Opinie o Cornetis Sp. z o.o. Wydawnictwo w Wrocław

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Cornetis Sp. z o.o. Wydawnictwo. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Cornetis Sp. z o.o. Wydawnictwo o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Opony i felgi - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Cornetis Sp. z o.o. Wydawnictwo w Wrocław

DDD Nowy wpis

Nie widzę nigdzie strony internetowej tego wydawnictwa, a wiem że kiedyś była. Co zatem się dzieje? Czy firma przestała istnieć. Wyświetla się w internecie wydawnictwo Cornetis a le wydawnictwo sportowe a nie medyczne. Pisałam do nich kilkukrotnie i nic, a dawniej odpisywali na maile.

Weronika Nowy wpis
@DDD

Akurat strona jest, nie w tym chyba rzecz. Raczej w tym, że nie ma kontaktu z nimi. Chciałam zapytać, czy wydawnictwo potrzebuje redaktorów książkowych do pracy zdalnej. Z wdzięcznością za odpowiedź!

03 Nowy wpis
@DDD

Firmy nie ma, widać ją tylko we wpisach krs i ogłoszeniach SR.

Kacper

Czy to wydawnictwo w ogóle jeszcze istnieje ? Bo mało osób pisze tutaj o nim?

2021 Nowy wpis
@Kacper

Istnieje tylko we wpisach...

Barbara

Czy ktoś jeszcze z obecnych na forum posiada aktualne informacje z Cornetis? Jak prezentuje się obecna sytuacja z firmy? Zachęcam osoby znające Cornetis do podzielenia się informacjami z nią związanymi.

Barbara

@of Skąd informacja o tym, jakoby firma Cornetis już miała nie istnieć? Strona internetowa firmy dalej funkcjonuje, nigdzie nie widzę informacji o ogłoszeniu upadłości. Możesz podać źródło tej informacji? Lub napisać coś więcej na temat aktualnej sytuacji firmy Cornetis? Dbamy o to, aby każdy komentarz zawierał prawdziwe informacje, w związku z tym proszę Cię o napisanie nieco więcej, a na pewno wiele osób będzie Ci wdzięcznych.

of
@Barbara

Strona jest stara. Proszę spróbować się tam dodzwonić i porozmawiać z kierownictwem lub pracownikiem. Jest to niemożliwe.

Firma Cornetis Sp. z o.o. Wydawnictwo poszukiwała pracowników. Wziąłeś udział w procesie rekrutacyjnym? Ile etapów obejmował ten proces? Podziel się swoimi przemyśleniami dotyczącymi przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Jaki jest powód, że przestaliście pisać? Szkoda, miałem nadzieje na info

of
@Marek

A o czym tu pisać? Firma już praktycznie nie istnieje, nie ma pracowników, nie ma prezesa, ale ma za to długi.

mp

Szanowni Państwo, w wielu tych transakcjach posredniczyl serwis PayU (transakcje online). Bardzo prosze o dokonanie szybkij zgloszen reklamacyjnych własnie do nich. Niestety ten posrednik nie poprzewziął żadnych kroków w celu zablokowania swojego posredniczenia w platnosciach na rzecz firmy cornetis.pl Wciąż świadczy dla nich uslugi pomimo zgloszen o nieprawidlowosciach. Mysle, ze tutaj w pierwszej kolejnosci nalezy zajac sie firma PayU.

Ja właśnie też zamówiłam książkę i zapłaciłam i nic nie dostałam. Próbowałam się dodzwonić, ale numer podany na stronie jest czyimś numerem prywatnym. Co więcej, Pani, która odebrała telefon, powiedziała mi, że odbiera bardzo dużo telefonów właśnie ws. zamawiania książek w tej firmie. Sprawdziłam również na stronie KRS Ministerstwa Sprawiedliwości i firma figuruje w spisie, jakby nigdy nic. Nie wiem, jak Państwo, ale ja zgłaszam sprawę na policję. Uważam, że nie należy tolerować oszustwa.

Justyna

Też zamówiłam i nie otrzymałam zamówienia

C

Ile jest osób oszukanych? Jeśli na policję to najlepiej aby jak najwięcej osób zgłosiło. Albo złożyć sprawę do prokuratury ale też najlepiej zbiorowo.

dowgird

Brak kontaktu. Pieniądze przesłane. Faktura wystawiona. Towaru brak. Wstyd na całego. Trzeba zawiadomić policję.

Kacała - błąd literowki

C

Właściciel Kacpra Ryszard lekarz pracujący na Akademii Medycznej we Wrocławiu, katedra anatomii prawidłowej. Wstyd! Też zapłaciłam i nie dostałam książek ani zwrotu. Złożyłam sprawę do sądu. Jeśli nie tylko ja to trzeba zgłosić na policję. Czy ktoś już zgłosił?

oszukana

Banda oszustów - pieniądze wpłacone, książki brak, kontaktu brak. Sprawa zostanie zgłoszona na policję.

janek

Cornetis to złodzieje. Miesiąc temu zamówiłem u nich książkę.Ani książki ani nikt nie odbiera telefonów. OSTRZEGAM INNYCH. Ja to zgłaszam na policję

Dominika

Ja również zapłaciłam książkę i za nią zapłaciłam. Ale przesyłki przez miesiąc nie było. Dzisiaj pojechałam pod adres podany na stronie, jest to dom jednorodzinny, nikt nie otwierał mimo tego że samochód stał przed domem. Mam plan zgłosić to na policję.

jarek

zapłaciłem za ksiązke 400 zł i nic, chyba złodzieje

m

Ja też zostałam oszukana. Zapłaciłam za książki i ich nie dostałam. Dodatkowo przysłali mi mailem jakiegoś wirusa i próbowali zalogować się do mojego banku. Nie wiem czemu policja nie zlikwiduje ich strony.

poszkodowana

Firma cień z długami - nikt nie odbiera telefonów i nie płaci za nic. Nie wysyła zapłaconych książek i czasopism.

niezadowolona

Narobisz się i nie zarobisz! Makabra!

kika

Niestety to prawda.

Zostaw merytoryczną opinię o Cornetis Sp. z o.o. Wydawnictwo - Wrocław

Cornetis Sp. z o.o. Wydawnictwo
  • Polanowicka 62 A