Opinie o J & P Group Sp. z o.o. w Poznań

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy J & P Group Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w J & P Group Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Biura rachunkowe
Biura rachunkowe Poznań

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o J & P Group Sp. z o.o. w Poznań

Mateusz OSZ

Hej a jak wyglada atmosfera i praca w biurze? Firma ma nieciekawe opinie pod stara nazwa na GoWork - MJN, a jak jest teraz?

pracownik JP
@Mateusz OSZ

Polecam pracę w J & P Group Sp. z o.o. w Poznaniu. Świetna atmosfera, duże możliwości rozwoju i szkoleń, duże udogodnienia, dobra płaca.

Dzień dobry. Po pierwsze to czy specjalista ds. kadr i płac będzie może potrzebny jeszcze w najbliższym czasie? W sieci nie ma aktualnych ofert mam tylko jedną dawniejszą, w której było napisane, że można liczyć na elastyczny czas pracy. Jak można to rozumieć?

Mateusz OSZ

pracownik JP Nowy wpis
@Mateusz OSZ

Eliza Nowy wpis

Hejo, jak wygląda atmosfera w tej pracy? Czy zespół jest młody, idzie się dogadać i pośmiać? Jak wyglądają zarobki?

Renata Nowy wpis

Jest do wzięcia etat młodszej księgowej i nawet się zdziwiłam, co tutaj czytam, że podobne pozycje oferowano tu poprzez urząd pracy. Teraz jest to normalna praca z umową, tylko nie wiem, czy o pracę jest od pierwszego dnia, czy jednak najpierw próba że zleceniem? I czy wsparcie na początku jest zapewnione? Bo skończyć rachunkowość to jedno, a zaczynać jako absolwent, to inna para kaloszy...

Czym trzeba się wykazać, aby pomyślnie przejść proces rekrutacyjny w firmie J & P Group Sp. z o.o.? Na co pracodawca kładzie nacisk: doświadczenie, umiejętności, wiedzę, a może osobowość? Opisz swoje doświadczenia z rozmowy kwalifikacyjnej na stanowisko Specjalista ds. Rachunkowości
logo firmy Serwisant Rowerowy
logo firmy Doradca Techniczny z językiem włoskim lub francuskim
Ochmanów
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Kierownik Regionalnej Sprzedaży
Słupsk

Czy w J & P Group można odbywać praktyki studenckie? Ktoś może posiada jakieś informacje na ten temat? Czy firma przyjmuje z chęcią takie osoby? Może ktoś z Was już odbywał praktyki w tym miejscu i podzieli się swoją opinią na ten temat? Można się wiele nauczyć? :)

Pracownik J&P
@Ewa

Na pewno można, niedawno mięliśmy taką osobę.

Katarzyna
@Pracownik J&P

A czy jest również możliwość odbycia stażu? :)

Pracownik J&P
@Katarzyna

Firma nie ma obecnie określonego programu stażowego we współpracy z urzędem pracy. Jednak wiele osób w firmie zaczyna od zera w tym zawodzie, więc jeśli ktoś by wyszedł z taką propozycją to zapewne byłaby taka możliwość.

Gabriela

Dziś wygasa oferta na stanowisko młodsza księgowa, na ostatnią chwilę pomyślałam, że zapytam - faktycznie takiej osobie zrekrutowanej via Urząd Pracy płacą 3.800 zł brutto? Może da się względnie szybo awansować na księgową i wówczas zarobki wzrastają? W ogłoszeniu mowa o empatii, co jakoś nawiązuje do wpisu @Pracownik321, ale może ktoś z Was inaczej odbiera klimat w biurze...

Pracownik321

Jest to firma, która zabiera chęci do pracy. Co chwile dokładane są nowe obowiązki. Niestety proporcjonalnie do wzrastających obowiązków nie wzrastają wynagrodzenia, co odbiera motywację. Wszelkie szkolenia z empatii to jedna wielka ściema, bo obgadywanie i szemranie za plecami ma miejsce każdego dnia.

Irena
@Pracownik321

A co powoduje taką kiepską atmosferę jak to opisujesz? :(

Pracownik kadr J&P
@Pracownik321

Jeżeli się angażujesz w swoje obowiązki i chcesz się rozwijać, to jest to odpowiednio nagradzane np. premie, zwiększenie wynagrodzenia. Często są organizowane różne szkolenia w czasie pracy (bez konieczności odrabiania czasu pracy później) , imprezy firmowe (integracje, wigilia, śniadania noworoczne itp). W dziale kadr i płac jest pozytywna atmosfera, oczywiście z uwzględnieniem, że obowiązki muszą być terminowo wykonane - na co jest czas i nie trzeba robić nadgodzin. Jeśli mówisz że się nie wyrabiasz, przełożeni analizują z czego to wynika i mogą rozdzielić pomiędzy pracowników część zadań :)

Pracownik2019

Uprzednio spółka funkcjonowała pod nazwą Biuro Rachunkowo Podatkowe Mjn Sp. z o.o. w Poznań i tam jest większość opinii. Nie polecam współpracy, firma zabiera chęci do pracy w księgowości. Wymagają pracy ponad siły pracownika... Kierownicy proszą o zgłaszanie, kiedy pracownik się nie wyrabia. Po zgłoszeniu dostaje się informację, że to nie problem leadera...jak dobrze Ci idzie nie dostaniesz podwyżki, a kolejne firmy

Irena
@Pracownik2019

Ale to jest pewność, że cokolwiek z poprzednich opinii jest aktualne? Bo po nicku rozumiem, że prezentujesz doświadczenie z 2019?

cza90

Gabriela

W galerii zespołu specjalistów na stronie Jóźwickiego i Partnerów są wolne "okienka" i zastanawiam się, jakie kwalifikacje musi posiadać młodsza(y) księgowa(y), aby jej/jego portret i wizytówka również się tam znalazły. Pracownicy J&P Group, podzielicie się wspomnieniami o tym, jak sami zostaliście zrekrutowani?

pracownik J&P
@Gabriela

Wolne okienka oznaczają, że ktoś nie zgodził się na publikacje jego zdjęcia na stronie internetowej.

Bartosz
@pracownik J&P

Czyli jest wizytówka ale bez zdjęcia. Chociaż teraz w necie nikt już nie jest anonimowy więc brak zdjęcia niewiele zmienia. Powiesz jak tu teraz płacą bo nikt nie dodał info. Warto aplikować pod względem finansowym?

Bożena

Witam, na stronie J&P Group znalazłam ofertę pracy jako Młodsza Księgowa. Faktycznie jestem jeszcze młoda wiekiem :), ale czy z biegiem czasu istnieje możliwość rozwoju i awansu na wyższe stanowiska, np. na samodzielną księgową? Jak to wygląda?

pracownik J&P
@Bożena

Oczywiście istnieje możliwość rozwoju i awansu na wyższe stanowiska sama tego doświadczyłam :) Młodsza księgową nie oznacza, że ktoś jest młody tylko chodzi o doświadczenie zawodowe

Zostaw merytoryczną opinię o J & P Group Sp. z o.o. - Poznań

• Jak się pracuje w J & P Group Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy J & P Group Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w J & P Group Sp. z o.o.?

J & P Group Sp. z o.o.
  • Przelot 76