)

Marcin M.

Jak wygląda wynagrodzenie netto na start dla inżyniera budowy bezpośrednio po studiach (niewielkie doświadczenie)? Na jaką stawkę można realnie liczyć i jakie są perspektywy podwyżki?

Kaśka
@Marcin M.

Myślę, że ok 5000 -6000 brutto na początek

Agnieszka
@Kaśka

Zgadujesz czy wiesz? Po co odpisywać jak się nie orientujesz?

Kaśka
@Agnieszka

Wiem z własnego doświadczania, ale nie rozmawia się o wynagrodzeniach innych więc niewiemc zy wszyscy takie mają

Jaka atmosfera panuje w firmie Przedsiębiorstwo Budowlano - Usługowe Budopol - Poznań Sp. z o.o.? Są ogłoszenia na Pracuj.pl z 14 czerwca. Czy jest rotacja?

Emilia

Nie ma rotacji, raczej szukają nowych pracowników. Atmosfera ok, wszyscy normalnie podchodzą do życia.

Alicja
@Emilia

A ci nowi pracownicy to po co? Firma się rozwija i trzeba rąk do pracy?

@Alicja
@Alicja

Tak, cały czas kadra zwiększa się w związku z nowymi kontraktami

Ilona
@@Alicja

I takich świeżaków od razu pchają na te kontrakty?

Emilia
@Ilona

Tak, inżynierowie I kierownicy robót są przydzielani do obecnych jak i nowo rozpoczynających się budów. Wszystko w zależności od tego co obecnie jest budowane i gdzie jest potrzeba przydzielenia nowej osoby.

Operator

Są plusy i minusy tej firmy. Jeżeli ktoś ma świeżo zrobione uprawnienia i chce zdobyć doświadczenie to polecam. Pensja wypłacana na czas, nadgodziny można wyrobić, ale nie trzeba. Zawsze zaplacone 150%. Soboty wolne. Praca w obrębie Poznania, jeżeli dalej to płacone dodatkowo. Ale niestety tylko najniższa krajowa. Wiceprezes zachowuje się jakby to była jego firma, a ludzi traktuje jak popychadła. Pan Prezes (ten właściwy) jest bardzo w porządku, ale raczej tylko pozostał jego tytuł i podpis, a zarządza Pan Łukasz. Kierownicy różni, zależy na kogo się trafi. Pracownicy tak samo. Maszyny raczej stare.

Dorota
@Operator

Napisałeś, że można wyrabiać nadgodziny i są dodatkowo płatne. Czy możesz więc napisać mniej więcej ile w ciągu miesiąca z dobieraniem takich godzin realnie można zarobić? Wynagrodzenie jest dość ważną kwestią i fajnie by było wiedzieć na co można liczyć.

@Dorota

Więcej niż 2 nadgodziny dziennie się nie zrobi. Więc w sumie wychodzi jakieś 4 tys. brutto.

Mieczysław
@Operator

To z nadgodzinami wychodzą całkiem przyzwoite zarobki. Wspomniałeś, że maszyny są stare. Ale mam nadzieję, że serwisowane sprawne, co?

arek66
@Mieczysław

no tylko 4 tysiące brutto to jest jakies 3 tysiace no to z nadgodzinami to dużo czy ja wiem???

@Dorota

Każde wynagrodzenie jest adekwatne do posiadanych kwalifikacji i doświadczenia i na tym samym stanowisku można zarabiać inną kwotę.

@Mieczysław

W miarę serwisowane, chociaż często zdarzały się usterki lub poważne awarie, ale wiadomo jak jest dużo roboty to też idzie eksploatacja maszyny. Niestety inni operatorzy nie smarowali maszyn, chociaż mieli za to płacone (dodatkowa 1 h dziennie na serwis maszyny).

@Mieczysław

Co to zarobków to moim zdaniem powinno być lepiej, tymbardziej, że mam kilkuletnie doświadczenie w zawodzie. Plus taki, że wszystko na umowie, nie ma kasy (usunięte przez administratora) jak w wielu firmach. Normalna umowa o pracę, co miesiąc wydruki dokładnych rozliczeń, ekwiwalent 10 zł za pranie itd.

Wypłacają dodatkowe nagrody w Przedsiębiorstwo Budowlano - Usługowe Budopol - Poznań Sp. z o.o.?

Tylko z okazji Dnia Budowlańca

@Operator

Nie tylko z Okazji Dnia Budowlańca.Jest więcej okazji.

Uważam, że praca w Budopol - Poznań jest odpowiednia dla każdego kto ma odpowiednie chęci, zaangażowanie i doświadczenie. Wtedy zarobki są adekwatne do umiejętności. Wypowiadanie się na temat warunków tylko z perspektywy jednej osoby jest co najmniej krzywdzące dla pozostałych osób. Obecnie firma inwestuje w maszyny i sprzęty budowlane i zatrudnia nowe wykwalifikowane osoby. Tak więc reasumując , jak wiemy o dobrych rzeczach się nie mówi bo jest dobrze, a jeśli ktoś jest zawiedziony i czuje się skrzywdzony zachęcam odpowiedzieć sobie na pytanie co zrobił w kierunku, aby pozostać obecnym pracownikiem a nie "byłym".

admin

Masz już dość plotek na temat firmy Budopol-Poznań Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Budowlano-Usługowe? Wejdź na nasze forum i podziel się z innymi wiedzą.

Zostaw merytoryczną opinię o Przedsiębiorstwo Budowlano - Usługowe Budopol - Poznań Sp. z o.o. - Poznań

• Jak się pracuje w Przedsiębiorstwo Budowlano - Usługowe Budopol - Poznań Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Przedsiębiorstwo Budowlano - Usługowe Budopol - Poznań Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Przedsiębiorstwo Budowlano - Usługowe Budopol - Poznań Sp. z o.o.?

Przedsiębiorstwo Budowlano - Usługowe Budopol - Poznań Sp. z o.o.
  • Dziadoszańska 10
    Poznań

Przedsiębiorstwo Budowlano - Usługowe Budopol - Poznań Sp. z o.o.