NETSERVICE24

Poznań

Opinie o NETSERVICE24

Julita
użytkownik zarejestrowany

@Szczery - a czy możesz opisać warunki zatrudnienia w NETSERVICE24? Skąd się wzięła taka negatywna opinia? Możesz napisać nieco więcej na ten temat? Merytoryczne informacje będą cenne dla osób, które są w trakcie poszukiwania pracy.

korki
użytkownik zarejestrowany

wydaje mi się , że akurat przedstawicieli handlowych to oni zapraszają tutaj. W netservice myślą o takih rzeczach

biednie

Są kierownicy dyrektor vice prezes prezes. Ci to zarabiają ponad 2000 netto fakt. Drugi fakt serwisanci i dyspozytorzy płaca mizerna 2000 ale brutto. Biurowi wszelkiej maści płace różne ale szału nie ma. Brak przedstawiciel handlowych :P

Adobi

W tej firmie nie ma sprzedawcow chyba chodzi Ci o Orange

Adobi

W tej firmie nie ma sprzedawcow chyba chodzi Ci o Orange

znow

Tak, jest na prawdę cudownie, ta praca to spełnienie moich marzeń. A pensja, panie, pensja to coś absurdalnego, nie wiem już co z pieniędzmi robić! Zastanawiam się nad tapetą we wzór dwustuzłotówek, ale to takie prymitywne. Może lepiej złote płytki wykładane platyną? Teraz mam tyle czasu wolnego, że w sumie chyba sam je nawet położę. Nie wiem co by ze mną było, gdyby nie ta firma, życie mi uratowała, tak bym się zmarnował! A jaka młodość w zespole! Tutaj nikt się nie starzeje, życie wieczne zapisane w umowie, jaki socjal! Zachęcamy każdego do przyjścia do zespołu, tutaj cie docenia, wynagrodzą, uspokoją, nie napracujesz się i w końcu poznasz pracodawce, który szanuje swych pracowników. Uznaje ich godność i człowieczeństwo.

Jakonan

Ani serwisant ani dyspozytor ani praca w biurze na 100% nie daje ponad 2000 na reke potem tez nie

beno

Serio premie jak gdzie i kiedy. A wyplata max 2300 brutto ....

ben

Jeśli ktoś jest robotny to zarobi duzo z premi i wyplata calkiem calkiem

Firma - jako taka praca- pon-pt od 8 do oporu najlepiej jakbys 24h robil bez przerwy na "oddanie chociażby swoich potrzeb" traktują cie jak beduina ktory nic nie musi robic tylko pracowac i pracowac!! weekendy - pracujace nie ma ze boli czy to swieto czy wigilia i tak jestes na telefon jak przyslowiowa "dzifffka" dzwonia i jedziesz a oni grzeja tylki w domu!! wynagrodzenie- smieszne pieniadze wyrobisz ponad norme policzysz sobie premie to ci nie wyplaca bo stwierdzi ze to premia uznaniowa a ci jej nie uzna! Wyzysk wyzysk wyzysk!! NIE POLECAM w firmie sami sztywniacy (nic nie mowic tylko robic swoje) kierownicy- brak kompetencji brak szacunku brak w ogole im wyobrazni i nie maja pojecia o pracy tylko grzeja 4litery na firmie i wszystko musisz miec zrobione na wczoraj!! prezes- o tym czlowieku to nie ma slow by sie wypowiedziec i szkoda tępić sobie język napisze inaczej "hitler,stalin..." czy inny gostek to przy nim płotki, wyzyskiwacz, kłamca i krętacz, jednym słowem Z Ł O D Z I E J ;] szybciej stracisz włosy na głowie niż się dorobisz, obiecują złote góry a dostajesz babki z piasku jak dobrze pójdzie...

hffnnn

jest ok.kto chce pracowac to zarobi

Majk

POWIEDZCIE CZY Ktoś z Was był podwykonawcą i czy otrzymał wynagrodzenie. Czy jest Ktoś kogo ta firma oszukała.

pasczak

Taki eltel tylko wersji Light nie polecam nikomu.

cynik

prezesowi to słoma z butów wystaje, to jaki [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] i burak bez wykształcenia, nie rozumie co się do niego mówi, nie potrafi odpowiedzieć nas proste pytania; jego specjalnością jest obrażanie pracowników

cynik

ta firma to jakaś porażka

Izrak
użytkownik zarejestrowany

Jeżeli nagle firma będzie chciała przyoszczędzić na umowach z pracownikami to okej, ktoś przyjdzie do tej firmy, ale podejrzewam, że mogą to być osoby bez jakiegoś większego doświadczenia w branży co automatycznie sprawi, że firma może mieć zdecydowany problem z ogarnięciem większych zadań nie mając bardziej doświadczonych ludzi na pokładzie... nie sądzicie że to istotne?

jasiek
użytkownik zarejestrowany

zastanawia mnie konkretnie jedna rzecz w całej tej sprawie, jak to wszystko ma się do praktyki? bo z jednej strony strasznie straszycie ludzi tym co się dzieje w firmie, ale ja uwazam, że to nie do końca jest prawda jeśli chodzi o zatrudnienie. Nie moż być tak, że coś si robi poza prawem jednak i miejcie to na uwadze.

fikiMiki
użytkownik zarejestrowany

No właśnie, Paweł zadał dobre pytanie, bo teraz Światowy kryzys dobrym powodem na restrukturyzacje i umowy są zawierane bez zadnych świadczeń i pozytywów dla pracownika. Liczba osób, którym nie przedłuża się umów zmienia się w ostatnim czasie bardzo dynamicznie, część z pracowników dostaje krótkoterminowe zlecenia

Paweł
użytkownik zarejestrowany

Odnawiam temat - interesuja mnie inforamcje ktore dotycza pieniadzy. pewnie nikt mnie tutaj nie zna bo dopiero zaczyanm poszukiwania i nie mam nic wspolneg z tafirma ale chcialbym sie dowiedziec czegos nowego, jak to jest z tymi umowami i czego sie moge spodzieac jesli uda sie mi tutaj dostac do pracy ?

Radek
użytkownik zarejestrowany

W ogóle to ten system premiowy jest zawarty w umowie, czy to raczej premie uznaniowe i nie wiadomo od czego zależą?

kaja
użytkownik zarejestrowany

chciałam dopytać jeszcze o ten system premiowy, bo co to znaczy, że jest skomlikowany? to znaczy, że zalezny od czego, od uznania czy są jakieś procenty?

rambo

1. Nadgodziny płatne zgodnie z kodeksem pracy (50% i 100%) no chyba, że wydajność słaba to nic. 2. System premiowania - skomplikowany i nie do końca jasny (w praktyce do ~10% podstawy). 3. Awans, rozwój - nie wielkie możliwości, tylko doświadczenie. 4. Brak systemu zmianowego 5. Poniedziałek - piątek i część sobót

Szukający

Mam pytanie - jest ofera pracy na referenta w Zielonej Górze - jakie są zarobki i atmosfera w pracy?

pracownik tej firmy

firma szkoda gadać śmieciowe umowy łamane prawa pracownika brak bhp wypłaty nedzne nadgodziny nie wykazywane zero szacunku do pracownika kierownicy nie nadający się do kierowania pracownikami

oldserwisant

(usunięte przez administratora) nie dajcie się zmanierować i nie traktujcie poważnie tej pseudo \\\"firmy\\\" od stłuczki szklanej :-)

oldserwisant

nie polecam - [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] w każdym calu, obiecanki pierwsze, później oszustwa i brak kasy która była zarobiona... praca w weekendy bez wpisów w ECP czyli lewizna na umór.

Nie polecam miało być tak fajnie... warunki pracy fatalne, finansowe też

chopiec na posylki

Witam, odradzam pracę w tej firmie. Panowie z zarządu tylko ładnie mówią nic poza tym. Nie przychodzcie tu, no chyba, że chcecie zobaczyc jak wygladała praca murzyna w czasach wczesnośredniowiecznych

zgadzam sie z kolega nie radze mimo ze beda obiecywac zlote gory

szczesliwy pracownik......

Nieradze kolego jak najdalej od tej firmy obiecanki cacanki na poczatku a potem glupie dogadywania jak sie nie podoba to wypad ,prezes i wice prezes przy zatrudnianiu to jak aniol a teraz to robol jest robolem i ma zapieprzac i nie odzywac sie za smiech pieniadze praca po godzinach nigdzie nie wykazana naruszanie prawa pracownika nie przestrzeganie przepisow bhp i tak dalej . nedza jak najdalej

KOLEDZY JAK WAM SIE PRACUJE W TEJ FIRMIE ,PYTAM SERWISANTOW A NIE KRAWACIAZY ONI NAPEWNO MAJA MIODZIO,BYLI W ELTELU A TERAZ W NECIE I ZNOW PRZY KORYCIE

netservice 24

WITAM Z SZKLEM I PLYTKAMI TO ONI NIEMAJA NIC WSPULNEGO .WIELKA SCIEMA

nieznajomy pracownik

panowie to chyba inna firma wynika z waszych wypowiedzi .ja jestem pracownikiem tej firmy facznosc ,niema socjala wyplaty smieszne i tyrac trzeba od rana do nocy by sobie dorobic do smiesznej wyplaty.a i tak prezesa caly czas zle i malo nie polecam tej firmy beznadzieja i praca na pograniczu bespieczenstwa i prawa

Zielona

samochód służboffy do sfojej dyspozycji y premia tysz jest i dobże ,jeśli znasz kompóter,a jak nie znasz to do łopaty tesz sie pszydasz :D

firma z grupy smieciowych ,(usunięte przez administratora) od rana do wieczora za smieszne pieniadze , a jak sie nie podoba to strasza zwolnieniem dyscyplinarnym.banda(usunięte przez administratora)

Wiekuisty Agca

No to jak z tą produkcją szkła? Nikt się nie wypowiada, a ja też zainteresowany. Firma widać wprowadza jakąś pionierską produkcję jak na Poznań. Na pewno szukają fachowców hutników?

Silesia

Szukają kogoś do pracy? Pracowałem dużo w hucie, teraz po przeprowadzce do Poznania, chętnie powróciłbym do produkcji szkła. Więc jak?

3xY

Kolego mąterze, nc dodać nic ujońć

mąter

WITAM, Z CALEGO SERCA POLECAM FIRME NETSERVICE KAZDEMU KTO SZUKA DOBREJ PRACY. JEST TO FIRMA Z TRADYCJAMI O UGRUNTOWANEJ POZYCJI NA RYNKU, TRUD PRACOWNIKOW JAKI WKLADAJA W ROZWOJ TEJ FIRMY JEST DOCENIANY, A DYREKCJA I KIEROWNICTWO TO WSPANIALI, UCZCIWI LUDZIE. JESLI SZUKACIE PRACY W MLODYM I DYNAMICZNYM ZESPOLE TO NIE MOGLISCIE LEPIEJ TRAFIC.

serviceman

Najważniejsze, że to firma z przyszłością. Znam szefa i kilku pracujoncych tam kolegów z poznańskich grup i o jej i swój byt jestem spokojny.

M.

Nie błaznujcie, aż tak dobrze nie jest. Co nie zmienia faktu, że pracodawca solidny, praca normalna jak każda inna, zrobisz swoje i do domu. Pieniądze normalne, socjal normalny. Dyrekcja rzeczywiście młoda i ambitna. Duże możliwości rozwoju firmy w przyszłości.

Zadowolony

fantastyczna firma , mogę pracować do woli , wspaniała organizacja pracy i zespół , wokół sporo młodych ludzi i wszyscy sobie pomagają , jak najbardziej polecam

Szczery
@pracownik 12.01.2010, 21:52

Same pojebusy i złodzieje [usunięte przez admina słowo niecenzuralne]

Zostaw opinię o NETSERVICE24 - Poznań

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie NETSERVICE24