AAC IMPULS

Poznań

Opinie o AAC IMPULS

spody

Emma jakiś czas temu pisała o AAC w sposób bardzo zastanawiający. Wydaje mi się, że coś jest nie tak, skoro biuro rachunkowe zapewnia kiepskie warunki zatrudnienia, nie mówiąc o warunkach pracy ogólnie. Chętnie się dowiem co aktualnie pracownicy o nich sądzą.

Emma

Nie polecam tej firmy nikomu ! To firma która nie powinna zatrudniać osób niepełnosprawnych ! 24 godzinne służby w warunkach karygodnych , za żebraczą pensje ! Radze wszystkim zdrowym na umysle omijac te firme szerokim kołem !!!!

Zostaw opinię o AAC IMPULS - Poznań

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie AAC IMPULS